پرتابگر ال-lynx

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تسليحات سنگين و توپخانه‌اي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 556
تاریخ عضویت: یک شنبه 5 آذر 1385, 12:28 pm
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

پرتابگر ال-lynx

پست توسط HASAN BARATY » پنج شنبه 26 خرداد 1390, 10:54 pm

تصویر

[FONT=Times New Roman] [FONT=Verdana,sans-serif]  [FONT=Times New Roman]پرتابگری است که می تواند ذخایر متنوعی از موشک ها و راکت ها را شلیک کند. بر روی کامیون حمل می شود و قادر به شلیک موشک های 122 میلیمتری و 300 میلیمتری است. این پرتابگر ظرف 10 دقیقه اماده می شودو این قطعه می تواند انواع موشک ها و راکت ها را با اندازه های مختلف حمل کند به اینصورت که در صورت حمل موشک های 122 میلیمتری در دو بخش جدا از هم هر کدام 20 موشک و در مجموع 40 موشک با برد 20 تا 40 کیلومتر .در صورت حمل موشک های 160 میلیمتری در دو بخش جدا هرکدام 13 موشک و رد مجموع 26 موشک با برد 45 کیلومتر و در صورت حمل موشک های 300 میلیمتری در دو بخش جدا هر کدام 4 موشک و در مجموع 8 موشک با برد حداکثر 150 کیلومتر که این مدل را [FONT=Verdana,sans-serif]extra   [FONT=Times New Roman]می گویند.این نوع همچنین قادر به حمل توپ  [FONT=Verdana,sans-serif]  [FONT=Times New Roman]و یا موشک بالستیک  [FONT=Verdana,sans-serif]  [FONT=Times New Roman]با برد 288 کیلومتر می باشد. [FONT=Times New Roman]این سامانه برای تعیین سریع و دقیق مختصات هدف مجهز به سامانه های ار تباطی ماهواره ای و رادارمی باشد. 
[FONT=Times New Roman]تصویر 
[FONT=Times New Roman]تصویر 
[FONT=Times New Roman]خلاصه: 
[FONT=Times New Roman]این قطعه با توجه به سامانه های مدرن ان دارای دقتی بالا و تحرک پذیری مطلوب می باشد. ال- [FONT=Verdana,sans-serif] [FONT=Verdana,sans-serif] 
[FONT=Times New Roman]قادر به حمل انواع موشک های  [FONT=Verdana,sans-serif]grad  [FONT=Times New Roman]وال [FONT=Verdana,sans-serif]lar  [FONT=Times New Roman]وال [FONT=Verdana,sans-serif]extra- rocket  [FONT=Times New Roman]وال [FONT=Verdana,sans-serif]delilah-   [FONT=Times New Roman]و موشک های بالستیک و توپ است. 

[FONT=Times New Roman]تصویر 
[FONT=Times New Roman] 

[FONT=Times New Roman]<تصویر 

[FONT=Times New Roman]<تصویر 

ارسال پست

بازگشت به “تسليحات سنگين و توپخانه‌اي”