نصب سيستم عامل Mac بر روي سيستم هاي

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15727
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

نصب سيستم عامل Mac بر روي سيستم هاي

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 7 اسفند 1384, 4:42 am

با وجود آنکه کمپانی اپل تمام تلاش خود را نموده است تا نحوه نصب سیستم عامل Mac OS X این شرکت بر روی کامپیوترهای مجهز به پردازنده های اینتل و بطور کلی X86 PC ها پنهان بماند اما هکرهای علاقه مند بیکار ننشسته اند و از روز پنجشنبه با معرفی یک برنامه غیر رسمی امکان اجرا و نصب Mac OS X 10.4.5 را حتی بر روی سیستم های غیر اپل فراهم آورده اند.

این تلاشها در حالی است که در آخرین نسخه از سیستم عامل Mac OS X شرکت اپل سعی شده بود تا علاوه بر بهینه سازی و رفع برخی اشکالات جهت اجرای بهتر این سیستم عامل، امکان فعال شدن آن بر روی سیستم های غیر از اپل غیر ممکن شود.

فرد برنامه نویسی با اسم مستعار "Maxxuss" که این روزها خود را بسیار معروف کرده است توانسته با ارائه یک برنامه کوچک و اصلاحیه مربوط به آن امکان نصب و اجرای کامل Mac OS X 10.4.5 را برای همگان فراهم سازد.

تا پیش از این افرادی که تلاش می کردند Mac OS X را بر روی کامپیوترهای اینتل خود نصب نمایند علاوه بر مشکلات فراوان با دردسر عدم امکان بروز رسانی سیستم عامل نیز مواجه می شدند که این اشکال با معرفی اصلاحیه جدید "Maxxuss" برطرف شده است.

"Maxxuss" در وبلاگ خود اشاره کرده است که هنوز برخی اشکالات وجود دارند، مانند وجود اشکال در گزینه های "پخش مجدد" DVD ها و یا برخی مشکلات iTunes با پردازنده های MAD که او در حال برطرف نمودن آنها است.

وکیل حقوقی شرکت اپل در این زمینه اعلام داشته است شرکت مطبوع وی تلاشهای خود را برای تعطیل نمودن سایت "Maxxuss" و عدم گسترش برنامه نوشته شده توسط او آغاز نموده است.
تصویر

مشاهده: سایت [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از BetaNews)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”