نظر سنجی در مورد برنامه های کانال mechef

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت مواد غذايي به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست

ایا مطالب کانال mechef رو تایید میکنید

تایید میکنم
3
50%
تایید نمیکنم
0
بدون راي
در برخی از مطالب تایید میکنم
3
50%
این کانال تو چه فرکانسی است اصلا!!!!!
0
بدون راي

مجموع رای گیری: 6

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

نظر سنجی در مورد برنامه های کانال mechef

پست توسط saeed_hz » سه شنبه 11 آبان 1389, 4:34 pm

با سلام

مدتی هست که به برنامه های کانال mechef علاقه مند شده ام ،به نظر شما ایا میتوان به راهکارهایی که این کانال برای {به قول خودش}اصلاح رژیم تغذیه بینندگانش توصیه میکند ،اعتماد کرد؟
همانطوری که اگر برنامه ها رو دیده باشید تو بیشتر برنامه ها گوشت خوک و نیز روش تهیه سوسیس و کالباس و واز همه بدتر روش تهیه غذای تشکیل شده از خون گاو رو توضیح میده که تو روده حیوانات قرار داده میشه.

البته قصد فرافکنی و یا افراطی گری رو ندارم ولی احساس میکنم که برنامه های این شبکه و امثالهم اگه اهداف سالمی در افکار سازندگان ان نباشه،میتونه بسیاز مخربتر باشه

حتما همفکری و تبادل افکار دوستان در این زمینه میتونه باعث افزایش اطلاعات و زمینه ساز اگاهی فکری رو در این زمینه فراهم کنه

در ادامه علاقه مندان برای تحقیق بشتر پیشنهاد میکنم که به لینگهای زیر سری بزنند. و مقاله ای که در اول میگذارم نگاهی بیندازند.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[url=/www.tebbeghorani.com]سایت طب قرانی[/url]

امیدوارم با عنایت به عبارت عقل سالم در بدن سالم در مورد تغذیه دقت بیشتری بکنیم

منتطر نظراتتان هستم

موفق باشید.
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: شیراز پلاک 12
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 87 بار
تماس:

Re: نظر سنجی در مورد برنامه های کانال mechef

پست توسط kalafe2002 » سه شنبه 11 آبان 1389, 7:02 pm

بحث این شبکه بیشتر آشنایی با انواع و اقسام غذاها و طرز تهیه و تنوع پخت چیزی مثل برنج در کشورهای مختلف است. رژیم غذایی هایی هم که میگه بیشتر یک پیشنهاد برای ذائقه های اروپایی محسوب میشه . به نظر شما به جز ایران جای دیگه ای هم کله پاچه میخورن ؟ یا مثلا پالوده شیرازی که نشون داد واقعا پالوده شیرازی بود ؟ من که شیراز زندگی میکنم وقتی طرز تهیه پالوده را دیدم از وحشت و آبروریزی که برای پالوده شیرازی درست شد غش کردم . پالوده بود یا یخ و ماکارونی ؟؟!! :-O :-O :-O :-O :-O :-O
پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود

ارسال پست

بازگشت به “بهداشت مواد غذايي”