در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت مواد غذايي به بحث بپردازيد.

ایا مطالب کانال mechef  رو تایید میکنید

تایید میکنم
3
50%
تایید نمیکنم
0
بدون راي
در برخی از مطالب تایید میکنم
3
50%
این کانال تو چه فرکانسی است اصلا!!!!!
0
بدون راي

کل آرا : 6
Major

Major

نماد کاربر
414

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 فروردین 1386 09:43

آرشيو سپاس: 457 مرتبه در 119 پست

نظر سنجی در مورد برنامه های کانال mechef

توسط saeed_hz » سه شنبه 11 آبان 1389 16:34

با سلام

مدتی هست که به برنامه های کانال mechef علاقه مند شده ام ،به نظر شما ایا میتوان به راهکارهایی که این کانال برای {به قول خودش}اصلاح رژیم تغذیه بینندگانش توصیه میکند ،اعتماد کرد؟
همانطوری که اگر برنامه ها رو دیده باشید تو بیشتر برنامه ها گوشت خوک و نیز روش تهیه سوسیس و کالباس و  واز همه بدتر روش تهیه غذای تشکیل شده از خون گاو رو توضیح میده که تو روده حیوانات قرار داده میشه.

البته قصد فرافکنی و یا افراطی گری رو ندارم  ولی احساس میکنم که برنامه های این شبکه  و امثالهم اگه اهداف سالمی در افکار سازندگان ان نباشه،میتونه بسیاز مخربتر باشه

حتما همفکری  و تبادل افکار دوستان در این زمینه میتونه باعث افزایش اطلاعات و زمینه ساز اگاهی فکری رو در این زمینه فراهم کنه

در ادامه علاقه مندان برای تحقیق بشتر پیشنهاد میکنم که به لینگهای زیر سری بزنند. و مقاله ای که در اول میگذارم نگاهی بیندازند.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

[url=/www.tebbeghorani.com]سایت طب قرانی[/url]

امیدوارم با عنایت به عبارت عقل سالم در بدن سالم در مورد تغذیه دقت بیشتری بکنیم

منتطر نظراتتان هستم

موفق باشید.
هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
41

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 16 دی 1388 15:30

شیراز پلاک 12

آرشيو سپاس: 111 مرتبه در 21 پست

Re: نظر سنجی در مورد برنامه های کانال mechef

توسط kalafe2002 » سه شنبه 11 آبان 1389 19:02

بحث این شبکه بیشتر آشنایی با انواع و اقسام غذاها و طرز تهیه و تنوع پخت چیزی مثل برنج در کشورهای مختلف است. رژیم غذایی هایی هم که میگه بیشتر یک پیشنهاد برای ذائقه های اروپایی محسوب میشه . به نظر شما به جز ایران جای دیگه ای هم کله پاچه میخورن ؟ یا مثلا پالوده شیرازی که نشون داد واقعا پالوده شیرازی بود ؟ من که شیراز زندگی میکنم وقتی طرز تهیه پالوده را دیدم از وحشت و آبروریزی که برای پالوده شیرازی درست شد غش کردم . پالوده بود یا یخ و ماکارونی ؟؟!!  :-O  :-O  :-O  :-O  :-O  :-O
پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود  مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kalafe2002 تشکر کرده اند:
m-249