Mehrabad Airfield & Ground

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي هوافضا را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: moh-597, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: همشهری فضل الله جاوید نیا
سپاس‌های ارسالی: 2466 بار
سپاس‌های دریافتی: 8400 بار

Re: Mehrabad Airfield & Ground

پست توسط javadfakoori » یک شنبه 6 آذر 1390, 7:38 pm

اگه عکس ها رو tumbnail قرار بدی نور علی نور میشه...!
موفق باشی! :razz:
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس این لقمه با شکمبه ی توسازگار نیست
زیرا درون آب زلالش بدون شک ماهی ست, پا برهنه سوسمار نیست

آسمان اصفهان

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2352 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » دو شنبه 7 آذر 1390, 10:23 pm

درود بر دوستان گرانقدرتصویر

همون 727 در اولین لحظات تاکسی به سمت باند.تصویر

تصویر
ام دی-83 کیش ایر در حال لندینگ(بابت نور مسخره معذرت،موقعیتم در این عکس اصلا جالب نبود تصویر)

تصویر

آقا وحید یه سوال،با چه برنامه ای عکس هارو tumbnail قرار بدم؟

(ضمنا واترمارک تعویض شد، تصویرcentralclubs.com,best persian forum)
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط javadfakoori » سه شنبه 8 آذر 1390, 12:15 am

برنامه نمیخواد که دوست من, توی همون سایتی که آپ میکنی به جای لینک مستقیم لینک بند انگشتی یا همون tumbnail قرارا بده!
اگه مشکلی بود تو pm مطرح کن!
موفق باشی!

آسمان اصفهان

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » جمعه 2 دی 1390, 8:20 pm

درود بر عزیزان سنترالی.تصویر
اول از همه یه عذرخواهی بابت تاخیر بسیار طولانی به دوستان سنترالی بدهکارم و همینجا میگم معذرت میخوام.
دوم اینکه الان که اومدم حدود 20 تا عکس با کیفیت و بی کیفیتتصویردارم که انشاالله در طول هفته آپ میکنم و در اختیار شما عزیزان قرار میدم.(تا یه چند روز دیگه عکس از هواپیماهای شکاری قرار میدم انشاالله تصویر)
به عنوان اولین عکس هفته(ماهنامه منطقه هوایی و بیس مهرآباد)تصویر

BAe ماهان لحظاتی پس از فرود و در پس زمینه ی عکس 747 ایران ایرتصویر

تصویر

Boeing MD 80 or 83 لحظاتی قبل از تیک آف

تصویر

تصویر

یک فروند Boeing MD 80 or 83 لحظاتی قبل از لندینگ

تصویر

یک فروند هواپیمای آسمان(الان خاطرم نیست چیه،ولی به احتمال زیاد فوکره)

تصویر

اینم بهترین عکس امروزم،Boeing Md دیگری لحظاتی قبل از لندینگ(امروز تا دلتون بخواد MD و Fokker 100 گیرم اومد.اشکم داشت درمی اومد دیگهتصویر)

تصویر

این دوتام از بهترین عکس های امروزم هستن،یک فروند فوکر 100 آسمان

تصویر

تصویر

و به عنوان آخرین عکس ها،اینم یک فروند فوکر 100 ایران ایرتصویر

تصویر

تصویر
منتظر عکس های بعدی باشیدتصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

New Member
محل اقامت: مشهد زائر زيارت و نور
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار
تماس:

پست توسط hdnsoft » یک شنبه 4 دی 1390, 9:17 am

تصویر
عكس هاي فوق العاده اي هستند. احسنت. از مديران محترم درخواست ميكنم كه براي رفع مشكل عكس ها ( اين حالت جديد كه گداشتيد اصطلاحا بهش ميگن تصاوير بند انگشتي ) اين براي همه مرورگر ها جواب نميده و اون حالت اول هم خوب عكس ها از در و ديوار تاپ ميزدن بيرون :دي
اگه اجازه بديد براي رفع اين مشكل من يك پلاگين معرفي كنم ؟ اگه دوستان بخش فني مايل بودن اطلاع بدن من درخدمتم .
اما در مورد عكس ها من خيلي به عكاسي علاقه دارم . با اجازه تون ميشه كمي عكس ها رو اديت كنم؟ و دوباره در همين تاپيك قرار بدم ؟ تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]. مركز انجام پروژه براي شما
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] مركز ارسال اس ام اس رايگان
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]مركز ارائه خدمات هاستينگ رايگان
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]مركز سرورهاي قدرتمند پارس سرور

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » دو شنبه 5 دی 1390, 5:24 pm

درود بر دوستان عزیزمتصویر

بی چون و چرا بریم سر اصل مطلبتصویر

فوکر 100!!هواپیمایی نفت،لحظاتی قبل از فرودتصویر(رجیستری،EP-AWZ یا همون اکو پاپا اهوازتصویر)

تصویر

تصویر
ام دی!! کیش ایر،لحظاتی قبل از فرودتصویر(رجیستری،UR-BXO)

تصویر

تصویر

یک بل دویست و چند پلیس تصویر،در حال گشت زنی(اگر اشتباه نکنم،شماره اش 1907 هست)

تصویر

ایرباس ماهان،لحظاتی پس از فرود

تصویر

BAe اون روزیتصویر،بعد از فرود،دوستان این عکس رو عمدا اینجوری گرفتم که چراغ های باند هم بیفتهتصویر(دانیال جان همون گودیه است ها!!تصویر)

تصویر

راستی دوستان،این صرفا جهت اطلاعه:
BAe هایی که به ماهان فروخته شده مستقیما از انگلیس خریداری شده،سیاست انگلیس برای فروش این ها چیه؟
الان میگم
چهار تا موتور دارن دیگه،درسته؟خوب،در صورتی که دوتا موتور کافی بود.اینا رو فروختن که هم تعمیر نگهداری سخت تری داشته باشن،هم این که سوخت بیشتری مصرف کنن و کلا Estehlak بیشتری(املای درستش رو قاطی کردم،مجبور شدم انگلیسی بنویسم. تصویر)ببینید!!واقعا وقتی میگن روباه پیر بی دلیل نیست.

دوستان یه سوال هم دارم،من برای Insert تصویر از سایت آپلود شده،Insert Image رو باز میکنم و لینک عکس رو در اون Paste میکنم و وقتی که لینک پیش نمایش پیوند شده به تصویر اصلی رو در این منو Paste میکنم،فقط پیش نمایش میاد و دیگه پیش نمایش به عکس اصلی پیوند داده نمیشه. تصویرچیکار باید بکنم تا بتونم پیش نمایش رو در پست قرار بدم و به عکس اصلی پیوند داده بشه؟خواهشا سریع راهنمایی بفرمایید.تصویرتصویر

با سپاس فراوان.تصویر

شاد باشیدتصویر

shapooor

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » دو شنبه 5 دی 1390, 8:55 pm

بازم سلام دوستان تصویر

دوست گرامی،hdnsoft تصویر

اول یه سوال از شما دارم،من امروز بعد از آخرین پستم هیچ پستی ندیده بودم،بعدالان پست شما رو میبینم،حتی زمان ارسال عکس ها هم اخطار پست جدید داده نشد،جریان چیه؟ تصویر

عكس هاي فوق العاده اي هستند. احسنت.

متشکرم تصویر

اگه اجازه بديد براي رفع اين مشكل من يك پلاگين معرفي كنم ؟

نیکی و پرسش دوست من؟ تصویراگر لطف کنید ممنوم میشم. تصویر

اما در مورد عكس ها من خيلي به عكاسي علاقه دارم .

پس برید دنبالش،برید دنبال علاقه تون.ولی اصل احتیاط رو رعایت کنید.(البته این سخن دانیال جانه که من الان عرض کردم)

با اجازه تون ميشه كمي عكس ها رو اديت كنم؟ و دوباره در همين تاپيك قرار بدم ؟

واترمارک سنترال فراموش نشه ها!!! تصویر

شاد باشید تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

shapooor

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 10 دی 1390, 1:45 pm

دوست عزیز و گرامی, جناب Ph.Sepehr تصویر
درود بر شما
تصویر

با سپاس از تصاویر بسیار ارزشمند
تصویر

بررسی نکته ای کوچک:

BAe هایی که به ماهان فروخته شده مستقیما از انگلیس خریداری شده،

هیچیک از هواپیماهای BAE-146-300 شرکت هواپیمایی ماهان از کشور انگلستان خریداری نگردیده اند و این هواپیما ها پیشتر در اختیار کشورهای چین و اوکراین قرار داشتند. همچنین عمر کلیه نمونه ها در هنگام خرید بیش از 15 سال قرار داشت و در غیر اینصورت شرکت های هواپیمایی خارجی اجازه فروش آنها را نداشتند. همچنین شرکت تابان ایر یک فروند BAE-146-300 خود را از از کشور بلغارستان و با عمر بیش از 20 سال خریداری نموده است.

[COLOR=#000000]BAE-146-300 پیش از تحویل به ماهان

در صورتی که دوتا موتور کافی بود.

هریک از موتورهای LF 507 ساخت Honeywell قادر به تولید 31 کیلونیوتن نیروی پیشرانش میباشند و با توجه به ظرفیت حمل 116 الی 128 مسافر در این نوع, طبیعتا" نیرویی بیش از 62 کیلونیوتن مورد نیاز میباشد. همچنین استفاده از 4 موتور باعث افزایش ضریب اطمینان در شرایط بحرانی و از کار افتادن یکی از موتورها میگردد. با اینحال این هواپیما توانایی پرواز ویژه و بازگشت به فرودگاه Alternative با استفاده از 2 موتور را دارا میباشد.

[COLOR=#000000]Honeywell LF-507

موفق باشید تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » دو شنبه 12 دی 1390, 6:42 pm

سلام خدمت دوستان عزیز سنترالیتصویر

رامین جان شرمنده،من تازه امروز پست شما رو دیدمتصویر

دوست عزیزم اینا رو یک خلبان ماهان به بنده گفته.من از خودم که نگفتم.منظور من(جناب فرخی) هم از دو تا موتور همین موتورهای خودش نبود که!!منظورم دو موتور کم Estehlak ترتصویر و پر بازده تر که تعمیر و نگهداری سبک تری دارن بودتصویر البته فرمایش شما در خصوص ایمنی درسته. تصویر

با سپاس فراوان از شماتصویرتصویر

راستی دوستان عزیز ایرلاینرزی،(آقا دانیال و آقا علیرضا و دیگر دوستان)من دیروز دو تا عکس در Airliners.net آپ کردم.ولی الان هرچی سرچشون میکنم،نمیتونم تو ایرلاینرز پیداشون کنم.مشکل چیه؟

shapooor

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط javadfakoori » چهار شنبه 14 دی 1390, 4:20 pm

Ph.Sepehr نوشته شده:سلام خدمت دوستان عزیز سنترالیتصویر

راستی دوستان عزیز ایرلاینرزی،(آقا دانیال و آقا علیرضا و دیگر دوستان)من دیروز دو تا عکس در Airliners.net آپ کردم.ولی الان هرچی سرچشون میکنم،نمیتونم تو ایرلاینرز پیداشون کنم.مشکل چیه؟

سلام!
خوبی؟
در مورد ایرلاینرز(و البته من این کاره نیستم)! عکس شمت باید توسط اسکینر های اون سایت تایید بشه که همین امر هم حکم هفت خان رستم رو داره!
ایرلاینرز اینطوری نیست که شما عکس رو آپ کنی و بعد هم عکس بیاد روی سایت! بعد از مدتی توی نوبت بودن عکس بررسی میشه و بعد اگر تایید شد( که واقعا سخته) میاد روی صفحه ی اول سایت( منطور page عکس های ایران هست!)!
البته در این مورد دانیال و سایر دوستان خیلی بیشتر میتونن کمکت کنن!
پیشنهاد من اینه که اول با یک سایتی که استانداردهای پایین تری نسبت به ایرلاینرز داره شروع کنی که دلسرد نشی! مثل aviashots.com !

موفق باشی!!

آسمان اصفهان

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » چهار شنبه 14 دی 1390, 5:07 pm

سلام خدمت تمامی دوستان و ممنون از شما آقا وحید. :razz:
والله در جت فوتوز که آپلود کردم بعد از 4 روز!هنوز تصاویر نشان داده نمیشوند و در MyAviation هم مشکل ثبت نام شدید دارم(هر طور که عمل میکنم نمیشود.)

اما این سایت Aviashots.com سایت خوبی است.آپلود در آن راحت صورت میپذیرد و فارسی است. :-)

با تشکر از شما تصویر
.................................................................................................................................................................

ویرایش شد...

دوستان انشاالله فردا سری به میدان فتح میزنم تا اگر شد چند عکس از هواپیماهای شکاری بگیرم و شکاری هارا شکار کنم!تصویر

موفق باشید :razz:

shapooor

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » جمعه 16 دی 1390, 8:25 pm

عرض ادب خدمت کاربران گرامیتصویر

Aseman Airlines Fokker 100/ 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

.....................................................................................................................................................................................................................

Air A-300B4-603/ 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

با تشکر از DJ Dani گرامیتصویر

موفق باشیدتصویر

shapooor

ارسال پست

بازگشت به “گالري تصاوير هوافضا”