Mehrabad Airfield & Ground

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي هوافضا را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: moh-597, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار
تماس:

Mehrabad Airfield & Ground

پست توسط Ph.Sepehr » پنج شنبه 19 آبان 1390, 11:41 pm

درود بر یکایک دوستان گرامیتصویر

نیومدم،نیومدم،وقتی اومدم با چی اومدم.تصویر

دوستان هدفم از ایجاد این تاپ(مخفف تاپیکتصویر)در اختیار شما قرار دادن عکس های گرفته شده توسط خودم از بیس و منطقه هوایی مهرآباد هست.تصویرتصویر

البته من تازه کارم و قرار شد دانیال گرامی یوخده مارو راهنمایی کنهتصویرکیفیت کم عکس ها هم بابت همینه.انشاالله بعدا بهتر میشه.تصویر

به عنوان آغاز و اولین عکس:

ام دی یا فوکر 100تصویر در حال لندینگتصویر

تصویر

ایرباس ماهان لحظاتی پس از فرود در حال تاکسی

تصویر
(درد و دلی هم داشتم:من اگه فانتوم گیر بیارمتصویر)
شاد و موفق،در پناه حقتصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3144 بار
سپاس‌های دریافتی: 392 بار

Re: Mehrabad Airfield & Ground

پست توسط apple2009 » جمعه 20 آبان 1390, 10:10 am

تصویرها نشون داده نمیشن. :?

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » جمعه 20 آبان 1390, 5:52 pm

سلام دوستان.
تا خرید یک سیستم وایرلس یا وای فای متاسفانه مجبورم براتون لینک عکس ها رو قرار بدم.شرمنده

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

دو توضیح لازمه که خدمتتون ارائه بدم.
1- تاری عکس ایرباس به خاطر وجود غبار محلیهتصویر
2-من چون محصلم فقط جمعه ها میتونم برم میدون فتح(همون مهرآباد)برای عکاسی.اینه که اگه دیر شد نگران نباشید.البته این بار اوله و عکسهای کمی تونستم بگیرم.انشاالله جمعه
ی هفته دیگه عکس های بیشتری میگیرم تا بتونم در طول هفته هم آپ کنم.تصویر

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: همشهری فضل الله جاوید نیا
سپاس‌های ارسالی: 2466 بار
سپاس‌های دریافتی: 8400 بار

پست توسط javadfakoori » جمعه 20 آبان 1390, 8:35 pm

Ph.Sepehr نوشته شده:درود بر یکایک دوستان گرامیتصویر

نیومدم،نیومدم،وقتی اومدم با چی اومدم.تصویر

دوستان هدفم از ایجاد این تاپ(مخفف تاپیکتصویر)در اختیار شما قرار دادن عکس های گرفته شده توسط خودم از بیس و منطقه هوایی مهرآباد هست.تصویرتصویر

البته من تازه کارم و قرار شد دانیال گرامی یوخده مارو راهنمایی کنهتصویرکیفیت کم عکس ها هم بابت همینه.انشاالله بعدا بهتر میشه.تصویر

به عنوان آغاز و اولین عکس:

ام دی یا فوکر 100تصویر در حال لندینگتصویر

تصویر

ایرباس ماهان لحظاتی پس از فرود در حال تاکسی

تصویر
(درد و دلی هم داشتم:من اگه فانتوم گیر بیارمتصویر)
شاد و موفق،در پناه حقتصویر

سلام!
دوست عزیز بسیار کار خوبی رو شروع کردی, تبریک میگم!!!
فقط یک چیزی که Dj Dani عزیز به من خیلی سفارش میکرد اینه که ایران مثل بقیه ی کشور ها نیست و به نوعی این کار شما از دید بعضی آقایون جرم محسوب میشه!
مواظب خودت باش و حواست به درست هم باشه و امیدوارم هر روز بهتر از دیرو باشی چون تازه اول راهی و راه درازی هم پیش رو داری!!!!
امیدوارم ایرلاینرزی بشی!!!
راستی منتظر عکس های فالکروم های تهرانی هم هستیم( اگه یه روزی اف 14 هم گیرت و اومد و شکار کردی از ما دریغ نکن)
تصویر
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس این لقمه با شکمبه ی توسازگار نیست
زیرا درون آب زلالش بدون شک ماهی ست, پا برهنه سوسمار نیست

آسمان اصفهان

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » جمعه 20 آبان 1390, 9:02 pm

عرض ادب خدمت کاربران گرامی تصویر

دوست عزیز بسیار کار خوبی رو شروع کردی, تبریک میگم!!!

خیلی ممنون.شما لطف دارید.

فقط یک چیزی که Dj Dani عزیز به من خیلی سفارش میکرد اینه که ایران مثل بقیه ی کشور ها نیست و به نوعی این کار شما از دید بعضی آقایون جرم محسوب میشه!
مواظب خودت باش و حواست به درست هم باشه و امیدوارم هر روز بهتر از دیرو باشی چون تازه اول راهی و راه درازی هم پیش رو داری!!!!

اینی که شما و دانیال عزیز میفرمایید صحیح اما الحمدلله داره برامون یه مجوز در قاب یک نامه جور میشه که به داخل پایگاه راه پیدا کنیم.سرتیپ نبی فرخی خلبان بازنشته نیروی هوایی تصویردارن تلاششون رو میکن.(برادر رفیق(و نه دوست) پدرم)امیر کارشکی هم که در دسترس هستن الحمدلله. تصویر

در ضمن من شاگرد درسخونم.خیالتون راحت باشه.

امیدوارم ایرلاینرزی بشی!!!

خیلی ممنون. تصویر تصویر

راستی منتظر عکس های فالکروم های تهرانی هم هستیم( اگه یه روزی اف 14 هم گیرت و اومد و شکار کردی از ما دریغ نکن)

از فالکروم بهتر نبود؟؟!! تصویرچشم.سعی خودم رو میکنم.ضمنا من برای سنترال و کاربران محترم و دوست داشتنیش از هیچ کاری دریغ نمیکنم.خیالتون راحت.

موفق باشید. تصویر

shapooor

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7451 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani » جمعه 20 آبان 1390, 9:28 pm

ممنون از دوست عزیز آقا وحید.
عکاسی در بخش نظامی موردی نیست که شما با اطمینان کامل انجام دهید.
خوب محیط های نظامی چندان برای چنین کاری تطبیق داده نشده اند حتی اگر کاملا آزاد و یک نمایشگاه باشد و باید اصولی که توسط مسئولان ذکر می گردد کاملا رعایت کنید.
یعنی وقتی نمی شود اصرار نکنید و زیاد به دنبال برخی موارد نروید.
به طور کلی عرض کنم بهتر است هرکاری از راه خودش صورت بگیرد.
هرچند در حال حاضر اوضاع عکاسی نسبت به چند سال قبل فرق اساسی کرده و دید دوستان بسیار بازتر شده است اما این دلیل نخواهد شد که اصل احتیاط نادیده گرفته شود.
به هر حال هرکاری رسمی و قانونی شایسته تر است تا انشاالله اتفاق خاصی پیش نیاید.
موفق باشید.

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » جمعه 4 آذر 1390, 2:50 pm

درود بر یکایک دوستان گرامی سنترالیتصویر

دو هفته بی رونق بود این تاپیک،یک هفته با رونق خواهد بود انشااللهتصویر(حدود 23 تا عکس گرفتم که انشاالله هر روز سه عکس آپ میشود تصویر)

فوکر 100 آسمان ایرلاینز در حال لندیگ

تصویر

عکسی مخفیانه،به لطف جایی که پدرم برام پیدا کرد.سه فروند ایرباس در کنار هم(دو فروند ماهانی و یک فروند هماییتصویر)

تصویر

و اینم 747 ایران ایر،به عنوان آخرین عکس امروز(این چه مدلیه؟200،100 یا SP؟پدرم که میگفت SP تصویر)

تصویر

(مدیران محترم،درخواستی داشتم.لطفا کاری کنید که اندازه ی عکس ها با اندازه مشخص شده برای طول و عرض هر پست یکی بشه و از حد بیشتر نره.)
شاد باشیدتصویر

shapooor

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani » جمعه 4 آذر 1390, 6:21 pm

ماشاالله پسرم...
چی کار کردی؟!
خوب یکم سایز تصاویر رو کم کن تا در تاپیک به این شکل نمایش داده نشود.
یک تصویر با سایز اصلی 3000*4000 قطعا به این شکل در می آید , بهتر است سایز رو 768*1024 یا کمی بالاتر تبدیل کنی تا احیانا کسی و برای مشاهده آن اذیت نشود.
ضمنا هر تصویری را قبل از قرار دادن کمی با فتوشاپ و تغییراتی در بالانس نور و ... تغییر بده تا جلوه بهتر پیدا کند.
بوئینگ 747 حاضر در تصویر هم اگر اشتباه نکنم EP-IAG معروف است که جزو سری 200 می باشد.
موفق باشی.

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » شنبه 5 آذر 1390, 7:19 pm

درود بر دوستان گرامی و گرانقدرتصویر

بوئینگ-727 هواپیمایی ملی ایران(هما)تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

تصویر

(لامصب چقدر صدا داره. تصویرفکر کنم به خاطر همینه که 727 و فوکر 100 رو تو اروپا و آمریکا راه نمیدن.کاپیتان جان درسته؟ تصویر)

(دانیال جان عکس رو ادیت کردم،ببین خوبه؟ تصویر )

shapooor

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani » شنبه 5 آذر 1390, 7:34 pm

بله تصویر خوبی هست دوست عزیز...
کمی پشتکار داشته باشی و با دوربینت به خوبی آشنا شوی انشاالله مواردی به مراتب بهتر را خواهیم دید.

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 5 آذر 1390, 9:14 pm

دوست عزیز و گرامی, جناب [COLOR=#0070c0]Ph.Sepehr   تصویر
درود بر شما تصویر

با سپاس از تصاویر شما و توضیحات [COLOR=#0070c0]DJ Dani
عزیز
  تصویر

فکر کنم به خاطر همینه که 727 و فوکر 100 رو تو اروپا و آمریکا راه نمیدن.

صدای زیاد موتورهای JT8 و MK-620 تنها یکی از دلایل ممنوعیت پرواز هواپیماهای B727 و F-100 بر فراز اتحادیه اروپا, ایالات متحده و برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس میباشد و دلیل اصلی این موضوع در ایمنی پایین و همچنین مستهلک بودن اکثر آنها نهفته است. عدم وجود درب های ضد گلوله جهت کابین خلبان, ارابه های فرود ضعیف, موتورها و سامانه های هیدرولیک بسیار قدیمی و ... از جمله دلایل محوری این قبیل تحریمات میباشند.

RR MK-620 

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » یک شنبه 6 آذر 1390, 6:14 pm

درود بر دوستان گرامیتصویر
ATR-72 آسمان ایرلاینز لحظاتی قبل از فرود(بابت وجود تابلوی راهنمایی رانندگی معذرت میخوام.مخفی گاهم اونجاستتصویر)
(دوستان راستی اون 727 دیروزی20 ثانیه قبل از تیک آفش بود که ازش عکس گرفتم.البته از تاکسی کردنش هم عکس دارم که انشاالله میذارم.تازه تاپیک داره رونق میگیره تصویر)

تصویر

شاد باشیدتصویر

shapooor

ارسال پست

بازگشت به “گالري تصاوير هوافضا”