در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 دی 1392 20:47

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل نصب انواع بازی ها در MIRA

توسط banners » پنج شنبه 12 دی 1392 20:53

سلام خسته نباشید.
با فروم آشنایی ندارم ولی دیدم مباحث گوشی من در اینجا هست گفتم بپرسم شاید مشکلم حل بشه.خواهش میکنم اگر کسی راه حل رو میدونه کمکم کنه. گوشی بنده جی ال ایکس مدل میرا هست متاسفانه متاسفانه شاید بگم بالای 80-90 درصد بازی هایی که میخام نصب کنم هیچ کدوم نصب نمیشن حتی فایل هایی با حجم 10 تا 20 مگابایت و بازی هایی که به راحتی روی خیلی گوشی ها نصب میشه (یه مدل سادش مثه subway surfer) همشون در حین نصب ارور application not installed. میدن.آیا مشکل سخت افزاری هست؟ آیا واقعا نشون از عدم توانایی این گوشی در اجرا و نصب اکثر بازی هاست؟ لطفا راهنمایی کنید واقعا کلافه و پشیمون از خرید این گوشی هستم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل نصب انواع بازی ها در MIRA

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1392 00:21

banners,  
اين مشکل چند دليل ميتونه داشته باشه:
1- اندرويد زير 4 بودن گوشي، بسياري از بازي‌ها و برنامه‌ها قابليت نصب روي آندرويد زير 4 رو ندارند. دليل اون هم اينه که در اين نسخه امکان استفاده از GPU براي اجراي اجزاي گرافيکي تمام برنامه‌ها رو با چند تک ساده در کد نويسي ميده و بازي نويسان بسيار از اين موضوع استقبال کردند.
2- فضاي کافي براي نصب در پارتيشن ديتا وجود نداره. توجه داشته باشيد که حتي اگر مثلا مسير نصب پيشفرض برنامه‌ها رو مموري کارت انتخاب کرده باشيد هم زمان نصب بايد اين ميزان فضا در پارتيشن ديتا وجود داشته باشه تا قابل نصب باشه اون بازي يا برنامه. پس ميتونه اين مشکل هم باشه ...

اگر گوشي رو روت کنيد و از Link2SD استفاده کنيد احتمالا ميتونيد مشکلاتي که به دليل کمبود فضا هست رو رفع کنيد

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, banners, SMH

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

توسط banners » جمعه 13 دی 1392 10:46

مجددا. من لینک زیر رو دیدم topic-t110988.html راهنماییشو خوندم
نرم افزار antutu benchmark رو نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده خیلی جالبه حتی اون نرم افزار هم نصب نمیشه(9 مگ)
چکار کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1392 17:43

banners,  
برنامه‌ي X-plore رو نصب کنيد و ببينيد فضايي که به عنوان root نمايش ميده چقدره؟
شايد هم نياز باشه نسخه‌هاي قديمي‌تر اين برنامه رو نصب کنيد. کلا آندرويد زير 4 کم کم ديگه با مشکلات بسياري در زمينه‌ي سازگاري برنامه‌ها مواجه خواهند بود  ::sa

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

banners, SMH

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

توسط banners » جمعه 13 دی 1392 17:50

بله مرسی نصب کردم قسمت روت زده free 163mb/198mb
فکر میکنم مشکل از این نیست درسته ؟!
ممنون میشم تا آخرش راهنماییم کنید این مشکلم حل بشه.
منتظرم مرسی

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1392 18:43

banners,  
بله، با اين حساب احتمالا مشکل به نسخه‌ي برنامه مربوط باشه. نسخه ‌هاي قديمي‌تر از 4 رو تست کنيد شايد نصب شد

banners, SMH

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

توسط banners » جمعه 13 دی 1392 23:12

برنامه نسخه قدیمی رو دانلود کردم . البته با توجه به فضای روت فکر نمی کنم دلیل نصب نشدن بازی ها و ... نبودن فضای روت باشه درسته؟ ( اون موردی که برای link2sd گفتید منظورمه که فکر نکنم دیگه لازم باشه یا هست؟)
من اطلاعات گوشی رو براتون میزارم. لطفا بگید برای حل مشکل اصلیم چکار کنم.
brand: generic
cpu hardware: bcm21553 platform
cpu model: arm v6
cpu freq: 312.0 - 1005.5 mhz
gpu version: opengl es2.0
gpu render: videocore IV hw
memory size: 164.1/198.0 mb
ram size: 51.4/163.6 mb
kernel : linux version 2.6.35.7+ (gfs@gfss2) (gcc version 4.4.3 ) # 1 preempt mon mar 18 2013

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1392 23:49

banners,  
متاسفانه اين گوشي از چيپ Boradcom استفاده ميکنه که حتي به طور رسمي و عمومي درايور اون رو هم ارائه نکرده، قبلا درايور Galaxy Y رو در انجمن گذاشتم تا دوستان تست کنند. چون اين گوشي هم از همين چيپ استفاده ميکنه. اگر درايور درست بود. با اسکريپت‌هاي روت مثل One Click Root و امثال اون شايد بشه گوشي رو روت کرد. هر چند تمامي اين راهها راههاي کاملا امني نيستند و ريسک دارند
در مورد Link2SD‌ هم اگر برنامه‌هاي مورد نظرتون رو تونستيد نصب کنيد، نيازي به اون نيست و البته بدون روت کاري هم نميکنه اين برنامه

banners

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

توسط banners » شنبه 14 دی 1392 00:02

مرسی نه متاسفانه هیچ کدوم از بازی ها قابل نصب نیستند . چکار کنم ؟ ایا باید روت بشه و دستکاری بشه؟ یا اندروید آپدیت بشه؟ شرمندم که من یه ریز این تاپیکو جلو میبرم چون واقعا از دست این گوشی کلافه ام و از اندروید و روت و .... هم اطلاعاتم در حد صفره.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 14 دی 1392 06:49

banners,  
ببينيد اين گوشي فاقد GPU هست و اساسا براي کارهاي ساده و روزمره ساخته شده. طبيعي هست که نتونيد بازي‌هاي مختلف رو نصب کنيد. همينطور که گفتم اغلب بازي‌هاي به خاطر نياز به استفاده بهينه از GPU اندرويد زير 4 رو پشتيباني نميکنند. اگر بشه آندرويد اون رو ارتقا داد به 4 شايد بخشي از محدوديت حل بشه. اما به هر حال نبود GPU باعث ميشه که باز هم مشکل داشته باشيد. ضمنا بسيار بسيار بعيد هست که بشه آندرويد 4 براي اين گوشي پورت کرد. توصيه ميکنم براي اين گوشي روي بازي‌هايي حتي در حد Angry Birds ها هم حساب نکنيد  ::sa

banners, SMH

New Member

no avatar
6

تاريخ عضويت

توسط banners » شنبه 14 دی 1392 10:08

چکارش میشه کرد دیگه شانس ما. کاش نمی خریدمش به شدت پشیمونم.
به هر حال از شما ممنونم که با حوصله پاسخگو بودید و وقت گذاشتید. بسیار مممنونم از شما دوست عزیز .موفق باشید

Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 17:40

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 45 پست

توسط vahidkhan0831 » شنبه 14 دی 1392 16:12

Mahdi1944 نوشته است:banners,  
متاسفانه اين گوشي از چيپ Boradcom استفاده ميکنه که حتي به طور رسمي و عمومي درايور اون رو هم ارائه نکرده، قبلا درايور Galaxy Y رو در انجمن گذاشتم تا دوستان تست کنند. چون اين گوشي هم از همين چيپ استفاده ميکنه. اگر درايور درست بود. با اسکريپت‌هاي روت مثل One Click Root و امثال اون شايد بشه گوشي رو روت کرد. هر چند تمامي اين راهها راههاي کاملا امني نيستند و ريسک دارند
در مورد Link2SD‌ هم اگر برنامه‌هاي مورد نظرتون رو تونستيد نصب کنيد، نيازي به اون نيست و البته بدون روت کاري هم نميکنه اين برنامه

گوشی خودش قابلیت انتقال برنامه به کارت حافظه رو داره.
درایوری که گذاشتین تست کردم من کار میکرد واشس اما با برنامه unlock root
نتونستم روتش کنم.گوشی رو نشناخت.
اگه شما از دستت میاد کاری کن واسه دوستان برنامه روتی بزار که این گوشی روت شه.
پسر خاله من بسیار میخواد روت کنه گوشی شو اما نتونستیم.
سپاس
حال همه ما خوب است.....
اما تو باور نکن.......

بعدي