در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 24 مهر 1388 14:43

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: برنامه بسیار کاربردی Mobile Uncle MTK Tools

توسط omz » سه شنبه 6 اسفند 1392 11:43

سلام
من این برنامه رو نصب کردم روی تبلت ainol ax1 سیم کارت خور اجرا شد ولی در قسمت MTKEngineerMode هیچ چیزی نمایش داده نمی شه لطفا راهنمایی کنید می خوام صدای اسپیکر رو افزایش بدم آخه خیلی کم هست صدای پخشش

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 26 خرداد 1393 16:15

توسط vahedmig » دوشنبه 26 خرداد 1393 16:23

S.M.Seyednoor نوشته است:با سلام خدمت دوستان و تاخیر در ارسال پاسخ

sinatz
کافیه مراحل رو طبق آموزش فوق انجام بدید فقط گزینه Display رو برای تغییر نور انتخاب کنید و از 0 تا 63 یک رقم رو انتخاب و ست بزنید ...

reza_ahwaz_26

با این برنامه شما توانایی اورلاک ندارید ...
برای بالا بردن سرعت cpu نیاز به دسکاری ولتاژ در سیکل های مختلف و دسکاری کرنال هست که مجالش در این بحث نیست

سلام دوست عزیز من چند وقت پیش یه گوشی از سنگاپور سفارش دادم بعد از یه مدت صدای گوشی قطع و وصل میشد که بعد از گذشتن یه هفته صدای گوشی کلا قطع شد بعد من رام tisunmi رو برای گوشیم که مدلش inew v3 هست نصب کردم حالا گوشیم دیگه صدا نداره میخواستم بدونم با این برنامه میشه راش انداخت یا اگر امکانش هست تنظیمات صداش رو بدید دستی وارد کنم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 27 خرداد 1393 22:45

vahedmig,  
لطفا سوالات مربوط به هر برند رو در بخش مربوط به خودش مطرح کنيد (اگر نبود در بخش ساير گوشي‌ها مطرح شود)
توصيه ميکنم فريموير رسمي رو از سايت needrom دانلود کنيد
براي مثال اين شايد به کارتون بياد
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-e/
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
35

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 شهریور 1392 17:46

مشهد مقدس

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 7 پست

توسط makh25 » شنبه 11 مرداد 1393 11:54

S.M.Seyednoor نوشته است:
با سلام خدمت شما عزیزان و بینندگان این مطلب که منت بر سر بنده قرار دادید و این مطلب رو مطالعه میفرمایید.
امروز با معرفی یک برنامه تمام عیار خدمتتون هستم که به طور کلی میتونم بگم تنظیمات پیش فرض کلیه قطعات گوشی رو از میزان روشنایی تا افزایش صدا ...

با سلام خدمت سید بزگوار
این برنامه که معرفی کردید امکان تقویت جی پی اس داخلی گوشی رو هم داره ؟
یا امکان فعال کردن هم زمان هر دو سیم کارت (یعنی وقتی سیم 1 د رحال صحبت کردن هست سیم دو هم بوق بخوره و امکان پاسخ دادن داشته باشه )

من از جی 3 استفاده میکنم.
                        بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم                    فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم
                        اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد                    من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 دی 1387 17:01

توسط gunes » سه شنبه 21 مهر 1394 22:26

سلام آقا مهدی عزیز. ببخشید که تو pv مزاحم شدم. راستش نمیدونم اینو دقیقا کجا مطرح کنم
من یه گوشی لنوو A369i دارم. بعد از اینکه براش رام کاستوم از طریق ریکاوری زدم، سیمکارتها رو نمیخونه. الان رام اورجینالش رو از سایت نید رام برداشتم و با اس پی زدم، ولی imei رو باز نمیاره. خیلی از نر افزارها رو امتحان کردم. مثلا:
1- * # * # 3646633 # * # * که نتیجه این شد که نتونست رایت کامنت بکنه. یعنی اصلا فرق نکرد
2- mtk droid هم ریپلیس سریال زدم که گفت بعد از رست حل میشه و نشد. البته من رستارت کردک نه ریست
3- Mobileuncle MTK Tools هم تو قسمت imei میگه که ساپورت نمیشه
4- IMEI_Tool_cmd هم یه فایل میسازه که میبرم داخل پوشه خودش و ریستارت میکنم، ولی اینم فرقی نمیکنه
داداش خیلی معطل موندم. چاره چیه؟
ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 21 مهر 1394 22:58

gunes,  
با MTK Droid در حالتی که گوشی روت شده مراحل رو انجام بدید و بعد از اون گوشی رو فکتوری ریست کنید، باید مشکل بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

قبلي