صندلی داغ با حضور Moh-597...

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: Moh-597 روی صندلی داغ...!

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 13 خرداد 1388, 1:40 am

بازم سلام به همه سنترالی ها...

خوب سری آخر سوالات و حرفهای پایانی من با محمد...

یکم عملیات های فنی مهندسی روی پاسخهای محمد انجام بدیم...!

1.مهم اینه که لااقل کسانی که در سنترال پروژه تخریب تو را آغاز کردند دیگه رفتن تو کما...همیشه گفتن جواب ابلهان خاموشی است...سکوت کردی خودشون رفتن دنبال کار و زندگیشون...! نباید به اینگونه پیام های بازرگانی و زیرنویس اهمیت داد!
2.بابا دستخوش مدرسه تعطیل میکنی! خلاف ما در حد تعطیل کردن امتحان بود!
3.والا موتور خونه جهنم همه سوییت هاشو گرفتن...دیر رسیدی محمد...!
4.بابک خرمدین و سیاست!!!!!!! (یا حضرت نوح...!)
5.تو عطر هم تفاهم داریم..ولی جوپ تقلبیش زیاد شده...!
6.کایت تا حالا نروندی؟ راستش در شهر به ما هم پیشنهاداتی در این زمینه شد ولی نپذیرفتیم..!(عین الله باقَر زادَه)
7.راستی همین الان کارشناسان رشته بخیه شناسی از دانشگاه کمبریج تماس گرفتند گفتن دستگاهش هم اومد به بازار...! با سرعت 2000 هزار بخیه در ثانیه!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما پکیج فینال که مثل همیشه کوتاه تر است.

1.احساس خلبانهای ایرانی لحظه ای که وارد جنگنده می شوند و قصد پرواز میکنند...در این لحظات قبل از پریدن به چه چیزهایی فکر میکنند...در مصاحبه هایت این را پرسیده ای؟

2.نسل بعدی جنگنده های ساخت ایران را چطور می بینی؟

3.چرا از پرسنل بی آلایش پدافند که در نقاط دور افتاده به صورت 15 روز کار و 15 روز استراحت هستند چیزی نمی شنویم؟

4.راستی تا الان به فکرت رسیده بری از اون سایتی که روی قله کوه در جاده مخصوص کرج نمایان است مصاحبه بگیری؟

5.چند سال پیش یادته جنازه عباس دوران رو به ایران آوردند...خاطره ای از آن روز برامون داری؟

6.سرهنگ مدرسی رو چقدر می شناسی؟ چرا ارتش نذاشت سرهنگ خاطرات قشنگشو که هر چی فکر میکنم خط قرمز حفاظتی رو رد نکرده بود ادامه بده؟

7. توصیه ات به دوستانی که قصد پیوستن به نیروی هوایی دارند.

--------------------------------------------

8.یک جمله ماندگار از پدر و یک جمله ماندگار از مادرت که همیشه در ذهنت منقوش است بگو.

9.اگر روزی فرزندت بهت بگه بابا ارمغان نسل شما برای نسل من چیست..چی بهش میگی؟

----------------------------------------------------------------------------------

برنامه های زیر...!

ای ایران ای مرز پر گهر

سرزد از افق مهر خاوران

خلبانان.. قهرمانان..ای امید فخر ایران..پرواز کن...
------------------------------------------

آزادی بیان

حق انتخاب
-----------------------

دو 2-3 خط حرف دلت را بزن و این صندلی را ماندگار کن...

-----------------------

تشکر از شرکت همگی دوستان هوافضا در این صندلی...انشاالله صندلی پس از استراحتی کوتاه بازخواهد گشت...البته بنده در سایت حضور خواهم داشت :-)

یا حق...تاپیک چهارشنبه شب به پایان خواهد رسید. :razz:
  بی  

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار
تماس:

Re: Moh-597 روی صندلی داغ...!

پست توسط moh-597 » چهار شنبه 13 خرداد 1388, 11:33 am

1.احساس خلبانهای ایرانی لحظه ای که وارد جنگنده می شوند و قصد پرواز میکنند...در این لحظات قبل از پریدن به چه چیزهایی فکر میکنند...در مصاحبه هایت این را پرسیده ای؟
احساس را می شود به دو قسمت تقسیم نمود یکی اولین باری که سوار جنگنده می شدند که یک احساس غیر قابل وصف بود و دیگری اولین باری که برای شرکت در یک عملیات برون مرزی سوار می شدند که به فکر این بودند آیا دوباره خانواده خود را می بینند

2.نسل بعدی جنگنده های ساخت ایران را چطور می بینی؟
امیدوارم خیلی بهتره از اینی باشه که الان هست

3.چرا از پرسنل بی آلایش پدافند که در نقاط دور افتاده به صورت 15 روز کار و 15 روز استراحت هستند چیزی نمی شنویم؟
این بندگان خدا غریب افتادند انشاا... منتظر یک خاطره جالب از آنها در سنترال بزودی باشید تا آخر همین ماه

4.راستی تا الان به فکرت رسیده بری از اون سایتی که روی قله کوه در جاده مخصوص کرج نمایان است مصاحبه بگیری؟
نه رفتن به آنجا غیر ممکن است هرکسی را راه نمی دهند

5.چند سال پیش یادته جنازه عباس دوران رو به ایران آوردند...خاطره ای از آن روز برامون داری؟
اتفاقا چند روز قبلش به پایگاه رفتیم و اعلامیه را دیدم با توجه به دوستی صمیمی پدرم بایکی از خلبانان شهید که قرار بود پیکرش به ایران بیاد در مراسم که روز پنجشنبه بود حضور پیدا کردیم .
سرلشکر خلبان عباس دوران - سرلشکر خلبان علی اقبالی - سرلشکر خلبان علی جهانشاهلو - سرلشکر خلبان پرویز دبیحی - سرلشکر خلبان عباس اکبری - سرلشکر خلبان منصور محمدی آزاد - سرلشکر خلبان اسدا...بربری - سرلشکر خلبان مهدی ذوقی

6.سرهنگ مدرسی رو چقدر می شناسی؟ چرا ارتش نذاشت سرهنگ خاطرات قشنگشو که هر چی فکر میکنم خط قرمز حفاظتی رو رد نکرده بود ادامه بده؟
برای نیروی هوایی متاسفم - ایشان را دورا دور می شناسم البته از طریق اینترنت و یکسری آشنایی از یکی از پایگاههای هوایی

7. توصیه ات به دوستانی که قصد پیوستن به نیروی هوایی دارند.
قشنگ فکر کنند

--------------------------------------------

8.یک جمله ماندگار از پدر و یک جمله ماندگار از مادرت که همیشه در ذهنت منقوش است بگو.
پدر : یادت باشه مرد خونه تویی باید حواست به مادرت و برادر کوچکت باشه
مادر : به بابات نگی چرا منو مسافرت نمی بری ناراحت می شه می دونی که نیست که تو رو مسافرت ببره

9.اگر روزی فرزندت بهت بگه بابا ارمغان نسل شما برای نسل من چیست..چی بهش میگی؟
نمی دونم

----------------------------------------------------------------------------------

برنامه های زیر...!

ای ایران ای مرز پر گهر
خیلی دوستش دارم
سرزد از افق مهر خاوران
سرود ملی ایران در حال حاضر

خلبانان.. قهرمانان..ای امید فخر ایران..پرواز کن...
خوب شد اچ 3 انجام شد که شعر برای خلبانان خواندند

------------------------------------------

آزادی بیان حق همه مردم

حق انتخاب حق همه مردم

-----------------------

دو 2-3 خط حرف دلت را بزن و این صندلی را ماندگار کن...

من زندگی ام یک جوری با سنترال پیوند خورده که شاید کمتر کسی بتونه آنرا از هم بپاشونه برای همین است که همیشه دوست دارم درد دلم را اینجا بگم دوستان خوبی دارم که به داشتن آنها افتخار می کنم
دوستان اگر ما الان در یک محیط صمیمی کنار هم کار می کنیم بخاطر خون شهداست بخاطر کسانی که صادقانه و مخلصانه برای من و تو رفتند . جاهایی می بینم که شهدا را بخاطر یکسری از مسائلی که دولت ایجاد کرده نفرین می کنند یک سوال دارم آیا شما فکر می کنید شهدا با یکسری از این کارها موافق بودند
قدر باهم بودن را بدانید قدر همدیگر را بدانید و قدر این روزها را بدانید شاید روزی حسرت آنرا بخورید

یاحق
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

صفحه اینستاگرام
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”