در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
170

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 بهمن 1385 21:21

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

اجرای فرمت MP4

توسط reza63 » يکشنبه 12 اسفند 1386 20:32

سلام
دوستان من برنامه TVC نصب کردم اما نمیدونم چرا این برنامه  فرمت MP4 را اجرا نمیکنه .با تشکر
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 13 اسفند 1386 02:04

reza63,
منظورتون از اجرا واضح نيست ، اين برنامه کنورتر هست و ...
اگر نميشه پسوندي رو به پسوند ديگري تبديل کرد، ابتدا اون رو به پسوند عمومي‌تري تبديل کنيد و بعد به پسوند نهايي تبديل کنيد (طي دو يا چند مرحله)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » دوشنبه 13 اسفند 1386 20:41

آقا مهدی من خواستم اونو اجرا کنم یعنی فایل مورد نظری که باهمین فرمت است را نگاه کنم نشد که نگاه کنم برنامه توانایی خوندنش را نداشت وخواستم هم اونو تبدیل به فرمت دیگه کنم اما بازم نشد حال یه error چند مدته که داره میده من ازش عکس گرفتم وبراتون میزارم ویه سوال دیگه مهدی جان قبلا وقتی با کامپیوتر کار میکردم واشکالی پیش میومد که مجبور به رستار دستی میشدم بعد اینکه میخواست راه اندازی بشه یه صفحه ابی میومد که درایوا راچک میکرد وبعد اینکه اونرا چک میکرد ویندوز راه اندازی میشد اما نمیدونم چرا دیگه این صفحه نمیاد در صورتی که خیلی مواقع ویندوز قفل میشه ومجوبر به رستار هستم اما این صفحه نمیاد اگه لازمه یه عکسی از قسمت بوت ویندوز براتون بزارم چون اون قسمت فکر کنم دستکاری شده
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 14 اسفند 1386 02:56

reza63 جان
تصويري که گذاشتيد هيچ ارتباطي با TVC نداره و مربوط به CinePlayer هست
به هر حال اگر فايل سالم باشه، با آخرين نسخه TVC قابل خواندن و تبديل هست
موضوع دوم هم مشکل خاصي نيست، فکر ميکنم فايل سيستم رو از FAT32 به NTFS تبديل کرديد و در NTFS به خاطر ساختاري که داره کمتر نياز به چنين خطايابي‌هايي داره، اما اگر هنوز از FAT32 استفاده ميکنيد، بايد بررسي بشه که چه برنامه و يا عاملي باعث اين موضوع شده

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » سه شنبه 14 اسفند 1386 12:17

اره مهدی جان من سیستم رواز FAT32 به NTFS تغییر دادم اما اون error من این برنامه رانصب نکردم نمیدونم مربوط به چی است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 14 اسفند 1386 12:30

reza63,
در اين صورت در مورد عدم اکسن که مشکلي نيست و يک مزيت محسوب ميشه
موضوع دوم هم، در Add / remove ببينيد اين برنامه رو داريد يا خير و اگر نصب هست، حذف کنيد، يک بار هم TVC رو حذف و مجددا نصب کنيد، احتمالا مشکل رفع خواهد