در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
170

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 بهمن 1385 21:21

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

مشکل با myspace

توسط reza63 » چهارشنبه 2 شهریور 1390 18:27

من میخوام از این سایت دانلود داشته باشم اما هیچ نافزاری نمیتونه از پروتکل ایت سایت که موقع پخش موزیک استفاده میکنه دانلود کنه ترافزار idm واسه دانلود میاره تو لیست اما چون از پروتکل rtmp استفاده میکنه قادر به دانلود فایل نیست از orbit هم استفاده کردم اما نمیتونه دانلود کنه

دوستان اگه راه حلی وجود داره راهنمایی کنن  به عنوان مثال این لینک پخش موزیک که نمیشه دانلودش کرد
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

Re: مشکل با myspace

توسط SHAHRAM » پنج شنبه 3 شهریور 1390 01:33

reza63,  البته بعضی از سایت ها از الگوریتم هایی برای مخفی نگه داشتن لینک دانلود موزیک/ویدیو خودشون برای جلوگیری از شناسایی توسط دانلود منیجر ها استفاده میکنند اما به طور کلی میتونید برای دانلود از پروتوکل های مختلف از .streamtransport  استفاده کنید.

نمایی از برنامه

ادرس http://www.streamtransport.com برای دانلودش هست.رایگان هم هست. :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, Mahdi1944, reza63, Solver

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » پنج شنبه 3 شهریور 1390 18:10

شهرام جان ممنون از برنامت
ولی بازم مشکله که اصلا اجرا نمیکنه فایل رو یعنی وارد صفحه میشه ولی اجرا نمیکنه
اگه برنامه دیگری هست که معرفی کنید ممنون میشم راستی من فقط واسه صوتی میخوام
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

توسط SHAHRAM » پنج شنبه 3 شهریور 1390 20:17

reza63,  لینک ارسال کردید به نظر مشکل داره..این لینک دانلود رو با چی شناسایی کردید؟ :-(
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

CAPTAIN PILOT, reza63

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » پنج شنبه 3 شهریور 1390 20:44

SHAHRAM نوشته است:reza63,  لینک ارسال کردید به نظر مشکل داره..این لینک دانلود رو با چی شناسایی کردید؟ :-(

شهرام جان اون لینک رو idm شناسایی کرده ومربوط به تک تراک هست
من لینک کامل رو برات میزارم ببین میتونی دانلود کنی ازش
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب reza63 تشکر کرده اند:
SHAHRAM

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

توسط SHAHRAM » جمعه 4 شهریور 1390 00:15

reza63,  همونطور که گفتم توی پست اولیم ،بعضی از سایت ها از الگوریتم های مخفی سازی استفاده می کنند.سایت mysapce هم با سرچی که من کردم این چنینه....

متاسفانه همه نرم افزار هایی هم که من تو اینرنت برای این سایت ساخته شده بود رو نگاه کردم ،غیر قابل استفاده شدند.مثل: zila و orbitو stream  transferو...
تنها موردی که پیدا کردم سایه http://file2hd.com/  هست که متاسفانه جدیدا دیگه رایگان نیست! :?

در مورد لینکی که idm داده بود به شما و گذاشته بودید باید دقت کنید اگر نرم افزاری هم بتونه لینک دانلود رو کشف کنه ،اون لینک موقتی هست..پس شاید بهرت باشه idm رو اپدیت کنید و دوباره تست کنید.شاید نتیجه گرفتید.

من نتونستم خیلی جستجو کنم..شاید راه حلی فعالی باشه... :razz:
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

reza63

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » جمعه 4 شهریور 1390 14:11

SHAHRAM نوشته است:reza63,  همونطور که گفتم توی پست اولیم ،بعضی از سایت ها از الگوریتم های مخفی سازی استفاده می کنند.سایت mysapce هم با سرچی که من کردم این چنینه....

متاسفانه همه نرم افزار هایی هم که من تو اینرنت برای این سایت ساخته شده بود رو نگاه کردم ،غیر قابل استفاده شدند.مثل: zila و orbitو stream  transferو...
تنها موردی که پیدا کردم سایه http://file2hd.com/  هست که متاسفانه جدیدا دیگه رایگان نیست! :?

در مورد لینکی که idm داده بود به شما و گذاشته بودید باید دقت کنید اگر نرم افزاری هم بتونه لینک دانلود رو کشف کنه ،اون لینک موقتی هست..پس شاید بهرت باشه idm رو اپدیت کنید و دوباره تست کنید.شاید نتیجه گرفتید.

من نتونستم خیلی جستجو کنم..شاید راه حلی فعالی باشه... :razz:

شهرام جان ممنون از راهنماییت
منم با خیلی از برنامه ها تست کردم اما نتونستم دانلودش کنم به هرحال از دوستان دیگه اگع کسی راه حلی جز پرکردن موزیکها داره ممنون میشم راهنمایی کنید

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 مهر 1388 01:08

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

" برنامه ای جهت دانلود ویدیو های غیر قابل دانلود و RTMP "

توسط AliZareiCh » دوشنبه 7 شهریور 1390 22:54

دوستان عزیز 1 ماه وقت صرف کردم تو سایتهای خارجی ، تمامشون دمو بود و نمی شد بیشتر 50 درصد یا 5 دقیقه رو دانلود کرد
ولی یکی از اون برنامه ها رو کرک شدش رو دانلود کردم از پی سی دانلود و کار داد ( جالب این بود که تو توضیحات برنامه اسمی از پروتوکل RTMP نیومده بود ) !
چون خودم خیلی زجر کشیدم و قبلا اومده بودم اینجا و دیدم کسی نمیدونه الان که راهشو فهمیدم اومدم به شما هم بگم که دیگه تو نت پخش بشه و امید به خدا دیگه کسی حیرون نشه واسه این جور فایلها
فقط یادتون باشه باید ویدیو پلی بشه و همزمان تو برنامه رکورد میشه ، اگه احیانا کامل رکورد نشد دوباره انجامش بدید ، هیچ محدودیتی هم نداره من خودم یه 11 دقیقه ای رو هم دانلود کردم ، درضمن تبدیل فورمت و خیلی قابلیت های دیگه هم داره ( تو سایتهای خارجی بهمراه یه برنامه ی دیگه بهترین برنامه ی دانلود شده بودند )
بفرمایید : ( توضیحات کرک شدنش هم تو لینک هست )

فقط اگه میشه عنوان تاپیک رو بذارید : " برنامه ای جهت دانلود ویدیو های غیر قابل دانلود و RTMP " ، واسه سرچ گوگل میگم

http://p30download.com/fa/entry/31959

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

Re: " برنامه ای جهت دانلود ویدیو های غیر قابل دانلود و RTMP

توسط reza63 » سه شنبه 15 شهریور 1390 19:27

AliZareiCh نوشته است:دوستان عزیز 1 ماه وقت صرف کردم تو سایتهای خارجی ، تمامشون دمو بود و نمی شد بیشتر 50 درصد یا 5 دقیقه رو دانلود کرد
ولی یکی از اون برنامه ها رو کرک شدش رو دانلود کردم از پی سی دانلود و کار داد ( جالب این بود که تو توضیحات برنامه اسمی از پروتوکل RTMP نیومده بود ) !
چون خودم خیلی زجر کشیدم و قبلا اومده بودم اینجا و دیدم کسی نمیدونه الان که راهشو فهمیدم اومدم به شما هم بگم که دیگه تو نت پخش بشه و امید به خدا دیگه کسی حیرون نشه واسه این جور فایلها
فقط یادتون باشه باید ویدیو پلی بشه و همزمان تو برنامه رکورد میشه ، اگه احیانا کامل رکورد نشد دوباره انجامش بدید ، هیچ محدودیتی هم نداره من خودم یه 11 دقیقه ای رو هم دانلود کردم ، درضمن تبدیل فورمت و خیلی قابلیت های دیگه هم داره ( تو سایتهای خارجی بهمراه یه برنامه ی دیگه بهترین برنامه ی دانلود شده بودند )
بفرمایید : ( توضیحات کرک شدنش هم تو لینک هست )

فقط اگه میشه عنوان تاپیک رو بذارید : " برنامه ای جهت دانلود ویدیو های غیر قابل دانلود و RTMP " ، واسه سرچ گوگل میگم

http://p30download.com/fa/entry/31959

با تشکر از شما
علی اقا واسه موزیک این سایت تست کردین شما؟

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 مهر 1388 01:08

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط AliZareiCh » دوشنبه 21 شهریور 1390 18:53

نه ولله تست نکردم ، الانم برنامهش رو سیستمم نصب ندارم تا تست کنم، اما واسه خودم ویدیو بود و جواب داد ، واسه شما جواب نداد مگه ؟