در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 19 اسفند 1392 21:19

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

روشن نشدن لپ تاپ HP مدل N043

توسط memifake » دوشنبه 19 اسفند 1392 21:20

با سلام

من به لپ تاپ HP مدل N043 گرفتم، هنوز یک هفته نشده گرفتمش که وقتی در حال بازی باهاش بودم، صفحه هنگ کرد و مجبور شدم با فشار دادن پاور خاموشش کنم.
خاموش کردن همان و روشن نشدن هم همان...

به برق زدم روشن نشد. با باطری زدم* باز روشن نشد.

زیر سوراخی که به شارژر وصل میشه، یه چراغ هست که وثتی به برق وصل میشه روشن میشه. اول روشن میشد. اما یکی دو بار که امنحان کردم، با وجود زدن کابل به برق، حتی اون چراغ هم روشن نمیشه.

و کلا لپ تاپ هم روشن نمیشه...

مممنون میشم بگید مشکل ی هست؟
و همچنین علت بروز این مشکل یک هفته بعد از خرید رو بفرمایید.

خیلی ممنون از شما...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب memifake تشکر کرده اند:
SMH

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: روشن نشدن لپ تاپ HP مدل N043

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 21 اسفند 1392 15:55

memifake,  
احتمال خيلي زياد اين لپتاپ هم مانند اغلب HPها از طراحي احمقانه‌ي قرار دادن خروجي فن در زير لپتاپ استفاده کرده و در اثر حرارت زياد GPU سوخته. من بارها در اين مورد به دوستان و نزديکان و همينطور در انجمن اين موضوع رو گوشزد کرده بودم که هرگز لپتاپ HP براي ايران انتخاب مناسبي نيست. اگر گارانتي داره براي گارانتي ببريد شايد پاسخگو بودند. اما با توجه به تحريم بودن ايران توسط اين شرکت اين احتمال بسيار ضعيف هست.  توصيه ميکنم در صورتي که تعمير شد هم هر چه سريعتر از شر اون خلاص شويد ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ATABACKAN, SMH, ARafiee, MASTER