موبايل‌هاي چند رسانه‌اي نوكيا N80

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15634
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 70422 بار
سپاس‌های دریافتی: 31258 بار
تماس:

موبايل‌هاي چند رسانه‌اي نوكيا N80

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 15 اردیبهشت 1385, 4:31 pm

شركت نوكيا اعلام كرد كه مدل‌هاي چند رسانه‌اي N80 و N71 از اين هفته در دسترس مصرف كنندگان در خاورميانه قرار خواهد گرفت.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از دنیای شبکه، شركت نوكيا اعلام كرد كه مدل‌هاي چند رسانه‌اي N80 و N71 از اين هفته در دسترس مصرف كنندگان در خاورميانه قرار خواهد گرفت. اين مدل‌ها به مدل N91 كه هفته گذشته وارد بازار خاورميانه شد، افزوده مي شوند.

مدل هاي N80 و N71 ويژگي نويني دارند كه قابليت برقراري ارتباط و انتقال فايل هاي تقويمي و گالري را ميان دستگاه هاي نوكياي سازگار، بدون بهره‌ برداري از يك كامپيوتر شخصي، ميسر مي‌سازند. به علاوه، شما مي توانيد دستگاه‌هاي قديمي و جديد نوكيا را به موازات يكديگر استفاده كرده و داده هاي موجود ميان دستگاه ها را هماهنگ كنيد.

به گفته مدير تجاري بخش چند رسانه اي نوكيا در خاورميانه و آفريقا، زولت مينسي: "تفريحات سرگرم كننده و لذت بخش، علاوه بر قابليت سهيم شدن تجارب زيباي زندگي از طريق ديدن تصاوير، كليپ‌ هاي ويدئويي و موسيقي در قالب طرحي زيبا، بازتابي از هوشمندي و طرح و سبك برجسته اين دو مدل هست. قابليت هاي برجسته فناوري اين مدل هاي نوكيا در مدل N80 جمع شده اند. اين مدل، براي مردم تجربه جديد و بي همتاي رسانه اي را در اتاق نشيمن فراهم مي‌آورد. مدل N71 هم دستگاه تاشو و جذاب مجهز به فناوري 3G بوده و نمادي از مدل هاي شيك جهان موبايل مي‌ باشد."

مدل N80 مجهز به يك دوربين 3 مگا پيكسل بوده و از تمام صفحه نمايش به حد مطلوب استفاده مي كند. بعلاوه داراي قابليت كلوز آپ (Close - up) و پخش ويدئويي GIF هم مي باشد. اين مدل قابليت دسترسي گسترده به باند پهن داشته و بوسيله شبكه هاي بي سيم LAN و 3G و EDGE پشتيباني مي شود. بعلاوه، مدل فشرده و كارآمد N80 قابليت ايجاد شبكه رسانه اي ميان تلويزيون ها، سيستم هاي صوتي و رايانه هاي شخصي را در خانه تسهيل مي نمايد. با مجهز شدن به شبكه بي سيم LAN و فناوري UpnP ، مي‌‌توانيد از مدل N80 استفاده كنيد تا وارد شبكه ديجيتالي خانه تان شويد و به رايانه ها، تجهيزات و تلويزيون هاي همساز دسترسي داشته باشيد. متعاقبا، تصاوير و كليپ هاي ويدئويي ذخيره شده در مدل N80 نوكيا يا يك كامپيوتر شخصي همساز را مي‌توان بصورت بي سيم در تلويزيون اتاق نشيمن ببينيد در حاليكه به موسيقي ذخيره شده در دستگاه خود از طريق سيستم صوتي اتاق نشيمن گوش فرا مي دهيد.

مدل نوكيا N71 يك روش ساده و قابل اطمينان را براي كسب تجربه هاي جديد چند رسانه‌اي به كاربران عرضه مي كند. با طرح زيبا و صفحه نمايش 4/2 اينچي QVGA مدل N71 قابليت هاي تفريحي متنوعي را فراهم ساخته و قابليت جستجوي برتر در وب را با استفاده از جستجو گر وب نوكيا (به همراه يك نقشه كوچك) ممكن مي سازد.

كاربران با داشتن تصوير نيمه شفاف كلي از صفحه وب مي توانند به سرعت به همه گوشه هاي سايت دسترسي داشته و صفحه وب را آنطور كه در اصل طراحي شده بود ببينند. بعلاوه، جستجو كردن جديد قابليت همسازي با RSS را داشته و بدين نحو كاربران مي توانند مشترك وب سايت‌هاي مورد علاقه خود شده و خبرهاي به روز را دريافت كنند.

مدل نوكيا N71 ، دوربين 2 مگا پيكسل را دارا بوده كه قادر به ضبط لحظات و تجربه هاي با ارزش شماست. به دليل قابليت Xpress Share نوكيا به سرعت و با راحتي هر چه تمام ‌تر و فقط با چند كليك قادر به ضبط لحظات به ياد ماندني خود خواهيد بود. بخاطر نرم‌ افزار Xpress Share شما قادر خواهيد بود تا عكس‌ها، كليپ‌هاي ويدئويي و صوتي خود را از طريق پست الكترونيكي، يا فناوري بي‌سيم بلوتوث (Bluetooth) يا MMS مستقيما با ديگران شريك شويد. به علاوه، شما مي ‌توانيد بلافاصله اين تصاوير را بخاطر ضريب دقت بالاي صفحه نمايش با دوستان خود شريك شويد.

مدل هاي N80 و N71 همه ويژگي هاي مدل هاي Nseries نوكيا، از جمله پشتيباني از سيستم پست الكترونيكي، و جستجو در وب را داشته و مجهز به يك جستجوگر وب نوكياي همراه با يك نقشه كوچك است.

كاربران با داشتن تصاوير نيمه شفاف كلي از صفحه وب مي توانند به سرعت به همه گوشه هاي سايت دسترسي پيدا كرده و صفحه وب را آنطور كه در اصل طراحي شده بود، ببينند.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Nokia”