راهنمايي(کمک) N96

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران
سپاس‌های ارسالی: 13 بار
سپاس‌های دریافتی: 40 بار
تماس:

راهنمايي(کمک) N96

پست توسط Damavand » یک شنبه 17 شهریور 1387, 3:43 am

با سلام
دوستان درباره گوشی N96 جنس چینی چی میدونید؟خوبه؟قیمت چند؟ اصلا به درد میخوره؟گارانتی هم داره؟
درباره خرید اینترنتی این گوشی میشه اطمینان کرد که جنس سالم به ما میدند؟
هرچی درباره این گوشی میدونید لطفا به ما هم بگید :(

با تشکر
وبلاگ فني و تخصصي کامپيوتر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70422 بار
سپاس‌های دریافتی: 31258 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 17 شهریور 1387, 4:58 am

Damavand,
اول همه اين رو بدونيد که بجز ظاهر تقريبا شبيه، کمترين شباهتي به n96 نداره و سيستم عامل اون هم هوشمند نيست و به طور کلي يک گوشي مانند بقيه‌ي گوشي‌هاي چيني با ظاهري شبيه n96 هست
بستگي به نياز شما از يک گوشي داره، اگر فقط ظاهر اون رو ميخواهيد و صداي بلند، انتخاب بدي نيست، اما در صورتي که انتظارات يک گوشي هوشمند از اون داريد، به هيچ وجه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط mfd69 » یک شنبه 17 شهریور 1387, 1:02 pm

n96 تو بازار ايران پيدا ميشه يا نه؟ منظورم اصليش هست.
قيمتش چنده؟
من يكي از اين گوشي 96چيني ها رو تو بازار ديدم ميگفت 210 با يه هدست بلوتوث و رم 2گيگ.با اصليش هم مو نميزد حتي ظاهر سيستم عامل گوشي عينا مانند اصليش بود. من كه توش موندم!

New Member
نمایه کاربر

Re: راهنمايي(کمک) N96

پست توسط poriamatin » پنج شنبه 19 دی 1387, 8:53 pm

سلام دوستان من ميتونم كمكتون كنم من موبايل فروشي دارم چند روز پيش از دبي برگشتم جنس آوردم در مورد n96 بايد بگم 3 نوع n96 تو بازار هست 1- n96 چيني 200000 توماني 2- n96 فنلاند و مارك فنلاند 700000 توماني 3- n96 فنلاند مارك چين كه با اصل فنلاند هيچ فرقي نداره فقط تو ماركشون فرق دارن كه اولي 50000 تومان گرانتره من خودم تو دبي 2 روز علاف شدم تا سهامداران چيني مارك فنلاند گوشيهارو كندند و مارك چين روش زدند البته اين كار با نظارت شركت نوكيا انجام ميشه چون چينيها براي بدست گرفتن بازار خاورميانه اين كارو كردن و به شركت نوكيا پول پرداخت كردن من با n96 مارك چين كار كردم عاليه چه ازنظر دوربين و چه از نظر پخش موسيقي و اينترنت و سرعت بالاي گوشي از همه مهمتر كيفيت وحشتناك فوق العاده پخش ويديو اگر تصميم به خريد n96 داريد مارك چين و فنلاند هيچ فرقي نداره فقط به خاطر يه مارك الكي بايد 50000 تومان بيشتر بديد ولي اگر علاقه به پخش ويديو داريد n96 از دست نديتصویرد

New Member
نمایه کاربر

Re: راهنمايي(کمک) N96

پست توسط poriamatin » پنج شنبه 19 دی 1387, 9:00 pm

اگه درباره n96 سوال داريد پبرسيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال پست

بازگشت به “Nokia”