در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

نماد کاربر
234

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 5 آذر 1386 23:21

ايران

آرشيو سپاس: 34 مرتبه در 16 پست

راهنمايي(کمک) N96

توسط Damavand » يکشنبه 17 شهریور 1387 02:43

با سلام
دوستان درباره گوشی N96 جنس چینی چی میدونید؟خوبه؟قیمت چند؟ اصلا به درد میخوره؟گارانتی هم داره؟
درباره خرید اینترنتی این گوشی میشه اطمینان کرد که جنس سالم به ما میدند؟
هرچی درباره این گوشی میدونید لطفا به ما هم بگید :(

با تشکر
وبلاگ فني و تخصصي کامپيوتر                                  
http://www.Artcomputer.blogfa.com

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 17 شهریور 1387 03:58

Damavand,
اول همه اين رو بدونيد که بجز ظاهر تقريبا شبيه، کمترين شباهتي به n96 نداره و سيستم عامل اون هم هوشمند نيست و به طور کلي يک گوشي مانند بقيه‌ي گوشي‌هاي چيني با ظاهري شبيه n96 هست
بستگي به نياز شما از يک گوشي داره، اگر فقط ظاهر اون رو ميخواهيد و صداي بلند، انتخاب بدي نيست، اما در صورتي که انتظارات يک گوشي هوشمند از اون داريد، به هيچ وجه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
151

تاريخ عضويت

يکشنبه 12 فروردین 1386 11:09

اصفهان

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 9 پست

توسط mfd69 » يکشنبه 17 شهریور 1387 12:02

n96 تو بازار ايران پيدا ميشه يا نه؟ منظورم اصليش هست.
قيمتش چنده؟
من يكي از اين گوشي 96چيني ها رو تو بازار ديدم ميگفت 210 با يه هدست بلوتوث و رم 2گيگ.با اصليش هم مو نميزد حتي ظاهر سيستم عامل گوشي عينا مانند اصليش بود. من كه توش موندم!

New Member

نماد کاربر
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 دی 1387 20:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: راهنمايي(کمک) N96

توسط poriamatin » پنج شنبه 19 دی 1387 20:53

سلام دوستان من ميتونم كمكتون كنم من موبايل فروشي دارم چند روز پيش از دبي برگشتم جنس آوردم در مورد n96 بايد بگم 3 نوع n96 تو بازار هست 1- n96 چيني 200000 توماني 2- n96 فنلاند و مارك فنلاند 700000 توماني 3- n96 فنلاند مارك چين كه با اصل فنلاند هيچ فرقي نداره فقط تو ماركشون فرق دارن كه اولي 50000 تومان گرانتره من خودم تو دبي 2 روز علاف شدم تا سهامداران چيني مارك فنلاند گوشيهارو كندند و مارك چين روش زدند البته اين كار با نظارت شركت نوكيا انجام ميشه چون چينيها براي بدست گرفتن بازار خاورميانه اين كارو كردن و به شركت نوكيا پول پرداخت كردن من با n96 مارك چين كار كردم عاليه چه ازنظر دوربين و چه از نظر پخش موسيقي و اينترنت و سرعت بالاي گوشي از همه مهمتر كيفيت وحشتناك فوق العاده پخش ويديو اگر تصميم به خريد n96 داريد مارك چين و فنلاند هيچ فرقي نداره فقط به خاطر يه مارك الكي بايد 50000 تومان بيشتر بديد ولي اگر علاقه به پخش ويديو داريد n96 از دست نديد

New Member

نماد کاربر
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 دی 1387 20:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: راهنمايي(کمک) N96

توسط poriamatin » پنج شنبه 19 دی 1387 21:00

اگه درباره n96 سوال داريد پبرسيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟