در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

network busy

مديران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
266

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 5 فروردین 1385 10:15

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

network busy

توسط g » يکشنبه 29 بهمن 1385 12:30

سلام
حدود یک ماهی هخست شبکه کرمان نت ورک بیزی میزنه میگن این مشکل فقط توی گوسیهای نوکیاست
میگن گفتن تا آخر سال رفع میشه
یه شایعه هم هست میگن خودشون این کارو کردن که اریکسوتن ها فروش برن
آقا فرهاد خبری نداری آخه آقا فرهاد همشهریمونه
قند ترش

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 بهمن 1385 12:38

g جان
فکر مي‌کنم تمام اينها شايعاتي بيش نيستند، اگر توجه داشته باشيد حجم زيادي سيمکارت در بازه زماني کوتاهي واگذار شدند و اين باعث افت کيفي شبکه و افزايش اختلالات و همينطور ترافيک شبکه مي‌شه، در حال حاضر در ساخت گوشيها از استانداردهاي يکساني استفاده مي‌شه و به همين دليل از نظر آنتن‌دهي اکثر در يک سطح هستند و ....
در شيراز هم چنين مشکلي وجود داره  :?
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
266

تاريخ عضويت

شنبه 5 فروردین 1385 10:15

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط g » يکشنبه 29 بهمن 1385 12:41

بعضی جا ها عالیه ولی یه جای شلوغ مثل دانشگاه حتی تا 20 مرتبه زدم گرفته
قند ترش

Major II

Major II

no avatar
198

تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 مهر 1385 21:34

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط ashli_shiraz » يکشنبه 29 بهمن 1385 14:38

Mahdi1944جان
در شيراز هم چنين مشکلي کمتر وجود داره می دونی به چه دلیل 10 سال است وزیر ICT از شیرازه هنوز شهر های دیگرو امتحان نکردی مثل کیش،قشم ،مرودشت و ... به نظر من شبکه همراه شیراز یکی از بهترین شبکه ها بوده از اول و همچنان هست
سر انجام پيروزي با نيکيست.(زرتشت پيامبر خدا که درود بر او باد)
===============================

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 بهمن 1385 23:07

ashli_shiraz جان
شما چطور به اين نتيجه رسيديد که بنده جاهاي ديگه رو امتحان نکردم، لااقل دو هفته‌اي يک بار به خاطر شرايط کاري مجبور به مسافرت به استانهاي تهران، اصفهان و .... هستم، همگي اونها رو تست کردم، هر کجا که آنتن BTS نسبت به جمعيت متناسب نباشه چنين مشکلي وجود داره، حال تهران باشه، شيراز باشه و يا هر کجاي ديگه، براي مثال در کوههاي جنوبي ايران به نام بهاش يکي از دکلهاي اصلي ارتباط فارس با بندر عباس وجود داره در حالي که شهر بزرگي هم در نزديکي اون نيست، در اون منطقه به خوبي آنتن‌دهي وجود داره، چرا که ترافيکي نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » دوشنبه 30 بهمن 1385 00:43

ashli_shiraz عزیز
بیاید یک بررسی کوچک بر روی وزرای ارتباطات در 10 سال اخیر داشته باشیم :
10 سال پیش به مدت 4 سال دکتر عارف : متولد یزد و درس خوانده در یزد و تهران و آمریکا
6 سال پیش به مدت 4 سال دکتر احمد معتمدی : متولد تهران و درس خوانده در تهران و فرانسه
2 سال پیش تا امروز مهندس محمد سلیمانی : تقریباً بین فارس و بوشهر (خشت) و درس خوانده در فرانسه

پس فکر میکنم بجای اینکه بگید 10 سال از شیرازه باید بگیم 2 سال ماله فارسه !

در ضمن جناب سلیمانی در دوره دولت قبلی و وزیر گذشته از بزرگترین منتقدان به سیاستهای حوزه مخابرات بود ، ولی اکنون که خود وارد گود شده اند حتی حاضر به شرکت در یک جلسه آزاد مطبوعاتی و پاسخ به خبرنگاران نیز نیستند.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Major II

Major II

no avatar
198

تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 مهر 1385 21:34

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط ashli_shiraz » دوشنبه 30 بهمن 1385 01:01

Yasser عزیز
اینو بدون که جناب دکتر معتمدی از دوستان پدرم هست و شیرازی هم هست و برادرشون هم توی قانی نو نمایندگی کلید پریز  مهسان داره و ما باهاشون رفت و آمد داریم...
Mahdi1944جان
شیراز به علتی که قبلا گفتم یکی از بهترین سوییچها را داره  من نگفتم شهر های دیگه بد هست. گفتم شیراز به نسبت بقیه بهتره(کاشکی  مطلب قبلی را دقیق تر می خواندی)...هنوز هم سر حرفم هستم از مدیران شرکت ارتباطات سیار هم که بپرسی همچین نظری دارند :x
سر انجام پيروزي با نيکيست.(زرتشت پيامبر خدا که درود بر او باد)
===============================

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان