امروز دوشنبه 4 تیر 1397 17:07

News News of بخش تلفن همراه

Site map of بخش تلفن همراه » انجمن : بخش تلفن همراه

آشنائی با کارت کالر آیدی سانترال پاناسونیک

جهت نمایش شماره و یا نام تماس گیرنده بر روی گوشی ها در سانترال کم ظرفیت، لازم است تا از کارت CID استفاده شود. در سانترال های TES824 و TEM824 تا سه کارت CID قابل جاگذاری هستند.

جهت پشتیبانی از هر هشت خط شهری لازم است از سه کارت Caller ID استفاده شود، چرا که هر کارت CID سه خط شهری را ساپورت می کند. این کارت از مدهای FSK و DTMF پشتیبانی می کند. ...

نحوه انتخاب نوع شماره گیری در سانترال پاناسونیک

از طریق برنامه ریزی سیستم می توان حالت شماره گیری برای هر خط خارجی (CO) را، صرف نظر از داخلی مبداء آن، تعیین کرد. (با توجه به پشتیبانی مخابرات منطقه)

وقتی مد شماره گیری را بر روی حالت DTMF قرار می دهیم، هنگام شماره گیری توسط کاربر از وضعیت تن استفاده می شود. پس با توجه به مخابرات منطقه وضعیت تن و پالس را تعیین می کنیم. همانطور که در فیلم آموزشی مشاهده خواهید کرد، ...

وصل نشدن گوشیم به وای فای

سلام دوستان ببخشید من یه بار گوشیمو خاموش روشن کردم ولی وقتی روشن شد دیگه به اینترنت وصل نشد گوشیم هم بلک بری پریو هست گوشیه بعقیه خانواده میره ولی مال من نمیره میشه کمکم کنین و تو تنظیمات زیر اسم وای فای میاره  authentication problem رو میاره  میشه کمکم کنین با تشکر
Read more : وصل نشدن گوشیم به وای فای | بازديدها : 161 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

مشکل ارور در گوشی چینی

درود بر دوستان،
گوشی من به تازگی مشکلی پیدا کرده پشت سر هم ارور میده dmg has stopped
پست شر هم ول کنم نیست
نمیدونم چطوری باید حلش کرد
تو یه ساعت خارجی فکر کنم زده بود باید فریم وار بزنم یه همچین چیزی
درضمن گوشی رو بازنشانی کارخانه هم کردم
ولی خب مشکل پابرجاست
مدل گوشی ontop d5اندروید 4.1.2
ممنونم از همه شما عزیزان و سروران
Read more : مشکل ارور در گوشی چینی | بازديدها : 310 | پاسخ ها : 5 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

چگونه گزارش تماس ها در سانترال مدیریت نماییم؟

مدیر سیستم می تواند اطلاعات تماس هر یک از داخلی ها را مشاهده کرده، پرینت گرفته و یا پاک نماید. مدیر تنها از طریق داخلی که به Jack 01 متصل است و با زدن پسورد سیستم و یا پسورد مدیر می تواند به وسیله ی گوشی های اختصاصی پاناسونیک که دارای صفحه نمایش هستند، مانند KX-T7730 وارد سیستم شود. اینکار باید در مواقعی انجام شود که هیچگونه تماسی با داخلی گرفته نمی شود و گوشی ...

صفخه گوشی

سلام
گوشی من سامسونگ a3
از دستم افتاد صفخه دیگه روشن نمیشه گوشی سالمه زنگ میخوره به کامپیوتر وصل میشه
اطلاعات مهمی توش دار که میخوام انتقلال بدم اما چون صفحه روشن نمیشه نمیتونم رمزو بزنم که از طریق کامپیوتر وارد فایلها بشم
راهی جز تعمیر کردن هست که بتونم بدون رمز اطلاعات رو انتقال بدم چون میخوام گوشی جدید بخرم برای همین نمیخوام هزینه ای برای تعمیر بدم
ممنون
Read more : صفخه گوشی | بازديدها : 203 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

قابلیت Caller ID در سانترال چیست؟

PBX یا مرکز تلفن پاناسونیک قادر است اطلاعات تماس گیرنده که شامل نام و شماره ی تماس می شود را هنگامی که از خارج از مجموعه با شما تماس گرفته می شود دریافت کرده و نمایش دهد. این اطلاعات در صفحه نمایش تلفن های اختصاصی پاناسونیک و برخی از گوشی های تک خط SLT هنگام دریافت تماس، نشان داده می شوند. علاوه بر این، اطلاعات تماس در لیست تماس های دریافتی قرار گرفته که به ...
Read more : قابلیت Caller ID در سانترال چیست؟ | بازديدها : 287 | پاسخ ها : 0 | انجمن : خدمات و سرويسهاي مخابراتي

برتری Galaxy S9 بر iPhone X

در جدیدترین بررسی انجام شده توسط مجله آمریکایی Consumer Reports، گوشی‌های هوشمند گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس در صدر لیست بادوام ترین و سریع‌ترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار قرار گرفته‌اند. کانسومر ریپورتس در این گزارش، به خروجی با کیفیت اسپیکر این دو محصول نیز اشاره کرده است. بر اساس گزارش مجله Consumer Reports، گوشی هوشمند Galaxy S9 موفق شده در ۱۰۰ تکرار آزمایش به زمین افتادن، تنها خط و خش جزئی ...
Read more : برتری Galaxy S9 بر iPhone X | بازديدها : 243 | پاسخ ها : 0 | انجمن : تازه ها و اخبار تلفن همراه

نحوه تنظیم سانترال برای پیام در حال انتظار در تلفن های تک خط

وقتی کاربر یک داخلی با داخلی دیگری تماس می گیرد، در صورتی که کسی به تماسش پاسخ ندهد، این امکان وجود دارد تا از پیغام در حال انتظار آگاه شود. بدین ترتیب روشن شدن چراغ یا کلید مربوطه بر روی تلفن آن کاربر، نشان می دهد که یک تماس از دست رفته و یا یک پیغام ضبط شده دارد.
کلید MESSAGE جهت تماس برگشتی با داخلی مربوطه و یا گوش دادن به پیغام ضبط شده ...

پیام رسان داخلی ، آری یا نه؟!

با سلام خدمت کلیه دوستان گرامی .

حالا که بحث جایگزینی پیام رسان های داخلی به جای تلگرام تا این حد در جامعه و فضای مجازی داغ است ، ما هم که دنبال بحث های داغ برای رونق دادن دوباره به سایت سنترال می گردیم ، چرا در این مورد مباحثه نکنیم؟!

فقط خواهشاً دوستان کار بحث را به جاهای باریک نکشانند!

Read more : پیام رسان داخلی ، آری یا نه؟! | بازديدها : 1185 | پاسخ ها : 31 | انجمن : نرم افزار تلفن همراه

ورود  •  عضويت

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 397052 • تعداد مبحث ها 84039 • تعداد کاربران 373613