امروز سه شنبه 28 دی 1395 14:26

News News of بخش تلفن همراه

Site map of بخش تلفن همراه » انجمن : بخش تلفن همراه

چطوری آهنگ انتظار (Music on hold) سانترال را تنظیم کنم؟

با ست کردن قابلیت Music on hold، وقتی با شما تماسی گرفته می شود و آن را در حالت انتظار قرار می دهید، فرد پشت خط، موزیکی را می شنود که نشان می دهد هنوز در حالت Hold قرار داشته و تماس قطع نشده است.
به طور کلی این موزیک در سه حالت مختلف در دسترس است :
1) منبع صوتی داخلی (Internal)
2) منبع صوتی خارجی (External)
3) تن (Tone)
سخت افزار مورد نیاز ...

اپل تسلیم خواسته‌های ترامپ شد

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از دیلی دات، اپل پیشنهاداتی برای توسعه کمی و کیفی کارخانه های تولید محصولات خود در داخل آمریکا ارائه کرده است.
اپل بخش عمده کار مونتاژ تولیدات خود را در کشور چین انجام می داد تا هزینه تولید آیفون و دیگر محصولاتش را کاهش دهد، اما ترامپ می گوید اپل و دیگر شرکت های مشابه باید محصولات خود را در داخل ایالات متحده تولید کنند تا ...
Read more : اپل تسلیم خواسته‌های ترامپ شد | بازديدها : 89 | پاسخ ها : 0 | انجمن : تازه ها و اخبار تلفن همراه

واتس اپ توانایی تماس ویدیویی را در نسخه ی جدیدش قرار میدهد

کاربران برنامه ی اجتماعی واتس اپ روز به روز بیشتر میشوند هم اکنون واتس اپ میلیون ها کاربر دارد که ماهانه برای استفاده از تمام توانایی های این برنامه میزانی پول به این برنامه میدهند.از این رو واتس اپ میخواهد در نسخه ی جدید برنامه اش قابلیت تماس تصویری را قرار دهد.فقط کافی است که برنامه ی واتس اپ را در تلفن همراه خود یا تبلت خود به روز رسانی کنید سپس برنامه را باز ...

سحر

سلام...من سیمکارتو گم کردم و متاسفانه پوکه ی سیمکارتو ندارم...الان برای اینکه سیمکارتو مجددا داشته باشم باید چیکار کنم...یا حداقل بخوام بسوزونمش بدون پوکه میشه؟
خواهش میکنم کمکم کنید..
Read more : سحر | بازديدها : 157 | پاسخ ها : 0 | انجمن : متفرقه در مورد تلفن همراه

بزرگترین بروزرسانی سیستم عامل موبایلی اپل رونمایی شد

اپل رسماً از آی او اس ۱۰ رونمایی کرد تا عاشقان محصولات این کمپانی بیشتر از پیش علاقه‌مند به دریافت آن باشند. این سیستم عامل که حاوی ویژگی‌های جذاب و جدیدی شده است در پاییز همراه با آیفون ۷ عرضه خواهد شد.
کمپانی اپل طی برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود از تازه‌ترین دستاوردهای خود رونمایی کرد. از مهم‌ترین این دستاوردها باید به آی او اس ۱۰ تازه‌ترین نسخه از سیستم‌عامل موبایلی اپل اشاره کرد که ...

درخواست راهنمایی برای خرید دستگاه کتابخوان

سلام

من برای مطالعه طولانی مدت کتابهای الکترونیکی به دنبال یک دستگاه کتابخوان هستم که فقط قابلیت کتاب خوندن رو داشته باشه و چیز دیگه ای نمیخوام. ولی چندفروشگاه سرزدم نداشتن و بعضا براشون ناآشنابود و با تبلت اشتباه میگرفتن.

درحال حاضرتبلت دارم ولی چشم رو خسته میکنه. اگر ممکنه بفرمایید درتهران کجا ایبوک ریدر میفروشن و من یه مدل ارزان قیمت میخام ، اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

اگر دستگاه ارزان قیمت دیگه ای ...

کم شدن ناگهانی باتری

سلام خسته نباشید ببخشید من گوشیمایفون 6ه  دیرو 23درصد شارژداشت ی لحظه قفلشو بازکردم بستم دیدم شد7 درصد حالا نمیدونممشکلی داره یعنی؟؟؟؟؟؟
Read more : کم شدن ناگهانی باتری | بازديدها : 218 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

اتصال به نت

سلام
ببخشید من تلفنم به نت وصله حتی میتونم باگوگل سرچ کنم و....
اما تلگرامم وصل نمیشه
روی گوشی دیگه م همین مشکل هست
لطفا بهم بگین مشکل کجاست؟
Read more : اتصال به نت | بازديدها : 284 | پاسخ ها : 0 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

شیوه فروش شارژ الکترونیکی مستقیم ایرانسل تغییر کرد

ایرانسل از تغییر شیوه اعمال مالیات بر ارزش افزوده در فروش شارژ الکترونیکی مستقیم خود خبر داد. روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد، با اعمال این تغییر، «مالیات بر ارزش افزوده» پرداختی مشترکان به جای کسر از میزان شارژ درخواستی، به مبلغ پرداختی برای خرید شارژ افزوده می‌شود.

بر این اساس، تاکنون در هنگام خرید شارژ الکترونیکی مستقیم توسط مشترکان اعتباری ایرانسل، مبلغ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده از مبلغ پرداختی توسط مشترک کسر ...

سامسونگ برای جبران خسارت سنگین نوت7، یک گلکسی اس8 رایگان اهد

ابتدای هفته ای که گذشت سامسونگ خبر از یک برنامه جبران خسارت برای صاحبان گلکسی نوت7 داد که چند ماه اخیر شرایط سختی را پست سر گذاشتند. براساس این گزارش، غول فناوری کره ‌ای قصد دارد با ارائه تخفیف نقدی در خرید گلکسی اس8، به صاحبان گلکسی نوت7 آن ها در خرید پرچمدار بعدی یاری رساند.

سامسونگ پیشتر نیز با ارائه تخفیف های مالی، کاربران را به تعویض گلکسی نوت7 با دیگر گوشی های این ...

ورود  •  عضويت

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 390849 • تعداد مبحث ها 82797 • تعداد کاربران 363605