امروز چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 23:03

News News of بخش تلفن همراه

Site map of بخش تلفن همراه » انجمن : بخش تلفن همراه

کانالهای تبلیغاتی

سلام دوستان الان سه چهار روزیه که هربار گوشیم رو از حالت قفل در میارم میبینم که صفحه جین یه کانال تلگرامی بالا میاد . تو پرایوسی گزینه کسایی که میتونن منو اد کنند رو به مخاطبینم تغییر دادم اما تاثیر نداشته . گوشیم سامسونگ نوت 5 میباشد.
Read more : کانالهای تبلیغاتی | بازديدها : 233 | پاسخ ها : 2 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

مشکل وای فای

سلام.
من به وای وای وصل شدم
ولی فقط تلگرامم رو باز میکنه
اینستا
سایت
و......
رو باز نمیکنه .کسی مشکلش رو میدونه
وای فای رو گوشیه بقیه درست جواب میده
Read more : مشکل وای فای | بازديدها : 461 | پاسخ ها : 13 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

خالی شدن باطری

با سلام گوشی من چند وقت پیش داخل شارژ خیلی داغ میکرد بعد که از شارژ در می آوردم موقع استفاده خیلی باطری خالی میکرد.یکدفعه هم خاموش شد و چن دفعه به شارژ زدم تا اینکه درصد شارژ از صفر بالا اومد .گوشی رو فلش کردم دیگه داغ نمیکنه موقع استفاده هم تقریبا خوب شارژ نگه میداره ولی ی شب تا صبح از ۵۵ درصد صبح به ۱۸ درصد رسیده بود در حالیکه گوشی خاموش ...
Read more : خالی شدن باطری | بازديدها : 266 | پاسخ ها : 4 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

خالی شدن باتری

با سلام و عرض خسته نباشید
بنده گوشی galaxy core prime 361 رو دارم. چند وقتی هست که مشکلی بوجود اومده ، به این صورت که وقتی که شارژ باتری کم میشه و به 30 درصد میرسه ، بدون هیچ استفاده ای یک دفعه خالی میشه و به زیر 5 درصد میرسه. شکل ظاهری باتری سالم هست و گوشی هم روت نشده. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
Read more : خالی شدن باتری | بازديدها : 271 | پاسخ ها : 6 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

راهنمایی برای خرید تبلت

درود بر دوستان عزیز
منمیخوام یه تبلت بگیرم با بودجه 400هزار تومن(ده پونزده تومن بالاتر مشکلی ندارم)
حقیقتا با دو مدل:
تبلت لنوو مدل Tab 3 7 4G دو سیم کارت ظرفیت 16 گیگابایت - لینک:

https://www.digikala.com/Product/DKP-16 ... -comments/
و
تبلت ایسوس مدل ZenPad C 7.0 Z170CG - B دو سیم کارت ظرفیت 16 گیگابایت-لینک:
https://www.digikala.com/Product/DKP-13 ... -comments/
نمیدونم کدوم شون بهتره
یه ...
Read more : راهنمایی برای خرید تبلت | بازديدها : 576 | پاسخ ها : 16 | انجمن : گوشي‌هاي تلفن همراه

روشن شدن خودکار موبایل دیتا

درود بر دوستان
به تازگی گوشی موبایل huawei y6 pro -AL00 خریداری کردیم (دست دو اما کم کارکرد)
گوشی یه مشکلی که داره هرز چند گاهی خود به خود موبایل دیتاش وصل میشه
البته بازنشانی به تنظیمات کارخانه همون اول کردیم که اطلاعات صاحب قبلیش پاک شه و تمام بود و نبود گوشی پاک شد و گوشی خام هستش اما این مشکل ازار دهنده هست چون هزینه سنگینی میندازه و من از وای فای استفاده ...
Read more : روشن شدن خودکار موبایل دیتا | بازديدها : 382 | پاسخ ها : 9 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

خالی شدن باتری موبایل بدون استفاده از برنامه

با عرض سلام و خسته نباشید
من باتری گوشیمو رو یه چند هفته ای هس تعویض کردم.
ولی از وقتی ک میزنم شارژ و شارژش 100 میشه.بدون اینکه از اینترنتم
استفاده کنم شارژش زود خالی میکنه و سریع خالی میشه.خواستم ببینم مشکل
از کجاس؟از باتری و یا از گوشی؟
وقتی تو قسمت تنظیمات و مصرف باتری میرم نوشته "سیستم آندروید"ک همیشه بالای 50 درصد هست.
گوشیم هم الجی جی 3 هست.

نسخه جدید از گوشی نوکیا 3310 با صفحه نمایش رنگی

نسخه جدید از گوشی نوکیا 3310 با صفحه نمایش رنگی و بدنه‌ای قابل تعویض عرضه می‌شود
با توجه به اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است گوشی اسطوره‌ای نوکیا 3310 که همه ما آن را به خاطر بدنه با کیفیت و شارژدهی عالی باتری به یاد داریم، قرار است در طی روزهای آینده در قالب یک نسخه جدید و با مجموعه‌ای از ویژگی‌های تازه توسط نوکیا و HMD معرفی شود. اما امروز اطلاعاتی از یک ...

گوشی دو سیم کارت

با سلام و عرض خسته نباشید من میخوام گوشی سامسونگ دو سیم کارته بخرم میخواستم بپرسم تا رنج قیمت 1500000 چی خوبه از S5 بالاتر باشه و امکاناتش هم خوب باشه پیشنهاد شما چی است ؟
Read more : گوشی دو سیم کارت | بازديدها : 329 | پاسخ ها : 0 | انجمن : گوشي‌هاي تلفن همراه

معرفی رباتهای مفید telegram

در این مبحث رباتهای پرکاربرد تلگرامی معرفی میشود و با آنها آشنا خواهیم شد
Read more : معرفی رباتهای مفید telegram | بازديدها : 844 | پاسخ ها : 2 | انجمن : نرم افزار تلفن همراه

ورود  •  عضويت

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 392475 • تعداد مبحث ها 83115 • تعداد کاربران 366073