امروز چهارشنبه 1 شهریور 1396 21:57

News News of بخش تلفن همراه

Site map of بخش تلفن همراه » انجمن : بخش تلفن همراه

تلفن همراه

موارد مختلفی در مورد سوء استفاده از تلفن همراه وجود دارد که بهتر است از آن مطلع باشیم و در زندگی روزمره به عنوان تجربه از آن درس بگیریم :
استفاده از تلفن همراه در اعمال مجرمانه مزاحمتها وسایر موارد که مسوولیت آن بر عهده صاحب تلفن می باشد سعی کنید تلفن خود را حتی یک دقیقه در اختیار کسی قرار ندهید..
در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن تلفن همراه فورا مساله را ...
Read more : تلفن همراه | بازديدها : 122 | پاسخ ها : 0 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

مشکل نرم افزاری در شیایومی mi 5

سلام دوستان
گوشیم رو چند روز قبل زدم آپدیت شه، متاسفانه آپدیتش نصف و نیمه موند و از اون موقع به بعد با این ارور روبرو میشم و وقتی این ارورها زیادتر میشه گوشی ریستارت میشه...
از اساتید محترم خواهشمندم در این رابطه راهنمایی بفرمایند.. سپاس
* و یا اینکه اگر نیاز به فلش دارد فایل اصلی فلشش رو از کجا گیر بیارم؟

نکته قابل ذکر: هر سری به یه نرم افزار گیر ...
Read more : مشکل نرم افزاری در شیایومی mi 5 | بازديدها : 175 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

عدم اتصال به اینترنت با وجود اتصال به وای فای

بچه ها سلام من با لب تاپ نمی تونم به مودم از طریق وایرلس کانک بشم لب تاپ مودم را میشناسه ولی به اینترنت وصل نمیشه اگر در این مورد اطلاعاتی دارید محبت کنید کمک فرمایید ممنون

عبور از سد

سلام دوستان ,یه فیلترشکن کم حجم ,سرعت بالا,اگه کسی سراغ داره واسمون بفرسته,سپاس

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
Read more : عبور از سد | بازديدها : 292 | پاسخ ها : 0 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

خالی کردن سریع شارژ

سلام وقت بخیر گوشی هواوی وای 300 دارم و زود شارژ خالی میکنه باطریشم کاملا صاف و شبکه آن بدون زنگ زدگی و کاملا نرمال هست اصلا به اینترنت هم کانکت نمیشم و برنامه پس زمینه هم چک کردم .در ضمن گوشی روت نشده،وقتی گوشی رو حالت معمولی هست و میخام دکمه پاورشو بزنم که صفحش روشن بشه ارور خارج کردن کارت اس دی به طور ناگهانی رو میده و گاهی صدای زنگ موبایل و ...
Read more : خالی کردن سریع شارژ | بازديدها : 228 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

چطوری سانترال کم ظرفیت رو به خطوط شهری وصل کنم؟

برای اینکه خطوط شهری که به صورت فیزیکی به دستگاه سانترال ما متصل شده اند، شروع به کار کرده و قابل استفاده باشند باید به صورت سیستمی نیز در حالت Connect قرار داشته باشند. باید دقت شود تنها پورت هایی که به آنها خط شهری متصل شده است در حالت Connect قرار بگیرند، زیرا به طور پیش فرض تمام خطوط Connect هستند. برای مثال اگر به 7 پورت از دستگاه سانترال خود خط شهری وصل ...

چطوری کارت ارتقاء سانترال رو جاگذاری کنم؟

سانترال کم ظرفیت TES824 در حالت پایه دارای سه خط شهری و هشت خط داخلی است.
در صورتی که شرکت ها و دفاتر مایل به افزایش تعداد خطوط خود باشند باید به ازای سه خط دوم یک کارت ارتقاء را به دستگاه اضافه نمایند
اگر بخواهند از ظرفیت کامل سانترال استفاده کنند، باید کارت ارتقاء دوم را بکارگیرند.
در لینک زیر ویدئو آموزشی موجود است که شما را با نحوه جاگذاری کارتهای ارتقاء در سانترال ...

اتصال گوشی به tv

درود بر همگی,خواستم بپرسم ایا اتصال گوشی به تلویزیون از طریق کابل ,برای تلویزیون و گوشی ضرر داره؟سپاس

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
Read more : اتصال گوشی به tv | بازديدها : 378 | پاسخ ها : 2 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

تخلیه شارژ

سلام گوشیه من گلکسی اس7 ایج هست ولی گوشیه دوستم a7 2016 گوشیه من در طول شب تا صبح حدود 3 یا 4 درصد کم میکند ولی گوشیه دوسام یک درصد کم میکنه
حدود 3 الی 4 درصد کم میکند ولی گوشیه دوستم یک درصد کم میکنه
میخام ببینم علتش چیه
نمیخام گوشیم رو ریست کنم راهی هست که بفهمم باتریم سالمه یا نه؟
Read more : تخلیه شارژ | بازديدها : 298 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

مشکل وصل نشدن به اینترت گوشی با wi-fi hotspot

با سلام خدمت دوستان من یه مشکلی دارم وقتی میخوام با نت گوشیم رو با hotspot wi_fi یا حتی با usb برای لب تابم share کنم
ارور DNS میده من اصن نمیدونم ینی چی و قبلا اینطوری نبود مشکل از گوشیمه یا لب تاب با تشکر

ورود  •  عضويت

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 394333 • تعداد مبحث ها 83412 • تعداد کاربران 368597