امروز دوشنبه 5 تیر 1396 12:24

News News of بخش تلفن همراه

Site map of بخش تلفن همراه » انجمن : بخش تلفن همراه

چطوری کارت ارتقاء سانترال رو جاگذاری کنم؟

سانترال کم ظرفیت TES824 در حالت پایه دارای سه خط شهری و هشت خط داخلی است.
در صورتی که شرکت ها و دفاتر مایل به افزایش تعداد خطوط خود باشند باید به ازای سه خط دوم یک کارت ارتقاء را به دستگاه اضافه نمایند
اگر بخواهند از ظرفیت کامل سانترال استفاده کنند، باید کارت ارتقاء دوم را بکارگیرند.
در لینک زیر ویدئو آموزشی موجود است که شما را با نحوه جاگذاری کارتهای ارتقاء در سانترال ...

اتصال گوشی به tv

درود بر همگی,خواستم بپرسم ایا اتصال گوشی به تلویزیون از طریق کابل ,برای تلویزیون و گوشی ضرر داره؟سپاس

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
Read more : اتصال گوشی به tv | بازديدها : 236 | پاسخ ها : 2 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

تخلیه شارژ

سلام گوشیه من گلکسی اس7 ایج هست ولی گوشیه دوستم a7 2016 گوشیه من در طول شب تا صبح حدود 3 یا 4 درصد کم میکند ولی گوشیه دوسام یک درصد کم میکنه
حدود 3 الی 4 درصد کم میکند ولی گوشیه دوستم یک درصد کم میکنه
میخام ببینم علتش چیه
نمیخام گوشیم رو ریست کنم راهی هست که بفهمم باتریم سالمه یا نه؟
Read more : تخلیه شارژ | بازديدها : 231 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

مشکل وصل نشدن به اینترت گوشی با wi-fi hotspot

با سلام خدمت دوستان من یه مشکلی دارم وقتی میخوام با نت گوشیم رو با hotspot wi_fi یا حتی با usb برای لب تابم share کنم
ارور DNS میده من اصن نمیدونم ینی چی و قبلا اینطوری نبود مشکل از گوشیمه یا لب تاب با تشکر

مشکل کارت حافظه

سلام من یه گوشیj7بعضی مواقع دیگه رم از کار می افته و نمی زاره که کپی کنم یا انتقال بدم لطفا راه نمایی کنید
Read more : مشکل کارت حافظه | بازديدها : 156 | پاسخ ها : 0 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

چطوری رمزعبور سانترال رو تغییر بدم؟

جهت وارد شدن به محیط برنامه ریزی سانترال، سیستم از ما پسورد می خواهد و از آنجا که هر فرد با دانستن کلمه عبور می تواند وارد سیستم شده و تغییرات مورد نظر خود را اعمال نماید، لازم است پس از خریداری دستگاه سانترال و راه اندازی آن در مجموعه، رمز عبور دستگاه را به دلایل امنیتی و جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز، عوض کرده و در حفظ آن کوشا باشیم. برای اینکار باید ...
Read more : چطوری رمزعبور سانترال رو تغییر بدم؟ | بازديدها : 247 | پاسخ ها : 0 | انجمن : خدمات و سرويسهاي مخابراتي

کانکت نشدن تلگرام

چند روزه تلگرامم کانکت نمیشه وات ساپ و اینستا مشکلی نداره ولی تلگرامم کانکت نمیشه تلگرامو به حذف کردم دوباره نصب کردم ولی درست نشد لطفا راهنمایی کنید ممنون
Read more : کانکت نشدن تلگرام | بازديدها : 295 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

اندروید

سلام کسی میدونه نسخه اپدیت گوشی huawei g610 u20اومده,یا نه؟الان ۱'۲'۴
هست,سپاس

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
Read more : اندروید | بازديدها : 330 | پاسخ ها : 1 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

چطوری میتونم تلفن بی سیم پاناسونیک رو به outlook وصل کنم؟

اگر تلفن بی سیم پاناسونیک نظیر مدل های KX-TG9471/9472 را خریداری کرده اید به شما توصیه می کنیم این مقاله را حتماً تا انتها بخوانید، چرا که قصد داریم کارآمدترین قابلیت آن، یعنی امکان اتصال و یکپارچه سازی با نرم افزار Outlook مایکروسافت را مورد بررسی قرار داده و به شما در سهولت استفاده از آن کمک کنیم.
همانطور که می دانید کاربرد اصلی نرم افزار Outlook ارسال و دریافت نامه های الکترونیکی است اما ...

کانالهای تبلیغاتی

سلام دوستان الان سه چهار روزیه که هربار گوشیم رو از حالت قفل در میارم میبینم که صفحه جین یه کانال تلگرامی بالا میاد . تو پرایوسی گزینه کسایی که میتونن منو اد کنند رو به مخاطبینم تغییر دادم اما تاثیر نداشته . گوشیم سامسونگ نوت 5 میباشد.
Read more : کانالهای تبلیغاتی | بازديدها : 517 | پاسخ ها : 9 | انجمن : سوالات و اشکالات تلفن همراه

ورود  •  عضويت

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 393811 • تعداد مبحث ها 83284 • تعداد کاربران 367548