امروز جمعه 6 اسفند 1395 18:18

News News of GLX

Site map of GLX » انجمن : GLX

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

عدم شناسایی گوشی و رم گوشی اسکای دوئل توسط هیچ کامپیوتری

با سلام
یه گوشی اسکای دوئل دارم که وقتی به سیستم وصلش میکنم شناسایی نمیشه.حتی رم رو هم روی سیستم نمیاره.البته گوشی شارژ میشه و مشکل اصلی شناسایی توسط کامپیوتر هستش.با چندتا کامپیوتر تست کردم ولی تو هیچ کدوم شناسایی نشد.از دوستان کسی میتونه کمکی بکنه ممنون میشم

رام جدید اسنوی دوال کور حتما بخونید

با سلام من دیروز رفتم برج جی ال ایکس و اسنویم رو فلش کردم دیدم جدید شده سرعتش خیلی بهتر شده گوگل پلی اضاف شده ودر کل بهینه شده راهی نیست بشه از رام بکاپ گرفت که بعدا بشه همینو فلش زد؟؟
Read more : رام جدید اسنوی دوال کور حتما بخونید | بازديدها : 212 | پاسخ ها : 1

قطع و وصلی وای فای GLX G5

سلام دوستان من یه گوشی g5 دارم 3 ساله دارمش خوب بوده چند وقتیه که بازی آنلاین انجام میدادم یهو وای فای قطع میشد و دوباره وصل میشد
جدیدا وای فای قطع میشه و دیگه وصل نمیشه مثلا 24 ساعت بعد وصل میشه یه چند دقیقه وصل دوباره قطع میشه و میزنه شبکه موجود نیست
نکته : با چند مودم دیگر تست کردم
با باند و مد های وای فای تست کردم
یه رام هم ...
Read more : قطع و وصلی وای فای GLX G5 | بازديدها : 239 | پاسخ ها : 1

درخواست رام و CWM و آموزش برای گوشی ماد G6

لطفا رام و CWM و آموزش برای گوشی ماد G6 رو هم به انجمن اضافه کنید
Read more : درخواست رام و CWM و آموزش برای گوشی ماد G6 | بازديدها : 290 | پاسخ ها : 0

نیاز فوری به رام Snowy Dual Core

سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی نیاز خیلی خیلی فوری به رام Glx Snowy Dual Core دارم

ممنون میشم کمکم کنید
Read more : نیاز فوری به رام Snowy Dual Core | بازديدها : 260 | پاسخ ها : 1

رام رسمی glx snowy dual core

سلام رام رسمی glx snowy dual core رو نیاز دارم خیلی گیرم ممنون
Read more : رام رسمی glx snowy dual core | بازديدها : 264 | پاسخ ها : 0

درخواست رام سالم گوشی GLX Sky Dual Core

با سلام. من فایل فلش رسمی این گوشی رو از خود سایت GLX برداشتم ولی بعد از فلش بلوتوث و وایرلس و … از کار افتادن هیچ مشکلی هم موقع فلش شدن بوجود نیومد. آیا کسی میدونه راحلش چیه یا کسی رام سالم و تست شده شو سراغ نداره؟

در ضمن از اینج دانلود کردم >>  Url Hidden 

اینم بگم که فقط من نیستم این ...
Read more : درخواست رام سالم گوشی GLX Sky Dual Core | بازديدها : 316 | پاسخ ها : 0

فایل بوت بدون پرش شارژ glx g3 قابل نصب از ریکاوری

با سلام خدمت دوستان و اساتید
نیازمند فایل بوت بدون پرش شارژ glx g3 قابل نصب از طریق ریکاوری هستم
Read more : فایل بوت بدون پرش شارژ glx g3 قابل نصب از ریکاوری | بازديدها : 289 | پاسخ ها : 0

خداحافظ G4

گمان کنم با وجود گوشیهای متنوع.ایرانی وخارجی.تلاش برای GLX G4بی فایده باشه.
چون اگر امکان بهبود رام این گوشی می بود دوستان حتما اطلاع میدادن ویا رام جدیدوسالم قرار میدادن.
البته کوتاهی از خود شرکت جی ال ایکس هم هست.اگر به فکر رضایت مشتریهای قدیمیش میبود تاالان حتما یه اپدیت مناسب قرار می داد.
Read more : خداحافظ G4 | بازديدها : 300 | پاسخ ها : 1

مشکل فایل فلش glx x2

سلام

من این فایل فلش را از سایت 1glx دانلود کردم اما ظاهرا برای فلش نیاز به یک فایل متنی txt به نام scatter نیاز است که این فایل در این بسته وجود ندارد می شود لینک این فایل را برای دانلود قرار بدین.
Read more : مشکل فایل فلش glx x2 | بازديدها : 262 | پاسخ ها : 1

ورود  •  عضويت

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 391484 • تعداد مبحث ها 82920 • تعداد کاربران 364596