امروز سه شنبه 3 اسفند 1395 22:15

News News of iOS App

Site map of iOS App » انجمن : iOS App

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آيفون به تبادل نظر بپردازيد

دانلود

سلام
ميخواستم بدونم راهي هست كه برنامه هاي بالاي ١٠٠مگ رو بدون داشتن وايفا دانلود كرد منظورم با اينترنت گوشي دانلود كرد
ممنون ميشم

Sent from my iPhone using Tapatalk
Read more : دانلود | بازديدها : 962 | پاسخ ها : 2

سوال فنی

گوشی آیفون 5s دارم،پیام مموری فول میزد برام،همه بازیها اپلیکیشن و گالری رو پاک کردم ولی بازهم این پیام مموری فول میاد،چکار کنم
Read more : سوال فنی | بازديدها : 978 | پاسخ ها : 1

نرم افزار کلید فولاد برای موبایل

همون طور که میدونید همه ما با نرم افزار کلید فولاد و مشقت های اون در جست و جو اشنایی داریم !!
نرم افزاری که میخوام براتون معرفی کنم ، نرم افزار کلید فولاد برای موبایله
امیدوارم به دردتون بخوره :) تشکر هم فراموش نشه
لینک دانلود :
http://my.sibche.ir/app/details/id/6895 ... y_To_Steel
Read more : نرم افزار کلید فولاد برای موبایل | بازديدها : 1524 | پاسخ ها : 0

نحوه انتقال فایل به آیپد

دوستان سلام
من اخیرا یه آیپد گرفتم ولی متاسفانه نمیتوانم فایل نه فقط برنامه بلکه موسیقی یا ورد را هم به آن انتقال دهم ممنون میشوم اگر برای این کار بنده را راهنمایی نمایید. من تا کنون با ios کار نکردم.
Read more : نحوه انتقال فایل به آیپد | بازديدها : 2213 | پاسخ ها : 2

ست کردن ایمیل در آیفون

بسیاری از افرادی که گوشی آیفون دارند آرزوی دسترسی به ایمیل خود را در هر زمان و هر مکان را دارند. با این حال پیکربندی حساب ایمیل به صورت دستی در آیفون کمی مشکل میباشد. در این مقاله گام به گام پیکربندی حساب ایمیل خود را در گوشی آیفون برای شما شرح خواهم داد. ( گوشی هایی که IOS 4 یا بالاتر باشند ).
سخت ترین بخش پیکربندی حساب ایمیل خود به صورت دستی این ...
Read more : ست کردن ایمیل در آیفون | بازديدها : 939 | پاسخ ها : 0

دانلود نرم افزار پیام رسان گوشی های آیفون و آی پد eBuddy Pro

اگر شما هم از افرادی هستید که در گوشی خود از نرم افزار ای پیام رسان استفاده میکنید حتما نام eBuddy به گوشتان خورده است . نسخه جدید ارائه شده این نرم افزار با نام eBuddy Pro برای گوشی آیفون و آی پد می باشد. با استفاده از این نرم افزار شما میتوانید در دیگر پیام رسان هائی همچون AIM, MSN / Windows Live Messenger, Yahoo, Facebook Chat, GTalk, MySpace وارد شده و به گفتوگو ...

برنامه اطلس جهان World Atlas v1.0 – آیفون

با یک نرم افزار بسیار کاربردی و جالب به نام World Atlas در این لحظه با شما عزیزان هستیم. این برنامه میتواند اطلاعات بسیار جامعی از نقاط مختلف کره زمین در اختیار کاربران خود قرار دهد. انواع نقشه های موجود برای بررسی مناطق، نیاز شما را برطرف خواهد کرد. این برنامه برای استفاده در گوشی های موبایل آیفون یا آیپاد، در ادامه قابل دانلود میباشد.

دانلود از سرور filedude :
Code: انتخاب همه
 Code Hidden 

دانلود از ...
Read more : برنامه اطلس جهان World Atlas v1.0 – آیفون | بازديدها : 1048 | پاسخ ها : 0

AppStore - VNC Viewer

VNC Viewer

با این نرم افزار از هر کجا که باشید می توانید توسط دستگاه ها iPhone، iPod، iPad رایانه خود
را کنترل نمایید، همچنین امکان رمزنگاری ارتباط تا 256 بیت سیستم AES  فراهم گشته است

لینک دانلود
نسخه: 1.4
  سایز: 2.2MB
Code: انتخاب همه
 Code Hidden 

Read more : AppStore - VNC Viewer | بازديدها : 1068 | پاسخ ها : 0

[AppStore] - برنامه های Productivity با لینک دانلود [AppStore] - برنامه های Productivity با لینک دانلود

برنامه های AppStore با موضوع Productivity در این تاپیک فهرست شده اند

1.  Url Hidden 
Read more : [AppStore] - برنامه های Productivity با لینک دانلود | بازديدها : 1027 | پاسخ ها : 0

AppStore - Math Tricks

Math Tricks

در این برنامه محاسبات ریاضی زیر را بصورت ذهنی یاد خواهید گرفت:

1. به توان 2 رساندن اعداد صحیح در بازه 50 تا 59
  2. به توان 2 رساندن اعداد صحیح که به 5 ختم می شوند
  3. ضرب دو عدد صحیح که به 5 ختم می شوند و تفاضل آنها 10 است
  4. ضرب دو عدد صحیح که به 5 ختم می شوند و تفاضل آنها 20 است
  5. ضرب دو عدد صحیح بین 90 تا ...
Read more : AppStore - Math Tricks | بازديدها : 943 | پاسخ ها : 0

ورود  •  عضويت

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 391457 • تعداد مبحث ها 82915 • تعداد کاربران 364528