صندلی داغ با حضور Noora...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

صندلی داغ با حضور Noora...!

پست توسط Mil@d » شنبه 21 شهریور 1388, 11:27 pm

بازم سلام!
دیگه آخر تابستونی داریم گاز میدیم سریع صندلی رو به یه جایی برسونیم!حقیقتش 90% کسانی که مدنظرم بودند را موفق شدم به پای میز محاکمه بکشانم!قلیلی از دوستان هم که مارا قابل ندانستند هم یکی از بزرگترین فرصت های خودشناسی را از دست دادند! تصویرچون دیگه شاید هیچ جا اینقدر با بعد مخفی شخصیت خودشون مواجه نشوند!به هر حال کسانی که تا الان آمدند حتما نکاتی خاص را فهمیده اند و بیشتر خودشون را پیدا کرده اند که بدانند در همین فضای مجازی که چشم ..چشم را نمی بیند چه نگرشی در اذهان دیگران از خودشان ساخته اند!و حتما از نقاط + که در مصاحبه ها بوده جهت اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خودشان بهره برده اند! انشااللهتصویر

و اما متهم این جلسه دادگاه ضلع سوم مثلث روانشناسی سنترال هستند! البته در رسانه های بیگانه شایعاتی مبنی بر وجود چندین ضلع مخفی دیگر هم بر سر زبانهاست تصویرکه فعلا وارد عمق موضوع نمی شویم! مهمان امروز هم مثل رفقایش مهشید و فاطمه که پیشتر در همین جا حماسه آفریدند دانشجوی روانشناسی صنعتی است!میدونین چیه تو این رشته باید صنعت رو مورد روانکاوی قرار داد تا ببینی چقدر مشکل روانی داره!تصویر
بر اساس اعترافاتی که از طریق یک سری عوامل نفوذی به دست خبرنگار ما رسیده است فردی بی ریا .. مسئولیت پذیر . ریسک پذیر و شیطون و البته یه برونگرای اصیل-دقیق، نکته سنج، فعال، دلسوز و مهربان، اجتماعی است..ماشالله مولتی ویژگی است این بابا--من اگه اینهمه خاصیت داشتم الان رییس جمهور جمهوری لافستان می شدم! کلا ادم خوبیه! برعکس اون دو تای قبلی غلظت روانشناسی این یکی کمتره!تصویر
مورد خاص دیگری مشاهده نشده که بشه دربارش بحث کرد!فعالیتهای روانشناسی هم داره..یک سری به بخش روانشانسی بزنید آثار جنایات مشخصه!تصویر

بازجویی اولیه!

1.ستاره(سن-تحصیلات-محل تولد و زندگی-تاهل-شغل-شماره چشم-چرا در سلامتی کامل به سر نمیبری؟-سایر موارد!)
2.اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده..
3.فیلم و بازیگر مورد علاقه؟
3.خواننده و آهنگ مورد علاقه؟
4.شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه؟
5.غذای مورد علاقه ات چیه و چیا بلدی بپزی؟
6.به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟
7.جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی است ؟
8.تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو!
9.وصفی از صبر و حوصله ات؟
10.ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تحمل آنها؟
11.شدیدترین دعوای عمرت؟
12.از چیا متنفری؟
13.شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟
14.جریان آواتور و امضات چیه؟
15.درخواستت از بچه های سنترال؟
16پیشنهادت برای سنترال؟
17.شرایط خانوادگی تو بگو که در چه جوی بزرگ شدی؟
.18.زیباترین بازیگر مرد و زنی که دیدی کیا بودن؟ ایرانی و خارجی!
19.شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتی کدوما بود و خاطره بگو!
20.چرا بعضی از پسرا دارن دختر میشن؟
21.از زنایی که خیلی قلدرند چه حسی پیدا میکنی؟
22.اسم مورد علاقه برای بچه و شکل قیافه رویایی ازش که تو ذهنت هست؟
23.دوست داشتی پسر بودی؟
24.یک دوبیتی روانی کننده بگو!
25.کی میری بورکینافاسو؟
26.به دوستان اینترنتی اعتماد کردی؟
27.زنها چقدر زمینه شیطانی دارند؟
28.این قضیه ای که میگن قضیه مهمی است چیه؟
29.چقدر لباس میخری؟
30.برخوردت با اینایی بهت زیاد گیر میدن؟
31.به نظرت مردا چه موقع خطرناک میشن؟
32.اگه قدرت و ثروت عظیم داشتی چیکار میکردی؟(شعار ممنوع)
33.خاطره شیرینی از ماه رمضان و روزه داری داری بگو؟
34.چرا Nooraهستی؟
35.تا حالا خودت رو گرفتی؟
36.تا حالا گرفتنت؟
37.از چی حس غرور بهت دست میده؟
38.از چی حس اشمئزار بهت دست میده؟
39. اطلاعاتی هستی؟
40.یک روش برای شکنجه گربه بگو!
41.کل دنیا رو بدن دست زنها چی ازش باقی میذارن؟
42.این سوال نامرئی است!با توجه به مخیله مستعد خود آن را مرئی نمایید!
43.به نظرت چون تو مهمانی و خانم هستی یاسر به این تاپیک حمله ضد فمنیستی میکنه؟
44.اضلاع دیگر روانشناسی کیا هستند؟اعتراف کن!چرا خودشون رو لو نمیدن؟
45.قبول داری دخترا توهم دارن که پسرا هیز هستند؟
46.چرا پول مهشید و فاطمه رو خوردی؟آخ این رسم رفاقت بود؟این همه دوستی یک شبه بر باد دادی رفت!
47.چرا دخترا به پسرای مزاحم میگن خفه شو بی شعور؟جمله دیگه ای نیست؟خیلی تکراری شده!
48.سایتهای مورد علاقه و همچنین کانال های مورد علاقه ماهواره ای رو بگو؟
49.نوشیدنی چی دوست داری؟دلستر یادت نره!راستی کافی شاپ محلتون نوشیدنی شاخش چیه؟
50.حالت خوبه؟حال من چطور؟خانواده خوبن؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
کتک کاری

ستاره قبل و بعد از سنترال!
ستاره و سبکهای موسیقی که دوست داره!
ستاره و گشت!
ستاره و بابا!
ستاره و مامان!
ستاره و داداش!
ستاره و خواهر!
ستاره و فرزند!
ستاره و همسر!
ستاره و پسران!
ستاره و رانندگی!
ستاره و عشق!
ستاره و قلیان و سیگار!
ستاره و موتور سواری!
ستاره تریلی سواری!
ستاره و گریه!
ستاره و لیز خوردن!
ستاره و حضور شبانه در محلی خلوت و ترسناک و تاریک همراه با صداهای عجیب!
ستاره و نصف شب و قبرستان!
ستاره و مگس!
ستاره و مارمولک!
ستاره و موش!
ستاره و سوسک!
ستاره و کبوتر تپل و سفید!
ستاره و رژیم غذایی!
ستاره و بالارفتن از دیوار!
ستاره و ویروس انفولانزای خوکی!
ستاره و pm چرت!
ستاره و حمله به افطاری!
ستاره و مترو!
ستاره و گوشی اش!
ستاره و خلاف سنگین عمرش!
ستاره و لاف سنگین عمرش!
ستاره ومایه داری!
ستاره و بی پولی!
ستاره و روزهای سخت زندگی!
ستاره و حجاب اجباری!
ستاره و جن!
ستاره و عمل دماغ!
ستاره و کتب مورد علاقه!
ستاره و جمع و جور کردن ضایع بازی!
ستاره در پاریس کوچیکه!
ستاره و صاحبنظر بودن پیرامون موضوعی غیر تخصصی!
ستاره و ف_*ل_ن*__رشکن!
ستاره و سانسور!
ستاره و صدای خشن!
ستاره و سیمایی کریه!
ستاره و یک بابایی که با خانواده بدون هیچ آشنایی قبلی اومدن خونتون خواستگاری!
ستاره و تونل وحشت هوایی ایران!
ستاره و احساس اینکه خیلی ادم مهمی است!
ستاره خودشو میگیره و کسی رو تحویل نمی گیره!
ستاره و ستاره!
ستاره و فاطمه
ستاره و مهشید
ستاره و مهشید و فاطمه
ستاره با یک مزاحم قاطعانه برخورد نمی کند!
ستاره و اسمایلی زیر!
تصویر
ستاره و اسمایلی مورد علاقه!
ستاره و اخطار به میلاد برای تعدیل سوالات و نتیجه عکس با تشدید سوالات در سری بعد!
ستاره و اینکه ای خدا کاش نمی اومدم صندلی داغ!
----------------------------------------------------------------------
واحد کنترل و فرماندهی
Mahdi1944
...........................
واحد های عملیاتی
SAMAN
yasermym
Mohammad 1985
Mil@d
------------------------
واحد های پشتیبانی
JavadRadical
CAPTAIN PILOT
pedmehr
Shola
Sand fighter
----------------------------------------
فقط داشته باشید که چه نوشابه ای برای دو مورد اول باز خواهد کرد!تصویر
Naghme
Mahshid banoo
Noora
fereshte blue
SadafG
achachi98
-----------------------------------------------
يك روز دو تا آباداني واسه هم خالي مي بستند.
اولي ميگه: ما يه كوه كنار خونه مون داريم كه هر وقت مي گيم جاسم، دو سه بار ميگه جاسم.... جاسم.... جاسم....
دومي ميگه: اين كه چيزي نيست، ما يه كوه داريم كنار خونه مون كه هر وقت مي گيم جاسم، ميگه: كدوم جاسم؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------

تصویر
  بی  

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21363 بار

Re: صندلی داغ با حضور Noora...!

پست توسط SAMAN » شنبه 21 شهریور 1388, 11:51 pm

به قول میلاد دیگه خجالت میکشیم هی سلام میکنیم مخصوصا" من! تصویر اما خب سلام کردن واجبه بنابراین

سلام تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

خیلی خیلی خوش آمدید, اینجا درسته بهش میگن صندلی داغ اما من به عنوان معاونت فرماندهی و کسی که کودتای مخمل بافی این انجمن رو در سر داره از این به بعد به صندلی داغ , اسم دیگر صندلی خاطره میدم! تصویر تصویر

میلاد مواظب خودت باش!

خانم نورا, که الان فهمیدیم اسمشون ستاره هست و چه جالب! خانم ها به جز یکی دوتا شون با دوتا اسم وارد میشن! جریان چیه؟ نکنه اسماتونو دوست ندارید؟ تصویر

بریم سر اصل مطلب

, یه چیزی قبلش بگم : آقا خانم ها خیالشون راحت در این صندلی مراعات حال مهمانان خانم رو خواهیم کرد و سوال سختی آنچنان که باید نخواهیم پرسید. البته سوال تخصصی شاید!

سوالات سری اول,,,,,,,,, سوالات عمومی

بدون تیراندازی و با پرچم سفید به مرزهای افکار شما وارد خواهیم شد! صدای Pax Horn

1- آیا شما هم گناهکارید؟ اگر فرضا قاضی بودید گناهان خود را در حدی میدید که آنها را ببخشید؟

2- آیا رشته تخصصی شما با استعدا های درونی شما متناسب هست؟

3- تا حالا نقاشی کشیدید؟ یا شعر گفته اید؟ آیا عکاس خوبی هستید؟ رابطه قلبی شما با هنر چگونه است؟

4- ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه شما چی هست؟

5 تفاوت عشق و محبت را چطور تعریف میکنید؟ ایا اصلا تفاوتی دارند؟

6- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟

7- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

8- مخلوط رنگ سبز + قرمز چه رنگی میشه؟ این رنگ بالا وسط سفید پایین همین رنگ پرچم کجاست؟ قسمت اول 0.25 نمره . قسمت دوم 1.75 تصویر

9- بهترین سفری که داشته اید به کجا بوده؟

10- چه درخت هایی در باغچه حیاطتون دارید؟ یا چه گل هایی رو دوست دارید ؟

11- ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟

12- برای یک جانی ,,, اعدام یا حبس ابد؟

13- از نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟

14- آیا تا حالا سوار اسب شده اید؟

15- حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟

تا این لحظه , ما هنوز پشت دیوار های قلعه ذهنیت شما صف کشیده ایم تصویر

برمیگردم.....
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 425 بار
سپاس‌های دریافتی: 706 بار

پست توسط JavadRadical » یک شنبه 22 شهریور 1388, 1:22 am

سلام دوستان :D :razz:
و سلامی از طرف خودم و همسرم به میهمان عزیز و محترم این صندلی ( صندلی خاطره )خانم Noora . ( ستاره خانم ) :razz: :razz:
از اینکه شما میهمان این صندلی هستید خوشحالم .
اجازه میخام برخلاف روالی که در گذشته طی کردم در همین ابتدا سوالاتم رو مطرح کنم ( به احتمال زیاد کمتر از 24 ساعت دیگه به یکی از زیبا ترین مناطق زمین خواهم رفت و چند روزی از حضور در انجمن محروم خواهم بود ) :D

Noora عزیز , برای رسیدن به چه هدفی تلاش میکنید ؟ ایا برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی دارید ؟ تابحال چه میزان در دستیابی به این هدف موفق بودید ؟
Noora عزیز, چه چیزی بیش از همه برای شما بیانگر وجود خالقی یکتاست ؟
Noora عزیز, بندگی واقعی خدا رو در چه چیزی میبینید ؟
Noora عزیز , ایا دانشگاه رو ( چه برای دختران و چه برای پسران ) محل مناسبی برای یافتن شریک زندگی و ازدواج میدونید ؟
Noora عزیز , چقدر به ساده گرفتن شرایط ازدواج جوانان اعتقاد دارید ؟ ایا خود شما حاظر به رعایت این شرایط هستید ؟
Noora عزیز , تعریفتون رو از استاد خوب بگید .
Noora عزیز , ازتون میخام راجع به هرچیزی که تابحال دلتون میخاسته در موردش صحبت کنید ولی امکانش براتون پیش نیامده و یا سوالی که دوست داشتید از شما پرسیده بشه و تابحال پرسیده نشده چند کلمه یا چند جمله ای بنویسید . ( زمان پاسخگویی به این سوال رو به اختیار خودتون میذارم )

امیدوارم در زندگی تون موفق , سربلند و سلامت باشید . :razz: :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3433 بار
سپاس‌های دریافتی: 3949 بار

پست توسط naghme » یک شنبه 22 شهریور 1388, 8:42 am

به به بابا سلام العلیکم بر دوست گرام تصویرتصویرتصویرتصویر
چه خبرا رفیق احوالاتت رو با این اوضاع تکنیکال شرح بده تصویر
زودتر فهمیده بوده شب قدری از خدا صبر و انگشتانی جمیل رو برات آرزو می کردم تصویر
ببین از همین الان بی تعارف میگم یه هفته حدوداً پرید بقیه کارا رو بذار رو تاقچه بیشین پای کامپیوتر قشنگ
اصلاً اصرار نکن اینطوری هم نگاه نکن پارتی بازی نداریم ( نیروی امدادی فایلشو کلاً فعلاً به قول معروفی ignor کردیم رفت پی کارش )
مامان جان مثل همیشه رو پای خودت وایستا دیگه
تو که چیزی از مهشید و فاطمه کمتر نداری تصویر
ماشالا سه تاتون به هم رفتید باهوش و نجیب و خانم و زرنگ و .... اوف ( جناب میلاد توجه داشته باشید که این البته پپسی اولی بود .... حالا تصویر)
سر تو و دوستان عزیز رو درد نیارم خلاصه مفتخر فرمودید صندلی رو اساسی دیگه تکمیل شد صندلی ( با وجود این 3 ضلع مثلث کذا ... اوه اوه ....البته این از نوع پپسی خانواده هاش بود تصویر)

دیدی یادم رفت نماز و روزه هات قبول حق باشه تصویر

می بینم که جناب میلاد ایندفه رو در توصیف شخصیت اساسی کم آوردند و زدند تو تکنیک تألیفی و جمع آوری داده ها تصویر ( یادمون رفته بود زیر اثرمون حق کپی محفوظ است رو قید کنیم ) بابا آخه جناب مجری شما که در زمینه توصیف شخصیت ها از استعداد فوق العاده ای برخوردار بودید تصویر.... چرا ؟ فکر کنم ماه رمضونی دیگه اوکی No problem البته ایندفه رو تصویر

============================================================================
46.چرا پول مهشید و فاطمه رو خوردی؟آخ این رسم رفاقت بود؟این همه دوستی یک شبه بر باد دادی رفت!
خوب بعدش تصویر
آخه مجری محترم شما برای وصل کردن آمدی یا برای فصل کردن آمدی تصویر

Naghme
Mahshid banoo
ستاره جان حلاصه مخلص کلام حواست باشه این دومین حمله فصل کردنیه جمع دوستیه ( البته از نوع زیر میزیش و زبل مندانه )
بالایی از نوع رومیزیش بود و تریپ اعتماد به نفسانه تصویر

اوکی از هر چه بگذریم سخن سوالات شیرین تر است مادر جان
ایندفعه گفتم جهت تغییر جو و آب و هوا مدل سوالاتم رو تا 90 درجه ای تغییر دهم تصویر

گروه اول = سوالاتی برای رفع کنجکاوی که روایت آمده رفع نشدنش حرام است تصویر

1) الف )به نظرت چرا ایندفه جناب میلاد در توصیف شخصیت کم اوردند ؟
ب ) چرا اینقدر فکر می کنند دخترها تریپ بر می دارند ؟ تصویر
2) به نظرت جناب سامان این سوالات ترکیب رنگ هاشون رو که نمی دونم جه جوری آخرش به پرچم میرسه از کجا میاورند ( خیلی تخیلی، فضایی، زبل مندانه است ) ؟تصویرتصویر
3) به نظرت چرا جناب یاسر کلاً اینطور در مورد خانم ها فکر می کنند که ( که فکشون مدام کار می کنه و می خوان مدام از حق خودشون دفاع کنند و کارهای آسان رو بر عهده خانم ها میدونند و.... از این طور صجبت هاتصویر ) دوستان دقت داشته باشید که نقل قول اول جناب یاسر در پاسخ به این سواله ببینید کی گفتم تصویر البته اگه.... تصویر

گروه دوم : ( اصل مطلب تصویر)
4) خوب عزیز بگو ببینم راضی هستی از رشته ای که تو دانشگاه داری می خونی ؟
5) به طور کامل نیاز هاتو در این زمینه برآورده کرده ؟
6) فکر می کنی الان چقدر از روان شناسی می دونی ؟ و چقدر دیگه باید بدونی ؟
7) اگه بخوای ادامه تحصیل بدی سنگر رشتمون رو حفظ می کنی یا؟
8 ) لطفاً یه خلاصه ای کوتاه و جامع و کامل در رابطه با روان شناسی صنعتی و سازمانی برای دوستان شرح بده ؟ که دیگه اینطوری نگن که ( میدونین چیه تو این رشته باید صنعت رو مورد روانکاوی قرار داد تا ببینی چقدر مشکل روانی داره!تصویر ) تصویر( ستاره ) تصویر ( مهشید ) تصویر ( خودم )!!!

گروه سوم: لطفاً تصور ذهنیتو از موارد زیر بگو:تصویر
رجب
شعبان
رمضان
سحر های رمضان
دعای سحر
افطار
شب قدر
شب زنده داری ماه رمضان
الغوث الغوث خلصنا من النار یا رب تصویر
عید فطر تصویر

9) یک دعای ماه رمضونی خالصانه از ته دلت برای تمامی عزیزان واقع در پایگاه سنترال بکن ؟ تصویرتصویر (از همین الان آمین تصویر)

سوالات چالشی باشه واسه سری بعد...
البته اگه اجازه صادر شد تصویر

موفق و پاینده باشی تصویر

فعلاً تا بعد تصویر

التماس دعا
تصویرتصویرتصویر
تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12307 بار

پست توسط shola » یک شنبه 22 شهریور 1388, 10:48 am

خوب انگار دوستمان هنوز نیامده پس بهتر است فرصت رو غنیمت بشماریم و سد دفاع هوایی اولیه افکارش را باچند تا موشک کروز با کلاهک ریاضی به هم بریزیم تصویر

خوب صبر کنید اول سلام کنم .سلام وبعد به قول خودم از هرچه بگذیریم سخن از سوالات خوش تر است تصویر

نظزتان را هرچند کوتاه دربراه کلمات زیر لطف کنید بفرمایید (برد کوتاه)

ریاضیات
درس ریاضی
ریاضیات و روانشناسی
میزان علاقه شما به ریاضی
ریاضی یا روان شناسی مساله این است تصویر

خوب سوالات با برد متوسط:

به نظرتان چرا اغلب بچه های روان شناسی از ریاضی خوششان نمیاد؟
ایا تا به حال اتفاق افتاده که ریاضیات عصای دست شما در تفهیم و یا یادگیری مبحثی در روانشناسی باشد؟

چه رنگی را در حال حاضر بیشتر می پسندید؟
جیغ بنفش که می گویند یعنی چی؟(رنگیه واقعا)

چرا به مباحث نظامی علاقه ندارید؟
(چرا در صدد کودتای صورتی در سایت برامدید)

سوالات با برد بلند:

عدل بهتر است یا احسان؟ از منظر شما چه طور؟
تبدیل شدن سنترال به یک ازمایشگاه بزرگ روان شناسی افراد ایا ممکن است؟
سکوت بهتر است یا ارامش ؟ از نظر شما چی؟
ایا با تغیر رنگ نوشته ها می توان طرف مقابل را به نوعی تحت تاثیر قرار داد؟

با تشکر از شما تصویر

این قصه سر دراز دارد.....
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Victoria, Australia
سپاس‌های ارسالی: 6778 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط noora » دو شنبه 23 شهریور 1388, 1:28 am

[/SIZE][/B]<A href="<A">[B][SIZE=100]Mil@d نوشته شده:بازم
سلام!
دیگه آخر تابستونی داریم گاز میدیم سریع صندلی رو به یه جایی برسونیم!حقیقتش 90% کسانی که مدنظرم بودند را موفق شدم به پای میز محاکمه بکشانم!قلیلی از دوستان هم که مارا قابل ندانستند هم یکی از بزرگترین فرصت های خودشناسی را از دست دادند!تصویر چون دیگه شاید هیچ جا اینقدر با بعد مخفی شخصیت خودشون مواجه نشوند!به هر حال کسانی که تا الان آمدند حتما نکاتی خاص را فهمیده اند و بیشتر خودشون را پیدا کرده اند که بدانند در همین فضای مجازی که چشم ..چشم را نمی بیند چه نگرشی در اذهان دیگران از خودشان ساخته اند!و حتما از نقاط + که در مصاحبه ها بوده جهت اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خودشان بهره برده اند! انشااللهتصویر
و اما متهم این جلسه دادگاه ضلع سوم مثلث روانشناسی سنترال هستند! البته در رسانه های بیگانه شایعاتی مبنی بر وجود چندین ضلع مخفی دیگر هم بر سر زبانهاست تصویرکه فعلا وارد عمق موضوع نمی شویم! مهمان امروز هم مثل رفقایش مهشید و فاطمه که پیشتر در همین جا حماسه آفریدند دانشجوی روانشناسی صنعتی است!میدونین چیه تو این رشته باید صنعت رو مورد روانکاوی قرار داد تا ببینی چقدر مشکل روانی داره! تصویر
بر اساس اعترافاتی که از طریق یک سری عوامل نفوذی به دست خبرنگار ما رسیده است فردی بی ریا .. مسئولیت پذیر . ریسک پذیر و شیطون و البته یه برونگرای اصیل-دقیق، نکته سنج، فعال، دلسوز و مهربان، اجتماعی است..ماشالله مولتی ویژگی است این بابا--من اگه اینهمه خاصیت داشتم الان رییس جمهور جمهوری لافستان می شدم! کلا ادم خوبیه! برعکس اون دو تای قبلی غلظت روانشناسی این یکی کمتره! تصویر
مورد خاص دیگری مشاهده نشده که بشه دربارش بحث کرد!فعالیتهای روانشناسی هم داره..یک سری به بخش روانشانسی بزنید آثار جنایات مشخصه! تصویر

((سلام عرض می کنم خدمت تمامی دوستان عزیزم در سنترال و تشکر می کنم از جناب میلاد به خاطر دعوتشون و همچنین از این عوامل نفوذی که گفتید هم تشکر می کنم ،نظر لطف دوستانه.تصویرتصویرراستی هم اکنون جمهوری لافستان ثبت نام نامزد ریاست جمهوریش شروع شده به نظر من، شما مورد مناسبی برای این سمت هستید برید ثبت نام کنید تا دیر نشده تصویر تصویر))

بازجویی اولیه!
1.ستاره(سن-تحصیلات-محل تولد و زندگی-تاهل-شغل-شماره چشم-چرا در سلامتی کامل به سر نمیبری؟-سایر موارد!)
محل تولد و زندگی: تهران
تاهل :مجرد
شغل: دانشجو
شماره چشم : عینک ندارم

2.اخلاقیات و رفتاریات خودت رو در دنیایی واقع شرح بده..
سعی می کنم تو روابطم با دیگران صادق ،باشم . در حد توانم اگه کاری ازم بر بیاد برای دیگران انجام میدم . اگه مسئولیتی به دوشم باشه سعی می کنم در حد توانم درست انجامش بدم . شیطنت کردن خیلی دوست دارم البته از نوع با ادب و خوبش. روزهایی که سر حالم یا می خندم یا می خندونم بیشتر مواقعم همینطورم البته جا و مکانشم برام مهمه جاهایی که باید جدی به قولی سنگین و خانم باشم سعی رعایت کنم تفاوت شوخ بودن با ساده لوح بودن رو به خوبی می فهمم . وقتی با مهشید می افتم دیگه خدا برسه به داد اونهایی در جوار ما دارن درس می خونن(یه خاطره هم در این زمینه دارم که اگه شد می گم) و خیلی راحت می تونم یه مکان ساکت و بی سر صدا رو تبدیل به جای شلوغ و پلوغ و بگو و بخند ...کنم. وقتی که ناراحتم 120 درجه عوض می شم ساکت و بی صدا بیشتر تو خودمم کمتر تو جمع هستم برای همین همه زود می فهمن روحیه حساس و زود رنجی دارم البته دارم روش کار می کنم .دوستای زیادی دارم تقریبا از قشر های متفاوت شاید فکر می کنم به خاطر این بوده برای اعتقادات و عقاید هر فردی حتی اگر باهاش مخالف باشم ، احترام قائلم و به نظر من هر کسی می تونه نظر و عقیده به خصوص خودشو داشته باشه.

3.فیلم و بازیگر مورد علاقه؟
خوب فیلم زیادی دیدم بیشتر فیلم deram دوست دارم مثل before sun risie و قسمت دومشbefore sunset البته مطمئن نیستم اسمشو کاملا درست نوشته باشم .به نظر من فیلم فوق العاده ای بود با وجود سادگی داستان ، حرف های زیادی برای گفتن داشت .

3.خواننده و آهنگ مورد علاقه؟
آهنگ های زیادی چه فارسی چه انگلیسی گوش میدم از linkin park بگیر تا شجریان و شهرام ناظری و ...... ولی خواننده مورد علاقم celine dion ، هم صداشو دوست دارم هم شخصیتشو ، قلب بزرگی داره .
4.شخصیت های مورد علاقه در زمینه های مورد علاقه؟
مذهبی : حضرت علی (ع ) و حضرت رضا (ع ) ، ادبیات و شعر : حافظ - مولانا - خیام - پروین اعتصامی - احمد شاملو - سهراب سپهری و.........
روان شناسی :پیاژه - پیاژه - پیاژه

5.غذای مورد علاقه ات چیه و چیا بلدی بپزی؟ بیشتر غذا ها را دوست دارم ولی خروشت قورمه سبزی و خورشت بادمجون یه جیز دیگه است خصوصا اگه با دست پخت مامانم باشه . تصویر
6.به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟مثل همه، زبان مادری و تا حدودی انگلیسی البته بشدت در حال تقویتشم .
7.جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی است ؟ شکر خدا بد نیست .
8.تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو!
به ظاهرم اهمیت می دم سعی می کنم همیشه آراسته و مرتب باشم .تو دانشگاه بیشتر تیپ sport میزنم .تو بیرون و مهمونی میانه sport و خانومانه.
9.وصفی از صبر و حوصله ات؟
متاسفانه خیلی کمه ،که البته الان تو مرحله ترکم که خیلی مرحله سختیه

10.ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تحمل آنها؟
یژگی های خوب هم دخترهاو هم پسرها : محجوب بودن - معتقد بودن - وفادار بودن
ویژگی بد هم دخترها و هم پسر ها : تنبل بودن - بی قید بودن - صرفا خوش گذرون بودن .
یکی دیگه ازویژگی بد دخترا : بیش از حد مسائل رو با دید احساسات و عواطفشون بررسی می کن و توی ذهنشون شاخ و برگش می دن .
ویژگی بد پسرها : بیشتر مسائل رو با دید مادی می بینن .
به نظر من باید در هر دو مورد ،تعادل برقرار باشه .
11.شدیدترین دعوای عمرت؟ 9 سالم که بود با خواهر و برادرم دور یه میز دنبال هم میدویدم که بنده سرم محکم خورد به میز و 6و 7 تا بخیه نا قابل خوردتصویر
12.از چیا متنفری؟ مثل همه از دروغ - ریا - تظاهر کردن - دو رو بودن - و........
13.شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟
شیرین ترین خاطره تولد برادر کوچیکم و قبول شدنه خودم و برادر دیگرم تو کنکور و تلخ ترین خاطره ، مرگ عزیزان و ......

14.جریان آواتور و امضات چیه؟ امضا که بخشی از نوشته های کتاب کیمیاگر نوشته پائولو کوئلیو است که خیلی بهش اعتقاد دارم .اسم NOORA است، چون زمانی که داشتم عضو می شدم به دلیل اینکه اعتماد زیادی به NET نداشتم و ندارم مثل همیشه با یه اسم دیگه اومدم
15.درخواستت از بچه های سنترال؟ مثل همیشه هوای همدیگه رو داشته باشید و همدیگه دوست داشته باشید هم رفیق باشید هم رقیب .البته رقیب تو مسائل علمی

16پیشنهادت برای سنترال؟ پیشنهادی ندارم ، خیلی خوبه تصویر

17.شرایط خانوادگی تو بگو که در چه جوی بزرگ شدی؟ در یک خانواده متوسط و معمولی و خدا شکر خانواده خوبی دارم تو تمام سختی ها و خوشی ها در کنار هم بودیم و هستیم .
18.زیباترین بازیگر مرد و زنی که دیدی کیا بودن؟ [COLOR=#000000]ایرانی و خارجی!  
ایرانی و خارجی! زیبایی از نظر من فقط ظاهر نیست ولی خوب خوش تیپ زیاترین مرد :will smith و زیبا ترین زن : penelope cruz
19.شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتی کدوما بود و خاطره بگو! بیش تر شهرهای شمال و اصفهان - شیراز - خرم آباد - مشهد .......رفتم.
20.چرا بعضی از پسرا دارن دختر میشن؟
به نظر من ریشه در کودکی شون داره
21.از زنایی که خیلی قلدرند چه حسی پیدا میکنی؟ هیچ احساسی ندارم

22.اسم مورد علاقه برای بچه و شکل قیافه رویایی ازش که تو ذهنت هست؟
برای پسر ، علی که تپل و مپل باشه با چشم مشکی و ابرو و موهای مشکی شبیه بابا باشهتصویرتصویر. برای دختر هم، هستی با موهای بور و فرفری و چشم های قهوه ای . تصویر
23.دوست داشتی پسر بودی؟ نه!

24.یک دوبیتی روانی کننده بگو!
نمیدونم این روانی کننده هست یا نه ولی خودم این دو بیت خیلی دوست دارم.تصویر
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید که از انفاس خوشش بوی کسی می آید
از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش زده ام فالی و فریاد رسی می آید

25.کی میری بورکینافاسو؟ان شاالله اگه خدا قسمت کنه به زودی از دست این صندلی داغ، پناهنده می شم اونجا تصویر
26.به دوستان اینترنتی اعتماد کردی؟نه زیاد

27.زنها چقدر زمینه شیطانی دارند؟ تصویر

28.این قضیه ای که میگن قضیه مهمی است چیه؟
آره تو هم شنیدی حالا چیکار باید کرد !!! تصویرتصویر
29.چقدر لباس میخری؟
خوب هر وقت که نیاز باشه ولی نمی دونم چرا جدیدا همش دلم می خواد مانتو بخرم . تصویر

30.برخوردت با اینایی بهت زیاد گیر میدن؟ فاصله گرفتن تصویر

31.به نظرت مردا چه موقع خطرناک میشن؟وقتی خیلی عصبانی می شن ، که باید فقط سکوت کرد تا فرو کش کنه تصویر
32.اگه قدرت و ثروت عظیم داشتی چیکار میکردی؟(شعار ممنوع) می رفتم یه موسسه برای حمایت بچه های بی سرپرست و بد سرپرست می زدم .
33.خاطره شیرینی از ماه رمضان و روزه داری داری بگو؟ خاطره بخوصی ندارم ولی من ماه رمضون ها خصوصا آش ها شو خیلی دوست دارم. تصویر
34.چرا Nooraهستی؟ بالا جوابشو دادم تصویر

35.تا حالا خودت رو گرفتی؟ نه گفتم که، کنار می یایمتصویر

36.تا حالا گرفتنت؟ نه خدا نکنه تصویر
37.از چی حس غرور بهت دست میده؟ اینکه کسی بتونه دل کسی رو شاد کنه و بهش کمک کنه یا بتونه زندگی یکی رو عوض کنه ( اتفاقا جدیدا یه چیزی از دوستم شنیدنم که خیلی بهش افتخار کردم ) تصویر
38.از چی حس اشمئزار بهت دست میده؟ محبت و دلسوزی ظاهری ، چاپلوسی ، اینکه بعضی خیلی فکر می کنن می دونن ولی در واقع هیچی نمی دونن به قول معروف دانای واقعی کسی که بدونه نادانه و در برابر حقیقت هیچ چیز نمی دونه.

39. اطلاعاتی هستی؟ آره حتماتصویر اونم کی من تصویرتو رو هم من لوت دادم تصویر

40.یک روش برای شکنجه گربه بگو! وقتی می شه مسائل رو با حرف زدن حل کرد چرا شکنجه!! تصویر
41.کل دنیا رو بدن دست زنها چی ازش باقی میذارن؟دنیا تبدیل می شه به یه بهشت برزگ دور از هر گونه قدرت طلبی و جنگ تصویرتصویر
42.این سوال نامرئی است!با توجه به مخیله مستعد خود آن را مرئی نمایید! این آقا میلاد، این لیست سیاه ههمان ها را بر چه اساسی تعیین کرده ؟آیا من تازه به این لیست اضافه شدم؟ تصویر
43.به نظرت چون تو مهمانی و خانم هستی یاسر به این تاپیک حمله ضد فمنیستی میکنه؟
نمی دونم شاید از ایشون بعید نیست.تصویر

44.اضلاع دیگر روانشناسی کیا هستند؟اعتراف کن!چرا خودشون رو لو نمیدن؟ عمرا .نمی تونی از زیر زبون من حرف بکشی تصویر
45.قبول داری دخترا توهم دارن که پسرا هیز هستند؟ نه .خوب شما قبول کن که بعضی هاشون دور از جون آقایون متشخص سنترال کلوپ ، هیز هستن !!!
46.چرا پول مهشید و فاطمه رو خوردی؟آخ این رسم رفاقت بود؟این همه دوستی یک شبه بر باد دادی رفت! خوب بالاخره آدم باید به فکر زندگی خودشم باشه تصویر دیگه دوستی و رفاقت که نون و آب نمی شهتصویر ( وای این من بودم ) تصویر
47.چرا دخترا به پسرای مزاحم میگن خفه شو بی شعور؟جمله دیگه ای نیست؟خیلی تکراری شده! نمیدونم حتما نیست دیگه، منکه یه روش خیلی خوب در مقابل این جور مزاحمت ها دارم ، بی اعتناعی محض ، اصلا اگه حرف بزنی یا فوش بدی خوششون هم می یاد تازه .تصویر
48.سایتهای مورد علاقه و همچنین کانال های مورد علاقه ماهواره ای رو بگو؟
سایت هایی که بیشتر در مورد روان شناسی .ماهواره هم شبکه اش برام فرقی نمی کنه مهم محتواشه ، از برنامه هایی که درباره باز سازی خونه و وسایلش که تو شبکه vox نشون خیلی خوشم می یاد.

49.نوشیدنی چی دوست داری؟دلستر یادت نره!راستی کافی شاپ محلتون نوشیدنی شاخش چیه؟
وای من که برای دلستر با طمع لیمو می میرم اونم توی این گرمای تابستون اتفاقا یه کافی شاپ جدید ای نزدیکی ها باز شده ولی هنوز وقت نکردم برم که احتمالا تا یه هفته دیگه ام به گفته دوستان نمی تونم برم . تصویر

50.حالت خوبه؟حال من چطور؟خانواده خوبن؟ حال خانواده که خوبه در سلامتی کامل به سر می برن شکر خدا .حال شما هم کاملا مشخص که خوبه .فقط این وسط من کم کم رو به موتم تصویر
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
کتک کاری
ستاره قبل و بعد از سنترال! خیلی چیزها نمیدوستم و با خیلی مسائل آشنا نبودم که الان می دونم و آشنام !!
ستاره و سبکهای موسیقی که دوست داره!سنتیتصویر

ستاره و گشت! الان که دیگه نیستن تصویر
ستاره و بابا! خیلی دوستش دارم . هم پدرمه وهم رفیقم .تصویر
ستاره و مامان! یه دنیا عاشقشم خیلی مهربونه و فداکاره تصویر
ستاره و داداش! کوچیکه Tیه دنیا شیطنت و شور و نمک و مهربونیتصویر و بزرگه ظاهر قدی داره ولی خیلی مهربونه
تصویر
ستاره و خواهر! این نفسه من بیده .داره واسه کنکور می خونه می خواد خانم دکتر بشه تصویرتصویر
ستاره و فرزند! تمام سعی می کنم تا فرزندان خوبی تحویل جامعه بدم . تصویر
ستاره و همسر! وفادار و متعهد و این عقیده همیشگی منه که پشت یه مرد موفق یه زن خوب و ثابت قدمه تصویر
ستاره و پسران! برای من جنسیت مهم نیست شخصیت افراد مهمه، نحوه برخوردشون مهمه !!
ستاره و رانندگی! همچنان از هم دوری می کنیم . تصویر
ستاره و عشق! طپش قلبتصویر
ستاره و قلیان و سیگار! دوری و دوستی تصویر
ستاره و موتور سواری! سوار نشدم تصویر
ستاره تریلی سواری! اینم سوار نشدم تصویر
ستاره و گریه! بچه هاشون نازنتصویر
ستاره و لیز خوردن! پیش اومده تو زمستونتصویر
ستاره و حضور شبانه در محلی خلوت و ترسناک و تاریک همراه با صداهای عجیب! من نمی ترسم من نمی ترسم نه من می ترسسسسسسسم تصویر
ستاره و نصف شب و قبرستان! اشهدم می خونم
ستاره و مگس! برو گرنه می زنم تو سرتها تصویر
ستاره و مارمولک! یکی شون توسط برادر کوچیک اینجانب بی دم شد و توسط من هم از پنجره به بیرون پرتاب شد تصویر
ستاره و موش! ستاره دویدن تا بی نهایت تصویر
ستاره و سوسک! اگه جرئت بیا جلو تصویر
ستاره و کبوتر تپل و سفید! آخه!! تصویر
ستاره و رژیم غذایی! هوای هم رو داریم نه اون به من زور می گه نه به اون ،صلح برقرار است. تصویر
ستاره و بالارفتن از دیوار! امان از دست این پاشنه های این کفش تصویر
ستاره و ویروس انفولانزای خوکی!
رعایت بهداشت!
ستاره و pm چرت!
بی اعتنایی!!
ستاره و حمله به افطاری! حملهههههههههه تصویر
ستاره و مترو! وای دست رو دلم نذار که خونه تصویر
ستاره و گوشی اش! بچه خوبیه تصویر
ستاره و خلاف سنگین عمرش! زدن سنگ تو سر یه پسر 16 ، 17 ساله در سن 11 سالگی تصویر
ستاره و لاف سنگین عمرش! تصویر
ستاره ومایه داری!تصویر
ستاره و بی پولی! ! بوده!
ستاره و روزهای سخت زندگی! به قول فاطمه این نیز بگذرد.تصویر
ستاره و حجاب اجباری! نبودهتصویر

ستاره و جن! بسم الله الرحمان الرحیم تصویر
ستاره و عمل دماغ! لازم ندارم تصویر
ستاره و کتب مورد علاقه!
روان شناسی ، عرفان ، علمی، داستانی ام ،( تخیلی ، هری پاتر )
ستاره و جمع و جور کردن ضایع بازی!پیش اومده تصویر
ستاره در پاریس کوچیکه!تصویر
ستاره و صاحبنظر بودن پیرامون موضوعی غیر تخصصی!
نظر نمی ده!
ستاره و ف_*ل_ن*__رشکن! تصویر
ستاره و سانسور! تصویر
ستاره و صدای خشن! آره باشه ، بابا خشن!!! تصویر
ستاره و سیمایی کریه! خوب اونم یه بنده خداست دیگه تصویر
ستاره و یک بابایی که با خانواده بدون هیچ آشنایی قبلی اومدن خونتون خواستگاری!خوشومدن تصویر
ستاره و تونل وحشت هوایی ایران! تازه چی فکر کردین تو فکرشم برم مهماندار شم تصویر
ستاره و احساس اینکه خیلی ادم مهمی است! نه نیستم و همچنین احساسی نداشتم!
ستاره خودشو میگیره و کسی رو تحویل نمی گیره!
نه بابا من کییم که کسی رو تحویل نگیرم !!
ستاره و ستاره!
با هم کنار می یان
ستاره و فاطمه تصویر
ستاره و مهشیدتصویر
ستاره و مهشید و فاطمه سه قلو های به هم نچسبیدهتصویر یا به قول معروف سه تفنگ داران
تصویرتصویر
ستاره با یک مزاحم قاطعانه برخورد نمی کند! نه اتفاقا قاطعانه برخورد می کنم تصویر
ستاره و اسمایلی زیر! خدا به داد کنه معلوم نیست چه فکر شومی تو سرش داره !!!!
تصویر
ستاره و اسمایلی مورد علاقه! تصویرتصویرتصویر
ستاره و اخطار به میلاد برای تعدیل سوالات و نتیجه عکس با تشدید سوالات در سری بعد! تو روخدا سوالاتو کم کن رو به موتم آخه انصافت کجا رفته آخه اول کاری حداقل 30 تاسوال می دادی !!!
 تصویرتصویر
 ستاره و اینکه ای خدا کاش نمی اومدم صندلی داغ! دقیقا تصویر
----------------------------------------------------------------------
واحد کنترل و فرماندهی
Mahdi1944
انسانی قانون مند -منظم - جدی و در پس این چهره جدی و منظبت ، قلبی مهربون دارن و بدون هیچ توقع و انتظاری به دیگران کمک می کنن .
...........................
واحد های عملیاتی
SAMAN
منصف - رئوف - عادل - اجتماعی - ثابت قدم - خوش قلب
yasermym
معتقد و متعصب- مسئولیت پذیر - و تا حدودی شوخ طبع
Mohammad 1985
ایشون رئیس انجمن حمایت از گربه های ایرانی و خارجی را یه عهده دارن . جدا از شوخی ، شوخ طبع هستن، نگاهی موشکافانه به مسائل داره ، مهربون ، تا کمی شیطون
[email=Mil@d]Mil@d[/email] خونگرم ، با ملاحظه ، مهربون، باهوش ، شیطونی که سعی در هدایت کردن ،شیطنتهاش داره
------------------------
واحد های پشتیبانی
JavadRadical
ایشون هم انسان خوش قلبی هستن - متعهد - ثابت قدم در برابرناملایمات زندگی- صبور ( چه قدر دلم می خواست بیام تو صندلی داغشون و بپرسم که چه راهی باید رفت و چه کارهایی باید انجام داد تا بشه یه استاد خوب شد؟)( ضمن اینکه چقدر به من در زمینه علمی کمک کردن و ازشون واقعا ممنونم)
CAPTAIN PILOT
با توجه به شناختی که نسبت به ایشون پیدا کردم به واسطه تاپیک هایی که زدن، بیشتر نسبت به سن وسال شون متعجب می شم . فوق العاده مودب - عاقل - مهربون - مسئولیت پذیر - کوشا
pedmehr
با توجه به شغلی که دارن مسلما فردی صبور و با انگیزه هستن .
Shola
با مطالعه صندلی داغشون متوجه شدم فردی عادل - با مطالعه - طبعی لطیف که نمی دونم چه جوری شد که به گرایش نظامی علاقه مند شدن.
Sand fighter
در برخورد اول خشن -جدی - محتاط ولی با توجه به علایقشون به هنر پیداست که طبعی با ذوق دارن .مهربون ، فعال.

----------------------------------------
فقط داشته باشید که چه نوشابه ای برای دو مورد اول باز خواهد کرد! تصویر
هر چه می گویم جز حقیقت جیز دیگری نیست اونها اینقدر خوبن که نیازی به نوشابه باز کردن من ندارن . تصویرتصویر

Naghme
دوست جون جونیمه ، فعال -کوشا-مسئولیت پذیر - سعی می کنه با مسائل با دید منطقی برخورد کنه -قلب بزرگ و مهربونی داره .در نگاه اول جدی و رسمی ولی وقتی کمکم باهاش آشنا و صمیمی می شی میبینی که چقدر ماهه البته شیطون و زبل
Mahshid banoo
یکی از بهترین دوستای زندگی ام -صبور - با قلبی مهربون -عادل -منصف-خوش بین- دوست داشتنی-خوش خنده ( پایه شوخی های من )به موقتش تیزو زرنگ- هنری (به قول معروف از هر دستش هزار تا هنر می ریزه ) ،باهوش
Noora
دختر خوبیه

fereshte blue
باهوش ، اجتماعی، نکته سنج ،شیطون

SadafG آرام ، باهوش ، صبور ، با محبت ،فعال ، دوست داشتنی

achachi98 خیلی دوست دارم بیشتر باهاشون آشنا بشم به نظرم شخصیتی دوست داشتنی دارن .تاپیکی که عکس هایی از جانوران دریایی میزارن ، خیلی قشنگه من یکی رو که خیلی سر شوق آورد خصوصا دلفین هاش
-----------------------------------------------
يك روز دو تا آباداني واسه هم خالي مي بستند.
اولي ميگه: ما يه كوه كنار خونه مون داريم كه هر وقت مي گيم جاسم، دو سه بار ميگه جاسم.... جاسم.... جاسم....
دومي ميگه: اين كه چيزي نيست، ما يه كوه داريم كنار خونه مون كه هر وقت مي گيم جاسم، ميگه: كدوم جاسم؟

-تصویر---

تصویراینجاست که می گن خنده من از گریه غم انگیز تر است . تصویر
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط noora » دو شنبه 23 شهریور 1388, 2:39 pm

SAMAN نوشته شده:به قول میلاد دیگه خجالت میکشیم هی سلام میکنیم مخصوصا" من! تصویر اما خب سلام کردن واجبه بنابراین

سلام تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

سلام تصویرتصویرتصویرتصویر

خیلی خیلی خوش آمدید, اینجا درسته بهش میگن صندلی داغ اما من به عنوان معاونت فرماندهی و کسی که کودتای مخمل بافی این انجمن رو در سر داره از این به بعد به صندلی داغ , اسم دیگر صندلی خاطره میدم! تصویر تصویر

میلاد مواظب خودت باش!

خانم نورا, که الان فهمیدیم اسمشون ستاره هست و چه جالب! خانم ها به جز یکی دوتا شون با دوتا اسم وارد میشن! جریان چیه؟ نکنه اسماتونو دوست ندارید؟ تصویر

نه اتفاقا اسمم رو خیلی دوست دارم چون شخص عزیزی برام انتخابش کرده تصویر. البته اسم نورا رو هم دوست دارمتصویر دلیل انتخاب این اسم برای کاربری را هم در جواب به سوالهای آقای میلاد ،توضیح دادم .

بریم سر اصل مطلب

, یه چیزی قبلش بگم : آقا خانم ها خیالشون راحت در این صندلی مراعات حال مهمانان خانم رو خواهیم کرد و سوال سختی آنچنان که باید نخواهیم پرسید. البته سوال تخصصی شاید!

نظر لطف شماستتصویرمن برعکس همه از کمی بودن سوالها استقبال می کنم تصویر
سوالات سری اول,,,,,,,,, سوالات عمومی

بدون تیراندازی و با پرچم سفید به مرزهای افکار شما وارد خواهیم شد! صدای Pax Horn

1- آیا شما هم گناهکارید؟ اگر فرضا قاضی بودید گناهان خود را در حدی میدید که آنها را ببخشید؟

بله من گناهکارم ، به قول معروف آتش بدون دود نمی شه ، جوان بدون گناه ، و خوب من هم یک جوانم و گناهکار . ولی به خودم فرصت جبران و بخشیده شدن را می دم.

2- آیا رشته تخصصی شما با استعدا های درونی شما متناسب هست؟

بله تا حدودی

3- تا حالا نقاشی کشیدید؟ یا شعر گفته اید؟ آیا عکاس خوبی هستید؟ رابطه قلبی شما با هنر چگونه است؟
[COLOR=#4f81bd]به نظرمن روح انسان با هنر در آمیخته شده و خوب در هر کسی با توجه به استعدادی که داره ، به یه شکل است . تقریبا ازدوم دبیرستان شعر می گم البته ، پراکنده و نامنظم ، یه لحظه می یاد و یه لحظه می ره، جدیدا هم که اصلا نمی یادتصویر .نقاشی و عکاسی خیلی کم ، گاهی اوقات ، نه به صورت حرفه ای .

4- ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه شما چی هست؟
معتقد ، مسئولیت پذیر ، خوش قلب ، به قول معروف بتونه گلیمش رو از آب در بیاره و در مقابل مشکلات ،به مانند یک سرو باشه ،. کسی باشه که آرزوها و اهدافشو خوب بشناسه و در جهت دستیابی به اونها تلاش کنه. ظاهر فرد و مسائل دیگه هم ههمه ولی نه به اندازه موارد اول.
5 تفاوت عشق و محبت را چطور تعریف میکنید؟ ایا اصلا تفاوتی دارند؟
تفاوت بین عشق و محبت در شدت ( دوست داشتن )، است .

6- مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟

بیشتر مواقع مشورت می کنم و در نهایت تصمیم آخر را( که تلفیقی از فکر خودم و مشورتهایی که گرفتمه) ، می گیرم.

7- تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

درون افراد را که نه نمی تونم بینم !!! ولی بعضی مواقع اینکه الان چه رفتاری از فرد سر می زنه یا دلیل رفتاری که انجام داده را حدس می زنم، که تا حدودی هم درسته .
8- مخلوط رنگ سبز + قرمز چه رنگی میشه؟ این رنگ بالا وسط سفید پایین همین رنگ پرچم کجاست؟ قسمت اول 0.25 نمره . قسمت دوم 1.75 تصویر
رنگ زیتونی یا قهوه ای ، پرچم هم اگه یکمی فرصت بدید پیدا می کنم ، من نمره کامل رو می خوام تصویر

9- بهترین سفری که داشته اید به کجا بوده؟ [COLOR=#4f81bd]جدیدا ، به کلاردشت که خیلی هم خوش گذشت . تصویر  
10- چه درخت هایی در باغچه حیاطتون دارید؟ یا چه گل هایی رو دوست دارید ؟
از اونجایی که در آپارتمان زندگی می کنیم ، حیاط نداریم ، ولی محوطه مون پر از دار و درخت و گل ، نزدیک ورودی ما هم ، یک درخت توت است.تصویر
11- ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟
ترس یا اضطراب لازمه زندگی انسان اگه اون نباشه ، آدمی نسبت به خیلی از مسائل زندگی اش بی نفاوت است . ولی زمانی که این ترس شدت می گیره دیگه طبیعی نیست ، می تونه باعث بشه که فرد احساس حقارت کنه . بله یه ترس، همیشه با من که زودی از بین می ره ، صحبت کردن تو جمع علمی است که بعد از اینکه شروع به صحبت می کنم کم کم از بین می ره .

12- برای یک جانی ,,, اعدام یا حبس ابد؟ [COLOR=#4f81bd]حبس ابد

13- از نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟

به نظر من یکی از مسائل مهمی که باعث ایجاد فقر می شه ، عدم آگاهی افراده نسبت به حق و حقوقشان . خیلی مسائل دیگر هم هستند که باعث ایجاد فقر می شه . و اگه من زمانی دارای قدرت باشم شاید بتونم بخش خیلی کوچیکشو حل کنم اما نه همه اون رو .

14- آیا تا حالا سوار اسب شده اید؟ بله
تصویر

15- حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟ حقیقت ، ذهنی و واقعیت ، عینی است .

تا این لحظه , ما هنوز پشت دیوار های قلعه ذهنیت شما صف کشیده ایم تصویر

برمیگردم.....

ممنون از سوالات شما تصویرتصویر
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط noora » دو شنبه 23 شهریور 1388, 2:58 pm

JavadRadical نوشته شده:سلام دوستان تصویرتصویر
و سلامی از طرف خودم و همسرم به میهمان عزیز و محترم این صندلی ( صندلی خاطره )خانم Noora . ( ستاره خانم ) :razz: :razz:
از اینکه شما میهمان این صندلی هستید خوشحالم .
اجازه میخام برخلاف روالی که در گذشته طی کردم در همین ابتدا سوالاتم رو مطرح کنم ( به احتمال زیاد کمتر از 24 ساعت دیگه به یکی از زیبا ترین مناطق زمین خواهم رفت و چند روزی از حضور در انجمن محروم خواهم بود ) :D

من هم سلا م عرض می کنم خدمت شما و همسر عزیزتان تصویرتصویرتصویر امیدوارم سفر خوبی داشته باشید. تصویرتصویر

Noora عزیز , برای رسیدن به چه هدفی تلاش میکنید ؟ ایا برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی دارید ؟ تابحال چه میزان در دستیابی به این هدف موفق بودید ؟

خوب ، من هدفهای زیادی تو زندگی دارم که مهم ترین آنها رسیدن به درجه دکترا در رشته خودم و استاد شدن در همین رشته است که میدونم راه درازی در پیش دارم و خوب در حد به نوانایی هام سعی و تلاش می کنم تا بهش برسم .
Noora عزیز, چه چیزی بیش از همه برای شما بیانگر وجود خالقی یکتاست ؟
اینکه در همه جا و همه چیز نظاره گر ماست و اینکه اونقدر مهربون و بزرگ که می بخشه و بهت فرصت بخشیدن میده اینکه ازت انتظار انجام کاری بیش از حد و ظرفیتت نداره .
Noora عزیز, بندگی واقعی خدا رو در چه چیزی میبینید ؟

بندگی خدا را در ، ساده زیستن ، صادق بودن با خود و خلق خدا و عشق ورزیدن به هر آنچه که خدا آفریده و کمک کردن در حد توان که هم خدا راخوشحال می کنه هم بنده خدا را و هم روح انسان به واسطه این کار ، بزرگ می شه و کم و کم از این مسائل جرئی و بی اهمیت مادیات ،جدا می شه .
Noora عزیز , ایا دانشگاه رو ( چه برای دختران و چه برای پسران ) محل مناسبی برای یافتن شریک زندگی و ازدواج میدونید ؟
خوب بستگی به شرایط و جوی که حاکم است و همچنین خود فرد، دارد .

Noora عزیز , چقدر به ساده گرفتن شرایط ازدواج جوانان اعتقاد دارید ؟ ایا خود شما حاظر به رعایت این شرایط هستید ؟
خوب هر چیزی که ساده تر و راحت تر بگیری مسلما ادامه راهش هم راحتره . و با ساده گرفتن ازدواج ،خوب خیلی از مسائل در کنارش حل می شه .ولی اینکه من این امر را رعایت کنم یا نه ، تا تو شرایطش قرار نگیرم نمی تونم چیزی بگم .
Noora عزیز , تعریفتون رو از استاد خوب بگید .
یه استاد خوب ، استادی که اطلاعاتش به روز باشه و در دادن علم و دانشش خسیس نباشه و منتی سر دانشجو نداشته باشه ، اگه جیزی رو نمی دونست از گفتش هراسی نداشته باشه و خیلی راحت بگه من اطلاعی از این مطلب ندارم ولی اگه بخواین براتون پیداش می کنم .

Nooraعزیز , ازتون میخام راجع به هرچیزی که تابحال دلتون میخاسته در موردش صحبت کنید ولی امکانش براتون پیش نیامده و یا سوالی که دوست داشتید از شما پرسیده بشه و تابحال پرسیده نشده چند کلمه یا چند جمله ای بنویسید . ( زمان پاسخگویی به این سوال رو به اختیار خودتون میذارم ) اگه اجازه بدید یه کمی بیشتر فکر کنم در انتها ،پاسخ بدم . تصویر
امیدوارم در زندگی تون موفق , سربلند و سلامت باشید . :razz: :razz:

خیلی ممنون ، من هم برای شما و همسر عزیزتان آرزوی کامیابی و موفقیت و سعادت مندی می کنم.تصویرتصویرتصویرتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط noora » دو شنبه 23 شهریور 1388, 3:46 pm

تصویر
naghme نوشته شده:به به بابا سلام العلیکم بر دوست گرام تصویرتصویرتصویرتصویر

سلام عزیزم تصویرتصویرتصویرتصویر

چه خبرا رفیق احوالاتت رو با این اوضاع تکنیکال شرح بده تصویر

دیشب وقتی تایپ بعضی از جواب ها تمام شد رفتم جلو آینه ، چه قیافه ای پیدا کرده بودم تصویر، چشمهای قرمز و....... خدا به داد برسه فکر کنم تا صندلی تمام بشه یه پاره استخوان بیشتر از من باقی نمونهتصویر

زودتر فهمیده بوده شب قدری از خدا صبر و انگشتانی جمیل رو برات آرزو می کردم تصویر
همین الان هم دیر نشده تصویر

ببین از همین الان بی تعارف میگم یه هفته حدوداً پرید بقیه کارا رو بذار رو تاقچه بیشین پای کامپیوتر قشنگ اصلاً اصرار نکن اینطوری هم نگاه نکن پارتی بازی نداریم ( نیروی امدادی فایلشو کلاً فعلاً به قول معروفی ignor کردیم رفت پی کارش )
مامان جان مثل همیشه رو پای خودت وایستا دیگه تو که چیزی از مهشید و فاطمه کمتر نداری تصویر
ماشالا سه تاتون به هم رفتید باهوش و نجیب و خانم و زرنگ و .... اوف ( جناب میلاد توجه داشته باشید که این البته پپسی اولی بود .... حالا تصویر)

بله بله مامان جانتصویر تمام سعی می کنم تا شما رو سفید بشین تصویردر ضمن اینهایی که گفتی جز حقیقت چیز دیگری نبود تصویرتصویر

سر تو و دوستان عزیز رو درد نیارم خلاصه مفتخر فرمودید صندلی رو اساسی دیگه تکمیل شد صندلی ( با وجود این 3 ضلع مثلث کذا ... اوه اوه ....البته این از نوع پپسی خانواده هاش بود تصویر)
تصویرتصویرتصویر

دیدی یادم رفت نماز و روزه هات قبول حق باشه تصویر

مرسی گلم برای شما هم مهینطور تصویرتصویر

می بینم که جناب میلاد ایندفه رو در توصیف شخصیت اساسی کم آوردند و زدند تو تکنیک تألیفی و جمع آوری داده ها تصویر ( یادمون رفته بود زیر اثرمون حق کپی محفوظ است رو قید کنیم ) بابا آخه جناب مجری شما که در زمینه توصیف شخصیت ها از استعداد فوق العاده ای برخوردار بودید تصویر.... چرا ؟ فکر کنم ماه رمضونی دیگه اوکی No problem البته ایندفه رو تصویر

خوب بعدش تصویر
آخه مجری محترم شما برای وصل کردن آمدی یا برای فصل کردن آمدی تصویر

Naghme
Mahshid banoo
ستاره جان حلاصه مخلص کلام حواست باشه این دومین حمله فصل کردنیه جمع دوستیه ( البته از نوع زیر میزیش و زبل مندانه )
بالایی از نوع رومیزیش بود و تریپ اعتماد به نفسانه تصویر

بله کاملا حواسم هست، ماهواره هام همه فعاله تصویرتصویر

اوکی از هر چه بگذریم سخن سوالات شیرین تر است مادر جان
ایندفعه گفتم جهت تغییر جو و آب و هوا مدل سوالاتم رو تا 90 درجه ای تغییر دهم تصویر

گروه اول = سوالاتی برای رفع کنجکاوی که روایت آمده رفع نشدنش حرام است تصویر

بله می شناسمتتصویرتصویر

1) الف )به نظرت چرا ایندفه جناب میلاد در توصیف شخصیت کم اوردند ؟

شاید ماهواره اطلاعاتی اش سوخته و عوامل جاسوسی اش کارشون رو درست انجام نمی دن تصویرتصویرتصویر

ب )چرا اینقدر فکر می کنند دخترها تریپ بر می دارند ؟ تصویر چه می دونم والا باید احتمالا ،به قول ما روان شناسها ، ریشه در کودکی اش داشته باشه تصویرتصویر

2 ) به نظرت جناب سامان این سوالات ترکیب رنگ هاشون رو که نمی دونم جه جوری آخرش به پرچم میرسه از کجا میاورند ( خیلی تخیلی، فضایی، زبل مندانه است ) ؟تصویرتصویر
آره خیلی جالبه تصویرولی من هم عوامل نفوذی خودم را دارم الان همه ماهواره ام دارن دنبال همچین پرچمی می گردن .تصویرتصویر

3) به نظرت چرا جناب یاسر کلاً اینطور در مورد خانم ها فکر می کنند که ( که فکشون مدام کار می کنه و می خوان مدام از حق خودشون دفاع کنند و کارهای آسان رو بر عهده خانم ها میدونند و.... از این طور صجبت هاتصویر ) دوستان دقت داشته باشید که نقل قول اول جناب یاسر در پاسخ به این سواله ببینید کی گفتم تصویر البته اگه.... تصویر

((تصویرتصویرتصویرتصویر))

گروه دوم : ( اصل مطلب تصویر)

4) خوب عزیز بگو ببینم راضی هستی از رشته ای که تو دانشگاه داری می خونی ؟
بله روز به روز هم بیشتر بهش علاقه مند می شم .تصویر

5) به طور کامل نیاز هاتو در این زمینه برآورده کرده ؟
بله تا حدودی و مهم ترینش اینه که ضعف هاو توانایی هام رو بهتر شناختم و همچنین شناختم نسبت به خیلی از مسائل ، بالا رفته .!!!

6) فکر می کنی الان چقدر از روان شناسی می دونی ؟ و چقدر دیگه باید بدونی ؟
خیلی کم ، حالا حالا باید بدوم دنبالش ، روان شناسی علم نا محدودی است .تصویر

7) اگه بخوای ادامه تحصیل بدی سنگر رشتمون رو حفظ می کنی یا؟
بله اگه خدا بخواد همین رشته تا درجات عالی ادامه می دم .تصویر

8 ) لطفاً یه خلاصه ای کوتاه و جامع و کامل در رابطه با روان شناسی صنعتی و سازمانی برای دوستان شرح بده ؟ که دیگه اینطوری نگن که ( میدونین چیه تو این رشته باید صنعت رو مورد روانکاوی قرار داد تا ببینی چقدر مشکل روانی داره!تصویر ) تصویر( ستاره ) تصویر ( مهشید ) تصویر ( خودم )!!!

(( تعریف کلاسیکش :مطالعه رفتار افراد در سازمان ها ( شرکت ها ، ادارات و کارخانه ها ) و مخصوصا تعامل بین رفتارهای فردی و تعیین کننده های سازمانی ( عوامل شخصی مثل هوش و عوامل سازمانی مثل امنیت کار ، محیط فیزیکی کار ، مزایا و امکانات ، انگیزه بیرونی و خود کار )، وقتی که این تعیین کننده ها تابع تغییرات سریع باشه . در همین نما مسائل رهبری ، کنترل ، رقابت ، بازخورد ، در برابر کار در رابطه با ساختار ، ابعاد و روشهای سازمانی و امثال آن ، مورد بررسی قرار گرفتن روان شناسی صنعتی و سازمانی در جهت افزایش بهره وری در امور تجاری ، صنعتی ، و ادارات دولتی، به بررسی بهبود شرایط کار و شیوه های مدیریت اجرایی می پردازد و روان شناسی در این قلمرو با به کار گیری مفاهیم روان شناختی روابط حرفه ای ، رضایت شغلی ، استرس شغلی ، تعامل بین کارگر ، ماشین و کارفرمارا ارزش یابی می کند.
یا به تعریف دیگر، این شاخه از دانش مطالعه علمی رابطه ی میان انسان و دنیای کار را وجهه ی همت خود قرار داده است و سازگاری مردم را در جریان امرار معاش خود با خصوصیات و ویژگی های محل کار،با افرادی که در محل کار با آنان سرو کار پیدا می کنند، و با کارها و مشاغلی که انجام می دهند، مورد مطالعه قرار می دهد.روان شناسی صنعتی و سازمانی در واقع، کاربرد و بسط و گسترش اصول روان شناسی است به مسائلی که انسان در تجارت و صناعت با آنها دست به گریبان است.یکی از موضوعات مهم روان شناسی صنعتی و سازمانی ، رضایت شغلی است.))

گروه سوم: لطفاً تصور ذهنیتو از موارد زیر بگو:تصویر
رجب
شعبان
رمضان
نگویمت که همه ساله می پرسیدی کن سه ماه می خور و 9ماه پارسا می باش تصویر [COLOR=#4f81bd]  
[COLOR=#4f81bd](منظور حافظ از این سه ماه ، رجب ،شعبان ،رمضان )
  های رمضان تصویرتصویر
دعای سحر تصویرتصویر
افطار : از اون آش برای من هم بزارید همش رو نخورید .تصویر
شب قدر: شرم ساری از گناهانم و بخشش از خداوند و آرزوی زندگی سعادتمند تصویر
شب زنده داری ماه رمضان : شب های مخصوصی که حال و هوای خاص خودشو داره . تصویر
الغوث الغوث خلصنا من النار یا رب تصویر
تصویرتصویر چقدر این دعا قشنگهتصویر

عید فطر تصویر مبارکهتصویرتصویرتصویر

9) یک دعای ماه رمضونی خالصانه از ته دلت برای تمامی عزیزان واقع در پایگاه سنترال بکن ؟ تصویرتصویر (از همین الان آمین تصویر)

خداوندا نوری از هدایت و ایمان در برابر این راه پر فراز و نشیب زندگی ،در قلب ما قرار بده .
و به ما بیاموز رسم عشق ورزی، به تو را و آن کن که باید.

تصویرتصویر

سوالات چالشی باشه واسه سری بعد...
البته اگه اجازه صادر شد تصویر

خواهش می کنم خوشحال می شم تصویر

موفق و پاینده باشی تصویر

شما هم همینطور دوست گلمتصویر

فعلاً تا بعد تصویر

التماس دعا
تصویرتصویرتصویر

محتاجیم به دعا عزیزم تصویرتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط noora » دو شنبه 23 شهریور 1388, 4:12 pm

shola نوشته شده:خوب انگار دوستمان هنوز نیامده پس بهتر است فرصت رو غنیمت بشماریم و سد دفاع هوایی اولیه افکارش را باچند تا موشک کروز با کلاهک ریاضی به هم بریزیم تصویر

خوب صبر کنید اول سلام کنم .سلام وبعد به قول خودم از هرچه بگذیریم سخن از سوالات خوش تر است تصویر

سلام تصویرتصویر

نظرتان را هرچند کوتاه دربراه کلمات زیر لطف کنید بفرمایید (برد کوتاه)

ریاضیات: علمی که به واسطه آن خدمت بزرگی به جوامع بشری شد.
درس ریاضی: لازمه
ریاضیات و روانشناسی :رایطه خوبی دارن ،خصوصا تو روان سنجی و آمار و روش تحقیق
میزان علاقه شما به ریاضی:
بهش نیاز دارمتصویر
ریاضی یا روان شناسی مساله این است تصویر : روان شناسی تصویر

خوب سوالات با برد متوسط:
به نظرتان چرا اغلب بچه های روان شناسی از ریاضی خوششان نمیاد؟ شاید چون بعضی از اساتید آمار و روان سنجی ، استاد های خوبی نیستن تصویر

ایا تا به حال اتفاق افتاده که ریاضیات عصای دست شما در تفهیم و یا یادگیری مبحثی در روانشناسی باشد؟ بله ، تو کارهای پژوهشی موارد استفاده اش زیاده است.تصویر

چه رنگی را در حال حاضر بیشتر می پسندید؟ آبی روشن و صورتیتصویر

جیغ بنفش که می گویند یعنی چی؟(رنگیه واقعا) یعنی از اعماق وجود فرد تصویر، شاید تصویر

چرا به مباحث نظامی علاقه ندارید؟ چرا باید علاقه داشته باشم ؟تصویر

(چرا در صدد کودتای صورتی در سایت برامدید):من فکر کنم ما گروهمون عامل نفوذی پیدا کرده ها!! شما این اطلاعات را از کجا آوردید؟ تصویرتصویر

سوالات با برد بلند:

عدل بهتر است یا احسان؟ از منظر شما چه طور؟

هر دو تصویر

تبدیل شدن سنترال به یک ازمایشگاه بزرگ روان شناسی افراد ایا ممکن است؟ تصویر
سکوت بهتر است یا ارامش ؟ از نظر شما چی؟ آرامش

ایا با تغیر رنگ نوشته ها می توان طرف مقابل را به نوعی تحت تاثیر قرار داد؟ بله البته تا حدودی، بستگی به ذوق طرف مقابل داره .تصویر

با تشکر از شما تصویر
این قصه سر دراز دارد.....

خواهش می کنم ،مرسی از سوالهای شماتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym » دو شنبه 23 شهریور 1388, 5:52 pm

میلاد جان کار از نوشابه وا کردن گذشتتصویر، این دوستان کارخونه نوشابه سازی زدند. تصویر

شانس میهمان این دفعه، من یکم سرم شلوغه و نمی تونم زیاد تمرکز بگیرم تصویر، آخه داریم کارخونه می زنیم. تصویرتصویر

دوستان دقت داشته باشید که نقل قول اول جناب یاسر در پاسخ به این سواله ببینید کی گفتم

کو من کجا نقل قول کردم
-----------------
به نظرت چون تو مهمانی و خانم هستی یاسر به این تاپیک حمله ضد فمنیستی میکنه؟
نمی دونم شاید از ایشون بعید نیست.

خودتون خواستید تصویر وگرنه ایندفعه نمی خواستم از موشک های بالاستیک استفاده کنمتصویر. اصلا شاید در حمله شرکت هم نمی کردم.تصویر

حالا اول یکم سوالای تکراری بپرسم - حملات موشکی با کلاهک آنتی فمینیستی

1- آیا طرفدار جنبش های فمینیستی هستید؟
2- به نظر شما حقوق زنان در ایران رعایت می شود یا خیر؟
3- آیا به نظر شما در غرب حق و حقوق زنان بطور کامل داده شده است؟
4- آیا اعتقاد دارید حقوق زنان باید مساوی مردان باشد یا مشابه آنان؟
5- آیا اعتقاد دارید زنان توانایی انجام دادن تمامی کارهایی را که مردان انجام می دهند را دارند؟
7- فکر می کنید چرا فک خانم ها اینقدر کار می کنه؟
8- چرا دخترها به امور نظامی اصلا علاقه ای ندارند یا خیلی کم علاقه دارند؟ می ترسن؟ تصویر

------------------------------
9- چه غذایی را حاضر نیستید حتی لب بزنید؟
10- توی چه فروم های دیگری عضو هستید؟
11- توی نت دنبال چی می گردید؟
12- چه کاری شما را خیلی عصبانی می کند؟
13- وقتی خیلی عصبانی می شوید چه کاری انجام می دهید؟
14- آیا به ورزش هم علاقه ای دارید؟ در صورت مثبت بودن جواب چه ورشی انجام می دهید یا دوست دارید انجام دهید؟
15- آدم کنجکاوی هستید؟
16- از چه رنگی خوشتون میاد؟
17- از چه رنگی بدتون میاد؟
18- از چه درسی متنفرید؟
19- آدم رازداری هستید؟
-------------------------

تقلب ممنوع تصویر

20- فکر می کنید چرا مردم در ایران حاضر نیستند برای جلسات مشاوره و یا روانشناسی پول خرج کنن؟
21- چرا مردم همیشه زمانی که درد واقعی به سراغ آنها می رود به فکر درمان می افتند که این در مورد همه انواع دردها قابل تامیم است، مثلا از رفتن پیش مشاور برای حل مشکل خود سر باز می زنند، اما زمانی که مشکل حاد شد مجبورند اینبار به پیش روانشناس بروند؟
22- این فروید چرا همه چیز رو به مسائل جنسی ربط می داد، آیا شما هم موافق هستید؟
23- چرا بیشتر نظریه پردازان اصلی روانشناسی یهودی و اتریشی هستند؟
24- شما طرفدار نظریه رفتارگرا هستید یا معنا گرا؟
25- چی به سر این بنده خدا ویکتور فرانکل آوردن؟
26- از قدیم می گن کوزه گر ز کوزه شکسته آب نوشد، شما چقدر مصداق این مثل هستید؟
27- از روی مبلغ بالای قبض آب به چه مشکلی می توان پی برد؟
28- برای حل این مشکل در افراد چه راهکاری را توصیه می کنید؟
29- از نظر شما کدام مشکل و یا بیماری (مربوط به حیطه روانشاسی) در بین افراد شیوع بیشتری دارد؟

----------------------

تهران
کرج
قزوین
رشت
آستارا

خورشید
زمین
ماه

نانو
هسته ای

فروید
فرانکل
پرز
راجرز
پاولف
ثرندایک

---------------------
فکر می کنید چرا سوالای من شماره 6 نداشت؟
فکر می کنید چرا باید چی؟
حالا در کل توضیح بدید ببینیم؟
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
==================================    

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » دو شنبه 23 شهریور 1388, 9:47 pm

سلام دوباره!

1.الصدق من الایمان!راستش به شدت فکر درگیری داشتم و برای همین پردازشگرم هنگ هنگ هنگ بود و مجبور به وام و قرض و قوله از بیانات عوامل نفوذی جهت معرفی ستاره خانم شدم!وگرنه اگر 1 هفته زودتر مهمان می شدند پیش پرده شدیدی را اجرا میکردم!نکته دیگر:اگه خیلی دلاورید زیر کولر را ول کنید و بیاین تو گرمای اینجا روزه بگیرین!ببینم cpu براتون میمونه!
2.جمهوری لافستان پرید! با یکی دیگه نامزد کرد رفت! 19 بر صفر شکست عشقی خوردم!آزمون روانشناسی شکستی عشقی نیاز دارم! دوری چند؟
3.کلا سالمی؟
4.یک خاطره خنده ازجمع سه نفره تان بگین!
5.چرا زودرنجی؟الان چیکار کنم ناراحت میشی و قهر میکنی و دیگه سنترال هم نمی یای و کنار ایستگاه اتوبوس ها پل صراط با مامور میای دنبالم!
6.نگفتی چی بلدی بپزی؟تخم مرغ با گوجه یا گوجه با تخم مرغ یا هردو!
7.گفتم آواتورت چیه جریان نام کاربری nooraرو توضیح میدی!
8.به نظرت کیا تو نت خطرناکند؟اگه برات خطرساز شد و ول کن نبود شکایت میکنی؟به نظرم خوبه آدم شرخر استخدام کنه و مثل سریال پنجمین خورشید فرد مزاحم رو ساعتها بین زمین و هوا معلق نگه داره و زیر پاهاش آتیش روشن کنه تا به مرور کباب بشه!بعدش هم روش 25 کیلو نمک بریزه! روش تو چیه؟
9.بورکینافاسو خطریه...جنگ داخلی شده ...با مجمع الجزایر قمر چطوری؟یک جای توپ ته اقیانوس هند!
10.از میلاد بن علی بن فرج بن خمیس روایت شده است که زنان در پس افکارشان شیاطین رجیم آرام گرفته است!
11.اشتباه بزرگ زندگیت همینه که مردا رو موقع عصبانیت خطرناک میدونی!دقیقا برعکسه!
12.میگم تو شهر شما با گربه صحبت میکنند و مشکلات از این طریق حل میشه؟خوب میشه خواهش کنم زبان گربه ای رو همین جا آموزش بدین؟در حدا سلام علیک و احوالپرسی کافیه!
13.راستی اگه همه مردا زنهایشان را ول کنند زن ها چند روز زنده می مانند؟
14.دعوت مهمان ها هیچگونه پایه و اساسی ندارد!و خودم هم هنوز بعد از 4 ماه نفهمیدم چطور مهمان دعوت میکنم!یکدفعه ای نگاه لیست کاربرا میکنم و یک انتخاب!خلاص!
15.راستی یک روش برای آزار دادن بگو که نتیجه بخش باشه و به هدف برسیم!
16.من احتمالا در مراسم ازدواج یاسر حضور خواهم داشت!تمام تلاشم را خواهم کرد تا دختر مردم از قرن 21 به قرن هشتم هجری نقل مکان نکند!
17.همه چی رو خودش داره میگه تازه میگه زیر زبون نکش! مرسی که مارو به زحمت ننداختی!
18.بابا مردا هیز نیستند! باید دید که خانم ها شرایط هیزی را به وجود می آورند یا نه!( روابط 2 طرفه است)
19.کی با مهشید و فاطمه قطع رابطه میکنی؟
20.حال من همیشه خرابه!ولی همیشه خوب نشان داده میشه!
21.نظر درباره گریه رو گربه خوندی!اشکال نداره اتفاقا سوال همیشگی یکی از برادران همیشه در صحنه رو جواب دادی!
22.اگر تو یک اتاقک با یک موش بزرگ حبست کنند چقدر جیغ میزنی و کی قش میکنی و کلا امیدی به زنده موندنت هست؟
23.به نظرت خوک و مرغ کی باهم دست به کی کردن و با آنفولانزا مشترکا پای سفره عقد نشستند؟
24.چرا هرکی میخواد اینروزها خواستگاری بره زنگ در رو اشتباه میزنه!
25.اصطلاح جدید:خدا به داد برسه تبدیل شد به خدا به داد کنه!
26.منظورت این بود که حداکثر 30 سوال بدم!اگه بنا به حداقل باشه که تایید ضمنی همین 50 تاست!
27.به قول عربا! یابووووووووووووویه! یاسر به درجه والای متعصب بودن مفتخر گشت! یاسر دیگه داره احساس حقوق بشری بهم دست میده!22 صندلی است که از جهات مختلف در معرض بمباران های سنگین به سر می بری!سر اون جریان هم که شدیدا مورد حملات گسترده بودی!یاسر ان الله مع الصابرین!
28.راستی آزمون روانشناسی هدایت شیطنت رو فوری فوتی لازم دارم!این یکی ساعتی چند؟
29.بنده هم معتقدم کارخانه نوشابه سازی سنترال افتتاح گردیده است!
30.تا حالا آپارتمان و محدودیت هایش حس زندانی بودن بهت داده؟
31.ارشد سراسری قبول میشی؟(به خدا و ائمه اطهار و امامزاده حسن واگذار نکن!خودت رو بنگر)
32.محضر مبارک شیخ سامان خرم آبادی عارضیم که پیشنهاد تغییر نام صندلی داغ به صندلی خاطره بررسی نخواهد شد!
33.فاطمه خانم میدونم پپسی اولی نبود! شما کارخونه زدین بهتر بود بگین انبار پپسی!
34.بنده تمام تلاشم را برای نابودی مثلث کذایی به کار خواهم گرفت!
35.بنده کودکی ریشه داری ندارم!تفکر به تریپ بردار بودن دختران را نیز اکیدا تکذیب می شود!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

1.اونی که خوابه میشه بیدارش کرد اونی که خودشو به خواب زده هرگز!
2.جو سنترال نسبت به چند ماه پیش صمیمی تر شده؟حضور خانم ها پررنگ تر نشده؟
3.این پسرایی که از صحبت کاری و عادی یک دختر با خودشون 1682 جور منظور برمیدارن!
4.این دخترایی که به تکان خوردن سوراخ دماغ پسرا هم مشکوکند!و آن را معادل نخ دادن تلقی میکنند!
5.چرا تو فیلم هندی پسر دختر آواز سرکنان تو سبزه زار باید دنبال همدیگه بدوند؟
6.چرا تو فیلم ایرانی پسر دختره آخر فیلم باید با هم ازدواج کنند؟
7.چرا تو فیلم آمریکایی پسردختره عاشق 18 نفر دیگه هم هستند!
8.چرا تو آهنگ های اندی و منصور 537 نفر در حال حرکات موزون هستند؟اینهمه رو از کجا میاره؟
9.یکی رو دوست داری و ازش خیلی خاطره داری و نمیتونی ازش دل بکنی--ولی با بعضی کارهاش جون به لبت کرده!هیچ رقمه هم درست نمیشه!تاکید می کنم هیچ رقمه!اگر ولش کنی ضربه عاطفی میخوری اگر باهاش ادامه بدی دردسرهایی که گفتم داری؟چیکار میکنی؟
10.بعضی از استانهای ایران مردم سردی دارند و بعضی استانها خونگرمند!از دیدگاه خودت کجاها؟(رک بگو)
11.در ادامه بلاهایی که به شکل روتین سر من میاد!
من قاتل مالشعیر لیتری میوه ای هستم!و روزی 1 دونه را میخورم...مادر گرامی امروز مقداری سرکه دست ساز را درون بطری مالشعیر ریخته بود و در یخچال گذاشته بود!ماهم از همه جا بی خبر بطری را رفتیم بالا و تا 2-3 دقیقه تنفسم هم قطع و وصل شد!عجب اسیدی داره این سرکه!یاسر بیا توضیح بده سرکه جریان شیمیایی اش چیه؟تا الان گلویم می سوزه!امیدوارم سرکسی نیاد چو وحشتناک دردناک بود و گلویتان شبیه کوره های آجرپزی پاکدشت خواهد شد!
یک اتفاق تو این مایه ها تعریف کن!
12.چرا تو ایران اینقدر جمعه عصر دلگیره؟
13.چرا سرعت غذا خوردن یک پسر جنوبی در مقایسه با یک دختر شمال شهری! مثل پرادو در برابر موتورگازی میمونه؟والا تو رو قرآن!هنوز قاچ اول پیتزا رو نخورده دستمال کاغذی برمیداره لباشو تمیز میکنه!بابا مگه چی خوردی؟

کامل کن!
ستاره در خانه...
ستاره دوست دارد...
ستاره در دانشگاه...
ستاره ناراحت میشه از...
ستاره می خنده از...
ستاره یورش می بره به...
ستاره غیرقابل تحمل میشه وقتی ...

--------------------------------------------------------

طبیعی یا سزارین
مرد یا پسر
مادر بزرگ یا بی بی
پدر بزرگ یا باباپیرو
خواهر یا آژی
بردار یا دادش
-----------------------
ستاره و فنون رزمی
ستاره و حقوق زنان
ستاره و خرید تو مایه های ورشکستگی
ستاره و مدیران مخوف cc
ستاره و غذای ته گرفته اش!
ستاره و داداش و ماموری که میگه چه نسبتی با هم دارین؟
ستاره و منکر نکیر!
ستاره و عذاب قبر!
ستاره و عذاب آخرت!
ستاره و دیپورت شدن از بهشت!

تا حالا به عدد پی (3.14)اینطوری نگاه کرده بودی؟عکس پر از منظور و پیام است!چندتاشو بگو!

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ستاره.چرا اینطوری نگاه سوالا میکنی؟تا حالا غذا خوردی؟چرا تاکسی سوار نمیشی؟به نظرت حالت کی خوب میشه؟شمسی خانم از آسید مصطفی طلاق گرفت؟به من میگی پررو؟اسم زن رییس جمهور گینه بیسائو چیه؟چرا رژلب صورتی با خال های سبز زده؟راستی کی راست نمیگه؟چرا مذاکرات هسته ای 6 ساله طول کشیده؟سال دیگه 7 سالش میشه باید بره مدرسه؟به نظر تو کیک زرد رو با ادویه بخوریم یا سس فلفل؟چرا تو خونه اورانیوم غنی میکنی؟چرا در این لحظه به من گفتی آقا میلاد شما حالتون خوبه؟چرا من بت میگم از تو بهترم؟چرا فرار میکنی؟وایسا!بشین!پاشو!به نظر تو لایه ازون رو گچ کاری کنیم یا سیمان سفید؟آجرنما چطوره؟کلا چرا باید به سوالا جواب بدی؟اگه جواب ندی ممکنه چرا چی؟چرا یاسر گیر داده به شاهکارهای امریکا؟چرا محمد 1985 گوگولی مگولیه؟راستی ممکنه سامان رگ لری اش بگیره؟چرا من عرب نیستم؟چرا من ترک نیستم ولی ترک ها را دوست دارم!به نظر تو من با موساد ارتباط دارم؟چرا من شکنجه گر خوبی هستم؟میدونی کندن پوست کله خر چقدر لذت بخشه؟چرا از من میخوای که آروم باشم؟بعد میگن چرا جوونا معتاد میشن؟چرا کراک زیاده؟من میرم ودکا میفروشم؟قاچاقچی خوبی میشم؟چرا در دسشویی رو باید با تبر خرد کرد؟به نظرت من خیلی خوشکلم؟چرا زشت نیستم؟ممکنه آرایش کنم؟چرا زن نگرفتم؟چرا هنوز خیلی هنوزه؟چرا دلبرم دلبر خانه خرابم کرد؟دیگه خیلی زیاده؟چرا زیاد خیلی است؟چرا من و ما شناسه سوم شخص مفرد نیست؟چرا بن مضارع از بن ماضی خوشکل تره؟چرا یک خوک نمیتونه با گوسفند ازدواج کنه؟به نظرت خروس لاری با کفتر چاهی میتونند زوج مناسبی باشند؟به نظرت نظراتت مهم اند؟چرا صداوسیما با من مصاحبه نمیکنه؟مگه تا حالا قبلا قدیم بوده؟چرا جدیدا میشه آینده بعد از قبلا؟

کلا خوبی؟

ستاره و یک خسته نباشیدی که من بهش میگم!(میدونم خیلی لوسم!چیزی پرت نکن)
  بی  

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”