رام NOTE WONDER

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 120 بار

رام NOTE WONDER

پست توسط unixman » پنج شنبه 29 آبان 1393, 12:18 am

سلام به همه عزیزان 

note wonder رام ادیت شده ایه که برای گوشی oppo muse داده شده و زحمت پرت کردنشو برای گوشیمون من کشیدم  

خوشبختانه این رام بر روی گوشی ما روونه و با ظاهر و رنگ بندی خوبش حس خوبی هنگام کار کردن با گوشی به ادم منتقل میکنه    سخت افراری گوشی (مانند جی پی اس . وای فای و دوربین و ....و .. ) به درستی کار میکنن و شاهد نقصی در انها نیستیم      بیشتر اوقات و در هنگام تست بیشتر از 100 مگ حافظه خالی در اختیار قرار میده و با عث رضایت ما میشه      امتیاز بسیار خوب 11181 در انتوتو بخاطر همین بوده باشه  

# باگ : سنسور نوری
# باگ فیکس : در آینده

طریقه نصب :
بعد اینکه رامو دانلود کردیدبه مموری کارت انتقال بدین بعد cwm recovery برین و فکتوری ریست و وایپ کش کنید بعد به advanced برید دلویک کش و باتری استیت رو وایپ کنید
رامو از طریق instal costum zip نصب کنید

*** لطفا قبل انجام رام از رام فعلیتون یه بک آپ بگیرید که هرموقع خواستید به رام قبلی برگرید مشکلی نداشته باشد مخصوصا عزیزانی که رام اصلی شرکت رو دارن

***این رام توسط خودم تست شده و به درستی کار میکنه من مسولتی در قبال اشتباهات احتمالی و اسیب رسیدن به دستگاتون ندارم

شاد و پیروز باشد

لینک دانلود : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اسکرین شات از محیط رام

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on unixman, ويرايش شده در 0.

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 120 بار

Re: رام NOTE WONDER

پست توسط unixman » پنج شنبه 29 آبان 1393, 11:55 am

پست آپدیت شد.

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”