کمک در مورد بازي onimusha 3

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: کمک در مورد بازي onimusha 3

پست توسط bn1376 » یک شنبه 3 آبان 1394, 5:16 pm

سلام دوستای گلم خسته نباشین سیو اخر این بازی رو براتون میزارم فدای همتون دیگه به اون ایمیلم کسی پیام نده که خیلی وقته بیخیالش شدم سیو اخر:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
به زندگیتون بیشتر برسین خداحافظتون :) :razz: :razz: :razz:

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: کمک در مورد بازي onimusha 3

پست توسط bn1376 » چهار شنبه 12 خرداد 1395, 8:49 pm

bn1376 نوشته شده:جلوی اینه ی چپ ا ینه ی چب اینتر رو بزن و اگر فعالی بهمن یه ایمیل بده تا تمام بازی رو توضیح بدم bn1376@yahoo.comتصویر

سلام دوستای گلم فداتون بشم تو وبم صفحه دوم گذاشتم سیوشو من 2 ساله دیگه بازی نمیکنم یه خانومی به نام مریمم اومدن ایمیلم پیام دادن بخدا شرمندم من یه کنکوریم گذاشتم کنار بازی رو! بعدشم بازی سخت نیست اگه بعد کشتی پشت یه در سرطان دار گیر کردین شمشیر بزرگ ابی رو ارتقا بدین!
اگر تو کوچه گیر کردین باید به دوستتون کمک کنین به وسیله اینه زمان تا باز کنه در هارو که خورشید رو دوست اینده پیدا میکنه فکر کنم میده گذشته تا در سمت چپی رو باز کنه و بره از بالاش یه چیزی برداره! کلا بازی راحته! فقط یکم بیشتر بهش فکر کنین! من کلا یادم رفته اگه اشتباه گفتم عذر میخوام من کوچیک شمام شرمنده که پیام دادین و جواب ندادم مواظب خوبیاتون باشین خداحافظتونتصویر

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”