در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

کمک در مورد بازي onimusha 3

توسط esijoon » شنبه 16 شهریور 1387 21:04

سلام به تمام دوستان عزيز و خيلي باحال خودم.راستش يه بازي هست به نام  onimusha 3 که مطمعنم همتون تا حالا حداقل 5 بار تمومش کردين.والا من اين بازي رو دارم ولي در اون مرحله اي که هر دو بازيکن در يک محل ولي در زمانهاي مختلف هستند يه مشکل بزرگ دارم.بعد از گذاشتن سبيل اژدها در جاي خودش بازي ارور ميده و قفل ميکنه.فکر کنم يه فايلي چيزي کم داره.اخه در هنگام نصب,در اخر سي دي 2 يه ارور در مورد کمبود يه فايل ميده.عکس اون ارور رو ميزارم اگه امکان داره بگيد مشکلم چطور حل ميشه.اگه ميبينيد کمبود فايل دارم لطفا اون فايل رو براي دانلود برام بزاريد تا به فايلهاي بازي اضافه کنم.هر چي تو پاساژ وليعصر و ملاصدرا دنبال سي دي اين بازي گشتم گيرم نيومد.همشون دي وي دي داشتند.ممنون از توجهتون.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » يکشنبه 17 شهریور 1387 09:54

یه نفر یه کمکی بکنه.به خدا دعاتون میکنم. :AA:

امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » يکشنبه 17 شهریور 1387 12:28

شما رو به خدا یکی کمکم کنه.به خدا لازم دارم.به خدا دعاتون میکنم.کمکم کنید.

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 17 مرداد 1389 10:48

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 1 پست

Re: کمک در مورد بازي onimusha 3

توسط nameone » يکشنبه 17 مرداد 1389 11:19

در جایی که ژاک از قطار بیرون می اید نمدانم چکونه مشعل هارو روشن کنم واین مرحله رو پشت سر بگذارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nameone تشکر کرده اند:
amir6233, farhad02, حسنلو

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 اسفند 1389 14:30

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط farhad02 » چهارشنبه 4 اسفند 1389 14:43

سلام

تو مرحله ی شهر سنت مایکل موندم . اونجایی که سامونسکه وارد شهر میشه ، و ژاک هم از قطار پیاده شده و احتیاج به یه چرخ دنده و یه چشم قرمز داره !

اگه میشه و یادت هست راهنماییم کن

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

دوشنبه 26 تیر 1391 13:17

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط مریم وسید » دوشنبه 26 تیر 1391 13:42

سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب مریم وسید تشکر کرده اند:
حسنلو

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

دوشنبه 26 تیر 1391 13:17

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط مریم وسید » دوشنبه 26 تیر 1391 19:04

مریم وسید نوشته است:سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم

بازم سلام .خواهش میکنم منو منتظر نذارین خیلی مشتاقم که ببینم چیکار باید بکنم.لطف کنید در ایمیلم مشخص کنید جواب سوالمو کجا باید پیدا کنم. منتظر جواب شما هستم.خیلی خوشحال میشم هر چه زودتر جوابمو بدین

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 خرداد 1392 19:07

توسط حسنلو » جمعه 3 خرداد 1392 13:06

سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

شنبه 18 خرداد 1392 17:45

توسط bn1376 » شنبه 18 خرداد 1392 17:52

جلوی اینه ی چپ ا ینه ی چب اینتر رو بزن و اگر فعالی بهمن یه ایمیل بده تا تمام بازی رو توضیح بدم bn1376@yahoo.com

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 مهر 1392 19:35

توسط mina jooni » پنج شنبه 25 مهر 1392 19:42

سلام دوستانمن تو قلعهگیر کدم همونجایی که دوت دره و هردو هم قفله دستگاه جابه جایی زمانم کار نمیکنه وبالای یه مغازه هم یه جعبه اس که اکو برش نمیداره توروخدا کمکم کنین بدجوری گیر کردم لطفاااااااااا............

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 5 فروردین 1393 12:55

توسط amir6233 » چهارشنبه 6 فروردین 1393 09:07

مریم وسید نوشته است:سلام .من دربازی onimusha3تومرحله ای که سامنیوسکه پسر ژاک رو به همراه نامزد ژاک از دست جادو گر نجات داد بعد از طی مسافتی جلوی یک کاخ که توسط نیروی شیطانی تسخیر شده بود اونجا سامنیوسکه از پسر ونامزد ژاک جدا میشه وداخل یه کوچه که آینیه زمان وآینهseveوبه همراه یک کتاب وجود داره گیر کردم وداخل آن کوچه دوتا در هست که هر دو قفل شده و یکی از درها نشانه خورشید حک شده هیچ کلیدی یا شی ای وجود نداره که بتونم درها رو باز کنم.در مراحل قبل هیچ چیزی جا نذاشتم چون چندین بار از اول بازی کردم ومطمعن هستم چیزی جا نمانده وبازم گیر کردم. لطفا منو راهنمایی کنید چون خیلی دوست دارم تا انتهای بازی برسم.بازم ممنون.منتظر پاسخ شما هستم

شمابایدبرویدنزدیک آینه ی زمان و  روی خودرابرگردانیدحال کلیدEnterرافشاردهیدبعد بااستفاده از ژاک اشیاعی راکه سامنیوسکه لازم داردپیداکنید

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 5 فروردین 1393 12:55

توسط amir6233 » پنج شنبه 7 فروردین 1393 09:52

mina jooni نوشته است:سلام دوستانمن تو قلعهگیر کدم همونجایی که دوت دره و هردو هم قفله دستگاه جابه جایی زمانم کار نمیکنه وبالای یه مغازه هم یه جعبه اس که اکو برش نمیداره توروخدا کمکم کنین بدجوری گیر کردم لطفاااااااااا............

شمابایدبرویدنزدیک آینه ی زمان و  روی خودرابرگردانیدحال کلیدEnterرافشاردهیدبعد بااستفاده از ژاک اشیاعی راکه سامنیوسکه لازم داردپیداکنید

بعدي