در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

۸ ویندوز کد باز! (open source)

توسط H@med » جمعه 28 تیر 1387 15:33

۸ ویندوز کد باز! (open source)


شکه نشوید، این سیستم عاملها در واقع لینوکسهائی هستند که محیطی مشابه با ویندوز دارند
اما به طور کلی کد باز یا اپن سورس میباشند. در ادامه مطلب لیستی از این به اصطلاح ویندوزهای کدباز را خواهید یافت.

1-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد aLinux یک توضیع لینوکس طراحی شده توسط ay Klepacs میباشد که از KDE به عنوان سیستم ویندوز پایه استفاده کرده و طوری طراحی شده که به نظر ویندوز می آید! لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد یک توزیع GNU/Linux که توسط FAMEG عرضه شده است. این توزیع تداعی کننده حس Windows Vista برای کاربران میباشد به طوری که شباهت بسیار زیادی با این ویندوز دارد. به دلیلی نامعلوم وبسایت عرضه کننده این لینوکس داون شده است اما آنرا میتوانید از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دانلود کنید.

3-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد Linux XP یک توزیع دیگر لینوکس است که دارای محیطی مشابه ایکس پی بوده و توسط EnabledPeople عرضه شده است. طراحی شبه ایکس پی این توزیع موجب شده تا بسیاری دوستاران ایکس پی به این توزیع روی بیاورند. این توزیع هم اکنون تحت مالکیت Trustverse بوده و در حال پیشرفت و توسعه میباشد. همچنین لینوکس ایکس پی میتواند برخی برنامه های ویندوز را اجرا نماید. نسخه کنونی آن inux XP Desktop 2008 خوانده میشود و از محیط دسکتاپ GNOME بهره میبرد.  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -4
یک توزیع GNU/Linux که توسط FAMEG عرضه شده است. این توزیع تداعی کننده حس Windows Vista برای کاربران میباشد به طوری که شباهت بسیار زیادی با این ویندوز دارد. به دلیلی نامعلوم وبسایت عرضه کننده این لینوکس داون شده است اما آنرا میتوانید از [url=http://linuxtracker.org/index.php?page=torrent-details&id=7e27fbac8c542d29dd104bd3a642563304137d48]اینجا[/ دانلود کنید.url]


5-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
یک توزیع مبتنی بر محیط Windows NT که میتوانید با آن از سخت افزار و نرم افزارهای دیگر سیستمهای عاملهای دیگر بهره ببرید. با وجود آنکه این توزیع آلفا بوده و نسخه اصلی آن در سال ۲۰۰۸ عرضه خواهد شد، بسیاری برنامه های ویندوز در آن به راحتی اجرا میشوند. این نسخه را از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  میتوانید دانلود کنید.

6-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد یک توزیع لینوکس کاملا بزیلی بوده و بیشتر آن توسط موسسه تکنولوژی JRSC طراحی شده است. این توزیع کارائی و راحتی کاری مشابه با توزیعهای ویندوز داشته و آنرا میتوانید از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد دریافت کنید.

7-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد توزیع لینوکس با کاربرد سریع و آسان برای همه کاربران خانگی و ادارات میباشد. با این توزیع میتوانید به آسانی تمام کارهایتان را انجام دهید و دسکتاپتان را شخصی و زیبا نمائید. این توزیک کدباز و بر مبنای اوبونتو و دبیان میباشد که قدرت بالائی را به همراه گرافیک و زیبائی بالا برای همه کاربران فراهم مینماید. این توزیع را از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دریافت کنید.

8-  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد یک توزیع بر مبنای فدورا که بر روی کاربرد آسان تمرکز داشته و محیطی بر مبنای KDE و تداعی کننده ویستا را برای شما فراهم میکند. این توزیع را از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد دریافت نمائید.
در خاتمه توضیحی لازم است، توضیح اینکه ویندوز به عقیده من هرگز کدباز نخواهد شد و همه اینها لینوکسهائی بودند که میل کاربران به داشتن ویندوز به طور کدباز را تامین مینمودند. در هر حال امیدوارم اگر تاکنون از این توزیعهای لینوکس استفاده کرده اید و یا بعد از استفاده از آنها، نظر خود را برای تکمیل این نوشته  بنویسید.

منبع : http://www.mrweblog.net
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان