پشتیبانی از otg

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پشتیبانی از otg

پست توسط shm379 » سه شنبه 8 مهر 1393, 12:03 am

سلام به همه ی دوستان من گلکسی ایس 3 دارم از دیجی کالا کابل otg گرفتم با برنامه usb otg checker قبل از این که بخرم گفت پیتیبانی میکنه ولی بعد که در اومد نمیشه کسی راهی داره کرنل دیگه ای در ضمن کابل مشکلی نداره در اس 2 امتحان کردم براحتی اومد ولی در من اصلا نمیاد فکنم مشکل ولتاژ داره هر کی کمک کنه اجرش با خداست یاعلی در ضمن گوشی هم روت هست در حافظه داخلی هم فولدر storage هست که با روت اکسپلور میشه دید و توش 6 تا فولدر هست usb drive a,usb drive b,usbdrive c
, الی usb drive f
ولی وقتی فلش رو میزارم نمی خونه در ضمن فلش هم چراغ داره لطفا هر کی می تونه کمک کنه یاعلی

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70484 بار
سپاس‌های دریافتی: 31264 بار
تماس:

Re: پشتیبانی از otg

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 2 آذر 1393, 7:07 pm

,
ملزومات OTG:
روت بودن
نصب busybox
در صورت لزوم نصب برنامه‌هاي mount كننده مثل USB OTG helper
البته اينها به شرطي هست كه چيپ گوشي مورد نظر اين امكان رو داشته باشه و كرنل هم اين امكان رو فراهم كرده باشه. در صورتي كه با موارد بالا مشكل حل نشد، شايد با نصب كاستوم كرنل‌هايي كه در XDA ارائه ميشه، بتونيد اين كار رو انجام بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”