مشکل در اتصال کابلotgبه تبلت گلکسی تب3

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1320 بار
سپاس‌های دریافتی: 2338 بار
تماس:

مشکل در اتصال کابلotgبه تبلت گلکسی تب3

پست توسط serat&mersad » جمعه 19 دی 1393, 7:44 pm

سلام دوستان سنترالی گلمتصویر
من یه تبلت دارم با مشخصات زیر:
Galaxy tab 3 SM-T211
نسخه آندروید 4.1.2

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

میخواستم بدونم تبلت من از کابلotgپشتیبانی میکنه یا نه!!؟تصویر
واینکه برای استفاده کردن از کابل مذکور نیازی به نصب نرم افزار خاصی هست!!؟تصویر
نمیخوام تبلتم رو روت کنم پس دنبال یه راه بهتر و راحت تر هستم!!!تصویر
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3056 بار

Re: مشکل در اتصال کابلotgبه تبلت گلکسی تب3

پست توسط SMH » جمعه 19 دی 1393, 11:01 pm

serat&mersad, سلام داداش مرصاد :-)
شما یه کابل otg بگیر و تست کن اگه نشد برای اینکه بتونی این قابلیت رو فعال کنی باید حتما گوشیت رو روت کنی و راهی غیر این من ندیدم ....
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1320 بار
سپاس‌های دریافتی: 2338 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » شنبه 20 دی 1393, 3:00 pm

ممنون از پاسخت سید جان :razz:
کابل otg رو 10 روزی میشه خریدم چون جواب نداد اومدم اینجا پست گذاشتم :grin:
بازم فکر کن شاید راه بهتری وجود داشته باشه :)، من تو نت خوندم باید نرم افزارشو نصب کنم،البته هنوز امتحان نکردم!!! :?
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3056 بار

پست توسط SMH » شنبه 20 دی 1393, 5:25 pm

serat&mersad, بله ، اون نرم افزار برای این کار نیاز به دسترسی به روت داره .....
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70425 بار
سپاس‌های دریافتی: 31258 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 21 دی 1393, 1:07 am

serat&mersad,
خوب به نظر ميرسه اين تبلت در رام رسمي فعلي كه براش ارائه شده اين امكان وجود نداره، اما ظاهرا كاستوم كرنل‌هايي براي اون ارائه شده و بحث‌هايي هم شده كه در آپديت بعدي اين امكان اضافه بشه، با اين تفاسير بدون روت كه مطلقا اين امكان رو نخواهيد داشت، حتي با روت و برنامه‌هايي مثل USB OTG Helper‌ هم احتمالا بدون كاستوم كرنل اين امكان رو نخواهيد داشت. ضمنا به طور كلي براي تمام دستگاههاي اندرويدي، اگر به صورت پيشفرض اين امكان فعال نباشه و نياز به برنامه‌اي براي اين كار باشه، تحت هر شرايطي فقط با روت كردن و نصب پكيج BusyBox و برنامه‌ي Mounter‌ سازگار با اون گوشي (مثلا USB OTG helper) اين امكان به وجود خواهد اومد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”