در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

مشکل با راست چین وچپ چین کردن متن درOutlook میل!!!

توسط serat&mersad » جمعه 13 مرداد 1391 02:05

مشکل با راست چین وچپ چین کردن متن درOutlook میل!!!

سلام دوستان من دیشب یه حساب کاربری(account)تویOutlookساختم وحالابرای فرستادن ایمیل وقراردادن علایم وسیمبول مشکل دارم!
مشکل من به این صورته که وقتی متنی روتایپ میکنم بعدازقراردادن علایم(مثلا"علامت تعجب(!))بجای اینکه درآخرمتن قراربگیره میپره اول متن وظاهرایمیل روناجورمیکنه!

اینم تصویرشه:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

توی جیمیل این مشکل روحل کردم اماتویOutlookنمیتونم(درضمن به قسمتInbox>Options>Message font and signatureهم رفتم امابازم مشکلم حل نشد
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل با راست چین وچپ چین کردن متن درOutlook میل!!!

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 مرداد 1391 12:05

serat&mersad,  
دقيقا به همون شکلي در word يا ويندوز انجام ميديد اينجا هم ميتونيد عمل کنيد
فقط کافيه CTRL+SHIFT راست رو بزنيد تا مشکل رفع بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ali$amir, AGeNiS1, serat&mersad, ASHKAN95, Erratic, crackxy, Shahryar, CAPTAIN PILOT, shola, Solver, hermes_PERSIAN, MASTER

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » جمعه 13 مرداد 1391 18:06

کمی دور تر اما مرتبط با مبحث.

در مورد نرم افزار outlook. نامه هایی که با utf-8 کدینگ نشده باشند یا به هر دلیل نرم افزار به اشتباه آنها را با کدینگ نا مناسب باز کند ناخوانا می باشند، آیا راه حلی برای تغییر کدینگ نمایش نامه ها وجود دارد؟
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Erratic, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » شنبه 14 مرداد 1391 04:23

Mahdi1944عزیزبازم مشکل حل نشد :sad: (بازم بانشانه هامشکل داره)
اینم تصویرش:

به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 14 مرداد 1391 12:21

serat&mersad
من دقيقا با همين روشي که گفتم در کروم اينکار رو کردم، بدون هيچ مشکلي کاراکترهاي غير حرفي مانند ؟!$% و ... در جاي درست نمايش داده ميشه
شايد اشکال از مرورگر شما باشه (متاسفانه هنوز ظاهرا با برخي مرورگرها مانند اپرا مشکل داره)
MiimA,  
متاسفانه برنامه‌ي Outlook رو قبول ندارم و از اون استفاده نميکنم، به همين دليل اطلاعي در مورد اون ندارم، اما به طور کلي قالب و استانداردهاي ايميل رو، فرستنده‌ي ايميل تعيين ميکنه و اگر برنامه utf-8 رو ساپورت ميکنه، اما برخي پيامها نادرست نمايش داده ميشه، اشکال در فرمت فرستنده‌ي ايميل هست...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

serat&mersad, Solver, MASTER, Erratic, Shahryar, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » دوشنبه 16 مرداد 1391 02:51

Mahdi1944,  

درست است. متاسفانه دسترسی به فرستنده برای بنده مقدور نیست و فکر کنم اساسا دیتابیسش مشکل دارد (سایت ایرانی نیست اما با هدف بین المللی بودن به عنوان کاربر ایرانی ایمیل فارسی ارسال می کند) . من با Thunderbird هم کار کردم اما نتیجه مطلوبی نگرفتم. البته اگر از طریق وب میل ایمیل را باز کنم با تنظیم دستی انکدینگ صفحه میتوانم به راحتی متن ایمیل را بخوانم اما آیا در نرم افزارها راه حلی برای این مسئله تعبیه نشده است؟ البته یک قسمت در اوت لوک هست مربوط به انکدینگ اما عملا بی اثر است.

شما نرم افزاری غیر از OUTLOOK و Thunderbird  با قابلیت های مناسب پیشنهاد نمی کنید؟
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

CAPTAIN PILOT

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 16 مرداد 1391 12:52

MiimA,  
من اساسا با توجه به سطح بلوغ فعلي مرورگرها، خود مرورگرها رو استفاده ميکنم و روي PC از کلاينت استفاده نميکنم، روي موبايل هم کلاينت رسمي خود سرويس‌ها مناسب هست، براي ايميلهاي غير عمومي و شخصي هم از برنامه‌ي Social Hub, K-9 و مانند اين استفاده ميکنم، اما اگر براي PC ميخواهيد، Thunderbird بهتر از outlook هست

Erratic, Solver, CAPTAIN PILOT, MISSILE, ASHKAN95, MASTER, Ali$amir

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » سه شنبه 17 مرداد 1391 14:01

Mahdi1944,  

راستش پیرو توصیه شما غیر از ایمیل های نسبتا خاص، باقی ارتباطات را رفته رفته به سرویس جدید مایکروسافت کوچ خواهم داد و البته من زود به پلتفروم های جدید عادت میکنم. راستش سوالم بیشتر جنبه آموزشیش برام مهم بود چون خیلی فکرش بودم و چند سال گذشته و هنوز راه حلش را یاد نگرفتم  :?

CAPTAIN PILOT

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 17 مرداد 1391 23:32

MiimA,  
شايد outlook که همراه Office 2012 عرضه ميشه با توجه به اينکه ظاهرا بر پايه‌ي html5 طراحي شده، بتونه سابقه‌ي خراب اين برنامه رو ترميم و جايگاه اون رو ارتقا بده، چون چيزي که من فعلا به لحاظ فني از مايکروسافت و html5 ديدم بسيار اميدوارم کننده هست، کاش در طراحي مترو هم تجديد نظر ميکرد و اون رو با اصول مهندسي و با ساختار منطقي ايجاد ميکرد ...

mymail, ASHKAN95, anga2009, CAPTAIN PILOT, Solver