صندلی داغ با حضور Oweiys...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14795 بار
سپاس‌های دریافتی: 14984 بار

Re: صندلی داغ با حضور Oweiys...!

پست توسط oweiys » چهار شنبه 9 دی 1388, 9:59 pm

سلام تصویر

5-به نظر شما آخر خط برای یکنفر کجاست؟ بدبخت ترین افراد کیا هستند؟

اخر خطی از نظرم وجود ندارد و شاید آن خطی که شما گفتید تازه آغاز راه باشد - گمراهانی که فکر میکنند در راه درستند
6-پیشنهاد میگکنم به لشگر من ملحق بشی! میدونی چطور؟ یه راه ساده داره آیا معتادان جنایکارانی در تاریخ هستند یا به قول بعضی دوستان بیمار! ما میگم اعــــــــــــدام باید بشن راه استخدام تایید این شعار ماست! تصویر تحلیل کن نظرت رو بگو....

اگه درست نمیشن که به قول معروف دندون ناسالمو یا باید کشید یا درست کرد - اگه درست نمیشن
7- گفتی وقتت رو دوست داری! تعریفت از استفاده بهینه از زمان و وقت چیه؟ ما که این کامپیوتر بدبختمون کرده تصویر تصویر

زمان چیزی است که در ذهن هم هست هرچقدر حواست بهش باشه دیرتر میگذره و میتونی ازش استفاده کنی
8-اگر قرار باشه برای 24 ساعت بر کل دنیا حاکم بشی اولین کارهایی که انجام میدی چیا هست؟

اول دانشمندان و متفکران خوب را جمع کرده بهترین قوانین ممکن را ایجاد کرده و همه متخلفان را اگر درست نمیشوند همان طور که گفتم

به دریا ریخته شده و شرایط ازدواج و عشق و محبت و شرایط اجتماعی و هرچی چیز خوب هستو یه جوری شاید با همون قوانین و متوجه کردن مردم گسترش میدم.
9-پیاده پایه هستی تا مکه بریم؟ سرعت پیاده رویت چقدره؟؟؟ (حتما" باید جواب بدی) مال من 2.16 کیلومتر در ساعته میدونی در یک ثانیه چقدر میرم؟؟(سوالامون نپیچون لطفآ") تصویر

حساب میکنیم , 2.16 ضرب در 3600/1000 میشود 0.6 متر در ثانیه - اما خودم الان گرفتم حدود 1.2 یا 1.1 متر در ثانیه در این حدود.
10- سوال خوشه ایی:

سراسر زندگی ام ...

زیباست
کشورم یعنی.....

وطن یعنی همه دنیا اما وطنم یعنی ایران یعنی خاک پاک کشورم
من غمگینم از...

هیچی!
من احساس قدرت میکنم از...

در کنار خدا بودن
من خشمگین می شوم وقتی که...

حق نا حق شود و آن را میستانم
من شعر می خوانم برای....

خیلی چیزا
من برترینم در....

شاید عشق
من مسرورم از....

پروردگار
این دردناکه وقتی میبینم....

وقتی میبینیش اما چیزی نمیگی - درد شیرینیه نه؟
من دست شستم از.....

غیر حق - البته سعی میکنم
من می گریم برای....

عشقم
اون شب توبه کردم از .....

توبرو بگم سایتو فیلتر میکنن!
خداوند را دوست دارم چون....

مرا آفریده و تنها اوست که یار همیشگی است و به ما احتیاج ندارد

و همیشه به ما گوش میدهد و نشانه هایی در این دنیا برایمان گذاشته است.
تنها آرزویم....

فتح ققلی است که رفیع ترین آنها شناخت خداست
11-برای فتح بهترین ها, هر چیزی که در ذهن داری, لشگری از چی احتیاج داری؟ الان تعدادشون برای حرکت به سمت هدف کافی هست؟
تمرکز و کمک گرفتن حسی و فکری از خدا کاملترین نیرو به نظرم
12-کلا" در جمع بودن رو بیشتر دوست داری یا تنها بودن رو؟ آیا رفیق صمیمی هم داری که همه چیزت رو بهش بگی؟ اصلا" اعتقادی به بیان رازهات به دوستات داری؟

در جمع بودنم بستگی به جمعش داره اما تنها بودن هم مزیتهایی داره - به نظرم بزرگی میگفت که دوست خود را دوست بدار اما اسرار

نهان خود را به او نگو و اعتماد 100 در صدی نکن
13-به نظرت صبوری و بردباری برای یک انسان با چه چیزی بدست می یاد؟ یک مشکلی که اکثر ما مردم داریم زود قضاوت کردنه اینو قبول داری ؟ یه توضیح کوچولو برام بده! سوالاتم رو ادغام کردم نگران نباش به هم ربطی ندارن تصویر

بله - زود قضاوت کردن خوب نیست و باید همه دلایلو ببینی - دیدنم که چی بگم باید لمسشون کنید وبعد تحلیل کنید.
14-سوالات خوشه ایی دوم:
سکولارسیم

دین و مذهب و سیاست جدا - جدا جدا - میگن داریوش اول اولین سکولار بوده؟ راسته؟
روزنامه

خوراک شیشه

جهبه

سنگر پایداری

شهیدان

عالی مقامان

الکترونیک

پیشرفت تکنولوژی

اویس 21 ساله

مدتیست (....) 21 سالمه

امتحان

بهترین عملکرد

زلزله میوه های بهشتی

غوغا میکند

ایالات متحده

با وینسنس هموطانامون رو به خاک و خون کشید به ناخداش جایزه دادن

میگن کمک تسلیحاتی کرده بود در دفاع مقدس

حالا کدومش؟
خشکسالی

بالاخره بارون میاد خیلی زود

مکه

شهر مقدس

آسمان

هرکجا هستم باشم , آسمان مال من است
گلهای زیبا

دشت

دانشمند

دانشمندان امت من از پیامبران یهود بالاترند ....
میهن

وطنم - ایران تصویر
درهای بسته

شاید از درهای دیگه بشه راحت تر وارد شد و سر همین بسته شدن
زیبایی

پروردگار
آزادی

مفهوم زیبایی داره
آینده

روشن
طلوع فجـــــر

در افق دوردست زیباست
15- عکس های زیر رو تحلیل کن سیــــــد تصویر هــــی مواظب باش با چاقو منو نزنی! مطمنم یه چاقو تو جیبت داری تصویر تصویر تصویر تصویر

اونی که گفتی ندارمم!

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    درون

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    موقعیت غیر قابل   

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    رو اگه میزد که بره جانانه تر   
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    به !

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    قرمز شاید دیشب خونی ریخته   

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
رشد باور و قبول داشتن هر خیلی از چیزها در   
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
لحظه پریدن و رها   
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    و بنیان   

یه قسمت از عکس رو سانسور شده شما حالت کلی رو در نظر بگیرید تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   مرد به زن - اما نگاه کنید چقدر این خانوم خونسرد وایساده انگار نه انگار که مردش داره به خاطرش .. یاد خونسردی و بی تفاوتی تحسین برانگیز و غریب بعضی خانومها  

16-پولت رو روی سنگ بزار آبش میکنه؟ مفهمومش چیه؟

یعنی سنگ قیمتش اندازه همون پولیه که روش گذاشتین و ایلا آب نمیشد
17-تا حالا شده یه حالی مثل: بی نتیجه بودن زحماتت بهت دست بده؟ چیزی که مقصرش تو نبودی ولی داره بهت تحمیل میشه؟ مثال برام بزن.
نه - شاید هرچیزی یک ثمره و نتیجه ای داره حالا یا الان یابعدا یا کم یا زیاد
18-پذیرش نا مشـــــروط انسانها یعنی چی؟ اصلا" چرا باید انسانها رو پذیرفت؟

یعنی با تبصره - با توجه به روحیات انسانی شاید همرو بشه یه کاریشون کرد! با هم آشتیشون داد و پذیرفتشون

از اینکه دعوت ما رو قبول کردی و به صدس اومدی صمیمانه ازت سپاسگذاری میکنم. انشالله که همیشه سلامت و موفق باشی تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

متشکر - اما رفتی؟! چرا پس از خیلیا میپرسیدی که کشتی بگیریم؟! یا بجنگیم ! از من نپرسیدی؟!
البته قبل از اینکه برم اون نوک چاقوتو اگر ممکنه یه ذره ببر اون ور تر تا من پا شم برم تصویر تصویر تصویر

خیالت راحته راحت

سید اگر شوخی کردیم و یا احیانا" اذیتت کردیم ما رو ببخش تصویر

نه خوشحال شدم تصویر

یا علی مدد تصویر

تصویر
یا حق

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط oweiys » پنج شنبه 10 دی 1388, 1:47 pm

سلام

سلام

سلام علیکم

[COLOR=#000000]1. عرفان در نظر شما چیست؟ 2. عرفان ملاصدرا در نظر شما چیست؟  

عرفان ملاصدرا من رو به یاد چراغی روغنی و قدیمی که در حال نور افشانیه می اندازه و معنای زیبای عرفان

بگذارید با هم جواب بدم عرفان موضوعش شاید معرفت باطنی و عشق باشد - اما ملاصدرا آنجایی که اصل وجود را اصلی فرض

میکند و بعضی فلسفه و عرفان و کلام را در یکجا جمع میکند , بنده هم دوست دارم عرفان و فلسفه و حتی روانشناسی و همه و همه

روبه هم پیوند خورده ببینم در حالی که شاید یکی بر مبنای عقل باشد و هدفش در ظاهر با دیگری فرق کند اما شاید همه اینها در واقع

یک چیز را میگویند در حدیث منتسب به پیامبر آمده است که : علمای امت من از انبيای بنی اسراييل بالاترند ....

حال اگر غیر معصومین هم مشمول این حدیث شوند به نظرم حدیث مفهومی عمیق دارد ....

اما صدای خنده ... تفسیر این با اهلش.

درود سبزی دگر بر دوستان ارجمندم در صدس و سید چگوارای خونگرم و خوش زبان و خوش لباس خودمون اویس نازنین . علارغم اینکه طی این چند روز اخیر به دلایلی........ حال و روز مناسبی ندارم با وجود این خلاف ادب و وعده قبلی دیدم که در این جمع سبز حضور نداشته باشم.

تصویرسلام بر پارسای سبز پوش و سبز قلم . ملقب به سورنای سنترال

در این اخرین روز سال سخت و تماما خاکستری 2009 و در استانه سال نامعلوم 2010 پاره ای از سوالاتم رو با   مهربانم در میان می گذارم. 

پارسای خوبم در مورد مطلبهایی که شما گفتین توجه شما و دوستان رو به اشعار زیر جلب میکنم:

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت

[HR]
عجب صبری خدا دارد

اگر من جای او بودم

که می ديدم يکی عريان ولرزان ، ديگری پوشيده از صد جامه ی رنگين

زمين و آسمان را واژگون مستانه می کردم ...

....همين بهتر که او خود جای خود بنشسته ....

تصویر 

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » جمعه 11 دی 1388, 2:32 am

,

اون 3 سوال را فراموش کنیم. شما اهل جواب دادن نیستید. :?

اما خوب. یک سری سوالات تکراری ...

قدرت یا سرعت؟

شب آرام است یا ترسناک؟
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط oweiys » جمعه 11 دی 1388, 3:40 am

باسلام

negar.int

حیف از این که وقت گذاشتم تا به سوالات شما پاسخ دهم مخصوصا جمله آخرم در آن پاسخ

اما دوست گرامی جایگاه شما در جایی نیست که سریعا نظرتون رو در مورد دیگران ابراز کنید ....احمق و مغرور شاید یک معنا رو بدهند

نه ... شاید رسم مروت را به جا اوردم و اول با پیام خصوصی به شما گفتم که خوب ندیدید.

این دو سوال هم مانند آن سوال برای خودتان چون بدانها و به پاسخهای دیگرتان جواب داده نمیشود و فکر میکنم که از جمله حقوق من

باشد.

از قضاوت عجولانه و سرسرانه شما در عجبم که البته نباید باشم .... که در صندلیهای قبلی و تاپیکهای دیگر هم اظهار نظرهای عجولانه و

و البته دور از فتوت شما را دیده ام.... شما نبودید که حتی اسم کتاب برگزیده سال را هم نمیدانستید... و جالب بود که اهل مطالعه هم

بودید ... در تاریخ شما را به مطالعه هرچه بیشتر دعوت میکنم که به قول دوستی ... کسانی که تاریخی که شما مینویسید را

بخوانند که ..... اما در کل نظرات تاریخی شما هم جالب و است و در جایی در صندلی داغی گفته بودید تناقض ..... بنده که ادعایی به

نداشتن تناقض در گفتارم ندارم اما شما خوب است یک سری به صندلی داغ خودتان بزنید تا معنی تناقض را متوجه شوید ...

خصوصیات شما من رو یاد فرزندان آخر خانواده میاندازد که بیشتر به دنبال مخالفت هستند ....

اما :

تا توانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمیباشد

شما شاید اهل مطالعه اید و از شما بعید است این خصوصیات نامثبت , هدفم تنها اندکی متوجه کردن شما دوست گرامی بود .... و

بازهم تا توانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمیباشد ....
تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver » جمعه 11 دی 1388, 4:58 am

یک سو تفاهم برای شما پیش اومد و به شکل عجیبی احساسات خودتون را نسبت به من تخلیه کردید.

اون 3 سوال را فراموش کنیم. شما اهل جواب دادن نیستید.

من که بی احترامی نکردم، یا دل کسی را نشکندم. فقط گفتم اون 3 تا سوال را فراموش کنیم چون اهل جواب دادن به اونها نیستید.

اتفاقاً امشب نزدیک به 2 ساعت در مبحث ارتباط عرفان و روانشناسی به خاطر جرقه ای که جواب شما به سوال من در ذهنم ایجاد کرده بود صحبت کردم با یکی از دوستان روانشناس.

بنده هم دوست دارم عرفان و فلسفه و حتی روانشناسی و همه و همه
روبه هم پیوند خورده ببینم

پس نپرسیدن اون 3 تا سوال دلیلش کم ارزش بودن جوابی که دادی نبوده، چون حدس زدم جوابی به 3 سوال دیگه نخواهی داد نپرسیدم و اساساً به قول شما نپرسیدن سوال حق بنده است.  

ً شما که در همه اینترنت اینطور با دقت رفتار این Negar.Int را زیر نظر گرفتید، متوجه شده اید اگر مطلب مفید نباشد ازش تشکر نمی کنم، پای اون پست تشکر من هم بود که دلیلش مفید بودن جواب شما بوده. 

نهایتاً سوتفاهم کوچکی بوده که فکر کنم رفع شده باشد. حداقل روشن شد شما شدیداً پیگیر فعالیت های Negar.Int هستید در سنترال و دیگر سایت ها و این ارزشمند هست که به من اهمیت میدهید. پیام خصوصی هم که من نخواندم، چون پاک شده بود قبل از رسیدن به من، اما اگر ناراحت هستید از من هنوز، در پیام خصوصی گله گزاری کن، تصویر 
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط oweiys » شنبه 12 دی 1388, 10:52 pm

سلام تصویر

دوست آن است که سبب [COLOR=#7030a0]بهتر شدن شود  و دوست خودت را در هنگام خوشیها مبین و محک نزن که دوست کسی است که هنگام سختیها هم در کنارت باشد. (از خودم !)

[HR]
قدرت یا سرعت؟

در صورت امکان هردو

شب آرام است یا ترسناک؟

آرام

[HR]
1.از نظر اویس ازادگی چیست و چه تفاوتی با ازادی دارد?کدام یک لازم و ملزوم دیگری یا علت و معلول دیگری است?

آزادگی به نظرم رهایی درونی است و آزادی رهایی بیرون.کسی که در بند هم باشد میتواند آزادگی داشته باشد اما کسی که آزاد باشد

تضمینی نیست که حتما آزاده هم باشد البته چه خوب است که هردو اینها را باهم داشته باشیم.

2.بهای ازادی و ازدگی چیست?

آزادگی بس گران است اما به نظرم مجانی آن را به دست میآوری در حالی که بسیار پربهاست , اما بهای آزادی خون و زمان است.

3.دیدن سخت تر است یا ندیدن شنیدن یا نشنیدن بودن یا نبودن ..............!!?

ببینیم و باور نکنیم , که میشود هم دیدن هم ندیدن , بشنویم و باور نکنیم که میشود هم شنیدن هم نشنیدن

4.از نظر اویس تنها راه انسان در اوج نومیدی چیست?

بستگی به شرایط داره اما به نظرم توکل -نگاه کردن به افقهای دیگر و دیدن مسئله از زاویه دیگر - دید از بالا و ....

نوشیدن می و مست شدن یا خود را به دیوانگی زدن و مجنون شدن یا سر به دیوار کوفتن و یا..................شاید کاری که زنده یاد هدایت انجام داد و یا شاید..................?

دیدن واقعی و وقتی به جایی متصل باشین ظرفیتتون بالا میره - دیدتون عمیق میشه

5.خدا کجاست و کجا نیست?چرا او چیزهایی را که ما می بینیم نمی بیند و یا اگر می بیند خود را به ندیدن می زند.... و یا شاید همه این قضاوت ها ساخته اذهان توهم الود ما فرشتگان گنهکار سقوط کرده بر این کره خاکی است?

خدا همه جا هست , شاید اما کلا خالق با مخلوق بسیار تفاوت دارد که شاید خدا آینده - حال و گذشته را همه چیز را میبیند و میشنود.
6.نظر اویس در مورد این بیت چیست

در این دنیا که مردانش چو نامردان عصا از کور می دزدند......من خوش باورنادان محبت آرزو کردم  خوب قبله ما عصا قاپ زنان نیستند , قبله ما خدا است ... اگر تمام عرب بر علیه من باشند من هرگز پشت به جنگ نخواهم نمود.  لو تظاهرت العرب على قتالى لما وليت عنها .... 
7.به ایرانی بودنتانافتخار می کنید و اگر دست خودتان بود دوست داشتید کجایی بودید?اسمانی یاکه زمینی و اگر زمین کجای این کره کوچک خاکی سرگشته و حیران در کنجی از کهکشان راه شیری?

من از تبار پاک آریاییم و همین ایران خودمان را دوست دارم که وطنم پاره تنم .... اما آسمان , دوست دارم در کنجی دنج از این پهنه بیکران
باشم ودر زمین هم در دل جنگلهای کوهستانی دوردست

8.تا بحال دوست داشتید جای کسی بودبد و ان شخص کیست?

نه , چون شخصیتی که در ذهن دارم دوست دارم که از قهرمانها هم بزرگتر باشد و آن شخصیت را در ذهن میپرورم

9.در مورد جایگاه کنونی وطنمان ایران در دنیای کنونی چه فکر می کنید ?چراخیلی ها نسبت به ما ایرانی ها اینقدر بد فکر می کنند?(یا فکر می کنند ما عربیم و یا...............) اشکال از کیست? ان ها بد می بینند یا که ما بدهستیم یا این که به قولی ما خود انها را در خماری بد دیدنمان رها کرده ایمو یا....................?

در مورد جایگاه کنونی وطنمان گربه ای متفاوت مثلا ای پی ایران در خیلی سایتها محدودیتهایی دارد مثل امکان دانلود - عضو شدن و ...

اما اینها شاید اصل نباشد اگر ما , اگر ما در راه درست باشیم دیگر نظر دیگران شاید اهمیت نداشته باشد اما اگر در راه درست و جاده

درستی باشیم جایگاهمان بالا رفته و صعود میکنیم که به نظرم شاید این قانون تاریخ است.

غیر خوب فکر کردن خارجیها به این برمیگردد که شاید ماهم در رابطه با آنها زیاد خوب فکر نمیکردیم , حداقل در مورد دولتهای خارجی و

عرب بودن هم برمیگردد به اطلاعات ناکافی دوستان خارجی شاید مثال زیاد جالبی نباشد اما شاید ما هم یک فیلیپینی و اندونزیایی رو

یک جور ببینیم خوبه که ضمینه ای بوجود بیاد که همه همدیگرو بهتر بشناسیم.

10.پیام اصلی عاشورا چه بود?این که ما هر سال به سر و سینه بزنیم و اشک بریزیم و یا اینکه....................?

پیام عاشورا اصلاح دین خدا و آزادگی و آزادی و همه خوبیها بود

آن سید شهید(شهید مطهری) گفت: شمر 1300 سال پیش مرد , شمر امروز را بشناس ... بنده میگویم که حسین(همانند حسین)

امروز را هم بشناسیم و مفهوم این قیام بسیار عمیق و وسیع است.

11.رابطه اویس با خالق خودش چطور است?چرا بیشتر ما انسانها در اصل مشرک و بت پرست هستیم علارغم این که ادعای توحید و یگانه پرستی داریم?

رابطه ام شکر خدا خوب است , خالق ما بسیار مهربان است و چه خوب است که ما هم در تمامی جهات موحد باشیم که به نظرم

این موضوعی که شما مطرح کردید به این برمیگردد که شاید یعضی فکر میکنن چون بعضی و ازقرآن چیزی جزخط و از اسلام و دین

چیزی جزنام نمیدانند, بعضی دیگر هم که اما در کل فرهنگها هم بهتر است که اصلاح شوند.

12.امام زمان از نظر اویس کیست?یک منجی وعده داده شده برای دلخوشی مظلومان و نومیدان از جهل و بیداد و ستم ظالمان تاریخ و یا نوعی بیداری درونی و یا شاید اخرین تیر در کمان عدل الهی برای شلیک به سوی قلب سیاه و چرکین شیاطین کل تاریخ?

امام زمان مفهوم عمیق انتظار را دارند که یعنی هر لحظه آماده بودن که بیداری درونی اصل بسیار مهمی است در این موضوع عمیق است
و شاید زمان از چله جدا شدن این تیر هم دور نباشد , اندکی صبر , صحر نزدیک است ....

13.نظرتون راجع به 13 چیست ?شما هم 13 فروردین ترک منزل می کنید یا مثل من در خانه تنها نشسته و به تفکر می پردازید و یا....................!!?

عدد 13 را دوست دارم / فردا 13 روز تولدم هست البته بین 18 و 13 شک است! و احتمال نزدیک به 13 یعنی فردا .

در 13 فروردین بستگی به موقعیت دارد اما شاید تاحالا بیشتر در خونه موندم.

14.فرق تشیع علوی با تشیع صفوی در چیست?

فرق تشیع علوی با تشیع صفوی مانند تفاوت آفتاب با نور مهتابی است!

به قول دکتر شریعتی : تشیع علوی عدل در جهان و جامعه زندگی است .... تشیع صفوی تشیع عدل در روز بعد از مرگ!

تشیع علوی تشیع نه است , تشیه صفوی تشیع آری!

15.اویس بر چه مبنایی حق را از باطل,درست را از غلط ,ظالم را از مظلوم .....................و پاکی را از کثیفی تشخیص می دهد!

سعی میکنم که تا آنجا که میتوانم معیارم برای قضاوت درست باشد و این معیار خوب است که تنها احساس نباشد و عقلی باشد

16.را رسیدن به خدا از کجا سرچشمه می گیرد و از کجا ها می گذرد و به کدامین کجا اباد و یا شاید نا کجا اباد ها ممکن است که
ختم شود......? شایداز همه جا و این پرسشی است که پاسخش بسیار وسیع است اما نشانه های خدایی درست هستند و به

قول شما کجا آبادرا به نشان میدهند.

ممنون بابت حضور سبزت و شرمنده که شرایط روحی ام تا حدوی بر نحوه سوال پرسی ام اثر گذاشت.
سبزترین درود های من بر تو
در پناه پروردگار عاشق 

متشکر و در پناه خدا
هر پر[COLOR=#0070c0]ستویی که به سویی میپره , خبر پایون فصلی رو میبره , هر گل تازه ای که چشم باز میکنه , به خودم میگم که این نیز میگذره  

میگذره.... تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Solver » یک شنبه 13 دی 1388, 3:24 am

:x
قدرت یا سرعت؟

در صورت امکان هردو

اگر ناچار به انتخاب یکی بودی؟ :-(

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 16 دی 1388, 5:58 pm

سلام!
نشد همیشه در صحنه باشم!چیکار کنم؟نمی خواین ببخشید؟خوب نبخشید!دور از قرن 21 در حال همزیستی با انسانهای شبه اولیه بودم ضمنا از اوضاع احوال این روزها هم شاکی ام!تصویرسامان با اسم جدید کاربریت حال نمی کنم!دخترونه است! :eek: عوض نکنی در مباحث بعدی نام کاربری ات را به بحث کارشناسی می گذارم! :razz:

1.کی رو میخوای غافلگیر کنی و چطوری!2
.کم و زیاد معرفی رو فعلا حلال کن تا ایستگاه خط واحد پل صراط!اگه با هم دربست گرفتیم برای جهنم که بی حسابیم اگه ویلاتو تو بهشت با مقادیر متنابهی حوری و غلمان همونجا به نامت سند زدن که یکجور بات کنار میام!غلافی ما هم ببر قاطی غلمان ها !
3.لفافه از رو رفت عامو!سوالی که نخوای جواب بدی جوری جواب میدی که سوال کننده بر روح آن سوال رحمت ابدی بفرسته!مرد مومن زادگاه و رشته تحصیلی و مسافرتها تا این حد فوق سری و سکرت بود!بابا ما کاره ای نیستیم نمیگیریمت!
4.کوفته فلفلی چیه؟ (در این لحظه بعضی از خوانندگان اِوا تو دلشون به من گفتند اُه نگاه کن این ندید بدید رو که کوفته فلفلی هم نخورده است!آره بابا نخوردم!مشکلی داری؟)یاد کیک برنج تند!! که گانوو و سون جو میخورند افتادم!
5.میدونم به این بابا لهراسبی علاقه مندی ولی خوانندگانی مثل این و اخشابی و تاجیک ...که با رانت تلویزیون و آهنگ های آخر سریال ها به اسم و رسم میرسند ماندگار نخواهند شد!این بازی روزگار است اخوی!شجریان را ببین بدون هیچگونه تبلیغی در دلها جا دارد ولی خیلی از این بروبچ آمدند و رفتند و فراموش شدند!

6.تا حالا شده اینقدر تو روزمرگی فرو بری که اصلا فراموش کنی تو هم یه روزی باید تشکیل زندگی مشترک بدی؟ یکجور حس بی خیالی و بی تفاوتی
7.اون یارو انگلیسه بیش از 10 سال با کتاب های فارسی برای پاس کردن سر و کار نداشته!
8.ولمون نکن دیگه ها!اصلا اون میلاد نیرو قدس نویس خیلی وقته بازنشسته شده!راستی نیرو قدس سبب خیر شد و ما پس از زد و خوردی سنگین با سامان به دوستانی ماندگار مبدل شدیم!پستهای آن زمان سامان رو بخونی اینقدر لفظ قلم است که فکر میکنی داری با استاد ادبیات حرف میزنی!
9.دیگه از لاست و فرار از زندان حرفی نمی زنم!ذوق هنری ات در این خصوص منفی 89 درجه فارنهایت بود!(اسمایلی بچه 3 ساله وقتی قهر میکنه و مامانش رو میخواد)

10.قفل شد!را عالی آمدی...معمولا با 2 علامت تعجب هم میاد!عین تابلو عبور ممنوع راهنمایی رانندگی میمونه!یه یک نکته دیگر هم تا حالا کسی اشاره نکرده!استفاده از رنگ قرمز برای نام کاربری مدیریت!و نفوذ غیر مستقیم تیزی و گرمای این رنگ در ضمیر ناخودآگاه سایر کاربران!اگر از رنگ سرد و آرامی مثل آبی استفاده می شد این نفوذ کاهش می یافت!امتحانش مجانیه!( حتی در شبکه های تلویزیونی هم این رنگ بندی ها توسط مشاوران برنامه در دکور و لوگو و طراحی گرافیگی تصاویر رعایت میشه و به طور ناخودآگاه در ذهن بیننده القا روانی میشه! سی ان ان را اگر دقت کرده باشید بدون اینکه مستقیما اشاره کنند پرچم آمریکا و ترکیب رنگهای سفید و قرمز و سورمه ای در ذهن بیننده متبادر می کنند!)
11.به هم زدن ترتیب اسامی هم دلیل خاصی نداشت!الکی شر درست نکن!
12.سامان چو دانی و پرسی سوالت خطاست!
---------------------------------------------------------------
1.با اینایی که تظاهر به تدین و اخلاص می کنند چه برخوردی داری؟
2.حالتو به هم زدن؟حال کسی رو به هم زدی؟
3. تو تقویم ایران برعکس خیلی از کشورها بیشتر از اینکه مناسبت شادی باشه مناسبت غم است؟افسردگی آور نیست؟
4.در مقابل چی کم آوردی؟
5.برای دریافت اوضاع احوال روز کشور به کدام منبع خبری اعتماد بیشتری داری؟
--------------------------------------------
اویس در اوایل دهه هفتاد!
اویس و سال آخر دبیرستان!
اویس وهفته اول دانشگاه و قیافه هاج و واج همکلاسیهایی که تخیلات و پیش زمینه ذهنی عجیب و غریبی از دانشگاه داشتند و تا حدودی صورتشان افتاده است!!
اویس بچه درسخون!
اویس شب امتحانی!
.....................
اویس و انقلاب به بالا!
اویس و انقلاب به پایین!
اویس و اویس!(حالا همدیگرو نزنید!با گفتگو مشکل حل میشه!)
اویس کردی صحبت می کند!
اویس مریض می شود!
اویس بستری می شود!
اویس ناز میکند!
اویس سوسول بازی در می آورد!
اویس و گرما!
اویس و سرما!
اویس در شمال!
اویس در ساحل خلیج فارس!
اویس و تیر اندازی!
اویس و چه چه زدن آ-کا-47
قیافه اویس در حالت ترکیبی غم و تعجب و ترس!
اویس دخالتی!
اویس و قهر اون مدلی!
اویس و رویاهای شیرین!
اویس و پارازیت!
اویس در جنگ نرم!
اویس در اوین!
-------------------------------------------------
با امید روزهایی بهتر برای ایران
ایام به کام! :razz:
  بی  

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط oweiys » پنج شنبه 17 دی 1388, 12:02 pm

سلام تصویر

در مورد قدرت و سرعت و انتخاب : شاید همیشه مختار باشیم و بتوانیم اتخاب کنیم البته هدف شناخت یکدیگر است و درست حال خدای

ناکرده تعریف از خود نباشه! اما شاید به سختی بتوان کوه را با متر اندازه گرفت ....

[HR]
سلام!
نشد همیشه در صحنه باشم!چیکار کنم؟نمی خواین ببخشید؟خوب نبخشید!دور از قرن 21 در حال همزیستی با انسانهای شبه اولیه بودم ضمنا از اوضاع احوال این روزها هم شاکی ام!تصویرسامان با اسم جدید کاربریت حال نمی کنم!دخترونه است! تصویر عوض نکنی در مباحث بعدی نام کاربری ات را به بحث کارشناسی می گذارم!

سلام علیکم , مرد مومن گذاشتی رفتی حالا میگی خوب نبخشید! بعد مرده حسابی یه سوزن به خودت یه جوالدوز به سامان!

تصویر نماد کاربری شما هم که یه پسر بور ! بود حالا شکلش عوض شده! اما چشمه رو من هم نشناختم , اولش گفتم بسم الله الرحمان

الرحیم .... چشمه کیه دیگه که دیدم ای دل غافل خود سامان هست , البته تصویر نماد کاربری ایشون (از یک نبرد هوایی یا زوم روی

یک هواپیما بود فکرکنم ) مثل شما تغییر کرد البته نه به یک چهره دیگه بلکه به به گل و بوستان و این را به فال نیک میگیریم و کلا فکرکنم

شما هم چند ماه دیگه تصاویرتون عوض شه و با این رویه یهو عکس چنگیز حبیبیان هم شاید شد نماد کاربری شما!

1.کی رو میخوای غافلگیر کنی و چطوری!

خوب راستش دلم میخواد که اون منو غافل گیر کنه و خودم هم دوست دارم دیگران رو با کارهای بزرگ آینده غافل گیر و خوشحال کنم

[COLOR=#000000]2.کم و زیاد معرفی رو فعلا حلال کن تا ایستگاه خط واحد پل صراط!اگه با هم دربست گرفتیم برای جهنم که بی حسابیم اگه ویلاتو تو بهشت با مقادیر متنابهی حوری و غلمان همونجا به نامت سند زدن که یکجور بات کنار میام!غلافی ما هم ببر قاطی غلمان ها !

اویس هستم - تخصص متالورژی صنعتی - در ادبیات و چیزای دیگم قدری دستی بر آتش داریم! - در حال حاضر ساکن کرج هستم

3.لفافه از رو رفت عامو!سوالی که نخوای جواب بدی جوری جواب میدی که سوال کننده بر روح آن سوال رحمت ابدی بفرسته!مرد مومن زادگاه و رشته تحصیلی و مسافرتها تا این حد فوق سری و سکرت بود!بابا ما کاره ای نیستیم نمیگیریمت!

گفتم بالا اما:

قلم را آن زبان نبود که راز عشق گوید ورای حد تقریر است شرح آرزومندی

مسافرت هم که:

حاجی احرام دگر کن ببین یار کجاست

4.کوفته فلفلی چیه؟ (در این لحظه بعضی از خوانندگان اِوا تو دلشون به من گفتند اُه نگاه کن این ندید بدید رو که کوفته فلفلی هم نخورده است!آره بابا نخوردم!مشکلی داری؟)یاد کیک برنج تند!! که گانوو و سون جو میخورند افتادم!

کوفته قلقلی - همان کوفته! انواع مختلفی دارد - راستش دستور پختشم فکنم لپه و یه چیزای دیگه تو برگ درخت مو..اره فکنم حالا

ان شاء الله ازدواج کردید خانومتون براتون درست میکنه!

5.میدونم به این بابا لهراسبی علاقه مندی ولی خوانندگانی مثل این و اخشابی و تاجیک ...که با رانت تلویزیون و آهنگ های آخر سریال ها به اسم و رسم میرسند ماندگار نخواهند شد!این بازی روزگار است اخوی!شجریان را ببین بدون هیچگونه تبلیغی در دلها جا دارد ولی خیلی از این بروبچ آمدند و رفتند و فراموش شدند!

[COLOR=#7030a0]مگه نمیگفتی تو زیادی خوبی و عادتمون دادن به ... خوب نقض حقوق بشر کردی که اخه اونها نیستن که از خودشون دفاع کنند اما در 

[COLOR=#7030a0]مورد لهراسبی یاد اهنگ خودمو , پشت سر تو توی این جاده کشیدم.. و یکی دوتا کار دیگش افتادم گفتم بزنم - تازه خوبه آخری بود 

[COLOR=#7030a0]که زدم فرهاد و فریدون خدا بیامرزم که میلاد ندیدی , بعدش میگی عادتمون دادن به .. عادتو ترک کنیم راستی قاسم افشارم خوبه 

تویه نامی واسه آغاز یه دلیلی واسه پرواز ... قشنگه.میگم از این آهنگا که خوشت نمیاد : محض رضای دخترون خودمو تو گل میپلکونم!!

(تو تاکسی و مانند تاکسی شنیدم !!)

6.تا حالا شده اینقدر تو روزمرگی فرو بری که اصلا فراموش کنی تو هم یه روزی باید تشکیل زندگی مشترک بدی؟ یکجور حس بی خیالی و بی تفاوتی

[COLOR=#7030a0]خوب روزمرگی که شاید اما حس بی تف [COLOR=#7030a0]اوتیو شاید نه و اون حس هم شاید موقعی پیش بیاد که کارای روزانه بیش از حد مارو سرگرم کنه 

[COLOR=#000000]7.اون یارو انگلیسه بیش از 10 سال با کتاب های فارسی برای پاس کردن سر و کار نداشته! 

خوب چرا سرو کار نداشته باشه؟ مگه همه ما از زبان انگلیسی خوشمون میاد که به قول شما 10 سال میخونیمش

8.ولمون نکن دیگه ها!اصلا اون میلاد نیرو قدس نویس خیلی وقته بازنشسته شده!راستی نیرو قدس سبب خیر شد و ما پس از زد و خوردی سنگین با سامان به دوستانی ماندگار مبدل شدیم!پستهای آن زمان سامان رو بخونی اینقدر لفظ قلم است که فکر میکنی داری با استاد ادبیات حرف میزنی!

[COLOR=#7030a0]اول  [COLOR=#7030a0]فکر میکردم مدلهای لباس عوض میشن  [COLOR=#7030a0]فصلها تغییر میکنند اما ادما تغییر نمیکنن ولی  [COLOR=#7030a0]حالا فکر میکنم که آدماهم تغییر میکنن. 

the people can be change

از در و گوهری که میریزم صفا میکنید !!!! تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط oweiys » دو شنبه 21 دی 1388, 12:23 am

سلام علیکم تصویر

9- دیگه از لاست و فرار از زندان حرفی نمی زنم!ذوق هنری ات در این خصوص منفی 89 درجه فارنهایت بود!(اسمایلی بچه 3 ساله وقتی قهر میکنه و مامانش رو میخواد)

تا حالا چند بار سریال دیدی؟ چند بار سریال قشنگ؟ چند بار سریال فوق العاده؟ و بعدش چی شد؟ وقتی مفیده که بشه ازش استفاده

کرد و گرنه سریال با سریال فرقی نداره یا فرار از زندون باشه جومونگ یا چیزهای دیگر.

به هم زدن ترتیب اسامی هم دلیل خاصی نداشت!الکی شر درست نکن!

خدا از دلت بشنوه جوون!!!

12.سامان چو دانی و پرسی سوالت خطاست!

سامان با من کشتی نگرفت و نجنگید و اصلا سر همین کشتی نگرفتن بود! آخه ما دو بنده هامون فرق داشت! و سامان شگرد منو هم

فهمیده بود , منم میدونستم سامان اشگل گربه خوب میزنه!!!

---------------------------------------------------------------
1.با اینایی که تظاهر به تدین و اخلاص می کنند چه برخوردی داری؟

خندم میگیره اما خوب ارشاد و نصیحت شاید مفید باشه --- اما چیزی دیگه ای هم که شاید باشه این که بعضی هام فکر میکنن دین دارن اما از دین چیزی جز نام نمیدونند.

2.حالتو به هم زدن؟حال کسی رو به هم زدی؟

نه - فکنم ناراحت شدن اما من تو دلم هیچی نبوده و قصدی نداشتم که کسی رو ناراحت کنم.

3. تو تقویم ایران برعکس خیلی از کشورها بیشتر از اینکه مناسبت شادی باشه مناسبت غم است؟افسردگی آور نیست؟

همون روزهای شادی موجود هم خوب برگزار بشه.. بهتر از این باشه که یکی با همون صدای نخراشیده اشعاری رو بخونه بعد ملت دست بزنند!!!!

[COLOR=#000000]4.در مقابل چی کم آوردی؟ 

[COLOR=#7030a0]چه سوال خوبی ... وقتی که یه جانباز شیمیایی  رو میبینم ...کسی که همه چیزش رو داده... چیزهایی مثل مدرک و مادیات رو

میشه به دست آورد , اما جانباز - مخصوصا جانباز شیمیایی بازوهاشون رو میبوسم و شهیدان و خصوصا خانواده هاشون -پدرا و مادرهایی

که بچشون شاید الان کنارشون می بود...

5.برای دریافت اوضاع احوال روز کشور به کدام منبع خبری اعتماد بیشتری داری؟

اگه منظورتون اخبار سیاسی که اخبارش برای کسایی که میخوان که اعصابشون خوردشه - اونور میگه اینطوریه - اینور میگه آمریکا

فردا داره پیاده میشه - بازیهارو نگاه نکنیم که اگه به بازیه ورزش مهیج تره - چقدر جواب دادم کوتاهش : اصلا دنبال نمیکنم- هیچکدام!

--------------------------------------------
اویس در اوایل دهه هفتاد!

[COLOR=#7030a0]یادش به خیر! دهه 60 دهه آفتاب ظهر بود - دهه 70 هم خوب بود 

اویس و سال آخر دبیرستان!

آه آن خاطره های زیبا
اویس وهفته اول دانشگاه و قیافه هاج و واج همکلاسیهایی که تخیلات و پیش زمینه ذهنی عجیب و غریبی از دانشگاه داشتند و تا حدودی صورتشان افتاده است!!

یادش به خیر - اما صورتشون نیفتاده بود یه حس شور همراه با حس وارد شدن به محیط جدید و قدری اظطراب و کنجکاو ی داشتند.

اویس بچه درسخون!

اگه درسو زیاد دوست نداشته باشم نزدیکای امتحان درسخون میشم.

اویس شب امتحانی!

شب که چه عرض کنم صبح میشه!
.....................

اویس و انقلاب به بالا!

کوچه پس کوچه

اویس و انقلاب به پایین!

محل وفا

اویس و اویس!(حالا همدیگرو نزنید!با گفتگو مشکل حل میشه!)

-اویس - روبرو دریاها کوهستانها تو را میخوانند....

اویس کردی صحبت می کند!

یه شعری هست - کردهای عزیز میخونند - کردم کرد ایرانم

اویس مریض می شود!

بیماری عشق رو میگی؟!

اویس بستری می شود!

دواش معشوق!!

اویس ناز میکند!

اویس بهتره خودشو لوس نکنه چون بهش نمیاد

اویس سوسول بازی در می آورد!

سوسول بازی هم بهش نیومده!

اویس و گرما!

بخاری

اویس و سرما!

بازم بخاری!

اویس در شمال!

به به !

اویس در ساحل خلیج فارس!

غروب زیبای آفتاب

اویس و تیر اندازی!

اولین بار فکنم تفنگ بادی بود !

اویس و چه چه زدن آ-کا-47

یادش به خیر اولین باری که کلاشینکف دستم گرفتم حالت دراز کش بودم و بعد از شلیک و تحویل اسلحه یه تیر تو خشاب مونده بود!

قیافه اویس در حالت ترکیبی غم و تعجب و ترس!

انگار نه انگار مثل ماست!

اویس دخالتی!

اویس مداخله میکند!

اویس و قهر اون مدلی!

همانطور که گفتم نام برده لوس نشود بهتر است

اویس و رویاهای شیرین!

اخ گفتی

اویس و پارازیت!

جلوی این قبیل چیزهارو با زور نمیشود بست که اگر این طور بود پیامبران هم به جای این که آگاهی دهند دهن کفار را گل میگرفتن تا

حرف نزنند! راستی ستونی که با سریال ویکتوریا میخواهد بریزد , همان به که حالا بریزد

اویس در جنگ نرم!

هنوز فکرم رو مشغول کرده نکنه کارهای ما قبلا پیش بینی شده باشه و در جهت ..

یعنی ما در حال انجام کارهایی هستیم که فکر میکنیم خودمان انجامش میدهیم و صحیحه اما این ها برنامه ریزی شده بوده

و ما بازی میخوریم , اما نمیدانیم؟!

اویس در اوین!

همانطوری که قبل تر هم گفتم فرار خواهم کرد! و اصلا دستگیر نمیشوم
-------------------------------------------------
با امید روزهایی بهتر برای ایران

ایام به کام! تصویر

متشکر و موفق باشین تصویر

یکم زیادی خوبی ! زیادی راستی ، زیادی   ، زیادی زیادی ! عادت نداریم به خوب   ،    داده اند به غیر خوب دیدن و هم دیدن غیر خوب! 

تو یکم حیفی میلاد! زیادی حیفی!

یا حق تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط oweiys » دو شنبه 21 دی 1388, 10:26 pm

به نام مهربان ترین مهربانان ....

آسمان روشن آبی است ....

از روزهای پایانی خزان آغاز شد و دی را هم در نوردید و از سالروز تولدم هم گذشت.... پایان پاییز و آغاز زمستان اگر  

خودم هم میخواستم انتخاب کنم این زمان را انتخاب میکردم میان پاییز برگ ریز زیبا و زمستان پر رمز و راز ....

اسلام و شیعه خودش اصلاحات و اگر از چیزی انتقاد دلسوزانه بشه باعث بهتر شدن اون چیز میشه و شاید , شاید هرکسی

که چیزی میگوید حتما که نباید با خارج در ارتباط باشد و این که همه از فضا اومدن و لابد از مردم نیستن.

همین جا از همه میخوام تا حلالم کنند / نمیدونم وقتی دوباره بیام و این نوشته هارو ببینم طرز فکرم همین باشه یا نه؟

سال 2012 دنیا تموم میشه؟ اصلا تا اون موقع عمری باقی میمونه / 20 یا 30 سال دیگه من کجام؟ این صفحه اینترنتی چی؟

تا سالهای دیگه اصلا اینترنت هنوز وجود داره؟ آینده زیباست مثل جاده مه گرفته در در ظهر پاییز

من خیبریم و رو به سوی بینهایت ....

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

روزها میگذرند , تو بمان ای آن که چون تو پاک نیست ....

مردی ابوالفضل عباس

شاید یک روزی بیام و به این نوشته ها سر بزنم , میتونم پیش بینی کنم که گرد و غبار بروشون نشسته برای همه و خودم

آرزوی عاقبت به خیری دارم ,

ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم ........

تصویر

یا حق

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”