در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
16

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 16 فروردین 1387 23:20

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 2 پست

دیر چاپ گرفتن چاپگر hp p2035

توسط harimehamid » سه شنبه 22 اسفند 1391 12:24

با سلام.آقا من یه چاپگر p2035 دارم وقتی دو تا سند رو برای چاپ میفرستم اولی رو خیلی سریع چاپ میگیره ولی دومی رو حدودا 10 ثانیه مکث میکنه بعد میگیره!مشکل از چی میتونه باشه؟3 تا چاپگر برای اداره خریدیم هر3تا این مشکل رو دارن.البته اگه یه فایل 20 صفحه ای رو بخواهیم به چاپ بفرستیم هر 20 صفحه رو با سرعت عالی چاپ میگیره ، فقط موقعی که دو تا فایل مجزا میفرستیم این مشکل به وجود میاد
با تشکر

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: دیر چاپ گرفتن چاپگر hp p2035

توسط Solver » پنج شنبه 24 اسفند 1391 07:45

اگر شما دو تا تسک چاپ متفاوت بفرستید برای چاپگر صفی از دستورات چاپ تشکیل می شود و اینجا غیر از سرعت چاپگر شما، سرعت سیستم شما هم کمی موثر است.  البته این موضوع به خود مدل چاپگر هم مربوط است.

به هر حال، سرعت چاپ صفحه نخست معمولا کندتر و صفحات بعد سریعتر است اما این مربوط به صفحات موجود در یک دستور چاپ است و روشن است که اگر شما 20 صفحه از یک فایل را پرینت بگیرید، سریعتر خواهد شد تا 20 صفحه از 10 فایل را .
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, harimehamid, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
16

تاريخ عضويت

توسط harimehamid » پنج شنبه 24 اسفند 1391 09:08

ضمن تشکر از شما دوست عزیز ولی باید خدمتتون عرض کنم که بقیه چاپگرهامون اصلا ایتن مشکل رو ندارن.فقط hp p2035 این مشکلو داره.صفحه اول رو سریع چاپ میگیره صفحه بعدی رو حدود 15 ثانیه صبر میکنه!خیلی عجیبه!

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 24 اسفند 1391 09:59

harimehamid,  

فکر کنم سرعت نامی این چاپگر 25 برگ در دقیقه باشد. منظور شما از کند بودن، زمان انتظار برای شروع به چاپ برگ دوم است یا کلا زمانی که مشغول چاپ کردن است؟

اگر گزینه اول است، و روی شبکه دارید کار می کنید با چاپگر خودتون، ممکن است بسته به ساختار شبکه این مشکل پیش بیاد و صفحه 2 نسبتا کند تر پرینت گرفته شود. اما فکر کنم مشکل شما این نباشد.

دستگاه را با چه نوع کابلی وصل کردید؟ اگر USB وصل کردید، مطمئن شوید اون را به پورت USB 2.0 مادربرد وصل کرده باشید، چون اتصالش به USB 1.0 هم تو سرعت اثر مستقیم دارد.

اما اگر مشکل شما، مربوط به زمانی که دستگاه مشغول چاپ است می باشد، که دیگر باید خود پرینتر را بررسی کرد و ممکن است مشکل از ماژول حافظه و اینهاش باشد.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, harimehamid

New Member

no avatar
16

تاريخ عضويت

توسط harimehamid » شنبه 26 اسفند 1391 09:55

باز هم ممنون از راهنماییتون.ولی این پرینتر توی شبکه هم نیست و منظورم از دیر چاپ گرفتن اینه که زمان انتظار برای شروع پرینت دوم زیاد هست.یعنی اولی رو به محض اینکه روی دکمه چاپ کلیک کنیم چاپ میگیره ولی دومی رو از زمان کلیک کردن بر روی دکمه حدود 15 ثانیه صبر میکنه تا شروعش کنه.فکر میکنم کلا ساختار چاپگرش این باشه