در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 01:16

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mkk » دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 02:31

salam
khaste nabashid
memory sticke man foldere "resource" nadare bayad chikar konam?

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15460

تشکر کرده: 10160 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 02:52

farshad990 جان
گوشي شما چيه؟ P990 يا P910؟
M.Mahmoud جان
خير، برنامه‌اي براي اين کار ايجاد نشده، البته خود سوني اريکسون براي برخي گوشي‌هاي پک‌هاي زبان فارسي هم ارائه داده که ميتونيد در خود سايت اين کمپاني جستجو کنيد
mkk جان
ضمن عرض خوش‌امد به شما دوست گرامي
لطفا قوانين رو مطالعه و رعايت کنيد، ارسال پست به فينگليش مجاز نيست
در مورد مشکلتون بيشتر توضيح بديد
گوشي شما چيه؟ براي چه کاري به اين فولدر نياز داريد؟ با چه برنامه‌اي سعي در ديدن اين فولدر رو داريد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 28 اردیبهشت 1386 14:09

توسط zodiak » جمعه 28 اردیبهشت 1386 14:24

اين برنامه كريستال منو به مرز جنون كشونده چرا كار نميكنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15460

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 28 اردیبهشت 1386 14:57

zodiak جان
اين برنامه يکي از مشکل دارترين برنامه‌هايي هست که تا به حال ديدن، هرگز پيشنهاد نصب اون رو به کسي نميدم  :shock:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 19 خرداد 1386 10:54

توسط dorsa1 » شنبه 19 خرداد 1386 12:05

دوستان خوبي كه ميخواهند sms فارسي را روي گوشي p990 بدون دردسر و بدون مشكل رجيستر بخوانند مي توانند از طريق سايت www.alamto.com  اقدام كنند من كه استفاده كردم و خيلي هم راضي هستم اين برنامه امكان انتخاب 5 نوع فونت فارسي را به شما ميده

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

يکشنبه 12 فروردین 1386 00:40

توسط nima_vf » پنج شنبه 24 خرداد 1386 12:55

يه اخطار جدي براي بچه هايي كه دنبال فارسي نويس براي 990 هستند
به هيچ وجه برنامه ي Crystal Arabic UIQ3 رو نصب نكنيد.از اومجايي كه ميدونم همتون اطلاع داريد برنامه هاي اين گوشي اكثرا جديد هستند هنوز براي خيلي از آنها كرك مناسبي درست نشده و خيلي از آنها مشكل دارند.يك از اين برنامه ها همين Crystal Arabic UIQ3 هست.
بارها گزارش شده كه بعد از نصب و مخصوصا remove اين برنامه،مشكلاتي براي گوشي پيش اومده.
البته اكثر اوقات با آپديت مشكل حل شده ولي به دردسرش نمي ارزه

Captain

Captain

نماد کاربر
355

تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 شهریور 1385 04:37

Tehran

آرشيو سپاس: 89 مرتبه در 43 پست

درود بر دوست و دوستان گرامي !

توسط Thunderclap » دوشنبه 18 تیر 1386 21:03

با عرض پوزش خدمت دوست بسيار عزيزم فرهاد گرامي  :)
دوستان بنده فرمایش دوستمان را کاملا" تائید میکنم چون این بلا سر بنده آمده !!!
اما محض اطلاع :
خواهش ميکنم در نصب اين برنامه کريستال عربيک تجديد نظر بفرمائيد !!!!!
اين برنامه واقعا" سرطانه !!!
من همين برنامه را روي گوشيم ريختم .
وحله اول که اصلا" نبايد اونو در حافظه گوشيتون بريزيد و اگر ريختيد گوشيتان پس از روشن شدن مرتب ري استارت ميشه و هيچکاري نميتوانيد بکنيد ... نه کدهاي منوي مخفي را بزنيد و نه هيچکار ديگه و حتما" بايد ببريد گوشي را فلش کنند و اگر بدون گارانتي هم باشد بايد نزديک 30.000 تومان بپردازيد .
اينهايي که گفتم همش تجربه اين چند روز خودم بود  :sad: که خيلي اذيتم کردم خواستم بشما هم بگويم تا دچار نشويد  :(
باز هم از فرهاد گرامي برای معرفی این نرم افزار و مهدی عزیز برای زحماتی که برای راهنمای من در رفع این این مشکل کشیدند سپاسگذارم  :(  :)
انجمنهای مرکز پژواک , جایگاهی جهت هر آنچه میخواهید در مورد بیماری و بیماران تالاسمی بدانید !
لطفا" جهت ورود به مرکز پژواک روی نوار پائین کلیک کنید ...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
529

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 00:11

تهران

آرشيو سپاس: 110 مرتبه در 61 پست

توسط mach1 » پنج شنبه 4 مرداد 1386 06:06

سلام
دوستان من هم این برنامه Crystal Arabic  دیشب ریختم رو گوشی ولی وقتی اومدم این تاپیک رو دیدم سریعا uninstal  کردمش احیانا مشکلی که برام درست نمیکنه؟؟؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15460

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 4 مرداد 1386 16:54

mach1 جان
قبلا در مورد مشکل اساسي اين برنامه صحبت کرده بودم، شديدا توصيه ميکنم اين برنامه رو نصب نکنيد، بعد از حذف برنامه قطعا براي گوشي شما مشکل ايحاد خواهد شد، مثلا با نيومدن و يا از کار افتادن امکان نوشتن حروف (فقط ميشه عدد نوشت)

Major II

Major II

no avatar
95

تاريخ عضويت

سه شنبه 23 آبان 1385 20:23

توسط aseman110 » دوشنبه 12 شهریور 1386 09:30

دوستان سلام
گوشي 990 اينجانب كه تا كنون فارسي را مي شناخت و كار مي كرد به يكباره 4 فونت موجود در فايل ري سورس را نمي شناسد و روي ان ها علامت سوال مي زند و تمام مسج هاي فارسي كه در ارشيو داشتم به مربع تبديل شده است.
فونت ها را پاك نمودم و مجددا روش موجود را براي نصب فونت اجرا كردم ولي وقتي كه بعد از كپي نمودن فونت كوشي را خاموش مي نمايم و مموري كارت را در گوشي گذاشته و دستگاه را روشن مي كنم تا بالا بيايد دائما ً گوشي روشن وخاموش مي شود و هنگ مي كند و اگر مموري كارت را بياوريم ايراد برطرف شده و گوشي كامل روشن مي شود ولي باز فونت هارا نمي شناسد و اگر مموري كارت را در كارت ريدر قرارداده و فونت هارا پاك نماييم وقتي گوشي خاموش است و داراي مموري است و انگاه روشن نماييم ايراد قبلي روشن خاموش شدن ديگر ايجاد نمي شود  و به عبارتي وجود فونت ها گوشي را دچار ايراد مي نمايد.
درخاتمه با توجه به اينكه اين مشكل قبلا وجود نداشته است دوستان واساتيد راهنمايي فرمانيد.
با تشكر
موفق باشيد.

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » دوشنبه 12 شهریور 1386 14:35

aseman110,  دوست عزيز مموريتون رو با فرمت مناسب فرمت کنيد....بعد از دوباره مراحل فارسي سازي رو طي کنيد اگر نشد بگيد تا يه راه ديگه براي فارسي سازي بلدم که مخصوص خودمه ولي کاملا کاراست توضيح بدم....موفق باشيد
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 23 شهریور 1386 18:22

توسط moreha » شنبه 24 شهریور 1386 23:41

با سلام به دوستان اين قضيه فارسي نويسي با اين برنامه  Crystal Arabic من را هم درگير کرده و مجبور به آپديت کردن شدم حالا کمي شرطي شده ام  موقع تعويض حالت درب بسته وباز چند لحظه يک صفحه سفيد مي آيد آيا اين طبيعي است يا هنوز مشکل دارم  لطفا توضيح فرمائيد  :?

قبليبعدي