خريد و فروش ايگولد و Paypal ماني بوکرز و...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

به کدام حساب الکترنيکي راي مي دهيد ؟

پي پال
10
32%
ايگولد
7
23%
ماني بوکرز
3
10%
وب ماني
1
3%
ديگر حساب ها...!
7
23%
هيچکدام
3
10%

مجموع رای گیری: 31

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

معرفی سایت خرید و فروش پول الکترونیکی-وب مانی، ای بولیون ، مانی بوکرز،

پست توسط www.egold-persia.co.cc » شنبه 10 فروردین 1387, 11:55 am

اكنون كه در هزاره سوم ميلادي قرار داريم، قرن تحولات سريع و قرن رايانه و اينترنت و ارتباطات است. اگر ديروز ما در شهر يا کشور خودمان يا در نهايت چند کشور همسايه تبادلات تجاري داشتيم امروزه با استفاده از اينترنت با تمام نقاط جهان در يک لحظه مي توانيم به معاملات تجاري بپردازيم. همه ما به گسترش تجارت الكترونيك كه تجارتي بدون تماس فيزيكي است پي برده ايم، در اين تجارت هيچ گونه مرزي بين كشورها و شهرها وجود ندارد و به راحتي مي توان با استفاده از ابزارهاي تجارت الكترونيك در دنياي مجازي نيز به تجارت پرداخت. در اين سايت ما سعي كرده ایم خدماتي را كه براي تبديل ارزها به پول قابل لمس و يا بالعكس براي كاربراني كه از تجارت الكترونيك بهره مي گيرند و از حسابهاي اينترنتي و بين المللي استفاده مي نمايند فراهم آوریم. طبيعتاً با گسترش استفاده از اين نوع حسابها ضمن سهولت در خريد و فروش و يا تجارت، صاحب حساب براي انتقال وجه و سرمايه گذاري در بازارهاي بورس احتياج به صرف هزينه و نگراني از دست دادن زمان در ترافيك و مشكلات احتمالي را نخواهد داشت، از اين رو ما با ارائه اطلاعات و پشتيباني تلاش در گسترش اين نوع فعاليت هاي الكترونيكي داریم. در سایت ما دلار ايگولد با مناسبترين قيمت ها به شما عرضه خواهد شد در صورت وجود هر گونه ابهام و مشکل در مورد ايگولد و خرید و فروش آن از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگيريد اميدواريم خدمتگزار کوچکي براي شما عزيزان باشيم.
برای هرچه سریعتر انجام گرفتن معاملات و رفاه حال شما نحوه خرید و فروش ایگولد با راهنمای کامل و خلاصه تهیه شده است
اگر هم حساب ایگولدتان مسدود شده با ما تماس بگرید تا مشکلتان را رفع کنیم
نرخ های خرید و فروش ایگولد متغییر است برای آگاهی از تغییرات نرخها در خبرنامه عضو شوید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
worldwidemoneyex@gmail.com

حتماً در قرعه کشی شرکت کنید

سرمایه ما رضایت شماست رضایت شما افتخار ماست
حتماً پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش تالار گفتمان سایت بنویسید
این سایت از طریق آدرسهای زیر نیز قابل دسترسی میباشد
eg1.coo.ir egex.co.cc egp.uni.cc

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

خرید و فروش و مبادله پول های الکترونیکی وب مانی، لیبرتی ریزرو ،ایگولد

پست توسط www.egold-persia.co.cc » پنج شنبه 13 تیر 1387, 8:18 pm

سلام
سایت ای کارنسی دات آی آر ارائه دهنده خدمات خرید و فروش پول های الکترونیکی در محیطی امن برای کاربران تجارت الکترونیک و فارکس این دهکده جهانی است

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak » پنج شنبه 13 تیر 1387, 9:36 pm

سلام
چه چه جوري مي شه توي Forex سرمايه گذاري کرد؟

New Member

پست توسط nanasi » یک شنبه 10 شهریور 1387, 6:06 pm

2 تا سوال:
1.من يه حساب paypal باز کردم.يک قسمتي به نام limits يا محدوديت داره.مي خواستم بدونم منظور از اون دقيقا چيه؟مثلا منظور از Receiving limit چيه؟يعني واسه دريافت هاي من محدوديت وجود داره؟؟
2.مي شه يک نفر دقيق توضيح بده واسه تبديل ÷ول از اين حساب به ريال چي کار بايد بکنم؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72546 بار
سپاس‌های دریافتی: 31545 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 10 شهریور 1387, 7:06 pm

nanasi,
در اين مورد قبلا توضيح داده شده، در همين بخش ميتونيد اطلاعات قابل توجهي پيدا کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط nanasi » دو شنبه 11 شهریور 1387, 12:45 am

Mahdi1944 نوشته شده:nanasi,
در اين مورد قبلا توضيح داده شده، در همين بخش ميتونيد اطلاعات قابل توجهي پيدا کنيد

من هر چی گشتم راجع به بخش limits در paypa چیزی پیدا نکردم.می شه راهنماییم کنین که تو کدوم قسمته؟
در مورد سوال دوم هم می خواستم بدونم آیا کسی مرکز قابل اعتمادی و تضمین شده ای واسه فروش paypalسراغ داره؟جایی شنیدم که برای فروش باید نام ایمیلمان که همان شناسه حسابمان است و شماره فیش را به خریدار بدهیم.با این کار چه جوری اون مرکز می تونه از حسابمون برداشت کنه؟آیا معنیش اینه که در کل حسابمون به اون مرکز تعلق می گیره و دیگه نمی تونیم از اون حساب استفاده کنیم؟می شه این مرحله کار را واسم توضیح بدین.
ممنونم :razz:
هیچ کس با من در این دنیا نبود ...
هیچ کس مانند من تنها نبود...
هیچکس دردی زدردم برنداشت...
بلکه دردی نیز بردردم گذاشت ...
هیچ کس فکر مرا باورنکرد...
خطی از شعر مرا از برنکرد...
هیچ کس معنای آزادی نگفت..
دروجودم رد پایش رانجست...
هیچکس آن یار دلخواهیم نشد...
هیچکس دمسازوهمراهم نشد...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 11 شهریور 1387, 3:59 am

nanasi,
در اين تاپيک ميتونيد بحث‌هاي صورت گرفته در مورد paypal رو ببنييد
http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=29840
اگر سوالي داريد هم در همون تاپيک ادامه بديد، اين تاپيک مربوط به خريد و فروش هست، نه سوال و بحث در مورد اين حسابها، فقط در مورد قسمت دوم سوالتون، هر فردي چنين چيزي به شما گفته، يک متقلب بوده، براي انتقال وجه، فقط به يکي از ايميلهايي که به اکانت پيپال شما متصل شده نياز هست، نه چيزي جز اين، البته به خاطر ريسک اينگونه انتقالها کمتر کسي رو ميتونيد پيدا کنيد که چنين کاري انجام بده، اغلب پرداخت رو براي شما انجام ميدهند، نه انتقال وجه (Send Money)
موفق باشيد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: خريد و فروش ايگولد و Paypal ماني بوکرز و...

پست توسط srahas » شنبه 10 اسفند 1387, 3:16 pm

من حساب پی پال ندارم
ولی بعضی از سایتهای کسب درآمدی که توش کار میکنم نیاز به حساب پی پال داره واسه پرداخت
حالا اگه بخوام پولمو خارج کنم میتونم هرچند دلاری که درآوردم به کسی بفروشم
در واقع به حساب پی پال اون شخص واریز کنم
و بعد به ریالشو ازش بگیرم
اگه آره چه جوری مطمئن تره ؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 11 اسفند 1387, 12:09 am

,
اول اينکه فکر نميکنم حتي يک دلار به شما پولي پرداخت کنند اين سايتها، و در صورت پرداخت چون شرکتها فعاليت کاذب دارند، تاييد شده توسط PayPal نيستند، و اگر هم يک درصد احتمال پرداخت داشته باشند، کسي حاضر به دريافت از اين منابع نخواهد شد، چون اين يعني نابودي حساب فرد دريافت کننده و ليميت شدن اون
اگر حرف منو قبول داريد، سعي کنيد به جاي هدر دادن وقت در چنين سايتهايي به فعاليت مفيد بپردازيد، مانند سايت انگليسي زبان، در اين صورت لااقل مبلغ دريافتي واقعا وجود خواهد داشت و منابع هم تاييد شده هستند و افراد با شما کار خواهند کرد
موفق باشيد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط srahas » یک شنبه 11 اسفند 1387, 2:26 pm

سایت myfreeshares.com منظورم بود
این سایت پرداخت نداره ؟
سایت انگلیسی زبان
منظورتون زبان سایته که انگلیسی باشه یا سایت خاصیه ؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 12 اسفند 1387, 3:00 am

,
منظور بنده اين بود که به جاي پرداختن به سايتهاي پرداخت به ازاي کليک اجباري و امثال اون که صرفا وقت خودتون رو تلف ميکنيد، خودتون سايتي به زبان انگليسي ايجاد کنيد و براي اون از سايتهاي معتبر مانند Adbrite, CliskSor و امثال اون تبليغات بگيريد، البته جاي سوال شما در اين بخش نيست و صرفا به خاطر اولين سوال شما اون رو پاسخ دادم، اما لطفا اگر در هر مورد جديدي غير از موضوع اين تاپيک يعني خريد و فروش بالانس حسابهاي ذکر شده، اون رو در تاپيک جداگانه مطرح نماييد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » دو شنبه 12 اسفند 1387, 4:06 am

من حدود 4 سال با ایگولد و حساب های دیگه کار کردم. تجریبات خودم را در اختیار دوستان خواهم گذاشت. ابتدا بگم ریسک این حساب ها بسیار بالا هست حتی paypal. البته این موضوع را فارغ از تحریم ایران گفتم. چنان که ایگولد در سال اول نزدیک به چند هزار بار مورد حمله هکر ها قرار گرفت که بیشتر آنها موفقیت آمیز بود.

در حال حاضر هم من حدود 300 دلاری ایگولد داشتم که به علت فعالیت زیاد حسابم یه طورایی تابلو شد که ایرانی هست و الان به هیچ IP اجازه ورود را نمیده. در مورد paypal امکان افتتاح حساب از ایران هست و کار مشکلی هم نیست. مسئله تائید شدن حساب است که نیازمند داشتن یک کارت اعتباری - credit card است البته می توان با بانک وایرینگ هم تائیده را گرفت که در ایران ممکن نیست.

اگر شما یک مستر کارت یا ویزا با نام خود داشته باشید، می توانید به کمک یک تغییر دهنده IP ایجاد حساب کنید. سپس باید از طریق کارت اعتباری که با نام خودتان است یک مبلغ حداقل 1 دلاری به حساب خود بریزید البته امکان برداشت این مبلغ وجود دارد. سپس حساب شما فعال شده است.

همین جا روشن میشود که اگر شما به کارت اعتباری دسترسی دارید، نیاز شما به حساب اعتباری paypal رفع شده است چرا که امنیت کارت های اعتباری بسیار بالاتر است و محدودیت های ایرانیان نیز گرینبانگیر شما نمیشود. مثلاً paypal اگر متوجه موضوع شود شما را راه نخواهد داد، اما در فوانین آن ذکر شده حساب بسته خواهد شد و موجودی آن مصادره میشود!

در صورتی که کارت اعتباری بعد از صدور عملاً تا تاریخ انقضا کاملاً در اختیار شما است. البته اینجا هدفم بیان مسئله امنیت این حساب ها بود نه نقد این حساب ها، چرا که کارکرد این سیستم ها متفاوت است. در اینجا لیست حساب هایی که تا حد قابل قبولی با آنها آشنایی دارم را میگذارم تا دوستان انتخاب کنند که کدام را تشریح کنم.
  • Egold
  • INT-Gold
  • Gold Money
  • Money Bookers
  • PayPal
  • AlertPay
  • E-bullion
  • WebMoney
  • LibertyReserve
  • Pecunix
  • PerfectMoney
  • و ...
البته این میون سیستم های پرداخت آنلاین هم بود که از کنارش گذشتم و در موردش اطلاعات زیادی ندارم مانند:
  • V-money
  • E-passporte
  • C-Gold
  • AlertGlod
  • Epay
  • همین سیستم که در سنترال تبلیغش هست یعنی Perfect Money
  • و ...

در کل سیستم های برتر از نظر بنده، AlertPay , PayPal هست و البته در گذشته EGlod. در حال حاضر فکر می کنم AlertPay از برترین سیستم ها باشد که آینده روشن تری نسبت به دیگر سیستم ها داره.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”