صندلی داغ با حضور Pedmehr...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

Re: صندلی داغ با حضور Pedmehr...!

پست توسط Solver » چهار شنبه 8 مهر 1388, 12:50 pm

روزی چند ساعت می خوابی؟
چه ادکلنی استفاده می کنی؟
از چه گلی بیشتر خوشت میاد؟
میدونی تیتر روزنامه های آمریکا بعد از پیروزی در جنگ جهانی دوم چی بود ؟
کدوم روزنامه داخلی رو میخونی ؟
از کدوم روزنامه داخلی خوشت نمیاد ؟
می خوان تبعیدت کنن حق انتخاب داری از سه کشور کانادا نروژ و ژاپن یکی رو انتخاب کنی کدوم ؟
بچه دختر دوست داری یا پسر ؟
بحران اقتصادی جهان کی تموم میشه ؟
نتیجه بازی آرسنال منچستر ؟
نتیجه بازی بارسلونا چلسی ؟

:m:a چرا یوونتوس حتی اگر بره سری B هنوز پر طرفدارترین تیم در ایتالیا هست؟ :grin:

نظرت راجع به ویجر 1 چیه ؟
وسترن دیجیتال چی تولید میکنه ؟
تایتانیک پسره بود یا دختره ؟

, سوالات برگرفته از جایی - ویرایش از یه کسایی :m:a
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

پست توسط pedmehr » چهار شنبه 8 مهر 1388, 5:38 pm

<!-- /*<! [CDATA[*/ /*]]>*/ -->
Mil@d نوشته شده:
1.ولادت باسعادت مهندس پدارم را به عموممسلمین جهان تبریک تهنیت عرض نموده و بدین مناسبت فردا تعطیل رسمی و 1هفته نیز عزای عمومی اعلام میگرد.
مرسی ولی من یک مهر متولد شدم یه هفته ای دیر شده
خونه داری هم چیز خوبیه!باید یاد بگیری دیگه! همش که نمیشه آق رییس باشی و کارگرا هی بگن مهندس چیکار کنیم مهندس چیکار نکنیم!
مگه من گفتم بده ؟ تصویر
کی شرکت خودت رو میزنی و برج خودت رو طراحی میکنی؟
هیچ ایده ای در موردش ندارم ! این کارها بیشتر تو وطن میشه انجام داد .
4.در هفته چند بار فست فود میزنی تو رگ؟وای که چیز برگر گوشتی با پنیر تپل چقدر جواب میده!مک دونالد هم میری؟
در هفته هفت هشت باری میرم فست فود حدودا . نه هیچی همبرگر ذغالی ایران باسس مخصوصش نمیشه .. ولی دیگه وقتی چاره ای نیست مک دونالد هم میریم.خوشمزس وافعا به نظرت ؟؟ تصویر
اوضاع روحی روانی ات چطوره؟
بد نیست ولی گفتم که یهو قاطی میکنم. فکر کنم واسه هواست . ولی در حالت عادی خیلی زیاد ریلکسم مگر که پا بذارن روی نقاط بحرانیم! !
6.حالا چرا بهمن گذاشتی؟سیگار قحط بود؟ترم 1 که مدت کوتاهی اهل سیگار بودمتقریبا همه اش را امتحان کردم...بهمن دولی-بهمن چی-بهمن پاکوتاه-بهمن پابلند-الترا لایت-لایت-وینستن قرمز-مگنا-مگنا سفید-مگنا الترا-کاپتان بلاکآلبالویی-کاکائویی-کینگ ادواردز-برگ-زست- و حتی یک روز که تو پیسی به سرمی بردم کارم به سیگار اهل منقل رسید! فروردین 200 تومانی!!!
ولی آشنایی با یک عزیزی که الان در بین ما نیست باعث شد زود ترک کنم و هم 1 نفر دیگه را هم ترک بدم!

دوست ندارم تبلیغ مواد دخانی و اینها کنم . تصویرولی بهمن عشقه ... هنوزم اگر گیر بیارم بهمن میکشم . البته گفتم که دیگه کم کردم . شاید نصف پاکت داویدوف لایت.

خدمت رفتی یا معاف شدی؟راستش یک لحظه به ذهنم رسید سرباز فراری هستی و بهخاطر همین برنمیگردی ایران منتظری دوباره عفو رهبری بیاد و همه معاف شن
خریدم خیلی وقت پیش ...
8.آخرین بار کی پدر مادرت رو دیدی و کجا؟
شیراز خرداد ماه امسال! فکر میکردی یه هفت هشت ده سالی هست نرفتم ایران ؟ تصویر .
9.حواست باشه به الناز شاکر دوست به چشم خواهری نگاه کنی ها؟(اسمایلی جاهل های غیرتی دهه 50 تو فیلم فارسی ها)
نه نترس من دستم به جایی بند نیس
نظرت درباره ریشه کنی و مقطوع النسل کردن موجودی به نام گربه از لحاظ ژنتیکی چیه؟
بذار باشن حالا واسه دوستدارنشون ! !
11.خصوصیات ظاهری و باطنی و اخلاقی دختر مورد نظرت رو بگو تا اگه شد تو همین سنترال امر خیری صورت بگیره!
آروم . با حوصله . همیشه با لبخند . خوش رو تصویر . اهل سفر و بی نق و نوق . محکم و قوی و معتقد . فکر نکنم کارم بشه البته من حالا حالاها ! تصویر
خوش به حالت با یوتیوب راحتی!برای من که عقده شده!حتی با اینترنت قلابیپرسرعت که میگن 256 است ولی گاهی وقتها جلوی دایل آپ باید لنگ بندازه!نیزجیگر خونی است!تازه از یک فیل تر چند لایه که مخصوص یوتیوب گذاشتن باید ردکنیم! یوتیوب کامل خلا ماهواره و تلویزیون رو برات پر کرده؟
خلا ئی واسه من نداشته هیچوقت تی وی و ماهواره که الان بخوام پرش کنم تصویرواسهنگاه کردن کانالای ماهواره سایت های خیلی زیادی هست . اما من یوتیوب روبیشتر واسه مستند هاش و ویدئو بلاگ هاس و کلیپ های جالبش و اینها دوستدارم وگرنه جای تلویزیون رو نمیتونه بگیره چنین سایتی
13.حالا که هندی بلدی من تو جمله زیر چی دارم میگم؟
درا موچکه هپهله کنا تاتویی یوهی نهینه واناتاتویی!
میگم سر کارمون گذاشتی ؟ تصویر هندی بلدم یه چیزایی ولی هرجوری جمله رو میخونم نمیفهمم چی میگه ! شاید هندی خاصی هست . بهش بگو کار کاهه هو ! توم مازا کارو ؟ تصویر
14.کلا با جمیرا بیچ چطوری؟
باورت میشه الان دو سه سال هست نرفتم ؟ ولی خب بدم نمیاد تصویر
سخت ترین روز زندگیت چی بوده؟(خطر پیچوندن سوال--راننده عزیز لطفا آهسته برانید)
روزای قدیمی که با همه خانواده تقریبا قطع رابطه بودم
قلعه حیوانات جورج ارول رو خوندی؟به نظرت ازاون رمان ها نیست که به واقعیت پیوسته !
نه . ولی دبستان که یادمه المپیک حیوانات روخوندم !
راستش تو این 23-24 صندلی نظراتی که درباره مهدی داده شده منو به ایننتیجه میرسونه که در آینده یکی از مسئولین کشور خواهد بود!آقا مهدی وزارتدفاع یا وزارت نفت و بده ما کارت نباشه!
باید دید خدا چی میخواد تصویر
18.ما هم دیگه داریم خون داغ میشیم!از خونگرمی رد کرده!مرسی از لطفتتصویر
نه جدی گفتم .
19.چرا تو سنترال هر دختری جون سالم به در نمی بره؟مهدی یک حرف خوبیزد...اینکه معمولا آدما جایی رو برای سکونت و یا در دنیای مجازی فعالیتانتخاب می کنند که در درجه اول امنیتشون برقرار باشه!چیزی که برای خانمها اهمیت 2 چندان داره بنا به دلایل مختلف فرهنگی و اجتماعی و مذهبی جامعه ایران! پس...
خانوم های جوان به سنترال بیایید ! تصویر
20.نظرت در مورد ازدواج موقت چیه؟
نظر خاصی ندارم واقعا راجبش
باشعور بد چطور آدمی است؟ !
خطرناکه !
22.آخرش چی میشه؟
هممون میمیریم ... من میدونم!
23.با یکی میخوای صحبت کنی ولی گوشیش خاموشه؟چه حالی بت دست میده؟
هیچ حالی بم دست نمیده . چون خودم بیشتر وقتا یا سایلنتم چون ازناگوارترین وقتام اونجاهاست که با زنگ موبایل بیدار شم از خواب بعد از ظهری عزیزم! اونا هم حتما یه کاری از من مهمتر داشتند !
24.بعد از بحران اقتصادی دبی چقدر خلوت شده؟یادم نیست کجا خوندم که نزدیک به 500 هزارکارگر هندی پاکستانی فیلیپینی و افغانی و 8 هزار مهندس و تاجر خارجیامارات را ترک کرده اند!
نه اینطوری هم نیست . همه چیز تقریبا مثل سابق هست ولی نه دیگه با سرعت وحشتناک قبل ... 500 هزار نفر غلو هست ولیکم هم نرفتن مخصوصا مهندسا و تاجرای بدبخت ! وگرنه این کارگرهای بیچارهبودن و نبودشون زیاد گرون تموم نمیشه برا شرکتها ... متروشونم افتتاحکردن با هر بدبختی بود ولی دقیقا در همون تاریخی که چهاز سال قبل گفتن البته نه به طور کامل ! ولی واقعا بعضی جاهای دوبی مثل شهر ارواح شده . فکر کنیدبیست سی تا برج چهل پنجاه طبقه همه خالی یا نیمه خالی.البته یه کم دوباره وضع بهتر شده با سرمایه گذاری های میلیاردی خودشون . به هر حال تلنگر خوبی بود واسشون .
25.راسته میگن تناسب جمعیتی تو دبی 70 به 30 است به نفع مردا!
متاسفانه بله تصویر
اگر کار مناسبی در شیراز یا تهران برات جور بشه برمیگردی؟
با شرایط فعلی احتمالش هست ولی فعلا تو فکر رفتن به کانادام . تا خدا چی بخواد.
27.قصد ادامه تحصیل داری؟یا دیگه حال درس خوندن نداری؟
بدم نمیاد. ولی اینجا نه. اما کلا احساس میکنم یه کم دیره نیس ؟ تصویر
28. ماهی چقدر خرجته؟
با قسط ماشینی که گرفتم تازگی یک میلیون و دویست سیصد خرجمه در ماه به تومان . اینجا خرج خیلی زیاده البته خب حقوقها هم بالاست
ماشینت چیه و چند تا میری؟
هوندا accord دارم . ایران نمیارن فکر کنم . سرعتم اگر دوربین نباشه هر چیبره میرم ولی دوبی که بعضی جاها 75بیشتر بشه سرعتت به تومان150 هزار جریمه ست . کلا تو جاده ها هم اگر بالای 180 بگیرنت سه ماه زندان داره .واسه همین کم پیش میاد بیشتر از 120 جرات کنم برم . ولی اونقتا که کارم عمان بود از مرز که میگذشتم رو180 200 کروز میکردم ماشینو از بس جاده ها خلوتو صاف و بی صاحاب بود تصویر
یک جایی هست تو دبی فراری و لامبورگینی کرایه میده؟رفتی ؟
شبی حدود یک و یک و نیم میگیرن اگه تو میدی بریم تصویر کنسرتهای نوروزی رو میری؟امسال کدوما رو رفتی؟
آخرین بار دو سال پیش کنسرت حبیب رو رفتم . دو سه سالی بود واقعا وقت نداشتم . حالام که سرمون خلوت شده پول رفته ! تصویر
32.تا حال کار خارق العاده ای کردی؟
نه کلا زیاد آدم خارق العاده ای نیسم .
33.همه رو با هم قاطی کردم تا دیگه کسی نگه برای افزایش حجم سوالات چندبار از 1 شروع میکنه!در این لحظه پروسسور من کاملا هنگ و خاموش شد! تا ریاستارت بعدی!
تصویر
-------------
آبادانیه میره تو یه کتابفروشی .... میگه : وولک پوستر مو رو داری ؟........... کتابفروش میگه : نه ........ آبادانیه می گه : وی ی ی تو همتموم کردی ؟!!!
------------------

در مورد عکس هم واقعا نیاز به طبیعت رو با تک تک سلولهای بدنم حس میکنم .... ولی تصویر

راستی بقیه مجریها خوابند؟یالا دیگه!دوران تقسیم غنائم بازی گذشت!جنگ اول به از صلح اخر!
در روح و جان من میمانی ای وطن

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط pedmehr » چهار شنبه 8 مهر 1388, 5:53 pm

Mohammad 1985 نوشته شده:خوب سلام !
برای شروع اینها رو داشته باشید ! البته اینها رو من از جایی نیاوردمها !
1 سرعت یا قدرت ؟ مطمئنا قدرت .
2 شب به نظرتون ترسناکه یا آروم ؟ [COLOR=#c00000]هر دوش. ترسناکه چون آرومه. آرومه چون ترسناکه !  
3 دیگه چه خبر ؟ هیچی دیگه والا سلامتی شما تصویر
4 اونجا گربه هم دارین ؟ آره . شما که انقدر دوست داری اینهارو اگه اینارو ببینی دق میکنی. از بس گرم و بی آب و علفه اینجا فکر کنم دارن دگرگون میشن . اصلا شبیه گربه نیستن.
5 هوا گرمه الان ؟! آره نسبتا !
به زودی برمیگردیم !

Negar.int نوشته شده:روزی چند ساعت می خوابی؟
الان که از کار افتاده شدم میانگین 10 12 ساعت رو میخوابم .
چه ادکلنی استفاده می کنی؟
اپیوم و ژان پل صد سال پیش
از چه گلی بیشتر خوشت میاد؟
گل مریم
میدونی تیتر روزنامه های آمریکا بعد از پیروزی در جنگ جهانی دوم چی بود ؟
نه . [COLOR=#c00000]ولی شنیده بودم قبلا یادم رفته . 
کدوم روزنامه داخلی رو میخونی ؟
دیگه روزنامه ایرانی گیرم نمیاد بخونم ولی ایران که بودم روزنامه ایران رو میخوندم ! البته روزنامه خبر شیراز هم که جای خود داشت تصویر
از کدوم روزنامه داخلی خوشت نمیاد ؟
کیهان !
می خوان تبعیدت کنن حق انتخاب داری از سه کشور کانادا نروژ و ژاپن یکی رو انتخاب کنی کدوم ؟
ژاپن !
بچه دختر دوست داری یا پسر ؟
پسر
بحران اقتصادی جهان کی تموم میشه ؟
میگن دوباره داره برمیگرده ! ولی خب فکر کنم تا چند سال آینده اسمش باشه
نتیجه بازی آرسنال منچستر ؟
تصویر
نتیجه بازی بارسلونا چلسی ؟
تصویر
چرا یوونتوس حتی اگر بره سری B هنوز پر طرفدارترین تیم در ایتالیا هست؟ :grin:
فکر میکنم جز قدیمی ترین باشگاهای دنیا باشه . البته شایدم طرفداراش روشون نمیشه تیمشون رو عوض کنن !من که خودم قبلا اینجوری بودم!
نظرت راجع به ویجر 1 چیه ؟
دوست دارم زود تر خبر این آدم فضایی ها رو بمون بده . البته از بودن که هستن ! فقط واسه اطمینان تصویر
وسترن دیجیتال چی تولید میکنه ؟
نمیدونم ... فیلم سینمایی ؟ تصویر
تایتانیک پسره بود یا دختره ؟
هنوز ندیدم فیلمشو ! تصویر

, سوالات برگرفته از جایی - ویرایش از یه کسایی :m:a

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » پنج شنبه 9 مهر 1388, 4:29 pm

سلام 3!و احتمالا آخر!
صبر کردم تا سوالای سامان رو جواب بدی ببینم سوژه جدید میشه از توش درآورد دیدم گویا رفتی تو استند بای!تصویرتنها را قدم زدن روی اعصاب من هم منتظر نگه داشتن است !راستی خلاصه و ساندویچ وار جواب نده که شاکی میشم!تصویر

1.خیلی ها روشون نمیشه در محیط عمومی دودی بودن خوشون رو رو کنند!ولی پدرام و بابک داوطلبانه اعتراف کردند و نیازی به شکنجه نبود!
2.علت با جوراب خوابیدن تو فیلمای ایرانی اینه که همشون جوراب نو می پوشن و نیازی به استعمال اسپری خوشبو کننده در محل فیلمبرداری نیست!
3.برو تو 18 سالگیت!اون موقع تصوری که از 28 سالگیت داشتی چی بود؟چقدر به اون تصور رسیدی؟
4.عبدالرضا... ریاضی باز سی سی هم شدیدا تو جنگ و درگیری غرقه ها! بذارین یک حدسی از مخیله اش بزنم!مثلا وقتی میاد تو سنترال و میره تو تاپیک رزمایش و شلیک موشک ها رو می بینه میگه:ای به خشکی شانس کاشکی من دکمه شلیکو میزدم!
5.با تبادل نظر میلاد نگار و محمد 1985 برابر مقررات کپی رایت برخورد خواهد شد!
6.راستی شنبه 11 مهر ساعت7 و 7 دقیقه و 7 ثانیه و 7 صدم ثانیه صبح تولد من است! از همین جا به آحاد بشریت تسلیت و تعزیت عرض میکنم!راستی لازم نیست سایت رو تزیین کنید!تصویرفقط شنبه که سایت باز مشه مثل این وبلاگ های گل منگولی آهنگ پس زمینه عزیزم هدیه من برات یک دنیا عشقه اندی رو بزارین!تولدت مبارک!تولدت مبارک!کیلیلیلیلیلیلیلیلی!عروسو آوردن!اهل محله میگن!اهل محله میگن!ماشاالله به عروس و دوماد!ماشالله ماشالله به دو شاخ شمشاد!بشون بگین مبارک... عروسیشون مبارک!تصویر
7.همبر شب چهره شیراز رو که زدی؟
8.میگم اون زنی که تو میخوای باید بدی برات بسازن!تصویر
9.من میدونم گفتنت مثل اون یارو شخصیته تو کارتون گالیور بود!یادت هست اسمش چی بود؟تصویر
10.محمد 1985 رو چیکارش کنیم؟به نظرت چقدر تو حسابهای مخفی اش برای روز مبادا خوابونده؟شغلش چی میتونه باشه؟نگهبان؟حراست؟دیدبان؟گشت بیس؟آدم فروش؟جاسوس؟لباس شخصی؟
11.چقدر تو بانکهای سویس خوابوندی؟
12.میشه یکم از آوراگی هات بگی؟همه گفتن تا الان؟منظورم روزی بود که جلای وطن کردی چقدر تلاش کردی تا تو غربت جمع و جور شی و اینور اونور رفتن هات و...
13.کارگری هم کردی؟
14.توهم تئوری توطئه داری؟
15.گوشی ات چیه و از همه امکاناتش استفاده می کنی؟
16.چند بار خودزنی کردی؟
17.اون چیه سبزه پررنگه درازه سرش تلخه پوستشو میگری سبزکمرنگه تو گینه بیسائو بهش میگن خیار!
18.چند بار تو گل گیر کردی؟
19.مائو همه معتادای چین رو بار کشتی کرد و ریخت تو دریا!چین الان رسیده به اینجا و در سالهای اتی اقتصاد اول جهان خواهد شد!یعنی ما هم با معتادا این کارو بکنیم؟
20.محله های خلاف دبی هم میری؟
21.تا حالا دید کسی تبرج کنه؟
22.خوشکلی؟
23.نظرت درباره جراحی زیبایی چیه؟
24.پرونده هسته ای 7 ساله شد!به نظرت کی ازدواج میکنه؟
25.اندر کف معنی جمله هندی بمان!ولی یادت نره اگه زن هندی گرفتی اولین جمله ای که بهش میگی همین باشه ها!بیمه نامه زندگی مشترکت خواهد بود!!تصویر
26.تو جلدت سید داری؟
27.زنها بدون مردا چند روز زنده میمونن؟
28.از کارهای اطلاعاتی و جاسوسی خوشت میاد؟ناموس هیجانه ها!
29.نحوه انتقامت از کسی که برات قیافه بگیره چطوریه؟به نظرم دعوتش کن خونتون برای ناهار مفصل ولی بهش ناهار نون و پیاز و آب بده! ولی خودت جلو روش جوجه بختیاری بزن!بهش هم تعارف نکن!
30.میدونستی یکی از انگیزه های اصلی حمله 1400 سال پیش اعراب به ایران فقدان زنان سفید پوست در حجاز عربستان بوده؟
31.اولش چی بود؟
32.خیلی دری وری میگم؟
33.به نظرت موجودات فضایی نر و ماده دارند؟
34.چند بار حیوان آزاری کردی؟چرا بعضی ها از این کار لذت می برند؟یک کلیپ قدیمی هست که یک الاغ نگون بخت رو از پل میندازن تو رود خونه و میخندن!

35.حکم شرعی گربه ای که کفتر بخورد چیست؟
الف:980 ضربه شلاق
ب:وصل کردن به دستگاه برق
ج:انداختن در دیگ آب جوش
د:تبدیل به بخار
ه:انداختن در قفسی به همراه 4 سگ درنده و وحشی
و:اعدام در ملا عام گربه ها جهت عبرت گرفتن سایرین
ز:تمام موارد

36.حقت رو خوردن؟
37.حق کسی رو خوردی؟
38.حسرت چیا رو خوردی؟
39.از چه کارهایی پشیمون شدی؟
40.چرا دختر خواهر پسر عمه مامان وزیر خارجه بورکینافاسو به sms پسر دختر خاله نوه رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر مجمع الجزایر کومور جواب نمیده؟
------------------------------------------------------------------------------------
تصویر
  بی  

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط pedmehr » پنج شنبه 9 مهر 1388, 4:38 pm

SAMAN نوشته شده:سلام 3 (به قول میلاد) و سلام آخر تصویر تصویر تصویر

سلام
میگم اقا پدرام از همون اول میگفتی که اهل دعوا نیستی تا جلوتو نگیریم تصویر

قبول دارم که هر انسانی و خیلی متمرکز تر و دقیق تر هر جوانی یک سری عادات بدی داره, در این هیچ شکی نیست! ولی شما بیشتر از امثال من به خودتون بد میکنید.

شما هم حالا یکم از تنفرت از سیگاری ها کم کن ! تصویر

حال داری میگی: عجب آدمی ها به تو چه مربوطه که من چیکار میکنم! تو همه چیز دخالت میکنه!..... پسره ..... تصویر ( با منی؟؟) تصویر

نه بابا چه دخالتی ... ولی برای ترک سیگار باید خود فرد به یه نتیجه گیری فکری برسی که والا من هنوز انگار نرسیدم !

ولی مشکلی نیست! ما که خوشیم و خوش میگذرونیم اگر هم شما خوش باشی ما هم بدمون نمیاد تصویر تصویر

خوش که نیستیم سرخوشیم بیشتر .

پرچم ساحل عاج بود. اما شما هم درست گفتی همون ایرلند هم میشه تصویر

psi هم درست گفتی تصویر

تصویر

15 سوال آخر بنده.....

1- در جمع بودن رو بیشتر دوست داری یا تنهایی رو؟ چرا؟

هردوش لازمه ولی بعضی وقتا واقعا تنهایی بیشتر میچسبه

2- تعریفت از رودر بایستی چیه؟ چرا بعضی اشخاص در بعضی جاها رودربایست میشن بعضی جاها هم نه!

به نظرم چیزی شبیه شرم و حیاست و از اون مهم تر ترس ... اکثرا در جایی که به هر نحوی ترس وجود داره به نظرم رودربایستی هم هست . چیز بدی نیست به نظرم تا یه حدیش تصویر

3- مادیات همه چیز هست یا همه چیز مادیاته؟

مادیات همه چیز هست که واقعا خیلی ابلهانه ست .... همون همه چیز مادیاته !

4- اگر قرار باشه برای 24 ساعت بر کل دنیا حکومت کنی تو این وقت کم چیکار میکنی؟

فکر نکنم کار خاصی از دستم بر بیاد . سعی میکنم فقط روز خوب و خوشی باشه برا مردم ! تصویر

5-تا حالا بدون فکر و مشورت کاری رو انجام دادی که درست از آب در بیاد؟ عکیش چطور؟
هر دوش رو خیلی زیاد آره !
6- وحشتناک ترین یا شیرین ترین یا عجیب ترین خوابی که تا حالا دیدی چی بوده؟ یادت هست؟
زیاد خوابهام یادم نمیمونه . ولی یه مدت هر شب خواب میدیدم میافتادم تو آتش فشان یا یه همچین چیزی عد اون جا یه سری ماجرا برام پیش میومد ! تصویر

7- یک جمله بگو که این کلمات توش باشه: (جمله سازی)
- بالن : سوار بر بالن در حال گذشتن از جنگل های شمال هستم
-چراغ خواب: خانم اون چراغ خواب رو خاموش کن ! تصویر ( ماله من نیست تو فیلما میگن! )
-درختان سبز : بوی برگ درختان سبز مدهوش کننده هست .
- شهید : شهیدان افتخار انسانیتند .
- خشکسالی: دچار خشکسالی عشقی شده ام
- آسمان :دوست دارم ساعت ها به آسمان خیره شوم .
-دانشمند: دانشمندان بالاخره داروی ضد پیری را کشف کردند تصویر
- جهبه جنگ: کاش فقط یک روز دنیا از جبهه های جنگ پاک میشد ... فقط یک روز!
- زیبایی: انسان زیباست و زیبابی را دوست دارد ! تصویر
- میهن: جانم فدای میهن ( میهن نه سیاست ! ) .
- مکه : به زودی به مکه میرم ! تصویر
- انرژی هسته ایی: فریاد میزنند انرژی هسته ای حق مسلم ماست ! تصویر
- گل های زیبا : این گلهای زیبا تقدیم به تو !
- در های بسته: هیچ در بسته ای بدون کلید نیست .
- ایالات متحده: ایالات متحده کشوری بزرگ و دیدنیست !

8- تا حالا شده عاشق یه نفر بشی؟ چی شد که نشد؟ قسمت نبود؟ قسمت حقیقت داره؟
نه قسمت نبوده ... البته قسمت با شانس فرق داره به نظرم.
9- یه عقاب میتونه تو عرش آسمون پرواز کنه و یه ماهی میتونه تو اعماق اقیانوس شنا کنه! اینو تو صندلی ها قبلی هم پرسیدم.
فکر میکنی اینها هر کدوم توانایی ها خودشونو ندارن؟ چرا مطمئنا
حالا , آیا به نظرت میشه ماهی و عقاب رو با هم مقایسه کنیم؟ اگر فرضا" نمیشه پس چرا دوتا انسان رو با هم مقایسه میکنن؟ شاید هر کدوم توانایی داشته باشن که اون یکی نداشته باشه!
تو مسائلی که باهم نقطه ی مشترک دارن مقایسه درسته . انسان هم همینطور . آدمها خیلی شبیه هم هستند ! چرا نشه مقایسه شون کرد ؟ البته گفتم تو مسائل مشترک .

10- میتونی شیطان رو فریب بدی؟ شیطان کیه؟
دقیقا نفهمیدم شیطان چیه . کلا به چیزایی که مبهم هست زیاد فکر نمیکنم
11- از اینکه هر روز صبح پات رو روی خاکی غیر ایران میگذاری چه احساسی داری؟ برات عادی شده نه؟ به نظرت اینجا حلوا میدن؟ اونجا چی حلوا میدن؟
حس خاصی نیست . برام عادت شده . هر جا که باشی آسمون یک رنگه ... ولی خب به هر حال تو ایران زندگی صمیمی تری میشه کرد ولی اینجا احساس آرامش بیشتری دارم. البته اینجا چندان احساس غربت به آدم دست نمیده .
12- به نظرت ریشه اصلی فقر در کجاست؟ اگر قدرتی داشتی میتونستی این ماساله رو برای مردم خودت حل کنی؟ بدترین فقر به نظرت فقر در چی هست؟
فقر به نظرم جزء قوانین طبیعته . همیشه بوده و خواهد بود. بد ترین فقر فقر شعور هست واقعا !
13- علم بهتره یا ثروت؟ چرا؟ دلیل بیار!
علم بهتره . به نظر من مشاهده و دید درست دنیا و متعاقبش تصمیم گیری درست علمی هست که ارزشش صدها برابر ثروتی هست که بدون این دید خیلی زود این ثروت از دست میره و با داشتنش خیلی زود ثروت هم میاد . خب مسلما همه علم ها هم یه جوری به همین مساله مرتبطن .

14-اگر روزی پسرت مهرداد برای اولین بار سیگار بکشه و تو ببینیش چیکارش میکنی؟ یا چی بهش میگی؟
مهرداد نه مهراد ! تصویر
مطمئنا ناراحت میشم ولی بستگی داره به سنش ... اگر بالغ و عاقل شده باشه که فکر نمیکنم شخصا اثر مثبتی بتونم روش بگذارم ولی اگر هنوز سنی ازش نگذشته باشه و در 17 18 سالگی که خیلیها هم از این سن شروع میکنن باشه سعی میکنم بتونم با حرف ( نه با تنبیه بدنی ) بهش بفهمونم که بابا جان این سیگار چیز خوبی نیست !
15- نقش موسیقی تو زندگی روزمره انسان ها چقدر مهمه؟ اگر مهمه چرا بعضی میگن گوش کردن بعضی موسیقی ها بده و بعضی میگن کلش جمیعا" بده! گوش نکن! تصویر
ولی من که گوشم بدهکار نیست تازه روش ساخت سیستم صوتی هم میدیم! تصویر

نقش خیلی لذت بخش و تاثیر گذاری داره . موسیقی خوب روح آدم رو جلا میده . من که به شخصه معتاد صدای حبیبم و موسیقی بیشتر خاطراتمه تصویر با این حرفا هم کلهم مخالفم !
از اینکه در کنار ما بودی خیلی خوشحال شدیم. امیدوارم که در تمام مراحل زندگیت موفق باشی. امیدوارم همیشه به اونچه که تو ذهنت هست برسی.
تصویر تصویر
من هم خوشحالم که دوستایی ( البته اگر قابل بدونید ) مثل شما دارم . شما هم شاد و موفق باشید .

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط pedmehr » شنبه 11 مهر 1388, 11:49 am

Mil@d نوشته شده:سلام 3!و احتمالا آخر!
صبر کردم تا سوالای سامان رو جواب بدی ببینم سوژه جدید میشه از توش درآورد دیدم گویا رفتی تو استند بای!تصویرتنها را قدم زدن روی اعصاب من هم منتظر نگه داشتن است !راستی خلاصه و ساندویچ وار جواب نده که شاکی میشم!تصویر

ببخشید من یکم آخر هفته گرفتار شدم دیگه دیر جواب دادم . کلا یکی از عادتهای بدم بدقولی و یه دفعه استند بای شدنمه .

1.خیلی ها روشون نمیشه در محیط عمومی دودی بودن خوشون رو رو کنند!ولی پدرام و بابک داوطلبانه اعتراف کردند و نیازی به شکنجه نبود!
نه دلیلی نمیبینم نگم . دیگه صندلی داغ هست خیر سرمون !
2.علتبا جوراب خوابیدن تو فیلمای ایرانی اینه که همشون جوراب نو می پوشن ونیازی به استعمال اسپری خوشبو کننده در محل فیلمبرداری نیست!
3.برو تو 18 سالگیت!اون موقع تصوری که از 28 سالگیت داشتی چی بود؟چقدر به اون تصور رسیدی؟
اونموقع همیشه دوست داشتم باستان شناس میشدم و همش در سیر و سفر تصویر .الان رو هم خودت ببین دیگه چه قدر بهش رسیدم تصویر
4.عبدالرضا...ریاضی باز سی سی هم شدیدا تو جنگ و درگیری غرقه ها! بذارین یک حدسی ازمخیله اش بزنم!مثلا وقتی میاد تو سنترال و میره تو تاپیک رزمایش و شلیکموشک ها رو می بینه میگه:ای به خشکی شانس کاشکی من دکمه شلیکو میزدم!
اکثز اونها که از ادوات نظامی خوششون میاد اکثرا دورا دور باهاش در ارتباطن . خود نظامی انقدر خوششون نمیاد .چون نتیجه ش رو دیدن از نزدیک
5.با تبادل نظر میلاد نگار و محمد 1985 برابر مقررات کپی رایت برخورد خواهد شد!
آره منم فهمیدم داره یه براندازیهایی انجام میشه تصویر
6.راستی شنبه 11 مهرساعت7 و 7 دقیقه و 7 ثانیه و 7 صدم ثانیه صبح تولد من است! از همین جا بهآحاد بشریت تسلیت و تعزیت عرض میکنم!راستی لازم نیست سایت رو تزیین کنید!تصویرفقطشنبه که سایت باز مشه مثل این وبلاگ های گل منگولی آهنگ پس زمینه عزیزمهدیه من برات یک دنیا عشقه اندی رو بزارین!تولدت مبارک!تولدتمبارک!کیلیلیلیلیلیلیلیلی!عروسو آوردن!اهل محله میگن!اهل محلهمیگن!ماشاالله به عروس و دوماد!ماشالله ماشالله به دو شاخ شمشاد!بشون بگینمبارک... عروسیشون مبارک!
پس تو هم مهری ! تصویر میشه امروز دیگه . مبارکه ... ولی من هنوز تو فلسفه روز تولد موندم تصویر خیلی روز معمولی هست برام
7.همبر شب چهره شیراز رو که زدی؟
شب چره منظورته دیگه ؟ تصویر میشه نزده باشم ؟ اونم با سس مخصوصش تصویر . عاشق سس های پمپی این ساندویچیام من . بعد تو میگی مک دونلد ؟!
8.میگم اون زنی که تو میخوای باید بدی برات بسازن!تصویر
تصویر نه هست باید گشت یه کم .
9.من میدونم گفتنت مثل اون یارو شخصیته تو کارتون گالیور بود!یادت هست اسمش چی بود؟تصویر
اسم خودشو یادم نیست تصویرولی اسم زنش فلورتیشیا بود تصویر
10.محمد1985 رو چیکارش کنیم؟به نظرت چقدر تو حسابهای مخفی اش برای روز مباداخوابونده؟شغلش چی میتونه باشه؟نگهبان؟حراست؟دیدبان؟گشت بیس؟آدمفروش؟جاسوس؟لباس شخصی؟

نگاش کنید تصویر. فکر کنم تو وزارت دفاع هست تصویر

11.چقدر تو بانکهای سویس خوابوندی؟
خیلی تصویر
12.میشه یکم از آوراگی هاتبگی؟همه گفتن تا الان؟منظورم روزی بود که جلای وطن کردی چقدر تلاش کردی تاتو غربت جمع و جور شی و اینور اونور رفتن هات و...
آوارگی زیاد داشتم تقریبا. ولی یه بار حدود یکی دو هفته تو پارکینگ تو ماشین مجبور شدم بخوابم هیچوقت یادم نمیره تصویر ولی خب شکر خدا الان دیگه وضعیتم میزونه .
13.کارگری هم کردی؟
کارگری ساختمون نه خوشبختانه .
14.توهم تئوری توطئه داری؟
نه بابا من غلط بکنم تصویر سرم تو لاک خودمه
15.گوشی ات چیه و از همه امکاناتش استفاده می کنی؟
گوشی Nokia 5000 دارم . امکاناتی نداره واقعا بیشتر از امکان کوبیدن زمینش استفاده کردم
16.چند بار خودزنی کردی؟
هیچوقت اصلا برام معنی نداره .

17.اون چیه سبزه پررنگه درازه سرش تلخه پوستشو میگری سبزکمرنگه تو گینه بیسائو بهش میگن خیار!
گوجه ست دیگه لابد! تصویرما زن و بچه داریم آقا انقدر نرو تو کار انقلاب سبز مخملی و براندازی نرم .
18.چند بار تو گل گیر کردی؟
زیاد . مگه میشه خر تو گل گیر نکنه ؟ تصویر
19.مائوهمه معتادای چین رو بار کشتی کرد و ریخت تو دریا!چین الان رسیده به اینجاو در سالهای اتی اقتصاد اول جهان خواهد شد!یعنی ما هم با معتادا این کاروبکنیم؟
مگه هر کاری که یه کشور قدرتمند کرد درسته ؟ اون هم چین !
20.محله های خلاف دبی هم میری؟
آره تصویر محله های خلافش ماله بلوچی های ایرانه دیگه اکثرا.
21.تا حالا دید کسی تبرج کنه؟
تبرج ؟ یعنی آرایش و اینا ؟ آره دیدم تصویر
22.خوشکلی؟
نه چندان تصویر ولی خدا رو شکر زشتم نیستم
23.نظرت درباره جراحی زیبایی چیه؟
واسه حودم ؟ که فکر نکنم لازم داشته باشم ولی خب اگر کسی دوست داشته باشه چه اشکالی داره ؟
24.پرونده هسته ای 7 ساله شد!به نظرت کی ازدواج میکنه؟
فکر نکنم به این زودیا باشه . از محله بله برون رد نمیشه احتمالا تصویر
25.اندر کف معنی جمله هندی بمان!ولی یادت نرهاگه زن هندی گرفتی اولین جمله ای که بهش میگی همین باشه ها!بیمه نامهزندگی مشترکت خواهد بود!!تصویر
آخه معلوم نیست با چه لهجه ای هم هست .[COLOR=#c00000]هندی عمومی که نیست !  
26.تو جلدت سید داری؟
نه. جلد ندارم اصلا یه چند وقته گم شده .
27.زنها بدون مردا چند روز زنده میمونن؟
خیلی بیشتر از الان !
28.از کارهای اطلاعاتی و جاسوسی خوشت میاد؟ناموس هیجانه ها!
قبلا خوشم میمود ولی تازگی دیگه حوصله شو ندارم .
29.نحوه انتقامت از کسی که برات قیافه بگیرهچطوریه؟به نظرم دعوتش کن خونتون برای ناهار مفصل ولی بهش ناهار نون و پیازو آب بده! ولی خودت جلو روش جوجه بختیاری
بزن!بهش هم تعارف نکن!
نه خب اینم جز اخلاقیات انسان هست حالا تو هر کس به یه مقدار . بیشتر ناراحت میشم تا انتقام بگیرم
30.میدونستییکی از انگیزه های اصلی حمله 1400 سال پیش اعراب به ایران فقدان زنان سفیدپوست در حجاز عربستان بوده؟
نه فکر نمیکنم این طوری باشه . چون عراق و شاماون زمان جزء عربستان بوده . مردم اونجا هم تیره نیستند.
31.اولش چی بود؟
همین بود که الان هست !
32.خیلی دری وری میگم؟
نه خوبی تصویر
33.به نظرت موجودات فضایی نر و ماده دارند؟
آره حتما باید داشته باشند.
34.چند بار حیوان آزاری کردی؟چرا بعضی هااز این کار لذت می برند؟یک کلیپ قدیمی هست که یک الاغ نگون بخت رو از پلمیندازن تو رود خونه و میخندن!
هیچوقت . اینجور آدما یه جورایی مریضن .

35.حکم شرعی گربه ای که کفتر بخورد چیست؟
الف:980 ضربه شلاق
ب:وصل کردن به دستگاه برق
ج:انداختن در دیگ آب جوش
د:تبدیل به بخار
ه:انداختن در قفسی به همراه 4 سگ درنده و وحشی
و:اعدام در ملا عام گربه ها جهت عبرت گرفتن سایرین
ز:تمام موارد
ح) هیچکدام . خب جزء طبیعتشون هست دیگه تصویر
36.حقت رو خوردن؟
کم نه . ولی دیگه یاد گرفتم حقمو بخورم هر جور شده ! تصویر
37.حق کسی رو خوردی؟
سعی کردم نخورم .
38.حسرت چیا رو خوردی؟
حسرت زندگی آروم و راحت .
39.از چه کارهایی پشیمون شدی؟
ناراحت کردن پدر و مادرم تو جوونی بزرگترین پشیمونیمه.
40.چرا دخترخواهر پسر عمه مامان وزیر خارجه بورکینافاسو به sms پسر دختر خاله نوهرییس ستاد مبارزه با مواد مخدر مجمع الجزایر کومور جواب نمیده؟
از جناب آقای متکی بپرسید تصویر .
------------------------------------------------------------------------------------
تصویر

استفاده مفید کردن دیگه بنده های خدا تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6680 بار
سپاس‌های دریافتی: 12070 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 11 مهر 1388, 7:34 pm

سلام مجدد !
با عرض پوزش از مهمان گرامی که نتونستم سوال بپرسم به دلیل بیماری شدید پدرم به شدت درگیر و خسته هستم و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که واقعا برای سیستم پزشکی و درمانی کشور متاسفم !
--------------------------------------------------------
نظرتون راجع به من جالب بود ! اکثر دوستان نظرشون در مورد من تقریبا درست بود مال شما درست تر ! طرز فکرم رو سالها روش فکر و تحقیق کردم !
مورد بعدی در مورد این نامردی بود ! من فقط 2 تا از سوالهای نگار رو پرسیدم ! نه همه رو ! این رفته چندتا از سوالهای منو کپی کرده !!!! هر چند اهداف پنهانی پشت این حرکت من بود که کاملا جواب داد که یکیش مجبور کردن نگار به شرکت در این صندلی بود ! و دیگری دادن بهانه به ما برای قطع رابطه کامل با خودش ! و کلی هدف دیگه که با یک حمله کوچک نگار دم به تله داد ! و دیگری اینکه کلیه روابط دیپلماتیک ما تا اطلاع ثانوی قطع شد .
میلاد اینقدر به شغل من گیر نده !!!! من فلافل فروش دوره گرد هستم !!!
10.محمد1985 رو چیکارش کنیم؟به نظرت چقدر تو حسابهای مخفی اش برای روز مباداخوابونده؟شغلش چی میتونه باشه؟نگهبان؟حراست؟دیدبان؟گشت بیس؟آدمفروش؟جاسوس؟لباس شخصی؟

نگاش کنید . فکر کنم تو وزارت دفاع هست :-O واقعا هوشتون بالاست !
=======================
چرا باید 20 تا دکتر از متخصص تا فوق تخصص 60 نظر مختلف راجع به یه بیماری بدن ؟!!!
فجيعترين صحنه اي که ديدي ؟
بهترین فیلمی که ندیدی ؟
مشخصات سیستمتون ؟
میزان آشناییتون با کامی ؟
اپراتور تلفن همراهتون ؟
اگه بفهمي عده اي بر عليه شما نقشه کشيدن چي کار مي کني ؟!
کمکهاي اوليه بلدي ؟
کمکهاي آخريه چطور ؟
تا حالا پرواز دسته جمعی فانتومها رو از نزدیک دیدی ؟ :)
بین یه دو راهی گیر کردی کدوم طرفی میری ؟!
آیا راه سومی هم هست ؟
برنامه امشب سینماهای تهران و شهرستانها چیه ؟
نظرت در مورد انتقال پایتخت چیه ؟
این جمله یعنی چی ؟
i am a window ! hold it hold it
2 تا سوال تخصصی از خودتون بپرسین و کاملا تخصصی جواب بدین تا عیارتون مشخص بشه !
رابطه گوسفند و گرگ چیه ؟!
چرا همه ما از دروغ بدمون میاد ولی دروغ میگیم ؟!
نظرت راجع به :
تبریز
کاشان
اراک
همدان
زاهدان
اصفهان
انزلی
نیویورک
پاریس
سیدنی
ملبورن
رابطه آنفولانزای خوکی با توربوشارژرهایی که رو موتورهای پورشه 911 توربو مدل سال 2004 نصب شده در چیه ؟!
اونجا هم مردا هیزند ؟!
اونجا نوشابه هم هست ؟
راستی تا یاد نرفته ! وسترن دیجیتال هم فیلم تولید نمی کنه ! توی کار تولید هارد دیسک و وسایل ذخیره سازی اطلاعات هست .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » شنبه 11 مهر 1388, 9:45 pm

در روایت داره که پس از خداحافظی مستحب است مجدد یکبار دیگر سلام کنید!

1.سامان شرط کرده از این به بعد قبل از دعوت مهمان چک کنم که چِنگی (سیگاری)هست یا نه!
2.اگه ترک کردی مراتب رو طی بیانیه ای اعلام کن و اهالی سنترال را از نگرانی برهان!
3.خشکسالی عشقی گرفتت!همدردیم اخوی!
4.ولی آق پدرام دیگه داره معکوس میشه!خیلی ها به این نتیجه رسدن که ثروت بهتر از علمه!چون هر علمی ضامن ثروت سازی نیست!در دنیای امروز هم که جیب آدم شده رفیق اول و آخرش دیگه هیهات!
5.باستان شناسی دوست داری !به فکرت زده بود بری تو کار کشف جزایر و مناطق دست نخورده و ناشناخته؟راستش تخیلات کودکی من زیاد تو این چیزا می گذشت!یک جورایی مالیخولیایی وار سوار بر کایت می رفتم تا جنوب اقیانوس آرام بعدش یک دوری تو قطب جنوب می زدیم و آخرش هم تخته گاز برمیگشتیم وطن!
6.من گفتم سفید پوست!عراقی ها و سوری ها مقادیری سفید دارند ولی نه به وفوری که در ایران هست!
7.با امید به بهبود اوضاع جسمی پدر محمد و همچنین روحی خود محمد...البته شغل محمد همچنان در بحثهای بعدی موضوع مهمی خواهد بود!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1.وقتی کم میاری چیکاری میکنی؟
2.وقتی زیاد میاری چیکار می کنی؟
3.قرص اعصاب میخوری؟
4.از خودت فرار کردی؟
5.چرا ما را عادت دادند به بد دیدن و دیدن بد؟
6.چرا کادو های تولد امسال من تکراری نبودند؟
7.چرا شناسنامه ات را مقادیری بزرگ گرفتی تا 1 سال از مدرسه جلو بیفتی؟
8.چرا خواب زیاد زخم بستر میاره؟
9.نظرت درباره قطع همزمان دست راست و پای چپ چیه؟موافقی دست چپ و پای راستش هم قطع کنند تا رسما بشه کلمن!
10.حرف دلتو بزن و مارو به خیر و شما هم به سلامت!
---------------------------------------------------------------------
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

به قول بچه ها گفتنی مخلص کلام اینکه! پدارم گرام بسی مشعوف شدیم از زیارت و آشناییت! باقیمانده دوستان هم خواستند پشت سر من تتمه سوالات رو طرح کنند!تصویر
  بی  

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط pedmehr » یک شنبه 12 مهر 1388, 7:15 pm

Mohammad 1985 نوشته شده:سلام مجدد !
با عرض پوزش از مهمان گرامی که نتونستم سوال بپرسم به دلیل بیماری شدید پدرم به شدت درگیر و خسته هستم و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که واقعا برای سیستم پزشکی و درمانی کشور متاسفم !

انشالله زودتر رفع کسالت بشه .
--------------------------------------------------------
نظرتون راجع به من جالب بود ! اکثر دوستان نظرشون در مورد من تقریبا درست بود مال شما درست تر ! طرز فکرم رو سالها روش فکر و تحقیق کردم !
بله مشخصه !
مورد بعدی در مورد این نامردی بود ! من فقط 2 تا از سوالهای نگار رو پرسیدم ! نه همه رو ! این رفته چندتا از سوالهای منو کپی کرده !!!! هر چند اهداف پنهانی پشت این حرکت من بود که کاملا جواب داد که یکیش مجبور کردن نگار به شرکت در این صندلی بود ! و دیگری دادن بهانه به ما برای قطع رابطه کامل با خودش ! و کلی هدف دیگه که با یک حمله کوچک نگار دم به تله داد ! و دیگری اینکه کلیه روابط دیپلماتیک ما تا اطلاع ثانوی قطع شد .
میلاد اینقدر به شغل من گیر نده !!!! من فلافل فروش دوره گرد هستم !!!

نگاش کنید . فکر کنم تو وزارت دفاع هست :-O واقعا هوشتون بالاست !

مثکه آخر خودم به این راز مخوف پی بردم ! تصویر
=======================
چرا باید 20 تا دکتر از متخصص تا فوق تخصص 60 نظر مختلف راجع به یه بیماری بدن ؟!!!
حرص پول ! سوگند پزشکی هم میخورند تازه ! البته همه که اینجوری نیستند .
فجيعترين صحنه اي که ديدي ؟
اینجا تو جاده یه تصادف دیدم که متاسفانه راننده شونه و دستش کاملا له شده بود .واقعا صحنه بدی بود !
بهترین فیلمی که ندیدی ؟
تایتانیک و شینزرز لیست
مشخصات سیستمتون ؟
دو تا لپتاپ دارم . یه تبلت پی سی ' think pad lenovo - Ram : 4 gb, cpu : 2 Ghz graphic: 4500 mhd intel با یه dell XPS 1330 مشخصاتش خیلی پایینه این یکی , رم یک گیگ و سی پی یو 1.8 و اینها
میزان آشناییتون با کامی ؟
در حد سلام علیک تصویر البته گفتم که یه چهار پنج ترم باهم دانشگاه میرفتیم ! تصویر
اپراتور تلفن همراهتون ؟
اتصالات
اگه بفهمي عده اي بر عليه شما نقشه کشيدن چي کار مي کني ؟!
چه کار میکنن معمولا؟ نقشه رو شکر آب میکنم دیگه ! که البته فکرم نکنم من بتونم !همون ناراحت میشم و اینها تصویر
کمکهاي اوليه بلدي ؟
نه تقریبا. کاری نداره ولی تصویر
کمکهاي آخريه چطور ؟
دیگه آخراش همه یه چیزایی بلدن !
تا حالا پرواز دسته جمعی فانتومها رو از نزدیک دیدی ؟ :)
دسته جمعی نه . ولی خب تکی دیدم . فانتوم به f-4 میگن دیگه ؟ خوشکلن ینی ؟ تصویر از قیافه میگ 29 خوشم میاد با جینت استریک فایتر .
بین یه دو راهی گیر کردی کدوم طرفی میری ؟!
هرطرف که سرسبز تر و خوش آب و هوا تر و اینها بود . ولی کلا چپ رو بیشتر دوست دارم !
آیا راه سومی هم هست ؟
آره خب به قول مارمولک : راه واسه رسیدن به خدا بسیار است عزیزان من !

برنامه امشب سینماهای تهران و شهرستانها چیه ؟
ارتفاع پست تصویر
نظرت در مورد انتقال پایتخت چیه ؟
کار بیخود و در واقع غیر ممکنی هست . بعد از بیست سال کار و تلاش بی دریغ! یه فرودگاه نیمه بین المللی و یه برج و یه مترو ساختن تو پایتخت حالا تازه فیلمون
یاد هندوستان کرده ؟

این جمله یعنی چی ؟
i am a window ! hold it hold it
ینی اینکه بگیرش ! تصویر
2 تا سوال تخصصی از خودتون بپرسین و کاملا تخصصی جواب بدین تا عیارتون مشخص بشه !
حداقل تاب بتن پاشنه برای یه ساختمون معمولی چقدره ؟ 280 کیلو بر سانتی متر!
تاب فولاد st-33 ؟ یادم رفته ! تصویر
الان عیارم مشخص شد ؟
رابطه گوسفند و گرگ چیه ؟!
مصداق جهان سوم !
چرا همه ما از دروغ بدمون میاد ولی دروغ میگیم ؟!
چون آدمیم یا همه صفات و غرائز آدمی !
نظرت راجع به :
تبریز باغلارباغی تصویر
کاشان یاد سهراب سپهری میفتم ... به سراغ من اگر میایید ...
اراک فقط گذشتم ازش .
همدان بهترین شهری که تو ایران رفتم تصویر
زاهدان مردم بسیار خونگرم و جالبی داره ولی متاسفانه شرایط زندگی و امکانات بسیار نامطلوبه.
اصفهان زاینده رود تصویر
نیویورک خیلی دوست دارم یه روز متروشو سوار شم !
پاریس عروس اروپاست . یه بار درخواست ویزا دادم برای فرانسه و اروپا که ریجکت شدم تصویر
سیدنی شهر خیلی قشنگیه .
ملبورن اینم همینطور!
رابطه آنفولانزای خوکی با توربوشارژرهایی که رو موتورهای پورشه 911 توربو مدل سال 2004 نصب شده در چیه ؟!
همون رابطه ای که هدرز اگزوز فورد موستانگ مدل 72 با نفخ شکم بچه داره !
اونجا هم مردا هیزند ؟!
انتظار دیگه ای داشتی ؟!

اونجا نوشابه هم هست ؟
آره زرد میخوری یا مشکی ؟ تصویر
راستی تا یاد نرفته ! وسترن دیجیتال هم فیلم تولید نمی کنه ! توی کار تولید هارد دیسک و وسایل ذخیره سازی اطلاعات هست .
بله تصویر

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط pedmehr » یک شنبه 12 مهر 1388, 11:48 pm

Mil@d نوشته شده:در روایت داره که پس از خداحافظی مستحب است مجدد یکبار دیگر سلام کنید!
سلام از بنده
1.سامان شرط کرده از این به بعد قبل از دعوت مهمان چک کنم که چِنگی (سیگاری)هست یا نه!
اگه باشه چی میشه ؟ تصویر
2.اگه ترک کردی مراتب رو طی بیانیه ای اعلام کن و اهالی سنترال را از نگرانی برهان!
انشالله !
3.خشکسالی عشقی گرفتت!همدردیم اخوی!
شما که خودت عشقی
تصویر

4.ولی آق پدرام دیگه داره معکوس میشه!خیلی ها به این نتیجه رسدن که ثروت بهتر از علمه!چون هر علمی ضامن ثروت سازی نیست!در دنیای امروز هم که جیب آدم شده رفیق اول و آخرش دیگه هیهات!
مطمدن باشید تو دنیای امروز علم هست که ثروت میاره . وگرنه به نظر من هم ثروت بهتره
تصویر
5.باستان شناسی دوست داری !به فکرت زده بود بری تو کار کشف جزایر و مناطق دست نخورده و ناشناخته؟راستش تخیلات کودکی من زیاد تو این چیزا می گذشت!یک جورایی مالیخولیایی وار سوار بر کایت می رفتم تا جنوب اقیانوس آرام بعدش یک دوری تو قطب جنوب می زدیم و آخرش هم تخته گاز برمیگشتیم وطن!
نه واسه من فقط آرزوی کودکی نبود تا همین چند سال پیش و یک هم کوچولو همین الان تو ذهنم هست!
6.من گفتم سفید پوست!عراقی ها و سوری ها مقادیری سفید دارند ولی نه به وفوری که در ایران هست!
فعلا که قهوه ای و برنز مد شده انگار تصویر
7.با امید به بهبود اوضاع جسمی پدر محمد و همچنین روحی خود محمد...البته شغل محمد همچنان در بحثهای بعدی موضوع مهمی خواهد بود!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1.وقتی کم میاری چیکاری میکنی؟ خواب و گریه و س !
2.وقتی زیاد میاری چیکار می کنی؟ میذارم تو یخچال واسه شب ! تصویر
3.قرص اعصاب میخوری؟ الان نه ولی سابقه ش رو داشتم چند سال پیش .
4.از خودت فرار کردی؟ آره خب خیلی زیاد ولی مگه فایده ای هم داره ؟!
5.چرا ما را عادت دادند به بد دیدن و دیدن بد؟ چون بد زیاده .
6.چرا کادو های تولد امسال من تکراری نبودند؟ از اونایی که کادو دادن باید بپرسی ... ولی شاید دیگه داره مرحله سنیت عوض میشه !!چیزی که من خیلی بدم میاد .
7.چرا شناسنامه ات را مقادیری بزرگ گرفتی تا 1 سال از مدرسه جلو بیفتی؟ از کجا میدونستی ؟ تصویر شناسنامه مو 31 شهریور گرفتن .اینو دیگه باید از پدر مادرم پرسید خودم که راضی نبودم !
8.چرا خواب زیاد زخم بستر میاره؟
دلیل علمیشو نمیدونم . ولی خواب زیاد واسه من و تو نه ! واسه مریضی که چند هفته همینجور روی تخت به پشت خوابیده !
9.نظرت درباره قطع همزمان دست راست و پای چپ چیه؟موافقی دست چپ و پای راستش هم قطع کنند تا رسما بشه کلمن! من کلا از خون و خون ریزی و اینها خوشم نمیاد . کلا مخالفم .
10.حرف دلتو بزن و مارو به خیر و شما هم به سلامت!
خوشحالم که فرصتی پیش اومد که تونستیم بیشتر آشنا شیم با دوستان خوب اینجا ! ببخشید اگر کمی دیر جواب میدم ؛دلیلش این بود که این چند روز کمی گرفتار بودم با اینکه خانه دارم ! از اون طرف هم ماه مهر شده و دانشجو ها و دانش آموزا یکم تو شُک هستند زیاد سئوال پرسیه نشد .د به هر حال خیلی واسم لذت بخش بود که به سئوالات جواب بدم . واقعا سئوالات جالبی میتونی بشنوی تو همچین چیزایی اونم بین همچین آدمایی !
---------------------------------------------------------------------
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

به قول بچه ها گفتنی مخلص کلام اینکه! پدارم گرام بسی مشعوف شدیم از زیارت و آشناییت! باقیمانده دوستان هم خواستند پشت سر من تتمه سوالات رو طرح کنند!تصویر
شاد و پیروز باشی تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6680 بار
سپاس‌های دریافتی: 12070 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 13 مهر 1388, 1:28 am

مثل اینکه دیگر مجریها رفتن مرخصی !!! :-? صندلی حتی به 3 صفحه هم نرسید ! :x
سلام آخر !
اگه نزديك باشه از گرسنگي بميري ( دور از جون ) حاضري يه مشت كرم خاكي رو بخوري؟
می گن فلانی قسم خورده یعنی چی؟ مگه قسم خوردنیه؟
از چی میترسی؟
تا حالا ضايع شدي؟ اگر شدی چه طوری ؟
ناپلون میگه : ازدواج پایان تمام عشق هاست. چقدر با این گفته موافقی؟
مستجاب الدعوه یعنی چی؟
بالاتر از سیاهی چه رنگیه ؟
معمولا قبض موبایلت چقدر میاد؟
حیای گربه در هنگام باز بودن درب دیزی کجاست؟
یه بیت شعر از خودت بگو + یه تیکه رپ (باید از خودت بگی)
اگر این سایت رو نداشتی که بهش سر بزنی چه کار می کردی؟
پرافتخارترین حکومت تاریخ ایران ؟
بدترین حکومت تاریخ ایرن؟
یه سوال ( اون چیه که روش لم میدی میگی آخش چه مبل راحتیه خوبیه ها خستگیم در رفت) زود سریع جواب بده؟
کی رو تو زندگی الگوی خودت قرار دادی؟
اگه 100000000000 تومان پول داشتی باهاش چیکار میکردی؟
همین الان توی جیبت چیا هست؟
چلو کباب یا آب گوشت؟
حالت خوبه؟
بدترین حمله به ایران کدوم بود ؟ اعراب مغول اسکندر افغانها و...
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط pedmehr » دو شنبه 13 مهر 1388, 11:13 pm

Mohammad 1985 نوشته شده:مثل اینکه دیگر مجریها رفتن مرخصی !!! :-? صندلی حتی به 3 صفحه هم نرسید ! :x
آخه چیزی خاصی ندارم که بخواد ازش سئوال بشه تصویر
سلام آخر !
اگه نزديك باشه از گرسنگي بميري ( دور از جون ) حاضري يه مشت كرم خاكي رو بخوري؟
مجبور باشم آره تصویر
می گن فلانی قسم خورده یعنی چی؟ مگه قسم خوردنیه؟
فعل دیگه داری بگو اونو بگیم !
از چی میترسی؟
گفتم از مرگ .
تا حالا ضايع شدي؟ اگر شدی چه طوری ؟
خب خیلی زیاد. مدل های مختلفی داره خب ولی وقتی جواب سلام یا دستمو ندن خیلی ضایع میشم اعصابم خورد میشه اصلا.
ناپلون میگه : ازدواج پایان تمام عشق هاست. چقدر با این گفته موافقی؟
مخالفم هستم ! نمیدونم چرا رسم شده تو ایران ازدواج رو انقدر کم ارزش کنند حالا با هر چی که شده از جک گرفته تا فلسفه و تز !
مستجاب الدعوه یعنی چی؟
فکر کنم یعنی هر چی دعا کنند مستجاب میشه . به ما که نیومده !
بالاتر از سیاهی چه رنگیه ؟
بی رنگی شاید !
معمولا قبض موبایلت چقدر میاد؟
قبضی نیست شارژی هست ... حدودا ماهی 50 تا 80 هزار تومن کارت شارژ میگیرم
حیای گربه در هنگام باز بودن درب دیزی کجاست؟
همون جایی هست که حیای بعضی از انسانهاست ! تصویر
یه بیت شعر از خودت بگو + یه تیکه رپ (باید از خودت بگی)
اصلا استعدادشو ندارم ...
همه جارو شن و هندی گرفته .... چشمای پدرامو هم خون گرفته ! تصویر ( اسمم کلا قافیه و ریتم همه چیزو بهم میزنه تصویر)
اگر این سایت رو نداشتی که بهش سر بزنی چه کار می کردی؟
اینجا خیلی سایت خوبی هست ولی خب به هر حال همون کارایی رو میکردم که قبل آشناییم با اینجا میکردم .ولی دوست دارم اینجارو
پرافتخارترین حکومت تاریخ ایران ؟
تاریخ خیلی دور هخامنشی و نزدیکتر افشاریه .
بدترین حکومت تاریخ ایرن؟
قاجار دیگه!
یه سوال ( اون چیه که روش لم میدی میگی آخش چه مبل راحتیه خوبیه ها خستگیم در رفت) زود سریع جواب بده؟
تصویر اه هولم کردی بادم رفت .
کی رو تو زندگی الگوی خودت قرار دادی؟
هیچکس ! نمیدونم خوبه یا بد ولی کلا زیاد رو الگو پیش نمیرم
اگه 100000000000 تومان پول داشتی باهاش چیکار میکردی؟
کل دنیا رو میگشتم و به همه مردم کمک میکردم . البته اول از ایران !
همین الان توی جیبت چیا هست؟
فقط یه فندک ! تصویر
چلو کباب یا آب گوشت؟
چلو کباب !
حالت خوبه؟
خوبم به لطف سئوالات شما تصویر
بدترین حمله به ایران کدوم بود ؟ اعراب مغول اسکندر افغانها و...
مغولها

مرسی از سئوالاتت ! خیلی متنوع بود واقعا !

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”