قالب های فارسی phpBB

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: testwow_com
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

پست توسط farhadno » دو شنبه 16 بهمن 1385, 10:20 am

esijoon,

اين آدرسي كه شما داديد به درد من نميخوره چون من خودم فروم دارم...
فقط من ميخوام بونم كه چرا عنوان تاپيك رو ...... خراب مينويسه مثل عكس پست قبلي من .......
از كمك شما سپاسگزارم.... :razz:
تصویر
فقط با پرداخت 5000 تومان صاحب سايت شويد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 16 بهمن 1385, 11:56 pm

farhadno جان
اين مشکل به خاطر اينکودينگ عربي هست ، زماني که کاراکترهاي يونيکد رو در انجمن ارسال مي کنيد چنين مشکلي رخ مي‌ده (کاراکترها ي "ي" و "ک")
بهترين راه کنورت کل سيستم به استاندارد Unicode هست که قبلا توضبح داده شده
و روش دوم هم اينه
فايل Posting.php رو باز کنيد و اين خط رو پيدا کنيد

کد: انتخاب همه

subject = ( !empty($HTTP_POST_VARS['subject']) ) ? trim($HTTP_POST_VARS['subject']) :

بعد از اين خط، کد زير رو اضافه کنيد

کد: انتخاب همه

$subject = ereg_replace('ی','ي',$subject); 
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » دو شنبه 12 فروردین 1387, 12:30 pm

با سلام.
دوستان عزیز در صورت تمایل برای دریافت Template ها از لینک زیر استفاده نمایید. :D

14 Free Persian phpBB2 Templates
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

موفق باشید./

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 187 بار

Re: قالب های فارسی phpBB

پست توسط silver_sky » جمعه 25 بهمن 1387, 1:54 pm

با سلام و درود خدمت تمامي وبمسترهاي PHPBB كار!
بعد از مدتها كار بر روي قالب فوق العاده زيباي نسيم...هم اكنون به طور رسمي انتشار اين قالب زيبا را اعلام ميكنم...
مشخصات قالب:
نام قالب : نسيم (برگرفته شده از يك عشق)
فارسي و انگليسي
حجم پوشه قالب: 495 كيلوبايت
حجم دانلود قالب: 273 كيلوبايت
سرور دانلود قالب : پرشين گيگ
تاريخ انتشار: جمعه 25 بهمن سال 1387
محيطي دلنشين
زمان لود بسيار پايين قالب
طراحي شده به سبك SUBSILVER
نمايش محيط اصلي قالب:
 تصویر 

نمايش قسمت تاپيك قالب:
 تصویر 

هم اكنون ميتوانيد قالب فوق را از لينك زير دريافت نماييد:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

براي دريافت قالب بر روي لينك زير كليك راست نموده و گزينه Save Target as رو بزنيد....

New Member

پست توسط omid1367 » جمعه 25 بهمن 1387, 8:07 pm

سلام

دوستان من با freeforum.org یه فروم رایگان ساختم که از PHPBB استفاده می کنه من وارد کنترل پنل مدیریتم شدم و رفتم تو قسمت زبان ها و از لیست سایر زبان ها زبان فارسی را اضافه کردم ولی زبان انگلیسی حالت پیش فرضه وقتیم می خوام پاکش کنم به انگلیسی پیام می ده حالت پیش فرضو نمیشه پاک کرد چی کار کنم حالت پیش فرضو بزارم رو فارسی تا فروم فارسی شه ؟

ممنون می شم کمک کنید .

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

پست توسط Professional » جمعه 25 بهمن 1387, 8:44 pm

omid1367 نوشته شده:سلام

دوستان من با freeforum.org یه فروم رایگان ساختم که از PHPBB استفاده می کنه من وارد کنترل پنل مدیریتم شدم و رفتم تو قسمت زبان ها و از لیست سایر زبان ها زبان فارسی را اضافه کردم ولی زبان انگلیسی حالت پیش فرضه وقتیم می خوام پاکش کنم به انگلیسی پیام می ده حالت پیش فرضو نمیشه پاک کرد چی کار کنم حالت پیش فرضو بزارم رو فارسی تا فروم فارسی شه ؟

ممنون می شم کمک کنید .

ّبله درسته
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

New Member

پست توسط omid1367 » یک شنبه 27 بهمن 1387, 9:49 am

Professional, دوست گلم بلد نیستم خالت پیش فرضو بزارم رو فارسی چه جوری این کارو انجام بدم ؟

New Member

پست توسط omid1367 » سه شنبه 29 بهمن 1387, 1:03 pm

دوستان سلام من كماكان منتظر كمك شما هستم .

New Member

پست توسط passport » پنج شنبه 4 فروردین 1390, 5:26 pm

سلام

من به قالب های فارسی شده phpbb2 نیاز دارم . لینک هایی که در پریشن گیگ دادید کار نمی کنه آیا هنوز این قالب ها هست

خیلی ممنون

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

پست توسط nt » یک شنبه 14 فروردین 1390, 12:30 am

سلام خدمت اساتید محترم
من دنبال یک قالب با کلاس و خوب برای Phpbb v3.0.08 هستم به نحوی که همه مودی هم روش نصب بشه و اذیت نکنه ممنون میشم کمک نمایید

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

پست توسط nt » شنبه 20 فروردین 1390, 12:00 am

nt نوشته شده:سلام خدمت اساتید محترم
من دنبال یک قالب با کلاس و خوب برای Phpbb v3.0.08 هستم به نحوی که همه مودی هم روش نصب بشه و اذیت نکنه ممنون میشم کمک نمایید

كماكان منتظر تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12407 بار
تماس:

پست توسط Solver » چهار شنبه 31 فروردین 1390, 7:31 pm

تصویر    از گذشت ۴ ماه از تغییر قالب انجمن ها، قالب قدیم انجمن های سرزمین فناوری اطلاعات (مجموعه نگار) با نام [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] به طور کاملاً رایگان در دسترس کاربران عزیز قرار داده می شود. 

• رنگبدنی شکیل و سبک
  • بهره گیری از تصاویر بهینه شده در قالب
  • بالا بودن سرعت نمایش
  • بهبود سئو صفحات و استایل کلی
  • افزودن کلید RSS
  • باکس تبادل لینک
  • نوار ورود سریع در تمام صفحات و بخش ها به شکل زیبا
  • منوی کاربری متفاوت
  • چاک دار بودن جهت نصب انواع مودها
  • فونت مناسب با زبان فارسی
  • افزونه اشتراک گذاری در صفحه مباحث
  • افزونه ارسال از طریق ایمیل در صفحه مباحث
  • تغییرات لازمه جهت نصب مدها شامل بیش از ۱۵ مد پرکاربرد [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
  • لینک نوشتار نام کاربری در صفحات مباحث
  • و …

قالب ویژه انجمن های سرزمین IT طراحی شده بود که هم اکنون به صورت عمومی توسط ITLOG منتشر میشود. توصیه میشود حق نشر آن حفظ شود. در دو تصویر زیر میتوانید وضعیت مهمان و کاربر این قالب را مشاهده کنید: 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اکنون میتوانید این قالب زیبا و پیشرفته فارسی برای [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] را دریافت و بر روی انجمن خود نصب کنید. این قالب با تمام نسخه های [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 3.x.x سازگار است.

----
nt,

کاملاً تصادفی وقت انتشار NC2 چشمم به این مبحث افتاد، بهتره یک قالب مناسب انگلیسی پیدا کنید و ترجمه کنید، این کار سریع تر از طراحی یک قالب از پایه است. البته همین NC2 هم که پایه اش تقریبا شبیه همین سنترال است قالب ساده و سبکی است که قابلیت تغییرات زیادی را دارد. میتونید به عنوان هسته ازش استفاده کنید.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “طراحي صفحات اينترنتي”