در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Major

Major

نماد کاربر
681

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

درخواست مطلب در مورد phpBB

توسط sir.mohammad » چهارشنبه 15 فروردین 1386 22:40

سلام دوستان
من یه توضیح ساده در مورد  phpBB و روش نصب مد می خوام
کسی می تونه کمکم کنه  :D
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 فروردین 1386 00:05

sir.mohammad جان
phpbb يک سيستم OpenSource و مجاني هست که البته خود سيستم و در شکل ابتدايي خيلي ساده و محدود هست، اما با توجه به مهندسي خوبي که روي اون صورت گرفته قابليت بسيار زيادي ميتونه پيدا کنه و مودهاي زيادي براش وجود داره
نصبش هم ساده هست
فايلها رو آپلود ميکنيد
يک ديتابيس جديد ايجاد ميکنيد و همينطور يک يورز و پسورد که به اون ديتابيس بايد متصل بشه، بعد وارد مسيري که فايلها رو کپي کرديد شده و اطلاعات رو وارد ميکنيد، در پايان هم دو فولدر install و Contrib رو حذف ميکنيد و فايل config که زمان نصب به شما داده ميشه رو در مسير اصلي سيستم کپي مي‌کنيد
انجمن نصب شده و اماده هست  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » پنج شنبه 16 فروردین 1386 00:24

با تشکر از مهدی عزیز برای نصب مد هم کار خاصی لازم نیست باید همان دستوراتی رو که در مد گفته انجام بدید.

مثلا خطی رو پیدا کنید و در خط بعدی چیزی رو اضافه کنید.

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

جمعه 11 اسفند 1385 23:30

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط demo » پنج شنبه 16 فروردین 1386 00:37

Mahdi1944,

یعنی

vb  پولی که بش میدی اضافه هست و php مجانی ؟

php خوب هست اما vb چیز دیگریه ...

همین ajax که ندارید خیلی اعصاب خورد کن هست یا نبود تگ در پست سریع و...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 فروردین 1386 00:44

demo جان
منظورتون واضح نيست، من کي اين رو گفتم؟
من BB رو بيشتر قبول دارم، به نظرم براي کسي که خودش به php و ساختار bb آشنايي داره استفاده از vb اشتباه هست، البته بنده هيچ علاقه‌اي به VB ندارم، دليل عمده اون هم کنترل شديد و لايسنسي هست که براي اجزاش داره، عملا وبمستر ميشه مصرف کننده صرف، اما هرگز نميگم پولي که VB ميگيره اضافه هست، هر کدوم جاي خودش و کاربرد خودش رو داره، امکانات AJAX هم انشاالله اضافه خواهد شد، (بعد از پس دادن امتحان خودش و ...  :-) )
در ضمن اين موضوع چه ربطي به اين تاپيک داشت؟  :eek:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد