در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

پیغام خطا هنگام ارسال مطلب جدید در PHPBB 3

توسط Solver » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 20:29

چند وقت پیش یکی از کاربران این مشکل را داشت، اما چون فقط چند بار این مشکل پیش اومد، احتمال دادم که مربوط باشه به کپی گرفتن از جایی و ارسال اون مطلب!

اما امروز هر کاری کردم، مطالبی که خودم هم کاملاً در ویرایشگر مینوشتم هنگام ارسال با یک پیغام خطا روبرو میشد:

تعداد کاراکتر های کافی نمیباشد.

تصویر پیش از کلیک روی ارسال:

تصویر بعد از کلیک روی کلید ارسال:

ضمناً من بررسی کردم در پانل مدیریت هیچ گونه محدودیت زمانی و ... تعریف شده ای وجود نداشت که در بر گیرنده این مورد باشد!

همینطور با حذف کوکی ها و ... و اقدامات مشابه هم مشکل حل نشد!

دوستان راهنمایی کنند.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: پیغام خطا هنگام ارسال مطلب جدید در PHPBB 3

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 20:58

Negar.int جان
از چه نسخه‌اي از Phpbb استفاده ميکنيد؟ اين مشکل در نسخه‌ي 3.01 وجود داشت که در نسخه‌هاي جديد پچ شده، ممکنه اگر آپديت کرديد، اين مورد رو پچ نکرده باشيد، در سايت phpbb ميتونيد نحوه‌ي رفع مشکل رو پيدا کنيد
البته در نسخه‌هاي اوليه FF3 هم اين مشکل وجود داشت که صرفا يک باگ در FF بود که رفع شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, MASTER

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 21:06

متاسفانه هنوز از 3.1 به روز رسانی نکردم . البته به سختی نسخه مربوط را گیر آوردم، چون در سایت php نسخه آپدیت از 3.1 به جدیدترین نبود و باید پلکانی ارتقا بدم. اما هنوز اقدام نکردم به این کار.

مودهای نصب شده و همینطور ویرایش های دستی من در مجموعه دچار تغییر نخواهند شد با آپدیت کردن؟
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 21:15

Negar.int,  
اگر تداخلي بين کدهاي مدها با کدهايي که نياز هست در فرايند آپديت تغيير کنند وجود داشته باشه، بهتره اجازه بديد آپديت به صورت استاندارد انجام بشه و بعد تغييرات خودتون رو مجددا اعمال کنيد، البته با توجه به فرايند سنگين ارتقا در مرحله 3.02 به 3.03 توجه داشته باشيد، کار به هيچ وجه ساده نخواهد بود در اين مرحله
در مورد آپديت‌ها هم در آرشيو bb از نسخه‌ي 3 به بالا تمام پکيجهاي لازم رو براي دانلود داره و مشکلي در اين زمينه نداريد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, MASTER

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 21:28

الان از 3.01 به 3.02 بسته خودکار را روی هاست بارگزاری کردم، و اقدام به ارتقا خواهم کرد.

بسته 3.02 به 3.04 هم از سایت دانلود کردم، اون هم بعدش میزارم رو هاست که دیگه کاملاً به روز باشه.

بعدش باید دید تا چه اندازه ترمیم نیاز باشه (مود ها و ...) تشکر از راهنمایتون. مشکلی بود مزاحم میشم.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388 20:08

با تشکر مجدد از مساعدت دوستان،

هر چند، به روز رسانی مواجه شد با خرابی گرافیک من  :? ، و تا حدودی در حین اجرای کار وقفه ایجاد شد، اما در خود فرایند به روز رسانی از نسخه 3.01 به 3.02 مشکلی پیش نیامد. خدا را شکر این مرحله از کار تنها 1 ابزار (مود) نصب شده را مورد تاثیر قرار داد که به سادگی قابل بازنشانی هست.  :D

اما، بر خلاف انتظار مشکل شرح داده شده حل نشد!  :-(
بنده الان شروع میکنم به ارتقا به نسخه 3.04 امیدوارم مشکل حل شود!

اگر دوستان ریشه ای تر مشکل را میشناسند بیان کنند، چون بنده نگران هستم که شاید به ارتقا به 3.04 هم مشکل حل نشود!  :sad:

البته، باید مود سپاس را هم ترمیم کنم، البته من 2 مد سپاس دارم که هیچ کدام را استفاده نکرم، اگر همان باشد که قبلاً روی انجمن بود، بهتر است.

البته اگر همون را داشته باشم، میتونم پایگاه دادش را حفظ کنم اما نمیدونم کدوم یکی هست؟ لینک دانلودش را ندارید؟

ویرایش:

الان نسخه انجمن شد 3.04 و آخرین نسخه هست که تازه دانلود کرده بودم. اما همچنان مشکل باقی هست!

از جهت اطمینان، فایل
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

را هم از نسخه اصلی به صورت دستی جایگزاری کردم اما مشکل رفع نشد!

بماند که تقریباً همه ابزارها قطع نخاع شدند! اما مهم رفع اون مشکل هست! الان هیچ پیام خصوصی، یا مطلبی را نیمشه ارسال کرد!

باز اون وقت از طریق پاسخ سریع میشد.