در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
111

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 11 تیر 1388 22:41

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 7 پست

سوال در مورد phpbb

توسط salvation87 » يکشنبه 21 تیر 1388 18:01

سلام
سوال اول اینکه چطور می شه لینک هایی را که در پایین صفحات ثبت شده است را پاک کرد. مانند لینک های پایین صفحات همین سایت.اسم فایل مورد نظر کدام است؟

سوال دوم اینکه در صفحه اول phpbb من در قسمت اختصارات عبارتی دارد با عنوان " مدیران انجمن" چطور می توانم آن را پاک کنم و به "کاربران ویژه" تغییر دهیم؟

سوال سوم اینکه چطور می شود برای همین کاربران ویژه یک رنگ خاص به وجود آورم؟

با تشکر

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

Re: سوال در مورد phpbb

توسط Professional » دوشنبه 22 تیر 1388 09:16

در مورد لینک ها این موارد copyright هستند و من توصیه نمی کنم همین طوری برشون دارید چون اگر سرخود بردارید ممکنه جایی که ازش پکیج ها رو دانولد کردید به شما پشتیبانی نده.با این حال فایل overall_footer.html قالب حاوی این موارد هست.

در مورد سئوال دوم باید یک گروه جدید بسازید با نام کاربران ویژه و بعد هر دسترسی دوست دارید بهش بدید. یا می تونید در فایل زبان عبارت مدیران انجمن رو پیدا کنید و ه هر چیزی دوست دارید تغییر بدید.

در مورد سئوال سوم هم باید همه کاربرانی که عضو این گروه می کنید به عنوان گروه پیش فرضشون انتخاب شده باشه تا رنگ اون گروه خاص رو داشته باشند. :-)
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Professional تشکر کرده اند:
Mahdi1944, sokuteasemuni, salvation87