در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
20

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اردیبهشت 1388 21:30

وب

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 5 پست

مشکل دامین در فروم phpbb و ارتباطش با دیتابیس

توسط mshb » شنبه 27 تیر 1388 12:38

مشکل دامین در فروم phpbb و ارتباطش با دیتابیس

سلام..
ما از دامین های .ir هیچ خیری ندیدم هر وقت یه دامین گرفتیم بعد یه مدت کوتاه دامینمون رو گزفتن و گفتن شما یه مشکلی ایجاد کردید بدون اینکه کاری کرده باشیم!!!
پنلم دایرکت آدمین هست و روی دامین refigh0.ir ستاپ شده.. حتی فروم phpbb هم روی دامین refigh0.ir ستاپ شد. این اواخر هر وقت خواستم با این دامین وارد شم پیام opendns و اینطور چیزا میده... و اصلا نمیشه وارد شد انگار سرور خاموش باشه!!
تصمیم گرفتم از دامین refigh0.ir بی خیال بشم و دامین پارک شده رو با اونجایگزین کنم و برای همیشه دامین قبلی refigh0 از محیط وب سایت پاک بشه.. حتی تو پنلم نمیتونم یه فایل زیپ extract  بکنم و خیلی از مشکلای دیگه که به خاطر این دامین متقبل شدم.
به هاستینگ گفتم که میخوام دامین پیشفرض پنل taksys.com باشه .. که ایشون برای سازگاری بهتر فروم phpbb و دیتابیس گفتن باید تغییراتی توی دیتابیس انجام بشه... حالا تقاضام اینه که من باید چکار کنم که دامین قبلی از وجود وبسایت پاک شه و دامین taksys.com جایگزینش بشه؟!؟!

چه تغییراتی باید توی دیتا بیس ایجاد بشه؟؟

با سپاس فراوان
از تن تو هر چقدر هم كه قوی باشی ترسی ندارند از گاو كه گنده تر نمی شوی می دوشنت از خر كه قوی تر نمی شوی بارت می كنند از اسب كه دونده تر نمیشوی سوارت می شوند آنها فقط و فقط از فهمیدن تو می ترسند. (دکتر شریعتی)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل دامین در فروم phpbb و ارتباطش با دیتابیس

توسط Mahdi1944 » شنبه 27 تیر 1388 13:58

mshb,  
تغييري که بايد بديد در قسمت تنظيمات سرور در phpbb هست که بايد دامين رو تغيير بديد، بجز اين مورد، تغيير ديگه‌اي در سيستم نياز نيست اعمال بشه و جايگزيني دامين به عهده‌ي هاستينگ شما هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, mshb, Professional, MASTER

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

وب

توسط mshb » شنبه 27 تیر 1388 23:10

Mahdi1944 نوشته است:mshb,  
تغييري که بايد بديد در قسمت تنظيمات سرور در phpbb هست که بايد دامين رو تغيير بديد، بجز اين مورد، تغيير ديگه‌اي در سيستم نياز نيست اعمال بشه و جايگزيني دامين به عهده‌ي هاستينگ شما هست

سلام دوباره

اینو که شما گفتید انجام دادم بعدش به هاستینگ گفتم تا درستش کنه.. درست شده بود ولی بعد ایمیلم لاگین نمیکرد تو پنل .. البته این مشکل از قبل بود و شاید ربطی نداشته باشه.. الان که میخوام سایت رو باز کنم پیغام open dns میده... اینم یه عکس از ارور

به سرور گفتم گفت باید دیتابیست کانفیگ بشه... نمیدونم شاید منظورش اینه که اطلاعات دامین واسه دیتابیس phpbb از دوباره وارد شه یا یه چیز تو همین مایه ها.. باز شما تجربتون بیشتره...

مهدی جان این کانفیگ دیتا بیس چطوره؟؟؟ چکار باید بکنم؟؟

با سپاس
از تن تو هر چقدر هم كه قوی باشی ترسی ندارند از گاو كه گنده تر نمی شوی می دوشنت از خر كه قوی تر نمی شوی بارت می كنند از اسب كه دونده تر نمیشوی سوارت می شوند آنها فقط و فقط از فهمیدن تو می ترسند. (دکتر شریعتی)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 28 تیر 1388 01:26

mshb,  
مشکل شما مربوط به عدم ست شدن درست DNS و يا عدم اتصال درست دامين به هاست مربوطه، نه ديتابيس mysql
وقتي دامين به درستي به هاستي متصل نباشه، چنين وضعيتي پيش مياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

MASTER, mshb

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

وب

توسط mshb » يکشنبه 28 تیر 1388 08:42

سلام.. من به ایشون گفتم ایشونم اینو بهم گفت " این مشکلو خیلیا داشتن من تنها راهنمائی که کردم این بود که دیتابیسشون رو چنج کنن اونام کردن درست شد " بعدش گفتن که" اگه مشکلو پیدا کردی به منم بگو بدونم"  گفت بعد چنج دامین دی ان اس رو دست نزدم و تو حالت اولیه هست...

من اصلا سر در نمیارم.. از سرور و اینا.......

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

وب

توسط mshb » يکشنبه 28 تیر 1388 16:11

مهدی جان... یه چیزهایی فهمیدم فقط شما یکم کمکم کن... میدونم مشکل عجیبیه ولی چیزی هست که اتفاق افتاده.

قبلا که دامین اصلیم refigh0.ir بود.. هیچ وقت این دامین بالا نمی اومد و همش OpenDns میداد و فقط با دامین پارک شده taksys.com میتونستم وارد سایت بشم. فک میکردم دامین.ir به دلیل بی دلیلی توسط nic.ir بسته شده مثل دامین های قبلیم در حالی که اینطور نبود!!!

امروز که دیگه هر دری واسه کوبیدن به ذهنمون رسید بزنیم مطمئن بودم دست رد میخوریم.. این شد که یکم ور رفتم با پنل دایرکت ادمین.

الان که دامین اصلی سایت taksys.com هست. با این پیغام opendns مواجه میشم.همین طور تصادفی به ذهنم خطور کرد که دامین refigh0.ir رو پارک کنم.. اونو پارک کردم و بعد enter منتظر open dns بودم که دیدمن سایت بالا اومد!!

جالب اینجاست وقتی دامین رو پارک میکنم مشکل حل میشه ولی وقتی به عنوان دامین اصلی قرار داره باید این پیغام open dns رو ببینم...

ممنون میشم اگه چیزی در این مورد میدونید راهنمایی کنید.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 28 تیر 1388 18:23

mshb,  
اين مشکل رو بايد با ادمين سرور در ميان بگذاريد، چيزي نيست که از دست من يا با راهنمايي من درست بشه، شما بايد رکوردهاي اتصال دامين به هاست رو براي دامين مورد نظر در سرور تصحيح کنيد تا اتصال انجام بشه و با صفحه‌ي مورد نظر مواجه نباشيد

mshb

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

وب

توسط mshb » يکشنبه 28 تیر 1388 20:08

Mahdi1944 نوشته است:mshb,  
اين مشکل رو بايد با ادمين سرور در ميان بگذاريد، چيزي نيست که از دست من يا با راهنمايي من درست بشه، شما بايد رکوردهاي اتصال دامين به هاست رو براي دامين مورد نظر در سرور تصحيح کنيد تا اتصال انجام بشه و با صفحه‌ي مورد نظر مواجه نباشيد

فقط خواستم کمی از تجاربتون استفاده کنم.. چون هم سرویس میزبانی وب دارید هم اینکه phpbb استفاده میکنید!!

همه کار کردیم .. آخرش مجبور شدیم برش گردونیم به حالت اول...///

ممنون از لطفت مهدی جان.