در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

آموزش نصب قالبهایphpbb2 به همراه چند قالب فارسی

توسط Mehdi2224 » يکشنبه 21 مرداد 1386 14:51

گویا ما بالاخره مجبوریم  که نحوه نصب  قالب رو در اینجا  بنویسیم  و در مواردی ویرایش اونها  رو هم به  شما  یاد بدیم .هرچ ند  قصد  نداشتم تا  آخر این ماه مطلبی بنویسم ولی  مشکلات  زیاد  دوستان   نیاز به راه حل  داره و من هم برای حل  سعی در کمک  خواهم  کرد و از هر کسی که  در این راه به ما کمک کنه هم  صمیمانه تشکر خواهم کرد .

برای  نصب قالب  چند کار کوچک و بسیار اسان  باید  انجام بگیره

1- دریافت   قالب  فارسی برای  انجمن  که به صورت  فشرده هست اون رو از حالت فشر ده خارج کرده و به  پوشه Tempelete  از انجمن خودتون  منتقل کنید .

2- پس از انتقال  به پوشه  با مرورگر خود  (چه  در روی  اینترنت و چه در لوکال هاست  ) وارد کنترل  پانل مدیریت  انجمن (حقیقی و یا  مجازی  فرقی نداره) شده  و در  قسمت  قالب ها (استیلها یا Style) وارد  قسمت   اضافه کردن قالب (اضافه کردن استیل و یا  ADD Style) بشید . قالبی رو که  وارد اون پوشه کردید  در   بخش نصب  در اون  صفحه از کنترل  پانل مدیریت خواهید دید . بر روی  کلمه  نصب یا  install کلیک کنید  تا  قالب   نصب  بشه .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

3- حال  قالب  شما  نصب  شده ولی هنوز قالب  اصلی  انجمن  شما  نیست  . در کنترل  پانل  مدیریت  وارد  بخش  پیکر بندی سیستم ( یا تنظیمات سیستم یاSystem Configuration)  بشید . در  بخش اول  از  این صفحه  تنظیمات  سراسری  انجمن (General Board Settings) رو خواهید دید  که با رنگ ابی  از سایر  بخش ها  جدا  شده   در این قسمت  و در  سطر 19  قالب  پیشفرض انجمن تون  رو به  قالبی که نصب کردید  تغییر  بدید .و سپس  در  سطر  بیستم   کلمه Yes را تیک دار کنید .پس از انجام این اعمال  در انتهای صفحه بر روی کلمه submit ویا  "تایید " کلیک کنید

حال  قالب  با  موفقیت نصب و تبدیل به قالب   پیش فرض  انجمن شما  شده است .

در  در ارسال  بعد  چند قالب  فارسی  رو برای استفاده دوستان   قرار میدم . امیدوارم  خوشتون بیاد .

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » چهارشنبه 24 مرداد 1386 16:08

برای امروز  چند  قالب  فارسی در اختیار دوستان قرار میدم این قالب ها برای phpbb2 طراحی شده اند  

[size=117]به خاطر استقبال  زیاد  از قالب   ساب  سیلور که هم  سبکه و هم  ویرایشش  راحت   قالب   ساب  سیلور  اصل  فارسی که   بعد  از  یک روز  ویرایش  اون  حاضر  شد  رو در اختیار تون  قرار میدم . تو این  قالب   علاوه  بر راحتی  ویرایش میتونید  لوگوی سایت خودتون رو با   فرمت gif و یا  png   به  جایلوگوی موجود در پوشه  image  قرار دهید . تمامی  قسمتها هم  ویرایش  شده و تست شده و برای  استفاده   شما  عزیزان اماده  و هیچ گونه  به هم ریختگی در اون موجود نیست . البته کسانی که مد نصب  کردن باید  یه جورایی مجددا  نصب کنند..

دانلود
http://hostfil.es/file/3361/subSilver-rar.html

این قالب  در  هماهنگی و کار با  زبان فارسی  با  انکوندینگ utf-8 به خوبی امتحان خودش رو   پس داده

زبان  فارسی
http://hostfil.es/file/3362/lang-farsi-rar.html

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » چهارشنبه 24 مرداد 1386 22:44

Mehdi2224, جان
ممنون از این تاپیک آموزندت  :( .کاشکی از قالب ها یک عکس هم قرار میدادی که دیگه تاپیک بشه طلا  :)  :)

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » پنج شنبه 25 مرداد 1386 10:04

.کاشکی از قالب ها یک عکس هم قرار میدادی که دیگه تاپیک بشه طلا

شرمنده  حق باشماست .  تصاویر رو اینجا براتون  قرار میدم . امیدوارم از ما  دلخور نشید .

قالب  آوالانژ
در قالب  اوالانژ برای  رفع  مشکل  چپ راست  بودن  تصاویر   پک زیر رو به قسمت  image  قالب ovwer write کنید .  البته  اصلاحاتش رو  خودم  انجام  دادم  مخصوص برو بچه های سی سی
http://hostfil.es/file/3385/images-rar.html

aphrodite-blue2

aphrodite-green
enlighten

GetawayPurple

/skyLineOrange

vb

wmp

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » پنج شنبه 25 مرداد 1386 11:25

ممنون ولی من نمی تونم قالب ها رو دانلود کنم اگر جای دیگری آپلود بکنید چندتاش رو ممنون میشم. :-)
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » پنج شنبه 25 مرداد 1386 12:49

Professional,

لینکها  درست هستند  در صفحه ای که باز میشه  در پایین  عدد  در  تصویر  رو  در کادر  وارد کنید و سپس  دکمه  submit رو  فشار بدید .

براتون  در دیو شر هم آپلود میکنم  تا به عنوان  لین کمکی استفاده کنید

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تاريخ عضويت

توسط Professional » جمعه 26 مرداد 1386 10:37

Mehdi2224, بله دوست عزیز می دونم. من وقتی فایل ها رو آپلود می کردم(هم با IE و هم با FF )یک فایل کوچک دانلود می شد.
به هرحال ممنون. :-)
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

توسط Mehdi2224 » جمعه 26 مرداد 1386 12:21

Professional نوشته است:Mehdi2224, بله دوست عزیز می دونم. من وقتی فایل ها رو آپلود می کردم(هم با IE و هم با FF )یک فایل کوچک دانلود می شد.
به هرحال ممنون. :-)
خواهش میکنم .
ولی من موندم  چرا شما به جای ie و یا  ff  از  opera استفاده نمیکنید . :?  :?  به خصوص که   بهترین کاراییی رو در انجمن سی سی  داره . :smile:  :smile:  من  مرورگر های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم به opera نمیرسه .  در ieو ff  هنگام  تشکر  از یک  پست  دو را  بیشتر نداری   اینکه باید  بعد از تشکر منتظر شی دوباره تاپیک  لود بشه و یا اینکه با  کلید  بک  بری  عقب که  دوباره صفحه رو از اول  لود میکنه و این زمان بر هست  .اما  در ا÷را  به خاطر نگه داری  در کش   با  زدن  کلید  بک  در همون  لحظه به صفحه  قبل  میره و میتونی   دو بارهاز  پست دیگری تشکر کنی .  علاوه بر این تمامی  سایتهای  دانلود   در اپرا به خوبی  کار میکنند. و صد  البته که سرعت  دانلدش   گاهی اوقات  از فایر فاکس هم بیشتره :smile:  :smile:  

موفق باشید

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تاريخ عضويت

توسط Professional » شنبه 27 مرداد 1386 16:37

Mehdi2224, منم همه این مرورگرها رو استفاده کردم ولی فعلا FF رو بقیه ترجیج می دهم به خاطر extention های جالب و کاربردیش. :-)

New Member

نماد کاربر
14

تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 مرداد 1386 18:48

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 1 پست

توسط hosseintdk775 » شنبه 27 مرداد 1386 18:59

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
قالب هاي زيبايي هستند./ موفق باشيد.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » جمعه 2 شهریور 1386 12:09

سلام
اين 2 تا چجوري درست کنم