در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

چطوری میشه محدودیت آپلود دیتابیس رو در phpmyadmin برداشت

توسط Mehdi2224 » شنبه 5 بهمن 1387 12:05

دوستان من الان در وضعیتی هستم که باید  یه دیتا بیس 300 مگا بایتی رو روی هاست اپلود کنم
تنها راهشم همین  phpmyadmin یا command هست که من هنوز در دومی کاملا وارد نیستم و اولی رو انتخاب کردم

در بخش ایمپورت hpmyadminیک محدودیتی وجود داره برایس آپلود دیتابیس (Max: 51,200 KiB) چطوری میشه برداشتش
آیا فقط از طریق php.ini میتونم بردارمش .

اون طور که من فهمیدم این محدودیت به خاطر  عدم استفاده بالا از حافظه یک هاست  در یک زمانه . ایا این درسته .

اگر من تغییرات رو ایجاد کنم آیا هاست با ما ممکنه برخورد کنه یا اینکه نه این کنترلها فقط به خود ما مربوط میشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mehdi2224 تشکر کرده اند:
Ra30ol

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: چطوری میشه محدودیت آپلود دیتابیس رو در phpmyadmin برداشت

توسط Mahdi1944 » شنبه 5 بهمن 1387 18:06

Mehdi2224 جان
اگر هاست به شما دسترسي تغيير در php.ini رو داده باشه، امکان تغيير در اين متغير رو هم خواهيد داشت، اما همونطور که خودتون هم اشاره کرديد، اين کار باعث لود سنگين روي سرور ميشه که هاستينگهاي سيستم اتوماتيک بسته شدن در اثر لود رو داشته باشند خود به خود اون رو ميندند و بعد از چند ثانيه مجددا باز ميشه، اما کار متوقف شده، در سيستمهايي که فقط مونيتورينگ ميشه هم احتمالا به خاطر لود بالا هاست رو مسدود خواهند کرد، راه حل تکه تکه آپلود کردن هست، به صورت تيبل به تيبل، البته اگر جستجو کنيد برنامه‌هاي Sql Dumping زيادي رو پيدا خواهيد کرد که ميتونيد همين کار رو با اين اسکريپتها انجام بديد تا لازم نباشه تيبل به تيبل رو دستي ايمپورت کنيد، اما اين اسکريپتها اغلب با فارسي سازگاري ندارند و برخي نيز به خاطر نياز به اجزاي خاص در هندلر اپاچي قابل اجرا در همه‌ي هاستينگها نيستند، پس بايد بگرديد و اسکريپتهاي مختلف رو دانلود و تست کنيد که کدوم کار شما رو رواج ميده
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
unknown20, Ma3ouD, Mehdi2224, Ra30ol, MASTER

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

Re: چطوری میشه محدودیت آپلود دیتابیس رو در phpmyadmin برداشت

توسط Mehdi2224 » شنبه 5 بهمن 1387 21:42

ممنون مهدی . انجامش دادم  رفت

این دوره  زمونه تو ایران آپلود  300 مگابایت اونم با اینترنت ما  واقعا  جهنمیه  برا  خودش  . امیدوارم  هیچکس   گرفتارش  نشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mehdi2224 تشکر کرده اند:
Ra30ol, MASTER