ایجاد افکت‌های مختلف روی تصاویر با Pixlr-o-matic

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 211
تاریخ عضویت: یک شنبه 17 بهمن 1389, 11:03 am
سپاس‌های دریافتی: 197 بار

ایجاد افکت‌های مختلف روی تصاویر با Pixlr-o-matic

پست توسط senator215 » یک شنبه 10 مهر 1390, 4:59 am

استفاده از برنامه‌های ویرایش عکس، یکی از پرکاربردترین ویژگی‌هایی است که کاربران تلفن‌های هوشمند به سراغ آن می‌روند. مطرح‌ترین اپلیکیشن عکس که برای پلتفرم iOS موجود است، برنامه Instagram است که محبوبیت فراوانی در بین کاربران دارد. از آن‌طرف، برای پلتفرم اندروید برنامه‌های زیادی نوشته شده‌اند که قابلیت‌های مختلفی را در این زمینه ارائه می‌دهند. یکی از اپلیکیشن‌هایی که به‌تازگی با این موضوعیت معرفی شده است، Pixlr-o-matic نام دارد.


تصویر


این برنامه رایگان که ظرف مدت کم‌تر از ۱ ماه توانسته مجموع کاربران خود را به بیش از ۱ میلیون برساند، امکانات و ویژگی‌های بسیار جالبی دارد.

با Pixlr-o-matic می‌توانید در مراحل بسیار ساده‌ای افکت‌های مختلفی را روی تصاویر خود اعمال نمایید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر خود را از طریق گالری گوشی و یا با گرفتن تصاویر جدید به کمک دوربین دستگاه، تهیه کنید و مراحل اعمال تغییرات جذاب و افکت‌های آماده را پشت سر بگذارید تا نهایتا، فایل آماده شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همچنین می‌توانید از تصاویر تهیه شده خروجی‌های با کیفیتی را تهیه و در گالری گوشی خود ذخیره کنید. Pixlr-o-matic را می‌توانید از این لینک دریافت کنید. :

کد: انتخاب همه

http://www.iranapps.ir/sites/default/files/public/story/28471/content_images/pixlr.omatic.apk

ارسال پست

بازگشت به “Android App”