در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
13

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 دی 1387 16:10

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

دسترسی راه دور به پایگاه داده در plesk

توسط mahe » چهارشنبه 24 تیر 1388 11:10

سلام
جهت دسترسی به پایگاه داده هاست داری کنترل پنل پلسک به صورت راه دور از چه نرم افزاری باید استفاده کنم.
واقعیت اینه که من از login control در ویژیوال استودیو استفاده کرده ام و یک دیتابیس ایجاد شده حالا می خوام این دیتا بیس را در سایت قرار دهم.چگونه این کار را انجام دهم؟

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

Re: دسترسی راه دور به پایگاه داده در plesk

توسط ta.abad » چهارشنبه 24 تیر 1388 15:30

با سلام
اینجا هم به همون شکله شما اگر sql server داری ip  سایتت به همراه user و pass اون رو به sql server بده وارد سرور سایت میشی (البته در صورتی که سرویسی که خریدید دارای Sql server باشه) بعد دیتا بیست رو به سرورت توی پوشه دیتا بیست منتقل میکنی (با file manager( و از طریق sql server فایل db  زخیره شده در سرور رو به sql server ، attach میکنی و  connection string مربوط به db خودت رو برمیداری و این کانکشن استرینگ رو در برنامه ات اسفاده میکنی(با Sql server که به سرور های اشتراکی وقتی login کنی بقیه db های سایتهای دیگه رو هم میبینی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ta.abad تشکر کرده اند:
Mahdi1944, mahe

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 دی 1387 16:10

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط mahe » چهارشنبه 24 تیر 1388 17:48

میشه توضیح بدید که ip,username,pass را از کدام قسمت sql enterprice manager وارد کنم.ضمنا user,pass مربوط به ftpرا بدهم یا کنترل پنل یا دیتا بیس هاست؟

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

توسط ta.abad » چهارشنبه 24 تیر 1388 18:05

شما کاری که میکنید اینه که اول یه db روی سرور میسازی بعد اطلاعات اون از قبیل آدرس مکان db و ip ,و port که از طریق اون باید به سرور متصل شد البته ip که همون ip سایت هستش که از طریق همون کنترل پنل هم قابل استخراج هستش در رابطه با user و pass هم چون این کار رو خیلی وقت پیش انجام دادم الان خاطر ندارم ولی فکر میکنم همون user و pass ورود به control panel باشه اگر اون نبود user , pass همون db هست که روی سرور میسازی و همه این ازطلاعات از قبیل user , pass , ip رو باید در نرم افزار sql server management studio  در صفحه اول (اطلاعات server و login) وارد کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ta.abad تشکر کرده اند:
Mahdi1944