مشکل در ویستا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

مشکل در ویستا

پست توسط daryaybikaran » دو شنبه 28 آبان 1386, 12:35 pm

دی وی دی رام من سونی می باشد تو ویستا دی وی دی ها رو باز نمیکنه سی دی رو هم خیلی طول می کشه مشکل از کجاست؟ من فکر میکنم جامپر رو اشتباه زدم جا به جا کردم اما درست نشد
چی کار کنم؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71171 بار
سپاس‌های دریافتی: 31356 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 28 آبان 1386, 3:38 pm

daryaybikaran جان
اين موضوع احتمالا به خاطر فريموير درايو شما هست، به سايت درايوتون مراجعه کنيد و نسخه جديد رو دانلود و اون رو اپديت کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط daryaybikaran » دو شنبه 28 آبان 1386, 8:47 pm

فريموير درايو چیه از کجا بگیرم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71171 بار
سپاس‌های دریافتی: 31356 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 29 آبان 1386, 12:11 am

daryaybikaran
فريموير يک شبه سيستم عامل بسيار کوچک هست که ارتباط بين درايو و بايوس رو برقرار ميکنه و نحوه‌ي عملکرد و پارامترهاي مرتبط با اون رو کنترل و مديريت ميکنه، براي دانلود اون بايد به سايت سوني (با توجه به مارکي که نام برديد) مراجعه کرده و فريموير مربوط به درايو خودتون رو دريافت کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط saeedcapital82 » یک شنبه 30 دی 1386, 2:33 pm

سلام.
آقا بازی need for speed carbon تو vista چطوری اجرا میشه؟هر کاری کردم نشد..Run as همه windows ها هم کردم
Always Look On The Bright Side Of Life

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”