تم های زیبای سری Gdesk برای P990 - P1 - M600 و..

در اين بخش ميتوانيد درباره كليپ‌هاي صوتي و تصويري و ديگر سرگرمي‌هاي تلفن همراه بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

تم های زیبای سری Gdesk برای P990 - P1 - M600 و..

پست توسط Professional » دو شنبه 13 خرداد 1387, 10:06 am

سلام دوستان. :D
امروز می خوام برنامه بسیار قدرتمند Gdesk رو بهتون معرفی کنم که با استفاده ازش می تونید به کلی شکل گوشی خود رو تغییر بدید.
البته این نسخه برای گوشی های UIQ3 مانند گوشی های ذکر شده در عنوان تاپیک هست. :-)

اول از همه فایل زیر رو دانلود کنید:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional » دو شنبه 13 خرداد 1387, 10:11 am

خب حالا براتون تم هاش رو می گذارم. :yahoo:

اولیش Walkman Pack 3 هست که واقعا قشنگه. :)

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional » دو شنبه 13 خرداد 1387, 10:17 am

یک تم زیبای دیگه با نام Walkman Pack 2

ارسال پست

بازگشت به “سرگرمي‌هاي تلفن همراه”