فرمت كامل p900/p910

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

فرمت كامل p900/p910

پست توسط Farhad3614 » دو شنبه 10 بهمن 1384, 3:25 am

دوستان عزيز كه با نصب برنامه ههاي زياد وضعيت گوشيشان بهم ريخته با رفتن به قسمت مخفي گوشي ميتوانند گوشي را به حالت روز اول كار خانه در آورند و هيچ مشكلي بوجود نخواهد آمد(احتمالا در 800 هم كار ميكند)
براي اين كار ابتدا مموري را خارج كنيد. گوشي را در حالات تلفن بگذاريد( در شماره گير بسته باشد)
حالا بد ين صورت عمل كنيد - 1بار كليد چرخان را به سمت بالا داده و * را بزنيد . 2 بار كليد را پايين داده * و 1 بار پايين داده و *
دستگاه شما اتوماتيك وارد منوي تست ميشود . كه ميتوانيد جزييات نرم افزار تست كلي مبايل و در با انتحاب حالت سوم (servis function) از شما براي فرمت درايو cسوال ميكند با خيال راحت انجام دهيد بعد از ري استارت گوشي مشاهده ميكنيد كه گوشي شما به حالت اول بر گشته است حالا وارد قسمت مربوط به فرمت مموري شده مموري را جا بزنيد و آن را هم فرمت كنيد.
موفق باشيد. نظر ات خود را جهت كمك به دوستان هم بدهيد.
آخرین ويرايش توسط 1 on Farhad3614, ويرايش شده در 0.

Major I
Major I
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط farshid » شنبه 19 فروردین 1385, 3:19 pm

Farhad3614,
يک گوشي پي 910 هست که صفحه اش قفل شده و انلوک نميشه و از اين کدي که گفتيد هم نميشه استفاده کرد راه ديگهاي براي فورمت کردن وجود نداره؟ با تشکر :shock:
هنوز راه باقيست....

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

پست توسط Ami R 940 » شنبه 19 فروردین 1385, 4:20 pm

farshid,

نه تنها راه فرمت همين است .......

فرمت کرديد نشده ؟ يا اصلان منوي فرمت ظاهر نميشه؟ بيشتر توضيح بديد ؟

اگر فرمت جواب نداد بايد بريد فلش کنيد......
دل خسته ام از این جا از آدمای دنیا

همین امروز فردا دل میزنم به دریا

New Member

فرمت P910

پست توسط Rizvandi » دو شنبه 8 آبان 1385, 3:28 pm

آقا ما هر کاری کردیم نشد.فقط در اون حالت میخواد گوشی رو انلاک بکنه.
سر کاریه؟

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » دو شنبه 8 آبان 1385, 4:13 pm

Rizvandi نه دوست عزيز سر کاري چيه :-P

گوشي شما کدام مدل است ؟ و مراحل را درست ميريد ؟ :-(

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM » دو شنبه 8 آبان 1385, 5:08 pm

Rizvandi, N دوست عزيز شما اين اري كه من ميگم بكنيد در ضمن سره اري چيه !!!من 100 بار بيشتر گوشيم رو با اين روش ريست كردم!!
اول از همه گوشي روي فليپ بسته بزاريد انگشت شصتتون رو روي اسكرول بزاريد و يه انگشتتون رو روي *
حالا يك بار اسكرول رو با بالا بديد و سريع * بزنيد .........بعد 2 بار ديگه بزنيد بايين و دوباره سريع * بعدش يه بار ديگه بالا بزنيد اسكرول را و بعدش *....
فكر كنم پست اول بهتر توضيح داده بود :::P
شما امتحان كنيد مي شه....فقط يه نموره بد دسته اين روش :grin:
اگه نشد من يه برنامه دارم اين منو روي خودش توش داره براتون ميزارم....ولي بايد بگردم پيداش كنم :)
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria » دو شنبه 7 خرداد 1386, 6:52 pm

من دوستن پی 990 داره . مشکل اش اینه که گوشی روشن میشه آرم سونی میاد و باز خاموش میشه . باید چیکار کنه ؟
 تصویر 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72543 بار
سپاس‌های دریافتی: 31541 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 7 خرداد 1386, 8:26 pm

osilatoria جان
البته شايد خنده دار باشه، اما اولين احتمال نداشتن شارژ کافي هست
درصورتي که شارژ کافي هست، بايد گوشي رو فرمت کنيد،‌که روشش رو فرهاد عزيز توضيح دادند :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط iranpak » شنبه 12 خرداد 1386, 1:55 pm

سلام گوشي سوني اريكسون w 810 دارم پس از اپگريد متاسفانه سيم كارت را نمي شناسد لطفا راهنمايي كنيد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72543 بار
سپاس‌های دریافتی: 31541 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 12 خرداد 1386, 4:10 pm

iranpak جان
گوشي شما در حالت آنلاين قرار داره؟ :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط knell » چهار شنبه 15 خرداد 1387, 10:31 pm

ُسلام من اومدم قاب گوشیمو عوض کنم دیگه روشن نمیشه قابشم عوض نکردم بیزار شدم از بس قاب پشتش وسیله روش نسب بود! الان مشکلش اینه که ویبره میده روشن میشه سفش ولی تاریکه یعنی مثل قبل اینکه آرم سونی رو نشون بده یکی کمکم کنه راستی گوشیم p910 چکار کنم؟؟؟

ارسال پست

بازگشت به “Sony”