راهنمايي

در اين بخش ميتوانيد درباره كليپ‌هاي صوتي و تصويري و ديگر سرگرمي‌هاي تلفن همراه بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

راهنمايي

پست توسط devil boy » سه شنبه 4 تیر 1387, 1:50 am

سلام من یه دونه تم k810 توپ با اهنگ زنگ و مسیج که این تم داراست درست کردم که موضوع تم خواننده معروف فرزاد فرزین هست
من یه مشکل دارم نمی دونم چه جوری به سایت شما منتقل کنم؟
اگه میشه منو راهنمایی کنید. :-(

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 4 تیر 1387, 2:00 am

devil boy,
فايل مورد نظر خودتون رو در سايتهايي مانند rapidshare.com آپلود کنيد و لينک اون رو اينجا قرار بديد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

Re: راهنمايي

پست توسط bek » پنج شنبه 14 خرداد 1388, 7:37 pm

سلام
من یه گوشی 5800 نوکیا گرفتم واسه sms هاش شکلک ندارهتصویر نمی دونم می شه روش نصب کرد؟؟تصویر اگه آره چی کار کنم؟تصویر
"درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است"

New Member

Re: راهنمايي

پست توسط kabuuus » چهار شنبه 31 شهریور 1395, 12:20 pm

هيچي عزيزم بفروش بده به خروس كه صبح ها با قوقولي قوقوش بيدارت كنهتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

ارسال پست

بازگشت به “سرگرمي‌هاي تلفن همراه”