صندلی داغ با حضور Mohammad 1985...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6674 بار
سپاس‌های دریافتی: 12028 بار
تماس:

Re: صندلی داغ با حضور Mohammad 1985...!

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 20 تیر 1388, 11:38 pm

activeonnet نوشته شده:سلام Mohammad 1985جان
سلام قربان
خوبی؟
ممنون خوبم
من فکر میکنم پشت این همه طنازی دل پرغمی هست،حدسم درسته؟
بله درست حدس زدید
زیاد سختی کشیدی؟
نمیشه گفت خیلی ولی کم هم نبوده
وقتی دلت میگیره چیکار میکنی؟
هیچی !
وقتی رو مودی چیکار میکنی؟بلند میشی میرقصی؟! :grin:
تصویر نه !
فکر میکنی بزرگترین رهاوردهای زندگیت چی خواهد بود؟
نمی دونم ! شاید پیروزی بزرگ و اون چیزی که میخواستم
درپناه خدا شاد باشی.
ممنون از لطف شما :D
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 20 تیر 1388, 11:42 pm

Mohammad Razzazan نوشته شده:آقا دیدم شما هم گربه دوستی اومدم سلامی عرض کنم! :(
سلام بهتر بود یه چندتا سوال هم میپرسیدی ! تصویر
خوبی صندلی داغ اینه که کاربران بیشتر همدیگر رو میشناسن و با اخلاق و روحیات هم آشنا میشن
موفق باشید
ممنون :razz:

پست با کمتر از 5 سوال : اعدام با اره برقی ! حالا این بار با میلاد صحبت می کنم قانون رو اجرا نکنه ! تصویر
تصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on Mil@d, ويرايش شده در 0.
دلیل: محمد رزازان به علت درج 5 سوال از اعدام رهایی یافت!
جکسون براون

Captain II
Captain II
سپاس‌های ارسالی: 289 بار
سپاس‌های دریافتی: 1424 بار
تماس:

پست توسط Mohammad Razzazan » یک شنبه 21 تیر 1388, 12:19 am

حالا که زیاد اصرار می کنی باشه :grin:
البته سوالای من کمی با بقیه فرق می کنه. می خوام نظرتو در مورد چند تا از عکسام بپرسم.

1-
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
نظرت در مورد 107 بابا چیه؟!

2-
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
می دونی اینجا کجاست؟ یه زمانی به تمام معنا عشق من بود.
این عکس هم مال چند ماه قبل این حادثه. یه راهنمایی خفن هم اون جلو واست گذاشتم! به نظرت چرا اینجوری شده؟

3-
باورت می شه این عکس جزو عکسای برگزیده یکی از مسابقات معتبر داخلی بود؟!!! تازه اگه می فهمیدی داورش کی بود که دیگه...! اسم عکس بود: اشباح نیمه شب.

4-
این هما یا اون هما؟

5-
خیلی خاطرات از این عکس دارم...
[FONT=Verdana]IRANIAN SPOTTERS 

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » یک شنبه 21 تیر 1388, 12:54 am

Mohammad Razzazan نوشته شده:حالا که زیاد اصرار می کنی باشه :grin:
البته سوالای من کمی با بقیه فرق می کنه. می خوام نظرتو در مورد چند تا از عکسام بپرسم.
بله خوبه و جو سوالات هم عوض بشه خوبه ما کی باشیم در مورد عکسای شما نظر بدیم ؟
خوب سوالات سخت شد
1-
نظرت در مورد 107 بابا چیه؟!
تصویر هر چند پیر شده ولی هنوز پر ابهت هست و آماده برای سیر کردن فایترهاست
2-
می دونی اینجا کجاست؟ یه زمانی به تمام معنا عشق من بود.
این عکس هم مال چند ماه قبل این حادثه. یه راهنمایی خفن هم اون جلو واست گذاشتم! به نظرت چرا اینجوری شده؟ این که اینجا چی شده نمی دونم چیزی منفجر شده ؟
باید هسا یا صها باشه ولی مکان دقیقش رو نمی دونم اگه منظورت اینه که کدوم آشیانه یا اسم اون مکان رو بگم نمی دونم چه بلایی سر اینجا اومده ؟ اف 14 میبینم ! قضیه چیه ؟ آشیانه تعمییر اف 14 کشف کردی ؟ عکسها رو از سمت شهرک اکباتان گرفتی ؟

3-
باورت می شه این عکس جزو عکسای برگزیده یکی از مسابقات معتبر داخلی بود؟!!! تازه اگه می فهمیدی داورش کی بود که دیگه...! اسم عکس بود: اشباح نیمه شب.
بله که باورم میشه عکس بسیار جالبیه خلاقیت به خرج دادی اساسی داورش من بودم دیگه !
4-
این هما یا اون هما؟
هم این هما هم اون هما البته این هما ابهتش خیلی بیشتر از اون هماست ! اون هما هم که حیف از شکوه گذشته اش خبری نیست ولی به نظرم آرمش زیباترین آرم توی خطوط هوایی دنیا هست ( البته اگه منظور هما دختر همسایمون نباشه ! )
5-
خیلی خاطرات از این عکس دارم...
اینم یک عکس فوق العاده زیبای دیگه واقعا قشنگه روح آدم تازه میشه

تصویر تصویر تصویر
جکسون براون

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

پست توسط pedmehr » یک شنبه 21 تیر 1388, 2:38 pm

با اجازه دوستان من هم چند سئوال بپرسم ... البته به نظر من كه از مشخصات سيستمتون ميشه فهميد چه نوع آدمي هستيد !‌ :grin:

نظرت در مورد آينده ت ؟

بزرگترين مشغله فكريت در طول روز ؟

بزرگترين آرزويي كه همين الان به ذهنت ميرسه ؟

كدوم رو بيشتر دوست داري؛علامت سئوال يا تعجب ؟‌!

دوست داشتي زندگيتو از اول يا از هرجايي كه ميخواستي دوباره شروع كني ؟

و در آخر به نظرت بودن و نبودنت در سيكل دنيا چقدر مهم هست ؟ اصلا مهم هست ؟‌
در روح و جان من میمانی ای وطن

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » یک شنبه 21 تیر 1388, 3:14 pm

حمله پنجم!

1.خوشبختانه دوستان تماشاگر اندک تکانی به خودشان دادند و سوالاتی چند را شاهد بودیم!هرچند که باز هم انتظار داریم!
2.راستی چرا با وجود اینکه استخدام 84 هستی هنوز کاپیتانی نگرفتی!
3.امیدوارم در انتقال دانش فنی زبان چپی و لهجه آبادانی به عموم دوستان همیشه درصحنه موفق بوده باشم!تزی که در پست های قبلی برای اموزش ارائه شد به شدت راحت الحلقوم است و با اندکی تمرین قابل یادگیری است!هرچند که یحتمل تا الان دوستانی هستند که موفق به پایان مرحله آموزش شده اند و آماده بهره برداری می باشند!
4.فیلمهایی که سانسور نشدگیش خیلی برات مهم بود رو نام ببر!
5.جهت اطلاعت آمپول کشنده راحت ترین راه اعدام در آمریکاست!بسیاری از مجرمین دواطلبانه این روش را برمی گزینند!چون به طرفة العینی مجرم به ملکوت سفلی پرتاب میشود!
6.روشهای شکنجه ای هم که تعریف کردم در مستند های جزیره آدمخواران و کشتار واقعی به معرض دید همگان گذاشته شده است!(البته دیدنش رو به خانمها و آقایون دل نازک توصیه نمی کنم چون ممکنه تا 1 هفته از شام وناهار معاف شوید!!!)
7.چند مدت پیش جهت تست روحیه بچه های سنترال و اینکه بدونم کی دل نازکه وکی دلش سفته یک فیلم گذاشتم از سوزاندن یک گربه سیاه با بنزین توسط چند لات دوره گرد!(داستان و لینک فیلم رو چون حوصله دردسر ندارم نمیذارم) همین آقای محمد 1985 که الان برای ما از عواطف نسبت به گربه میگه اونجا با دیدن فیلم گفت بسیار زیبا و جالب بود و خیلی خندیدم!!! بین گربه دوستی و خندیدن به گربه سوزی آرایه ادبی تضاد را مشاهده می کنیم! از نظر من اون اظهار نظرت کاملا نظریه لذت از حیوان آزاری من که در باب روانشناسی برخی افراد به رشته تحریر در آوردم روکاملا تایید میکنه!
8.هر آدمی که طناز تره در خلوت خودش از همه افسرده تره! کلا این آدما به دلیل تودار بودن واینکه دوست دارن همیشه انرژی + به همه بدن هیچگاه غیر از خودشون کسی غم و ناراحتیشون رو نخواهد دید!
--------------------------------------

صیغه موقت 3 ماه و 10 روزه(عده) از روشهای مناسب جهت کنترل روابط نامشروع حاکم بر جامعه است و از بی صاحب ماندن ثمرات حاصله از برخی روابط جلوگیری نموده و پدیده دوست پسر دوست دختر به پدیده همسر موقت تبدیل خواهد شد»
رساله دکترای آسیب شناسی صیغه و مبارزه با روابط نامشروع میلاد.ع-بهمن 87-دانشگاه صنعتی شریف-استاد راهنما:دکتر محسن 1001-استاد ممتحن:پروفسور یاسر میم

2.«اافرادی که بیش از حد تظاهر به احساس علاقه به حیوانات و همچنین تنفر از آزار رساندن میکنند در خلوت به یکی از مخوف ترین جنایتکاران علیه بشریت و حیوانیت مبدل خواهند شد»
رساله دکترای سادیسم شناسی میلاد.ع-خرداد 88 دانشگاه تهران-استاد راهنما: دکتر میلادنگار -استاد ممتحن:پروفسور محمد1985
-------------------------------------
3.شب اول قبر چه برنامه ایی برای پیچوندن منکر نکیر داری؟
4.اون دنیا به مردها هوری و به زن ها غلمان می دهند!به نظرت به تو چی میدهند؟
5.بنا به علتی اشتباها مرگت رسما تایید می شود و همگان مشغول گریه زاری در پیرامونت هستند!ناگهان نفست برمی گردد و به دنیا بازمی گردی صحنه ماجرا و عکس العمل های خودت و افراد حاضر در منطقه رو تشریح کن!(توضیح:در همین شهر ما در اوایل دهه 70 شمسی 1 مورد در حین انتقال به سردخانه زنده شد و تمامی افراد حاضر در صحنه با جیغ هایی در حد تیم ملی از صحنه گریختند)
6.مزاسم تدفین اسلامی که سالی چند بار میروم!مراسم تدفین مسیحی نیز یکبار رفتم!تفاوتهای جالبی دیدم! مهمترین مساله این بود که اصلا در مسیحی ها مرده پرستی که در بعضی از مسلمونها حاکم است ندیدم! و خیلی خوش تیپ و باکلاس طرف را دفن کردند و بعدش رفتند دنبال زندگیشون تازه در فراقش با ارگ و خواننده هم در کلیسا مراسمی دیدنی برگزار کردند! جریان چیه؟
7.دوست داری چطور بمیری؟ وچرا؟(تصادف-تیر بخوری-با چاقو-آتش سوزی-انفجار و...)
از مرگ گفتیم حالا بیایم تو زندگی!
8.روزی که به دنیا چند کیلو بودی و اولین تخریب سنگینی که در منزل انجام دادی چی بوده؟
9.خصوصیات ظاهری باطنی عقیدتی فرهنگی شعوری فکری دختر ایده آل زندگیت؟
10.قبل از اینکه چشمات روی هم بره به چه چیزایی فکر میکنی؟
11.وقتی خونه غریبه میری چطوری یخ مجلس رو آب میکنی؟
---------------------
رشته اي بر گردنم افكنده دوست مي كشد هر جا كه خاطر خواه اوست
رشته بر گردن نه از بي مهري است رشته عشق است و بر گردن نكوست

من ني ام چون كوفي دنيا پرست ني منم چون مردمان خوار و پست
----------
زد و خورد محمد با یه سری جریانات

ممد نبودی ببینی سنترال آزاد گشته حذف پستات پر ثمر گشته ها هو واویلا کو پستهای من!
محمد در ساحل تل آویو!
محمد و برخورد قانونی با مگسی که ول کن معامله نیست!
محمد و رویای ای دی اس ال
محمد و دیدار با ملا عمر
محمد و دیدار با بن لادن
محمد و دیدار با ریگی!
محمد و چهارشنبه سوری!
محمد و 6 صبح!
محمد و داشتن مشکل اضطراری و قفل بودن در سرویس بهداشتی!
محمد و شکستن شیشه ماشینش و سرقت محتویات دم دست و موجود!
محمد و میلاد و یاسر و میلاد نگار و یک مینی پیتزا!
محمد و رفتن تا ته غار علی صدر!
محمد و لهجه سنگین همدانی!
محمد و دستگیری در پایگاه هوایی همدان به جرم نگاه چپ به فانتوم ها!
محمد و مسافر دختری که تا رسیدن به مقصد چپ چپ نگاهش میکند!
محمد و اعتراف تلویزیونی به همکاری با موساد و سیا!
محمد و انقلاب مخملین!
محمد و براندازی نرم!
محمد و اقدام علیه امنیت ملی!
محمد و یک ژاپنی و چینی و کره ای و عرب و هندی و تفهمیم حرفهایش با پانتومیم!
محمد و دخنرش محنا و گیر دادن برای خرید پنکیک و رژلب و ریمل ومژه مصنوعی در 9 سالگی به دلیل رسیدن به سن تکلیف!
محمد و تماشای درگیری نظامی 3 گربه نر بر سر تصاحب یک گربه ماده!
محمد و فردی روانی که به او گیر داده است 25 میلیون ازش میخواد!
محمد و زیر پل خرمشهر و قایق سواری و آهنگ بندری و فضای دمکراتیک و تمایل به حرکات موزون در ملا عام و با عنایت به حضور برادران عزیز گشت ارشاد!
محمد وقتی که مانند عکس زیر آب می خورد!

احساس محمد در پایان این سوالات نسبت به مجری؟
نظرت درباره اینکه به اتفاق همراه با میلادنگار و یاسر میم و همینطور مهدی و فریبرز در جوار چشمه های کردان جوجه کبابی به دندان بکشیم!
---------------------------------
دوستان اینم صندلی محمد 1985! محمد از فردا دوشنبه بعدازظهر همکار بنده در صندلی داغ بعدی خواهند بود! تو این صندلی تقریبا دست تنها بودم!ولی فردا شب محمد هم هست و به خوبی از چندین جناح حمله خواهیم کرد! سایر دوستان تا فردا شب می توانند پرسشهای خود را در این صندلی از محمد مطرح کنند!تقریبا از صندلی خارج شدم ولی خوب طبق معمول اگه مورد ویژه ای مشاهد بشه باز هم به محمد حمله نظامی خواهیم کرد!

شاد باشید و دیگران را نیز شاد کنید! تصویرتصویر
  بی  

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3433 بار
سپاس‌های دریافتی: 3949 بار

پست توسط naghme » یک شنبه 21 تیر 1388, 4:33 pm

به دلنشینی و خنکی بستنی یخی در ظهری سوزان تابستانی که از شدت گرما نمیفهمی چطور متاسفانه گاز دوم بستی گاز آخر باید باشد تصویربه تمامی دوستان عزیز CC تصویر  
دوباره تابستون شد و خلاصه تقریباً برنامه ها کمتر شد و کمکی شد که سری به CC بزنم که اگر بشود فعالیتی مفید داشته باشم تصویر
و اما حداقل 5سوال اینجانب در زمینه های 1) خود شناسی 2) ورزشی 3 ) روان شناسی 4) مذهبی 5) کنجکاوی

1) خود شناسی
تا حالا شده که بخواهید واقعاً بیشتر در مورد خودتون به عنوان یک انسان در این زمین خاکی بدونید ؟
به بیانی روشنتر ( از کجا آمده ام، آمدنم بهر چه بود.... و خلاصه آینکه به کجا خواهم رفت)

2) ورزشی
نظتون در رابطه با بازی فوتبال ؟ و جایگاهش تو کشورمون با توجه به حساسیت هایی بیش از پپیش داره روش میشه چیه؟

3 ) روان شناسی
اهمیت دانش روان شناسی ( شناخت روان ) رو برای افراد در زندگیشون چقدر می دونید؟

4) مذهبی
تعاریفتون از اسلام و مسلمون بودن چیه؟

5) کنجکاوی ( و اما این سوال که به مانند سوال های دیگه پاسخش بسیار اهمیت داره خلاصه یه وقتی نشه که چون آخره بهش کم توجهی بشه تصویر)
آیا واقعاً آقایون از همه لحاظ ( روانی و غیر روانی) به دختری که علاقه مندند وابسته می شوند به حدی که اگر به او نرسند نه بخوان به دیگری فکر کنند و نه خواهند فکر کرد؟!! ( با توجه به استنباط هایی که از بیاناتتون در این رابطه داشتم!!تصویر) چون تا به الان تصور این جانب با توجه به شواهدی که در پیش رو داشتم این است خداوند خاصیت های دیگری را برای مردها در این زمینه قرار داده ( مثلاً غذر می خوام البته ها از محضر تمامی آقایون تصویر خاصیت صیقل پذیری، پوست کلفت بودن، پوست اندازی زود به زود خلاصه این نشد اگر خدا بخواهد دیگری که هست تصویر) که قابل توجه باشه که از نظر اینجانب این نامردی می باشد ولی خدا حتماً چیزی می دانسته است.  
  سپاس از پاسختون تصویر 
تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 22 تیر 1388, 12:24 am

pedmehr نوشته شده:با اجازه دوستان من هم چند سئوال بپرسم ... البته به نظر من كه از مشخصات سيستمتون ميشه فهميد چه نوع آدمي هستيد !‌ :grin:
تصویر تصویر
یعنی چی یه زره بیشتر توضیح میدی ؟ خیلی کنجکاو شدم بدونم !
نظرت در مورد آينده ت ؟
ت ؟ یعنی چی ؟ تحصیلی منظورته ؟ امیدوارم هر چی زودتر تموم بشه .
بزرگترين مشغله فكريت در طول روز ؟
من زیاد خودمو دگیر مشکلات نمی کنم ! یعنی زیاد بهشون فکر نمی کنم ! مگه اینکه واقعا مشکل بزرگی باشه
بزرگترين آرزويي كه همين الان به ذهنت ميرسه ؟
رسیدن به دنیایی بدون جنگ بدون ظلم بدون غارت بدون زورگویی بدون ریا بدون دروغ بدون فریب و ...
كدوم رو بيشتر دوست داري؛علامت سئوال يا تعجب ؟‌!
بستگی به نوشته مورد نظر داره ! بعضی مواقعه ( ؟ ) ولی بیشتر مواقعه ( ! ) بعضی وقتا هم ترکیبی از هر دو !
دوست داشتي زندگيتو از اول يا از هرجايي كه ميخواستي دوباره شروع كني ؟
نه ولی دوست داشتم یه بار دیگه دوران کودکی و نوجوانی رو تجربه میکردم
و در آخر به نظرت بودن و نبودنت در سيكل دنيا چقدر مهم هست ؟ اصلا مهم هست ؟
فعلا که خیلی مهم نیست ! ولی در آینده شاید خیلی مهم بشه !!!
جکسون براون

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 22 تیر 1388, 3:01 am

Mil@d نوشته شده:حمله پنجم!
وضد حمله پنجم !
1.خوشبختانه دوستان تماشاگر اندک تکانی به خودشان دادند و سوالاتی چند را شاهد بودیم!هرچند که باز هم انتظار داریم!
بله خوشبختانه دیگه داشتم نا امید میشدم ! ولی بازم امیدوارم سوال پرسیده بشه !
2.راستی چرا با وجود اینکه استخدام 84 هستی هنوز کاپیتانی نگرفتی!
نمی دونم ! تصویر شایدم دلایل سیاسی داره ! تصویر
3.امیدوارم در انتقال دانش فنی زبان چپی و لهجه آبادانی به عموم دوستان همیشه درصحنه موفق بوده باشم!تزی که در پست های قبلی برای اموزش ارائه شد به شدت راحت الحلقوم است و با اندکی تمرین قابل یادگیری است!هرچند که یحتمل تا الان دوستانی هستند که موفق به پایان مرحله آموزش شده اند و آماده بهره برداری می باشند!
بله همینطوره
4.فیلمهایی که سانسور نشدگیش خیلی برات مهم بود رو نام ببر!
خوب خیلی فیلمها بوده تقریبا هر فیلم سانسور شده ای که دیدیم و خوشم اومده مجبور شدم سانسور نشده اش رو هم ببینم ! تا بفهمم واقعا داستان اصلی چی بوده !
5.جهت اطلاعت آمپول کشنده راحت ترین راه اعدام در آمریکاست!بسیاری از مجرمین دواطلبانه این روش را برمی گزینند!چون به طرفة العینی مجرم به ملکوت سفلی پرتاب میشود!
درسته ولی چون روش سمی هست و باعث مسموم شدن فرد میشه ممکنه لحظاتی باعث درد در کل بدن بشه البته بستگی به نوع سم هم داره.
6.روشهای شکنجه ای هم که تعریف کردم در مستند های جزیره آدمخواران و کشتار واقعی به معرض دید همگان گذاشته شده است!(البته دیدنش رو به خانمها و آقایون دل نازک توصیه نمی کنم چون ممکنه تا 1 هفته از شام وناهار معاف شوید!!!)
باید فیلم جالبی باشه !
7.چند مدت پیش جهت تست روحیه بچه های سنترال و اینکه بدونم کی دل نازکه وکی دلش سفته یک فیلم گذاشتم از سوزاندن یک گربه سیاه با بنزین توسط چند لات دوره گرد!(داستان و لینک فیلم رو چون حوصله دردسر ندارم نمیذارم) همین آقای محمد 1985 که الان برای ما از عواطف نسبت به گربه میگه اونجا با دیدن فیلم گفت بسیار زیبا و جالب بود و خیلی خندیدم!!! بین گربه دوستی و خندیدن به گربه سوزی آرایه ادبی تضاد را مشاهده می کنیم! از نظر من اون اظهار نظرت کاملا نظریه لذت از حیوان آزاری من که در باب روانشناسی برخی افراد به رشته تحریر در آوردم روکاملا تایید میکنه!
البته قشنگ یادمه در ضمن بگم که من اصلا به دلیل استفاده از اینترنت زغالی اون فیلم رو دانلود نکردم ! شما به این راحتی نمیتونی منو از روی پستهام بشناسی ! در ضمن من در اون پست کاملا شوخی کرده بودم ! دیدن زجر کشیدن هیچ موجود زنده ای برای من لذت بخش نیست !
8.هر آدمی که طناز تره در خلوت خودش از همه افسرده تره! کلا این آدما به دلیل تودار بودن واینکه دوست دارن همیشه انرژی + به همه بدن هیچگاه غیر از خودشون کسی غم و ناراحتیشون رو نخواهد دید!
تایید میشه ! من اصلا دوست ندارم ناراحتیم رو دیگران ببینند ! و ناراحتی و دردهام متعلق به خودمه نه دیگران
--------------------------------------

صیغه موقت 3 ماه و 10 روزه(عده) از روشهای مناسب جهت کنترل روابط نامشروع حاکم بر جامعه است و از بی صاحب ماندن ثمرات حاصله از برخی روابط جلوگیری نموده و پدیده دوست پسر دوست دختر به پدیده همسر موقت تبدیل خواهد شد»
رساله دکترای آسیب شناسی صیغه و مبارزه با روابط نامشروع میلاد.ع-بهمن 87-دانشگاه صنعتی شریف-استاد راهنما:دکتر محسن 1001-استاد ممتحن:پروفسور یاسر میم
تایید میشه ! البته بحث در این مورد گسترده هست !
2.«اافرادی که بیش از حد تظاهر به احساس علاقه به حیوانات و همچنین تنفر از آزار رساندن میکنند در خلوت به یکی از مخوف ترین جنایتکاران علیه بشریت و حیوانیت مبدل خواهند شد»
رساله دکترای سادیسم شناسی میلاد.ع-خرداد 88 دانشگاه تهران-استاد راهنما: دکتر میلادنگار -استاد ممتحن:پروفسور محمد1985
تایید نمیشه ! همیشه چنین چیزی نیست ! یعنی در اکثر موارد ! مگر اینکه فرد مورد نظر روانی باشه !
3.شب اول قبر چه برنامه ایی برای پیچوندن منکر نکیر داری؟
شاید بشه با روشهای روان شناسی ذهنشون رو کمی منحرف کرد ! ولی خدا باید کمک کنه !
4.اون دنیا به مردها هوری و به زن ها غلمان می دهند!به نظرت به تو چی میدهند؟
هر چی بدن راضیم ! فقط جهنم نفرستن که من از گرما متنفرم ! تصویر
5.بنا به علتی اشتباها مرگت رسما تایید می شود و همگان مشغول گریه زاری در پیرامونت هستند!ناگهان نفست برمی گردد و به دنیا بازمی گردی صحنه ماجرا و عکس العمل های خودت و افراد حاضر در منطقه رو تشریح کن!(توضیح:در همین شهر ما در اوایل دهه 70 شمسی 1 مورد در حین انتقال به سردخانه زنده شد و تمامی افراد حاضر در صحنه با جیغ هایی در حد تیم ملی از صحنه گریختند)
تصویر باید خیلی جالب باشه ! کلی میخندیم !
6.مزاسم تدفین اسلامی که سالی چند بار میروم!مراسم تدفین مسیحی نیز یکبار رفتم!تفاوتهای جالبی دیدم! مهمترین مساله این بود که اصلا در مسیحی ها مرده پرستی که در بعضی از مسلمونها حاکم است ندیدم! و خیلی خوش تیپ و باکلاس طرف را دفن کردند و بعدش رفتند دنبال زندگیشون تازه در فراقش با ارگ و خواننده هم در کلیسا مراسمی دیدنی برگزار کردند! جریان چیه؟
سوال عقیدتی ؟! نمی دونم !
7.دوست داری چطور بمیری؟ وچرا؟(تصادف-تیر بخوری-با چاقو-آتش سوزی-انفجار و...)
قانون کلی ! :
سرباز در بستر نمی میرد !
دوست دارم هر طور میمیرم بد نباشه از تصادف و اینا خیلی بدم میاد ! و منفجر شدن در راه وطن خیالی نیست ! اگه اون نشه دوست دارم مثل پورفسور حسابی بمیرم ! تا آخرین دقایق زندگیشون در حال کسب علم بودن عکس ایشون رو دیدم روی تخت بیمارستان در حالی که حتی دیگه دستگاهای حیاتی رو از ایشون جدا کرده بودن بازم کتابی در دست داشت و داشت کسب علم میکرد و فکر می کنم در بیمارستانی در فرانسه بود موجب حیرت پزشکان شده بود .
از مرگ گفتیم حالا بیایم تو زندگی!
8.روزی که به دنیا چند کیلو بودی و اولین تخریب سنگینی که در منزل انجام دادی چی بوده؟
فکر کنم 2 کیلو 200 شایدم کمتر ! من کلا در کار تخریب بودم ! هیچ چیز از دست من سالم نبود ! چون علاقه شدیدی داشتم که بدونم هر چیزی چه طوری کار میکنه ! حداقل 3 تا از ساعتهای مچی سیکو 5 پدرم رو با چکش خورد کردم !! تا بتونم موتورش رو در بیارم !
9.خصوصیات ظاهری باطنی عقیدتی فرهنگی شعوری فکری دختر ایده آل زندگیت؟
خوب بحث خیلی گسترده هست ! ولی خیلی خوبه که افکار مشترک و سطح فکری در سطح هم داشته باشیم ! ظاهر در مرحله بعدی قرار میگیره .
10.قبل از اینکه چشمات روی هم بره به چه چیزایی فکر میکنی؟
بیشتر از یک ساله که به عشقم فکر می کنم عشق میره توی استارت آپ مغز میخوابی به یاد اونی بلند میشی به یاد اونی ! البته به چیزای دیگه هم فکر می کنم که یکیش تجزیه تحلیل اتفاقاتی که ممکنه فردا برام پیش بیاد ! یا کارهایی که باید فردا انجام بدم .
11.وقتی خونه غریبه میری چطوری یخ مجلس رو آب میکنی؟
با باز کردن سر صحبت و کم کم حتی ممکنه شوخی ! و آنا شدن با سیستم اخلاقی و فکری طرف دیگه خیلی راحت چای نخورده پسرخاله میشیم ! در کل خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنم .
اینقدر اینور اونور منو میشناسن که بعضی مواقعه خیلی ها بهم سلام میدم ! اصلا نمی دونم کی بود ! و از کجا منو میشناخت حتی احوال پرسی هم می کنن بدون اینکه من یادم بیاد اون اصلا کی بود !!
یه بار توی دبیرستان زنگ تفریح یکی بهم گیر داد یادم نیست سر چی بود یقه به یقه شدیم البته به زدو خورد نکشید ! یه دفعه دیدم از در دیوار نیروی کمکی در حمایت از من داره میاد ! خودم کف کردم ! بابا یعنی من اینقدر محبوب بودم ! عجب چهر مردمی بودیم خودمون خبر نداشتیم ! تصویر
---------------------
رشته اي بر گردنم افكنده دوست مي كشد هر جا كه خاطر خواه اوست
رشته بر گردن نه از بي مهري است رشته عشق است و بر گردن نكوست

من ني ام چون كوفي دنيا پرست ني منم چون مردمان خوار و پست
تصویر
----------
زد و خورد محمد با یه سری جریانات

ممد نبودی ببینی سنترال آزاد گشته حذف پستات پر ثمر گشته ها هو واویلا کو پستهای من!
حذف پستهام خیلی برام ناراحت کننده هست . مگر اینکه پستم جوابی به کسی بوده ( کل کل یا مشابه اون ) یا مورد مهمی نبوده
محمد در ساحل تل آویو!
خوب سعی میکنم همه جا رو بگردم ببینم چه جوریاست ! و حداقل یه چندتا دوست هم بین دشمنان پیدا کنم بد نیست !
محمد و برخورد قانونی با مگسی که ول کن معامله نیست!
اگه ول کن نباشه به هر روش ممکن میکشمش ! تا نکشمش دست بردار نخواهم بود !
محمد و رویای ای دی اس ال
یعنی میشه ؟ دارم خواب میبینم ؟
محمد و دیدار با ملا عمر
اگه بتونم میکشمش !
محمد و دیدار با بن لادن
اگه بتونم میکشمش ! البته بعد از اینکه کلی با هم گپ بزنیم ! چون خیلی مسائل باید روشن بشه ! و بعد این باید بمیره ! اگه نگفت زیر شکنجه ازش میپرسیم ! اولین شکنجه هم زدن ریشهاش با ژیلت اصل ساخت آمریکا خواهد بود !
محمد و دیدار با ریگی!
اینو که حتما باید کشت ! اگر هم نشد دادن گرای اون به دوستان برای کشتنش ! یا کسب اطلاعات ازش برای نابودیش
محمد و چهارشنبه سوری!
چندسالی هست که چهار شنبه سوری ها سر کار هستم ! تصویر
محمد و 6 صبح!
اون موقعه معمولا یکی دوساعت هست خواب بر من غلبه کرده !
محمد و داشتن مشکل اضطراری و قفل بودن در سرویس بهداشتی!
بستگی داره کجا باشه ! یه بار دیدی زدم در رو هم شکستم !
محمد و شکستن شیشه ماشینش و سرقت محتویات دم دست و موجود!
اعصاب خوردی برای چند دقیقه ! و بعد در فکر جایگزین کردن وسایل سرقتی !
محمد و میلاد و یاسر و میلاد نگار و یک مینی پیتزا!
اگه یه قدم دیگه جلو بیاین با ژ3 سوراخ سوراختون میکنم ! تصویر
محمد و رفتن تا ته غار علی صدر!
بسیار زیبا و همچنین سرده !
محمد و لهجه سنگین همدانی!
معمولا در همدان استفاده می کنم ! ولی کلا دیگه لهجه سنگین نداریم ! لهجه ها خیلی به هم نزدیک شدن لهجه فعلی همدان با لهجه 30 سال پیش اصلا قابل مقایسه نیست .
محمد و دستگیری در پایگاه هوایی همدان به جرم نگاه چپ به فانتوم ها!
دستگیری به خاطر نگاه کردن به این پرندهای زیبا و دوست داشتنی ارزشش رو داره تصویر
محمد و مسافر دختری که تا رسیدن به مقصد چپ چپ نگاهش میکند!
احتملا من هم مقابله با مثل می کنم یا اصلا محل نمی زارم ولی زیر چشمی نگاه می کنم عکس العملشو ببینم ! شایدم سر صحبت رو باز کنم و اول یه تیکه بندازم راجع به نگاه کردن به من و بعد ازش بپرسم چرا ؟
محمد و اعتراف تلویزیونی به همکاری با موساد و سیا!
احتمالا اینقدر مشت مال دادن که مجبور شدم این حرفا رو بزنم !
محمد و انقلاب مخملین!
تصویر
محمد و براندازی نرم!
چند بار میخواستم در سنترال انجام بدم ! ولی بالاخره موفق میشم !
محمد و اقدام علیه امنیت ملی!
این وصله ها به من نمی چسبه ! برام پاپوش درست کردن !
محمد و یک ژاپنی و چینی و کره ای و عرب و هندی و تفهمیم حرفهایش با پانتومیم!
جالبه ! شاید نقاشی هم کاربرد داشته باشه !
محمد و دخنرش محنا و گیر دادن برای خرید پنکیک و رژلب و ریمل ومژه مصنوعی در 9 سالگی به دلیل رسیدن به سن تکلیف!
وای قربون دختر گلم برم ! تصویر ولی بالاخره یه جورایی منصرفش میکنم ! دختر من قطعا دختر خوبیه و حرف گوش کن و ما هم هواشو داریم ( ما = من و مامانش ) البته اگه راضی نشه فکر کنم اینجا هم ژ3 کارسازه ! تصویر
محمد و تماشای درگیری نظامی 3 گربه نر بر سر تصاحب یک گربه ماده!
گربه ها معمولا دوایی دعوا می کنن ! چشم تو چشم و در نهاین در آوردن صداهای عجیب غریب و بزرگ نشون دادن بدن و در نهایت اگه هیچ کدوم عقب نشینی نکنن کار به درگیری شدید نظامی میکشه تا یکی فرار کنه ! منم این وسط از دیدن یک فایت زیبا و نفس گیر لذت میبرم .
محمد و فردی روانی که به او گیر داده است 25 میلیون ازش میخواد!
خوب 25 میلیون بهش میدم بره دنبال زندگیش تصویر
محمد و زیر پل خرمشهر و قایق سواری و آهنگ بندری و فضای دمکراتیک و تمایل به حرکات موزون در ملا عام و با عنایت به حضور برادران عزیز گشت ارشاد!
خوشی و ضد حال ! و سعی در متقاعد کردن گشتی ها ! برای اینکه دست از سرم بردارن !
محمد وقتی که مانند عکس زیر آب می خورد!
باید خیلی تشنه باشم ! احتمالا بعد از کشتن ریگی باید از پاکستان خودمو با پای پیاده و با گذشتن از مکانهای صعب العبور به ایران و سپس به زاهدان یا شهرهای حومه برسونم ! چون جی پی اس هم باطری نداره و احتمال اینکه به سمت پاسگاها برم اشتباهی به جای اشرار منو سوراخ سوراخ کنن باید کلی کماندو بازی در بیارم !

احساس محمد در پایان این سوالات نسبت به مجری؟
بمبارن سوال از همه مدل و وقت زیادی برای تایپ و جواب دادن ! ولی لذت بخشه
نظرت درباره اینکه به اتفاق همراه با میلادنگار و یاسر میم و همینطور مهدی و فریبرز در جوار چشمه های کردان جوجه کبابی به دندان بکشیم!
خیلی عالیه حالا کی باید بریم ؟ نوشابه هم میدن ؟ فکر کنم فریبرز مهمون کنه لذتش بیشتره ! تصویر نه آقا اصلا خودم حساب می کنم تصویر تصویر
---------------------------------
دوستان اینم صندلی محمد 1985! محمد از فردا دوشنبه بعدازظهر همکار بنده در صندلی داغ بعدی خواهند بود! تو این صندلی تقریبا دست تنها بودم!ولی فردا شب محمد هم هست و به خوبی از چندین جناح حمله خواهیم کرد! سایر دوستان تا فردا شب می توانند پرسشهای خود را در این صندلی از محمد مطرح کنند!تقریبا از صندلی خارج شدم ولی خوب طبق معمول اگه مورد ویژه ای مشاهد بشه باز هم به محمد حمله نظامی خواهیم کرد!
البته من چون فردا بعد ظهر کار هستم کلا بعد از ظهر کار هستم از ساعت 12 ظهر تا حدود 11 نیم شب نیستم درخواست دارم اگه سوالی پرسیده شد اجازه پاسخ دادن در وقت اضافه داده بشه
شاد باشید و دیگران را نیز شاد کنید! تصویرتصویر
جکسون براون

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 22 تیر 1388, 3:54 am

naghme نوشته شده:  به دلنشینی و خنکی بستنی یخی در ظهری سوزان تابستانی که از شدت گرما نمیفهمی چطور متاسفانه گاز دوم بستی گاز آخر باید باشد
تصویربه تمامی دوستان عزیز CC تصویر  سلامی به دلنشینی دو کیلو بستنی سنتی در اتاقی که توسط کولر گازی خنک میشه !
دوباره تابستون شد و خلاصه تقریباً برنامه ها کمتر شد و کمکی شد که سری به CC بزنم که اگر بشود فعالیتی مفید داشته باشم تصویر
و اما حداقل 5سوال اینجانب در زمینه های 1) خود شناسی 2) ورزشی 3 ) روان شناسی 4) مذهبی 5) کنجکاوی
از فعالیت مجد شما بسیار خرسند شدم و شدیم ! ( یعنی همه برو بچسز )
ممنون از سوالهاتون

1) خود شناسی
تا حالا شده که بخواهید واقعاً بیشتر در مورد خودتون به عنوان یک انسان در این زمین خاکی بدونید ؟
به بیانی روشنتر ( از کجا آمده ام، آمدنم بهر چه بود.... و خلاصه آینکه به کجا خواهم رفت)
بله خیلی ! و دوست دارم همینی که هستم باشم ولی روز به روز بهتر بشم در همه ضمینه ها و دوست ندارم جای هیچکسی بودم !
2) ورزشی
نظتون در رابطه با بازی فوتبال ؟ و جایگاهش تو کشورمون با توجه به حساسیت هایی بیش از پپیش داره روش میشه چیه؟
فوتبال رو خیلی دوست دارم البته بیشتر خودم بازی کنم ! ولی متاسفانه فوتبال ما و کلا ورزش ما بیماره !و ستاره فوتبال به نظر من اصلا الگو های خوبی برای جامعه و به خصوص جوانان نیستن . قبلا روی فوتبال خیلی حساسیت داشتم ولی بعدا فهمیدم که اشتباه میکردم و فوتبال ایران اونقدر ارزش نداره که اینطوری بخوای روش حساس باشی .
3 ) روان شناسی
اهمیت دانش روان شناسی ( شناخت روان ) رو برای افراد در زندگیشون چقدر می دونید؟
خیلی زیاد کسانی که این توانایی رو دارن قطعا در زندگی اجتماعی موفق تر خواهند بود چون بهتر به شناخت نسبی از افراد جامعه و کسانی که با اونها رابطه دارن میرسن . البته دانش روانشانسی علمی بسیار گسترده و تخصصی هست که خوبه که افراد حداقل چیزهایی هر چند جزیی در مورد اون بدونن
4) مذهبی
تعاریفتون از اسلام و مسلمون بودن چیه؟
اسلام هم مثل سایر دینها آسمانی یک روش برای رسیدن به کمال و انسان سازی هست و در واقعه راه رو به ما نشون میده که ما اجرا کننده های اون هستیم .
اما مسلمان بودن یعنی اینکه پایبند بودن به به دین مشخصی به نام اسلام ! که صرفا مسلمان بودن و رفتاری که مسلمانان انجام میدن اون چیزی نیست که اسلام گفته ولی به اسم اسلام تموم میشه البته این مورد برای ادیان دیگه هم صادق هست .
5) کنجکاوی ( و اما این سوال که به مانند سوال های دیگه پاسخش بسیار اهمیت داره خلاصه یه وقتی نشه که چون آخره بهش کم توجهی بشه تصویر)
نه خانوم این چه حرفیه ! کم توجهی یا عدم پاسخ به سوالات از طرف سوال کننده توهین به سوال کننده هست چرا که من اینجا هستم تا سوالات دیگران رو پاسخ بدم ! اگر هم بخوام به سوالی پاسخ بسیار کوتاه بدم یا اصلا پاسخ ندم حتما علت رو هم میگم .
آیا واقعاً آقایون از همه لحاظ ( روانی و غیر روانی) به دختری که علاقه مندند وابسته می شوند به حدی که اگر به او نرسند نه بخوان به دیگری فکر کنند و نه خواهند فکر کرد؟!! ( با توجه به استنباط هایی که از بیاناتتون در این رابطه داشتم!!تصویر) چون تا به الان تصور این جانب با توجه به شواهدی که در پیش رو داشتم این است خداوند خاصیت های دیگری را برای مردها در این زمینه قرار داده ( مثلاً غذر می خوام البته ها از محضر تمامی آقایون تصویر خاصیت صیقل پذیری، پوست کلفت بودن، پوست اندازی زود به زود خلاصه این نشد اگر خدا بخواهد دیگری که هست تصویر) که قابل توجه باشه که از نظر اینجانب این نامردی می باشد ولی خدا حتماً چیزی می دانسته است.
این یک بحث کلی هست و افراد مختلف واکنشهای مختلفی در این شرایط دارن . نظر کلیم اینه که تا حد زیادی با سخن شما موافقم ولی بوده موارد زیادی هم که مرد بعد از اون دلبستگی دیگه به کسی دل نبسته . البته این مورد برای مرد و زن هست نه صرفا برای مردها ولی در رابطه با خودم من که دیگه به کسی فکر نمی کنم حالا نمی دونم شاید با گذشت زمان تغییر پیدا کنم ! یا در اثر شرایطی مثلا اجبار خانواده یا برای رهایی از این وضعیت ازدواج کنم . ولی چیزی که هست من نمی تونم اون رو فراموش کنم هیچ وقت . ولی اگر روزی هم ازدواج کنم با فردی به غیر از اون تمام سعیم را برای زندگی خوب به کار میبندم و عاشقانه و با تمام وجود به زندگی مشترک و همسرم وفادار خواهم بود و مثلا به فرض محال اگر اون زمان عشق سابقم بخواد برگرده دیگه راهی براش نیست هر چند ممکنه برام سخت باشه .
من در مورد عشق قبلیم حتی یک کلمه هم به همسر احتمالی آینده حرف نخواهم زد چرا که نمی خوام او فکر کنه که رقیبی در کار هست !  ولی این چیزی که شما گفتی برای مردها برای خیلی از زنها هم زخ میده و اونها خیلی راحت به قول خودتون میگن اگه این نشد یکی دیگه .
در ضمن یک تفاوت اساسی هست بین دوست داشتن و حتی عشق خیابانی و زود گذر با یک عشق پاک و واقعی و این ممکنه کل صورت مساله رو عوض کنه .
  سپاس از پاسختون تصویر
خواهش میکنم تصویر تصویر 
جکسون براون

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”