شهيد سرهنگ خلبان هوشنگ وثوق محمدي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با شهدا و جانباختگان نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 86 بار

شهيد سرهنگ خلبان هوشنگ وثوق محمدي

پست توسط arash ghasemian » یک شنبه 2 اسفند 1388, 10:18 am

با سلام
مرحوم مهدي وثوق محمدي پدر شهيد سرهنگ خلبان هوشنگ وثوق محمدي به ديار باقي شتافت

Rookie Poster
Rookie Poster

Re: شهيد سرهنگ خلبان هوشنگ وثوق محمدي

پست توسط arash ghasemian » یک شنبه 2 اسفند 1388, 1:38 pm

متاسفانه نميدونم به چه صورت اينجا عكس بزارم..وگرنه عكس اون شهيد رو ميزاشتم ايشان سال 1370 در اصفهان براثر سانحه هوايي جان خودرا از دست دادن

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

پست توسط shahin_sky » یک شنبه 2 اسفند 1388, 2:44 pm

خدا رحمتشون كنه ولي بهتر نيست تيتر تبليغاتي نزني دوست من ؟ اينجا كه سايت نيرو هوايي نيست كه همه بدونن وثوق محمدي كي بوده تازه تو نيرو هواييش هم همه نميدونن مگه بچه هاي پايگاه هشتم ويا دانشجوهاي 20 سال پيش . روزي هزاران نفر فوت ميكنن چه ربطي به اين سايت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ يه جوري عنوان ميزني انگار خاطرات اون بندن خدا را ميخواهي بزني يا از پرواز شريفيان و ....... بگي

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21363 بار

پست توسط SAMAN » یک شنبه 2 اسفند 1388, 4:31 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط arash ghasemian » سه شنبه 4 اسفند 1388, 8:33 am

shahin_sky نوشته شده:خدا رحمتشون كنه ولي بهتر نيست تيتر تبليغاتي نزني دوست من ؟ اينجا كه سايت نيرو هوايي نيست كه همه بدونن وثوق محمدي كي بوده تازه تو نيرو هواييش هم همه نميدونن مگه بچه هاي پايگاه هشتم ويا دانشجوهاي 20 سال پيش . روزي هزاران نفر فوت ميكنن چه ربطي به اين سايت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ يه جوري عنوان ميزني انگار خاطرات اون بندن خدا را ميخواهي بزني يا از پرواز شريفيان و ....... بگي

بسيار بسيار بسيار بي انصافيه اين فرمايشات شما...ايشان نسبتي با من ندارن...من خواهرزاده سرتيپ خلبان علي اصغر صالح اردستاني هستم و مرحوم وثوق محمدي از دوستان ايشان بودن...البته يه سلام عليكي هم با برادر اون شهيد دارم...ولي تبليغات يعني چي؟يعني من از طريق اين نوشته قصد كسب درآمد دارم...؟؟خيلي اين حرف بده....من فكر ميكنم اگر از ايشان و امثال ايشان كه زحمات زيادي براي اين مملكت كشيدن تقدير نشه... من و شماي نوعي كه ديگه كارمون زاره...واقعا متاسف شدم از اين حرف شماتصویر

ارسال پست

بازگشت به “شهدا و جانباختگان نیروی هوایی”