بررسي توان پدافند ضدهوايي ايران در برابر آمريکا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 13 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار

Re: بررسي توان پدافند ضدهوايي ايران در برابر آمريکا

پست توسط مغمون » سه شنبه 10 فروردین 1389, 10:04 am

آقا ببخشید ! یکی توضیح بده ببینیم وقتی دو نفر تو این سایت دعواشون میشه ، چرا بعضی ها از پست های دعواگونه تشکر میکنن ؟ :-(

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: واوان
سپاس‌های ارسالی: 3246 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار
تماس:

پست توسط Ruozbeh » سه شنبه 10 فروردین 1389, 10:36 am

فکر کنن و بعد نظر بدن ، و یا اینکه به پست بعدی من در مورد مغالطه فکرکنن و ببینن آیا واقعاً مغلطه کردن و یا نه ( جدای از اینکه این مغالطهعمدی بوده و یا سهوی ) ؛ سریعاً این رو یک توهین آشکار قلمداد کردن و بهبنده اعلام جنگ دادن !

آخه عزیز من این که نشد راه حل ! شما باید ببینی چطوری میتونی با استفادهاز قابلت های سیاسی کشور و حضور مردم در صحنه ، از حمله جلوگیری کنی و درصورت بروز درگیری ، چطوری میتونی با استفاده از قابلیتهای جنگ نامتقارن وپدآفند غیر عامل و ترکیب اونها با امکانات موجود ، دشمن رو به جایی برسونیکه تصمیم بگیره عقب نشینی کنه !

با سلام
شما در این پست این صحبت ها را انجام دادید و بنده هم یک سوال مطرح کردم!دیگر اینهمه داد و فریاد و گریه ندارد که!! تصویر
جدایاز این مطلب ، آقا روزبه ! شما که تریپ ( شیر و خورشید ) ورداشتی ، جداًناراحت میشی اگه آمریکا حمله کنه به ایران و بعد از یک جنگ تمام عیار ،دوباره همون شیر و خورشید رو بذاره رو پرچم ایران ؟

جدای این مطلب در انجمن تخصصی معنی ندارد! اگر صحبتی هست باید در مورد موضوع تاپیک و موضوع انجمن مربوطه باشد.اگر دوست دارید در مورد شیروخورشید بحث شود می توانید در قسمت تاریخی یک تاپیک ایجاد کنید و به بحث بپردازید (البته توصیه می کنم این کار را انجام ندهید. تصویر)
آقا ببخشید ! یکی توضیح بده ببینیم وقتی دو نفر تو این سایت دعواشون میشه ، چرا بعضی ها از پست های دعواگونه تشکر میکنن ؟ تصویر

اما در مورد اعلان جنگ! و دعوا!
اگر عقیده و فکرتون همین است که دیگر به این فوروم نیایید!
دعوا و جنگ یعنی چه؟ داریم اینجا بحث میکنیم!
مثل اینکه شما در کل روز به این فکر میکنید که اینجا جنگی رخ داده و اگر شکست بخورم بدبخت میشوم و آبرویم می رود!
پست های دعواگونه چه معنی میدهد؟
در آخر هم پیشنهاد میکنم اگر چیز جدیدی ندارید پاسخی را ارسال نفرمایید.
[HR]قصدم این نبود که وارد این بحث غیر تخصصی بشوم!!ولی برای اسپم نشدن و کمی تخصصی شدن بحث :
در مورد موشک ونگارد هم بنده دیشب مطالعه کردم و در آن به این اشاره شده بود که ونگارد در برد مفید ، کشف هدف و قدرت سرجنگی از FIM-92A استینگر آمریکایی برتر است!
ولی پرسش اینجاست که مطمئنا این موشک نمی تواند به عنوان پدافند اصلی در کنار دیگر پدافند های متوسط کشور عمل کند تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

پست توسط Alireza B.W » شنبه 19 تیر 1389, 8:24 pm

سلام !
من توی یک بررسی خوندم که امریکا گفته بود سامانه ضد هوایی s300 نمیتونه هواپیماهای F-22 Raptor رو شناسایی کنه !

ارسال پست

بازگشت به “ادوات زميني”