مشکل فلش پلیر و bolt browser در ۵۸۰۰

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي سيمبيان به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 211 بار
سپاس‌های دریافتی: 73 بار

مشکل فلش پلیر و bolt browser در ۵۸۰۰

پست توسط unknown20 » یک شنبه 30 آبان 1389, 3:46 pm

سلام دوستان

من دو برنامه flash light ,microsoft silverlight رو روی گوشی نصب کردم ولی باز د ر سایتهایی که به فلش پلیر نیاز بود جای فلش پلیر خالی بود و هیچ تغییری نکرد.
بعد bolt browser w رو نصب کردم مشکل فلش پلیر رو نداره ولی در قسمت وارد کردن آدرس و سرچ اصلا کیبورد باز نمیشه و اصلا امکان تایپ نداره.
Skyfire هم نصب کردم که مشکل کانکت شدن رو دا ه.
نمیدونم کار کنم؟
اگر امکانش هست لینک دانلود یک برنامه برای استخراج فایلهای زیپ و رار که پسورد دارند رو بگذارید. نزدیک به ۱۸ تا بار چند تا برنامه رو دانلود کردم یا کار نمیکنند یا بعد از نصب مشکل دارن.
متشکرم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: مشکل فلش پلیر و bolt browser در ۵۸۰۰

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 2 آذر 1389, 1:47 am

,
Bolt نسخه‌ي چند استفاده ميکنيد؟ آخرين نسخه‌ي اين برنامه مشکلي با 5800 نداره، Skyfire که ايران رو تحريم کرده و نميشه اون رو به صورت عادي فعال کرد

براي بار کردن فايلهاي zip,rar هم برنامه freeUnrar هست که ميتونيد استفاده کنيد، اما اينکه نوشتيد کار نميکنند، اگر منظورتون اينه که نصب نميشوند، دليل اون هک نشدن گوشي ممکنه باشه، آيا گوشي رو هک کرديد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 211 بار
سپاس‌های دریافتی: 73 بار

پست توسط unknown20 » سه شنبه 2 آذر 1389, 2:00 pm

Mahdi1944
از bolt browser 2.31 استفاده میکنم.در یوتیوب فلش پلیر رو نشون میده و ویدئو رو اجرا میکنه.اما در سایتهای موزیک که نیاز به فلش پلیر دارن باز هم جای فلش پلیر خالی هست .از چه برنامه ای باید استفاده بکنم؟
خیر،گوشی رو هک نکردم .
بی نهایت سپاسگزارم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 4 آذر 1389, 11:37 am

,
اين موضوع به دليل نسخه‌ي فلشي هست که اون پلاير با اون ساخته شده که دو حالت داره:
1- فلش پلاير شما آخرين آپديت نيست و به همين دليل قادر به خوندن نيست
2- اون سايت نياز به اجزاي خاصي مانند پشتيباني سخت افزاري داره که در فلش موبايل 4 به بالا اضافه شده که در اين صورت نميتونيد در 5800 استفاده کنيد، چون اين نسخه به خاطر نياز به چيپ گرافيک امکان نصب نسخه‌ي 4 به بالا رو نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Symbian App”