کتاب نبرد در آسمان منتشر شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 86 بار

Re: کتاب نبرد در آسمان منتشر شد

پست توسط arash ghasemian » یک شنبه 25 اردیبهشت 1390, 12:17 pm

عجب كتابي بود...خوندمش...خيلي باحاله اين آقاي جاويدنيا...مالونده بوده عراقيها رو بهم

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5558 بار
تماس:

پست توسط moh-597 » یک شنبه 19 تیر 1390, 8:44 am

سلام

کتاب نبرد در آسمان به ایستگاه سوم رسید

کتاب نبرد در آسمان که به زندگی نامه سرتیپ خلبان فضل الله جاویدنیا می پردازد و با کمک دوست خوبم شهرام جانفشان که در مصاحه ها با من همراه بودند به چاپ سوم رسید

چاپ سوم کتاب با طراحی جلد جدید در شمارگان 2000 نسخه و با قیمت 4000 تومان به بازار عرضه شد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

صفحه اینستاگرام

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1621 بار
سپاس‌های دریافتی: 558 بار

پست توسط KAL-KOI-BABAK » یک شنبه 19 تیر 1390, 3:50 pm

سلام
دستت درد نكنه. تشكر ويژه دارم. ما تهراني نيستيم تو شهرمون هم فكر نكنم پيدا بشه. چيكار بايد كنيم...
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma]  که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .  

Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22538 بار
سپاس‌های دریافتی: 14740 بار

پست توسط Shahbaz » یک شنبه 19 تیر 1390, 6:24 pm

بابک محبی نوشته شده:
سلام دستت درد نكنه. تشكر ويژه دارم.
ما تهراني نيستيم تو شهرمون هم فكر نكنم پيدا بشه. چيكار بايد كنيم...

.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  

ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”