يك سوال

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت و روان به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: Dr.Akhavan, mahshid-banoo, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

يك سوال

پست توسط lindajon » یک شنبه 9 مرداد 1390, 12:01 am

[FONT=Arial,sans-serif]با سلام اميدوارم كه حالتون خوب باشه ،يكي از همكارام دوسال پيش به خواستگاري من امدند كه در اون زمان،شرايط واسه ازدواج نبود درواقع او سربازبود.در اين دو سال ما با هم تماس تلفني داشتيم ودرواقع من تا حدودي وابسته شدم .الان بعد از دو سال به خواستگاري رسمي آمده كه درواقع خودش رومي پسندم ولي درتحقيقات مشخص شدكه برادر وي سيگار ميكشدكه اين موضوع مهمي واسه خانواده ما هست دموردخودش كه پرسيدم گفت كه قبلا استفاده مي كرده ولي درحال حاضر نمي كشد.همين موضوع باعث شده كه من مردد بمونم درصورتي كه من موقعيت هاي بهتري هم واسه ازدواج دارم ولي ايشون رو دوست دارم.من 27 ساله وارشد دارم ايشون 26 ساله ومنهدسي خوانده ممنون ميشم راهنمايي كنيد؟ 

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4870 بار
سپاس‌های دریافتی: 2877 بار

Re: يك سوال

پست توسط mahshid-banoo » دو شنبه 10 مرداد 1390, 4:26 pm

درود

شما اول باید ببینید فاکتورهای مهمتون برای ازدواج چیه؟ اینطوری میفهمید کشیدن سیگار چقدر براتون مهمه. در ضمن اینکه باید شناخت کافی رو از خواستگارتون بدست اورده باشید تا علت سیگار کشیدن و اینکه در اینده بازم خواهد کشید یا نه رو بفهمید. تحقیقات لازم رو هم باید کرده باشید تا مطمئن بشید این مسئله فقط به سیگار ختم میشه در خانوادشون.. پیشنهاد میکنم به مشاوره ازدواج هم برید همراه ایشون.
:razz:
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي و روان پزشكي”