سؤال در مورد آیفون تصویری درب منازل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تعمیر لوازم برقی به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: SAMAN, sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار

سؤال در مورد آیفون تصویری درب منازل

پست توسط asemaniha49 » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 1:20 pm

سلام,اگر این سؤال را باید در انجمن دیگری میپرسیدم,ببخشید.چون فکر کردم نزدیکترین انجمن در رابطه با سؤالم اینجاست.
سؤال:با توجه به اینکه آیفون تصویری درب منازل با برندهای مختلف در بازار است,هر شرکت طبیعتا برند خودش را بهترین میداند.میخواستم بدانم از میان : تکنما و تابان و تابا و الکتروپیک کدامیک بهتر است؟همچنین آپشن " دزدگیر " در این درب بازکن ها چیست؟
اینکه در هنگام نصب تعداد رشته سیم ها باید تغییر کند,به چه دلیل است و آیا الزامی است؟ آیا سایز 4اینچ ال سی دی ,کنتراست بهتر میشه(در میان برندهای ایرانی)؟ آیا وقتی میگویند قطعاتش کره است و اینجا مونتاژ میشه,حقیقت دارد؟
ممنون از راهنمایی شما

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار

Re: سؤال در مورد آیفون تصویری درب منازل

پست توسط samsun » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 7:53 pm

دوست عزیز میان مارکها ایرانی طبق تجربه و استفاده شخص خودم مارک الکتروپیک از بقیه بهتر و با دوام تره ! من جدیداً (20 روز پیش ) برای آپارتمان سه واحدیمون خریدم به قیمت 705 هزار تومان . آپشن دزدگیر هم برای جلوگیری از سرقت پنل و دوربین ورودیه که به محض اینکه سارقان اقدام به سرقت پنل دوربین بکنند گوشی و پنل ورودی شروع به زنگ زدن ممتد می کند.
در رابطه با تعداد سیم ها این به تعداد واحدها و تعداد دوربین (دوربین دوم و...) بستگی داره ولی من از چهار رشته ای استفاده کردم. :razz:

حضرت علی (علیه السلام):

مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 133 بار
سپاس‌های دریافتی: 391 بار

Re: سؤال در مورد آیفون تصویری درب منازل

پست توسط majid362 » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 8:59 pm

, سیماران از همه بهتر هست
هم کیفیتش ساخت و هم قیمتش( نسبت به کیفیتش)

ارسال پست

بازگشت به “تعمیر لوازم برقی”